Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
6. apr 2009

hclap vydel - chlap videl 😀

zuzana76
autor
6. apr 2009

ale inak velmi neodporucam, v sukni nahanat dieta na motorke 😀 , museli sme byt komicki, este aj do auta som ledva nastupila 😀 , ale to som sa mu samozrejme nepriznala 😀

zuzana76
autor
6. apr 2009

leni, pozrela som aj tvoje fotose, tebe baby uz tak lozia po preliezkach 😕 , sikulky su to

suzanne
6. apr 2009

ahojte 😉

zuzka krasne foto, ja som si tiez hned povedala ze na aku oslavu ste isli 😨 a vy len tak na nedelnu prechadzku 🙂 patko je fesak, a tiez krasne oblecko ma 😉

inak to s tymi lodickami na ihrisku doverne poznam, teraz chodim z prace po maleho do skolky ja a ked je vonku pekne stavime sa hned na ihrisku aby sme nestracali cas hlavne take superske ihriska mame po ceste. tak ja v lodickach a kostyme nahanam matka po ihrisku-parku 😀 musi to byt komicke niekedy. najviac mi ale vadi kabelka ktoru sa bojim niekde nechat na lavicke tak ju taham furt so sebou... 😝 musim to nejako vymysliet (ale stane sa ze nie som jedina v takom obleceni)

lenkine kocky samozrejme tiez krasavice 😵

zuzana76
autor
6. apr 2009

suzie, martinko je zlaty chlapcek, pozrela som nove fotky, najviac sa mi paci v tej mackovej capici, a stale sa smeje smejo 😅

ved nedelna prechadzka, isli sme korzovat 😀 😀 , uz mam deficit, mi chyba nejaka akcia, kde by som sa mohla vyobliekat

suzanne
6. apr 2009

dakujem za pochvalu, konecne som sa k tomu dokopala, tak nech vas ten sneh (teda ten chaby poprasok) nemyli, to su este zo zimy

a zajtra letime domov, hadam to zvladneme, tentokrat nastastie vsetci traja lebo naposledy som sla sama tak to dalo zabrat. hlavne cesta tam bola narocna, ale zvladli sme a na ceste spat letusky pochopili ze malemu dietatu treba stale nejake nove podnety tak pravidelne nosili hracky 😉 (farbicky, omalovanku, knizku, psika). lebo ved hodinu a pol na zadku je za normalnych okolnosti pre nasho maleho nepredstavitelne. takze potom uz super.
zajtra ale letime az o osmej vecer (zmenili nam let) tak ak nezaspi tak to bude hruza.

zuzana76
autor
6. apr 2009

tak drzim palce a stastnu cestu

retaux
7. apr 2009

ahojte 😎

Pozrela som všetky fotky (lenka, zuzi, suzanne) a všetky levíčatká sú proste kráááááááásne 😵

A my dnes ďalší deň doma 😢 Normálne sa mi ráno nechce vstávať, keď si predstavím, že budem zase celý deň len doma 🙄

retaux
7. apr 2009

A otázka: čo špeciálne idete variť alebo piecť na veľkú noc?

zuzana76
autor
7. apr 2009

ret, ahoj ☹ chudatko lucinka, vydrz to, upratuj, vyvaraj a ubehne ti den

ja nic specialne u nas sa zvykne udena sunka s chrenom, majonezovy salat s reznami

zuzana76
autor
7. apr 2009

ale v podstate budeme zvacsa po navstevach, takze doma asi vela varit nebudem

peta28
7. apr 2009

Bre ranko. Tak ja uz v praci pri kavicke, dnes odniesol malu tato. Prvy den po dvoch tyzdnoch sme zvladli super, mala vysmiata vo vybornej nalade bola ceny vecer. Akurat ja som bola nasrata, lebo mala este jednu dost velku chrastu na brusku (poslednu pokiahnach) a rano hovori ucitelke ze nech da na nu pozor pri prezliekani, chcela som aby sama odpadla nech nemame jazvu.. a jasne ze vecer ked malu vyzliekam tak chrasta odskrabnuta dole, ma to dost hlboke tak dufam, ze sa jej to zahoji. Pre istotu to natieram cicadermou, nic lepsie mi nenapadlo.
A dalsia vec co ma stve ked najdem na malej ciszi plienky. Tak ja nosim Pampersky do jasli, predsa len nam najviac vyhovuju a vecer mala Tesco plienky. ja nehovorim ze su zle tesco, ale preco ked ja kupim Pampers a decko pride po 2 tyzdnoch do jasli tak jej daju Tesco a Pampersky minuli na druhe deti? Tak to sa mi fakt nepaci.. uvidim co bude mat dnes.

