Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
25. máj 2009

vaneske vsetko najlepsie k meninam hlavne zdravicko a tolerantnych rodicov 😉

mimi.k
25. máj 2009

Slavi, ďakujeme 😉

Mima, normálne na stránke peknafotka.com...tam, kde sme sa boli dať fotiť...nevedela som, že sme tam..máme tam veľa fotiek, ako som pozerala, ale tak všelijako rozhádzaných, nejdú za sebou... 😉 myslím, že v sekcii rodinný portrét a deti...

mimi.k
25. máj 2009

A je tam aj Peťa 😉

letuskah
25. máj 2009

ja som kukala ci tam my nie sme lebo sme sa u nich dali na svadbu fotit ale neni

letuskah
25. máj 2009

Kubko sa mi asi pred 20 min zobudil s placom, som ho ukludnila a teraz sa vypytal zase spat a tusim uz aj zaspal 😕 dnes je volaky divny den...

peta28
25. máj 2009

asi sa mu nieco snivalo.
super letu, tak mozme niekde v meste sa stretnut okolo 16.00, ale este si to prepotvrdime, oki?

mimi.k
25. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prečítajte si dlhý príspevok chantall33 - ako porodila... 😕

letuskah
25. máj 2009

uf az mi slzy vyskocili 😕

letuskah
25. máj 2009

peti OK potvrdime, tesim sa 🙂

maji4
25. máj 2009

Ahojte dietatko mi už spinká 🙂 🙂 a ochvíklu budeme mať návštevu uvidím dokedy to dnes zasa pretiahneme ...naposledy to bolo do 3 rána 🤐 😔 😅

Aj my sa pripájame k Vaneskinim meninkám takže hlavne vela zdravíčka a aby poslúchala maminku 😵 😵 A som rada ,že vás to takto super obišlo😉 😉

Mimi ved to je aj na kona vela 2 víkendy po sebe na svadbu 😅 ale užite si to hlavne 😉 😉

Let gratulujem k polhodinovému gatkovaniu 😅 😅

Bai tak ako Tasler je už doma?? 😅

Peti ja ti v takýchto vecí ohaldne svokri neporadím ďakujem bohu ,že ja nemám také problémy.... 😔

lenkamt
25. máj 2009

všetko naj Vaneske 🙂

no kde je ta Bai so správami o Táslerovi, však sa oňho bojíme ako o svojho 😀

letuskah
25. máj 2009

dufam ze Bai nesedi za mrezami za zmlatenie manzela 😕

maji4
25. máj 2009

tak návšteva už aj odišla 😒 😒 ale aspon si oddýchnem lebo vždy po ich návšteve som na druhý den nepoužiteľná lebo to víno mi vždy velmi rýchlo stúpa ....ale dnes to bolo len 2 dc 😉 takže mám slinu a idem si otvoriť asi vajcový koňak 😝

mimi vám prajem skoré vyzdravenie by ste boli do dovolenky fit 😉 😉

baileysa
25. máj 2009

ahojte,

v prvom rade vsetko naj naj naj vaneske 😵

tasler zije, prezil, aj ked som ho nasla 🙄 ked mala poobede vstala vcera, tak som nalozila aj svokrovcov do auta a isli sme ho hladat, predtym som este volala tomu kamaratovi, kde sme boli grilovat, tak ten nevedel, kde je, ale ze skoncili u nas v bare (tam sme sa spoznali, vtedy to este patrilo jemu, teraz ma bar na starosti svokra, takze je to taky "rodinny" bar), tak som vedela, ze by tam mohol ostat spat, tak sme tam nabehli aj so svokrou 😅 baby, ked som ho videla, normalne take nervy do mna vosli, opadol strach, co som sa bala, ci sa mu nieco nestalo, a ked som videla, ze je zivy, tak keby tam neboli svedkovia (uz tam boli aj casnici), tak normalne by sa mu asi aj uslo 🙄

