Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu za 3 dni, jaj a nie liter, 7dcl 😀

katika1
2. mar 2010

zuzi, ja sa skúsim nachlastať a aj muža a tak sa hádam zadarí- ako Riško 😀

katika1
2. mar 2010

inak včera som videla jeden silný film 😔 hrá tam angelina a je to skutočný príbeh- no sila 😔 kuknite si, ak viete. Volá sa Changeling - výmena 🙂

bilushka
2. mar 2010

Zuzi, tak to potom slabuckeeee, to si pred tym tieto okolnosti nepisala, to sa fakt ani neboj, ze to mohlo fazulke ublizit....a mas odkaz v Zitneho teme, ze sa mas uvedomit 😀 😀 😀

Ja neviem, ci je ti to treba tam chodit 😀

bilushka
2. mar 2010

Kati, ako sila myslis v pozitivnom slova zmysle?

bilushka
2. mar 2010

Kati ozaj, ten balik este neprisiel? 😲 😲 😲

katika1
2. mar 2010

😀 😀 😀 bilu a vraj nie si klebetná a ako ju šmýruješ 😀 😀 😀

bilushka
2. mar 2010

Mna zaujima, co sa chcu hlavne rozpravat na tuto temu 😅
Akoze 10 stran ze Zitny zabil dieta, Zitny je arogantny, Zuzana76 nestaraj sa do nas...a nakoniec ich admini zamknu.
Kotkodaaaaaaaaaaak 😀

katika1
2. mar 2010

bilu presne 😉 no ale dala som si námahu a prečítala, či písala Zuzka a súhlasím s nou, že načo to riešia a normálne začnú do nej skákať 🙄
celý kôň je kurník 😀 a tento výrok si pamätajte 😀

slavenas
2. mar 2010

kati 😀 .. celý kôň je kurník ... len my sme sekta 😀 😀

nika07
2. mar 2010

že kurník................... 😀 😀 😀

bilu aj ty si baran, lebo ja mam 31 😀 ale nie 31

slavenas
2. mar 2010

ja som si dala námahu a prečítala ju celú (2x), ale baby poviem Vám ja nerozumiem o čom im tam ide pomoooooc .

nika07
2. mar 2010

slavi väčšinou v týchto temach nevedia o čom vlastne chcu píať, ja to radšej nečítam 😀

bilushka
2. mar 2010

Kati, dik za tip na film, MM to uz stiahol, som zvedava, kedy sa k tomu dostanem, aby som si to pozrela...
Napis, co ten balik, uz mam z toho nerva.

Nika, ja mam 20. narodky, posledny den Ryba som, tak zapijeme spolu v Myte a Mima nam bude kyvat zo stanu 😀

nika07
2. mar 2010

ja že 21 ☹

peta28
2. mar 2010

Vsetkym chorusikom skore uzdravenie 😉

Mimi kiahni sa neboj ak budu, aspon to budete mat za sebou, cim skor tym lepsie.

Ja som este v praci, uz su tu ti moji dvaja u mna a 17.30 zatvaram a ficime do Lacinky. Dnes nevarim, len dozehlim a pekne si pozriem Ordinaciu. Mala je uz naucena ze ked maminka ma serial ze je tichucko ako mysicka.. teda teoreticky. Vcera isla spat o 22.30..odkial tieto deti maju baterky??

Maji no ja som zvedava ako dopadneme, do 15.4. ma aj mrle zozeru, ja len dufam, ze nas veznu na Palkovicovu , pripadne potom aspon na Gemersku. Najhorsia alternativa pre mna je Presovska.. ale uz nic nenarobim ak to tak nahodou aj dopadne..

Vcera sme boli v Poluse a super sme chytili vypredaj u Batu topanok a kupili sme malej kozene jarne topanocky s klenbou no krasne za 8 eur a este jedny zimne kozene s kozusinkou za 10 eur. Tie som je vzala uz velkost 26, tak snad som sa neprestrelila, ale ved raz do nich dorastie a za 10 eur aj ked so lesa by ich nosila. Najlepsie bolo ze pridem domov a v krabici jedna 25 a jedna 26.. tak Peto futasim naspat do Polusu ich vymenit. Kde su tie stare dobre casy ked predavacky kontorlovali ci su topanky rovnako velke, dnes sa kazda len predhana aby urobila co najvacsi obrat..