Fotky su krasne, som si otvorila naraz album Zuzky a suzi a normalne som si pomylila Matka s Patkom, cely cas co pozeram na Matka tak som bola v tom ze Patko, este aj ta Zuzkina sukna ma zmiatla 😀
Zuzi vy uz takto v kratkych rukavoch?? Ja malej davam pancusky tensie, ale uz som videla ze deti nenosia, tiez body a tricko + tenka ciapka, ktoru si aj tak dava stale dole.
Ret uz vydrz, ved uz to nebude snad dlho trvat, cez sviatkyu z budete fit, ale sucitim s tebou.. byt doma v takomto pocasi to je des.

peta28
7. apr 2009

Ret piect nejdem nic, kupim zopar zakuskov, ja fakt som nanic zienka domaca, ja nic nestiham. Chystam sa uz odlozit zimne veci a cizmy a vybrat leten, som zvedava co este Timka oblecie.

To Madarsko sme prelozili na prvy majovy vikend, ale mohli sme ist len na 3 noci, 2 sa nedali, lebo ze tam budu mat nejake specialne aktivity, garden party, zive kapely, prigramy pre deti, sutaze.. ais to robia k 1 . maju, tak som to prehodila a celkom sa tesim , uvidime ci sa mala zabavi trosku.
Viza do Thajska uz mam, ale mam z toho stres uz teraz. Neviem si predstavit letiet 10 hodin a potom este pokracovat na ostrovy...najdlhsie som letela 4 hodiny a to som mylselal ze uz v polovici cesty vystupim.

retaux
7. apr 2009

No veď ja som vás vždy obdivovala tie, čo máte častejšie choré detičky napr. Majka že dokážete ich zabaviť celý deň doma. Mne už po pol dni prešli všetky nápady na zábavu.

Zuzi: u nás tiež len šunka, chren, ale neviem ešte že čo budem piecť, niečo sladké a aj slané by som mala. A chystám sa robiť zo salka vaječný likér 😝 mňaaaaaaam, ja milujem domáci vaječný likér.

Peťa: U nás tiež detičky chodia v krátkych rukávoch a bez pančúch. Už je teplo. Ja by som už tiež nedala, keby nebola malá chorá.
Mne sa zase malá vyhádzala z Tesco plienok, takže my tiež používame len Pampers 😉

retaux
7. apr 2009

No tak na to sa chystám aj ja - vymeniť veci za letné. a aj čižmy už odniesť preč.

A ešte som chcela k tomu Zuzkinmu oblečeniu - ja sa tak nahodím každú nedeľu 😀 robím si sama sebe radosť, aj keď nikam nejdeme, len našim alebo svokrovcom na obed. Ja nahodená chodím a MM v rifliach 😀

zuzana76
autor
7. apr 2009

peti 😀 , ale ved cez den je uz velmi teplo, hadam aj 27 stupnov, tak co ho budem parit v dlhych rukavoch a ked beha, tak by sa len spotil, ale ked je chladnejsie , tak ho obleciem jasnacka, aj teraz pojdeme zachvilu von, a takto skoro bude este asi chladno, tak mu dam aj mikinku, teplu ciapku si strhaval aj patko, teda nie taku uplne zimnu, ale taku bavlnenu na celu hlavu, asi mu bolo teplo a svrbelo ho pod nou, tak som kupila uz len ten riflovy koobucik a ten ma rad

zuzana76
autor
7. apr 2009

ret, 😀 ja tiez presne tak, proste uz mam pocit, ze som stale len v rifliach, ci teplakoch doma a ide mi to na mozgy 😀 , my tiez tak, k svokorvcom ja nahodena a muz v rifliach, no ale on si obleku uzije aj v robote, tak on zase chce byt obleceny obycajnejsie a tak sa potom nezhodujeme 😀

retaux
7. apr 2009

MM má na sebe oblek 3-4x za rok 😀

A ja už padám sa venovať bábike 🙂 Pekný deň všetkým.