tak sme ho tam nechali a isli sme sa ja, gretka a svokrovci najest do takeho penzionu, kde maju vonku ihrisko, zviertka, motokary, smykalky a vsetko mozne, tak sme mali pekny den, sme tam boli 4 hodiny, a on nas musel cakat, lebo jeho kluce som mala ja 😝
a odvtedy je u nas ticho, vcera som sa len vecer spytala, ci mi nechce akoze nic k tomu povedat, tak ze sa este neciti v pohode, tak to som na neho vyletela ako raketa 🙄 a dnes sa deju zazraky, som bola doobedu v mc, a ked som sa vratila, byt vyupratovany, riady umyte, povysavane 😕 😀 tak ale nasrata som dalej, ze 😉

poobede sme boli plavat, potom sa gretka bola strihat, nechcela si sadnut do tej vysokej stolicky, tak ju teta strihala mne na kolenach, tak som cela od vlasov...

a gretka bola dnes zla 😔

ada, ze stretneme sa inokedy 😀 😀 😀 😀 tak vo stvrtok na donovlaoch,ked uz si u rodicov 😀 aj lenka sa isto prida 😉 😀 😀 😀

mimi, tak sa tesim, ze sa stretneme v pondelok 😵 ale miesto a cas nechavam na teba, len nech sa tam viem dostat 😅

baileysa
25. máj 2009

mima, ten biopron vyzera dobre, to aj ja si pribalim 😉

dnes som kupila panthenol pre gretku 😉

a bola som jej vybavit novu karticku poistenca, objendat vakcinu na zltacku, zajtra by mala byt, tak snad sa stihneme zajtra aj ockovat...

mima07
25. máj 2009

baily sucitim s tebou hrozne aky su ti muzski nezodpovedni ale aspon nieco urobil myslim to upratovanie 😀
ten pantenol je nejaky specialny pre deti? ja som zobrala nejake mlieko a v lekarni povedali ze to mame pouzivat ako mlieko po opalovani
bai a nie je uz neskoro sa ockovat tak kratko pred dovolenkou?

baileysa
25. máj 2009

mima, ze do 7 az 10 dni by uz mala byt chranena, chcem este zajtra rano zavolat mojej dr.

panthenol som ja kupila v spreji, altermed pre deti, ale urcite mozes davat aj to, co mas... ja som dnes nezohnala tu biodermu, co som chcela, ma v lekarni prehovarala na normalnu 50 pre dospelych ale som sa nedala, este uvidim, co sa mi podari zohnat, celkom sympaticky mi je aj eucerin, tak neviem... inak mame uz daylong 30 pre deti, segra mi doniesla, robila reklamu pre daylong, tak asi vyfasovali 😀 😀 ale hned ked mi hovorila, ze pre nich robia, tak vravim, ze chcem krem pre gretku 😀

maji4
25. máj 2009

bai 😲 to by som na Táslera nikdy nepovedala, ale ved raz za čas.... 😉 😉 )Alebo raz za život 😉 )
Ale vidieť ,že má výčitky 😉

mimi.k
25. máj 2009

Baily, čítam Tvoje zážitky...teeeda, to by ma poriadne naštvalo 😨 ale aspoň máš upratané 😀 😉

Ja mám doma normálny Panthenol spray a teraz som prečítala leták a môže sa aplikovať aj deťom všetkých vekových skupín. Takže ja iný kupovať nejdem. 😉

mima07
25. máj 2009

ani ja nejdem nic ine kupovat budem ho kremovat normalnym kremom co ho po kupani pouzivam
este ma napadlo ze musim pohladat kde mame to detske plavacie koleso dufam ze nebudem musiet kupit nove

slavenas
25. máj 2009

baby Vaneska Vám všetkým ďakuje za gratulácie a posiela cmuk.