Este sme sa tam vcera pohadali ,lebo bola tam taka rodinka pri vlaciku, a som malej vyberal ciapku a maal si tam hodila 50 centov a isla. Chlapik zdvihol decko a pasadil ho bez slova do druheho vagonika. Potom mala isla este raz a zase zdvihol decko a podadil ho dozadu. Ja som potom isla vybrat prachy do bankomatu a Peto tam este cakal, prisla dalsia maminka s chlapcekom, hodila tam 50 centov a chlapik zdvihol decko a sup ho dozadu , tak sa povozilo zadara jeho decko 3 x. Potom mi to nedalo ked som sa vratila, rodinak sa presunula madzitym k DM a tam je take auticko, tak sa pytam chlapika ci mu tam nemam nahodou hodit 501 centov aby sa jeho decko povozilo.. tak na mna kukal ze co od neho chcem a vravim mu ze slusnost je sa aspon opytat a nie vozit sa za cudzie peniaze.. ani nesko o tie prachy ako aspon zabukat ci moze svoje decko posadit dozadu.. a on ze ved co aj tak by to islo prazdne.. idiot.ked si tam ja nahadze 100 eur aby vlak isiel prazdny jeho do toho nic .. hrozni ludia su dnes na svete, ja sa uz fakt pomalny bojim do akeho sveta tie nase deti vyrastu..

zuzana76
autor
2. mar 2010

peta 😀 😀

tak to by nahnevalo aj mna, tiez z principu, mali ste si to rozdelit, raz zaplatit ty a druhy krat on.

peta28
2. mar 2010

Zuzi ved presne, o princip ide, ale ja nechapem ci su niektori taky chamtivi, lakomi, alebo blbi.. alebo kombinacia vsetkeho.

katika1
2. mar 2010

bilu tie veci - sú už tu, ale pojdem na poštu až zajtra 😉 dám vedieť 😉
no a ked stahujete filmy, tak kukni aj Proroctvo 😉

Peťa, to je fakt drzé 😝

lenkamt
2. mar 2010

kotkokotkodáááááááááááááááád 😀 😀 😀

som sa zase raz dobre nasmiala 😀

Kati - aj môj šéf bol Svetozár a presne to naňho sedelo, aj mladý zomrel 😔 😕

Mimuš nech si pozrie či niečo nie je niekde pri tom, nieže nám fakt bude kývať zo stanu 😀

my sme boli v mc, tak sú deti kľudné a hrajú sa pekne s Verčou a jej kámoškou, takže ja môžem čítať tému o žitnom 😀

lenkamt
2. mar 2010

no a na novom koňovi sa dáme do súkromnej skupiny, lebo už ma prestáva baviť ako ma sem chodí kadekto čítať 😝

katika1
2. mar 2010

leni kto ťa číta? 😲 a dá sa spraviť súkromná? to beriem 😎

lenkamt
2. mar 2010

kadekto 😝
hej dá sa, aj tak tu chodíme iba "svoje" takže spravíme súkromie a bude pokoj 🤐

lenkamt
2. mar 2010

a toho žitného som nenašla, to bola taká sila že to rovno zmazali? Zuzi si sa tam asi riadne rozčertila 😀

lenkamt
2. mar 2010

Bilu - ja som tiež zase "kočka" a už viem na 100% z čoho to mám, v nedeľu som zožrala celé salko, zase 😝 takže to bude nejakým presladením organizmu alebo také niečo 😅 asi budem musieť začať zdravo žiť 😔

katika1
2. mar 2010

hej to može byť zo sladkého 😝
Anketa: Kto je za súkromie? 😀
JA!!!

lenkamt
2. mar 2010

JA!

mishelin
2. mar 2010

JA 😅 ci ja nemozem lebo ja nesiom "vasa" 😅

katika1
2. mar 2010

mish 🙄 sa uvedom 🙄 😀

lenkamt
2. mar 2010

Mish - 🙄 😠 sa uvedom 😀