zuzana76
autor
7. apr 2009

ja som uz veci vymenila za letne, zimne som oprala a odlozila pre druhe babo 😀

peti, a kedy ides? juj aj ja by som sa ti pribalila do batoziny 😀

zuzana76
autor
7. apr 2009

ret, tak pekny den, inak u nas zabera citanie knih aj 3 hodiny v kuse, alebo hocijake letaky z tesca, dracika a podobne, to dokaze studovat jak stary dochodca hladajuci zlavy 😀

lejla77
7. apr 2009

Ahojte 🙂

peta:
tak to s tymi plienkami by aj mna nastvalo 😠 Maju v tom bordel. Aj minule ked som ho tam prebalovala - sa mi pokakal, tak mi doniesla vlhke utierky Babylove - pritom ja som tam doniesla Pampers. Nabuduce donesiem Tesco za 29 Sk a hotovo. Aj tak mu utieraju zadok s tymi, co maju po ruke. Je to od veci.
Vcera bola Timka zlata - ked som prisla po Stanka, tak na mna pozerala a obaja sa motkali vedla seba. 😎

letu:
myslis, ze 98 budu OK? Mne sa to zda male. Na jesen som kupila tusim 104 - body s dlhymi rukavmi a uz nam boli len tak-tak - niektore dokonca aj male. 😖 A tie s dlhymi rukavmi uz ledva zapneme a rukavy ma tristvrtove. 😖

peta28
7. apr 2009

Lejla utierky to je v pohode, to mi vysvetlovala aj ta ucitelka predtym, ze vzdy maju otvorene jedny , lebo to chapem ze to sa neda vybalovat 15 balikov a hladat s ktorym utriet pokakany zadok, tak to je ok. Ale s plienkami ma to serie. Dnes idem pre malu a hned jej kuknem na zadok aku ma plienku.

Zuzi Thajsko mam 7.5.-14.5.09
Madarsko mame 30.4. - 3.5.09

A s tymi teplakmi to chapem, to stvalo teda aj mna, aj ked tiez utekat za malou v lodickach s kabelkou to je tiez nic moc.

lejla77
7. apr 2009

peta:
ja to tiez chapem s tymi utierkami - ale zasa, ked niektore deti su na to citlive - ze nemozu pouzivat vsetky. A nech mi potom nehovoria, ze "Stankovi sa minuli vlhke utierky" 😀 Mali mi zrovna povedat, ze sme na rade, aby sme doniesli. 😔 My nastastie citlivi nie sme, ale napr. kamoska pouziva len jeden druh a ostatne nehrozi.

zuzana76
autor
7. apr 2009

peti, ved zvacsa utekal za malym muz 😀 , len ked fotil, tak som ja. Aspon takyto maly luxus si musim dopriat, raz za cas sa pekne obliect 🙂

letuskah
7. apr 2009

ahojte
mam specialnu spravu pre Bilushku, teda ak este niekedy pride, a to ze v tescu na kamennom maju klobuciky aj vysivane aj vselijake a dost velke, to aby ma neskantrila za ten jeden co som ju odhovorila kupit 😀

mimi.k
7. apr 2009

Ahojte,
popozerala som si fotočky, krásne...strašne sú už veľkí všetci 🙂

Letuskah, aj ja som bola dnes na Kamennom, mohli sme sa stretnúť 😉

Ja tu mám svokru, odkedy sme sa vrátili z nemocnice, tak som si aspoň dnes umyla v kľude okná a čo to porobila. Dokonca som si bola pobehať po meste...ani som od samej radosti nevedela, čo skôr a úplne som si odvykla chodiť inak ako výťahmi...teda stále som podvedome hľadala nejakú bezbariérovú cestu, ako keď chodím s kočíkom 😔 .
No a včera aj dnes ma mm pozval na obed, tak sme posedkali na terase a dali zmrzku 😵

Ja piecť na V. noc nebudem sama nič, uvidím ako a čo u našich, tam asi niečo poriešime, ale závisí to aj od toho, ako bude mame...ale tak patrí to k V. noci mať nejaké koláčiky.