baily aj môj raz došiel domov až na druhý deň a to zo stretávky zo strednej ale ja som s tým aj tak trochu rátala , tak som mu potom povedala že narevanž aj ja dakedy tak dojdem A ešte stále nebola príležitosť ale tešííím sa na ňu. 😀 😔

maji si mi spravila chuť s tým vínkom asi niečo poriešim.

mimi.k
25. máj 2009

Mima, ja som koleso kúpila, lebo mali s Krtkom, ale skôr som mala problém s rukávikmi. Všade majú len veľkosť od 3-6 rokov. Nakoniec som kúpila tie, ale sú oki...keď sa poriadne nafúkajú, ledva tam vopchá ručičku 😉

baileysa
25. máj 2009

mne dnes konecne gretka na plavani chcela byt v kolese, tk rozmyslam, ze si tiez kupime, mali aj v pl, tasler jej chcel kupit, som mu vravela, ze tam nech ani nahodou si sadnut a dnes sa v nom vozila ako kralovna 😅

slavi, sak ja si uzijem v brne 😉 teraz cez vikend 🙂

baileysa
26. máj 2009

Dobre ránko,
Prvá
Som musela využiť príležitosť,ze som hore,idem na pedikuru a skočim aj na trh,ma nalákali v teleráne na jahody a hrach.

baileysa
26. máj 2009

Baby,nemáte dáke tipy na knihy,čo by som si mala zobrať na dofcu? Dáke oddychové čítanie,mohla by to byť aj sranda,alebo detektívka

lenkamt
26. máj 2009

ahojte, aj ja chcéééééééééééééééém hrach 🙂 pošlem muža kuk či už je aj u nás, lebo v blave bol už pred týždňom čo som kukala v teleráne, už by mohol dôjsť aj ku nám na dedinu 😀

včera sme kakali len do nočníka, 2x za deň tak to ich 3-4x do plienky bol asi zlozvyk 😅

ja dnes idem do solárka, v piatok tiež 🙂 tiež je u nás ako v rk a tato sa ide potrhať 😀 no musí tým chlapom prepínať? 😠 😀

no a zase vstali 7.15 😕 🙂

lejla77
26. máj 2009

Ahojte 🙂

My sme vcera u nas na zahrade chytili vtacika: "korelu". Som z neho uplne na vetvy, je perfektny, kamoska utekala do Gabcikova pre klietku a uz si v nej spokojne sedi. 😎 😎 😎 Maly sa z neho tiez tesi. Dnes musim ist nakupit pre neho zradlo ... Ani by ste neverili, kolko radosti narobi "jeden vtak".
😵

lenkamt
26. máj 2009

😀 😀 😀 no aký fajný vták 😀 😀 😀

a ja sa strašne teším na štvrtok, idem kuk predpoveď dúfam že bude pekne, inak ako tam ideme jesť? deťom zobrať či dáme niečo v reštike? spať budú predpokladám v kočíkoch, len dúfam že nebudem musieť tlačiť 3x14kg niekam do kopca 😅 3x=lenka,lucka, kočík 😀

retaux
26. máj 2009

Ahojte!
Baily: tak to si ešte dobre vydržala, ja by som MM hneď tak sfúkla, že by ho to mrzelo ešte neviem ako dlho 🙄
A aj my sme sa včera tak natlačili jahodami, až mi bolo zle. U našich sme nazbierali (spolu s Luckou 😀) plný košík jahôd.

prvapomoc
26. máj 2009

čaute,
my sme včera mali uraz ☹ ja som bola v robote a večer mala tak nešťastne spadla na dvore že si rozbil akurat stred čela.muž je z toho na nervy lebo stal pri nej a nestihol ju zachytiť bol to moment 😢 tak jej na plastike museli zašiť čelo,ma tam 4 stehy,bol to des,ja som plakala s nou 😢 takže tak sme dopadli ☹

lejla super,aj mna by to potešilo,len neviem či by prežil pri našich deťoch 😀

idem asi aj ja na hrach,jahody mame v zahrade,ale ešte kalerab by som si dala.mnam.