Keď je už takto krásne, nebolo by od veci dať niekedy stretko na tej Železnej studienke... 🙂

My sa chystáme teraz na návštevu, len čakám mm, kedy príde z práce a vyrážame. Síce bez Adamka (aj keď je to raz za sto rokov), ale už teraz mi chýba, že nebude s nami...inak sa už zdá celkom v poriadku, ale nemal by týždeň chodiť medzi deti, aby sa na neho ešte niečo nenalepilo. Von ale chodí, ale nejde nikam do uzavretého priestoru a tak...

baileysa
7. apr 2009

ahojte,

dnes som bola doobeda u noveho gyndosa, potom som vydrhla kocik, fuj uz bol kentusovy, a hajde do niznej, som bola na masaz, teraz som sa vratila, super den 😅

zajtra idem do tn, leni, nejde nahodou ivka? idem autom, mam dake vybavovacky v ziline, kvoli mc, tak som sa rozhodla, ze skusim v tn kupit malej koberec do izby, drzte palce 😅

suz, stastnu cestu 😵 my sme presne takto o 8 vecer leteli z bruselu, ale mala nezaspala 😝 ale potom aspon zalahla hned v aute a spala celu cestu domov 😵

pekne fotky vsetke 😎

mne sa tiez niekedy ziada sa vyobliekat, to sa clovek uplne inak citi, ale uz ani nemam co take na seba, a vacsinou zvitazi moja lenivost 😅

mimi, super, ze mas svokru, aspon si porobis, a super ze je adamkovi uz lepsie 😉

ja nejdem nic piect, ani specialne varit, u nas by som kolace iba ja jedla, tak to mi netreba, navstevy tiez nejako vo velkom necakam 😔

lenkamt
7. apr 2009

čafte, ja len rýchlo lebo ordinácia -
Ivka do tn nejde
dnes som bola dať prezuť, umyť auto, tak som za fešandu
deti boli zase zlé
ale zjedli všetko 😀

ZAJTRA TU CHCEM MAť NAVRHY NA CHATU + TERMIN + PRIHLASKY 😠 😠 😠

letuskah
7. apr 2009

ahojte tak saom to prebehla
mimi vies ze som na teba myslela ked som bola v meste... som nevedela ze mas doma svokru tak som si povedala ze budes s Adamkom asi doma 🙂 super ze uz mu je lepsie, len nech nechyti daku pliagu chudatko nech si mozete oddychnut trochu

ja idem piect dake kolaace ale to len preto ze ideme k nasim a moja mat by zas vypekala ako sialena tak aspon daco spravim ja ale aj ta bude pri hrncoch stat a nadavat ze ju boli chrbat, ona je taka ze na velku noc musi byt navarene a napecene, to aj keby tanky padali a mne nenecha nic samej urobit tak potom takto dopadne...

leni mne chlap povedal ze on nechce ist na stretko lebo ze nikoho nepozna, takze my nikam

idem kuk a robim tiramisutak to musim ist dorobit aby som mala na ranajky 😀 😀 😀

lenkamt
8. apr 2009

ahojte 🙂

Letu - však bol v radave 😅 a na chatu by šiel aj môj čo nikoho nepozná, takže by mohli tvoriť pár 😀

včera som zistila že Lenka vie otvoriť dvere - divným spôsobom - naháňala som dve deti v pančuškách po schodoch v paneláku 😠 😀
a vedia ma zavrieť na balkóne, takže ja som dofajčila 😠 😀
môj muž bol včera doma a po dvoch hodinách ho chytali nervy, ja si to ani tak neuvedomujem, ale tie deti fakt nevedia čo so sebou , budú riadne rozmaznané

no a ja idem piecť akurát jeden koláč a variť nejdem nič špeci - Verča pôjde k mamine čakať na kupačov, my asi vypadneme niekde na výlet 🙂 ja tieto sviatky neznášam 😝 hlavne keď pochystám ako pre regiment a prídu dvaja kupači 😀