Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
1. jún 2009

Leni, teda drzim palce s tou gumickou, este ze kakate na serblik, ja neviem ako by som to zo zachoda lovila.
V novej Mame su cumle zadarmo-videla som v stanku, lebo mi este stale neprisla-kto chce?
Take komunisticke sa mi zdali, ako ma Lenka rada.
Leni, poslem ti dnes po Bailey, ak mi to pride?

bilushka
1. jún 2009

Lenka, ja viem, ze to musi podat ona ako reklamaciu, ja som sa bola len pytat, ci tam ten balik nahodou nevisi, ze mi postarka nevhodila listok a jej by sa to vratilo ako neprebrata zasielka...co sa samozrejme este stale moze stat 😠

lenkamt
1. jún 2009

pošli, pošli 😀 lebo ak ich ide takto drahá moja najmladšia likvidovať tak neviem, čo berieme na dovolenku 😝

bilushka
1. jún 2009

Leni, Verca ma pestry jedalnicek 😀 😀 😀 😀

No tak to ti ale poslem postou, ked to uz chces na dovolenku, to uz sa s Bailey nestretnete.

lenkamt
1. jún 2009

čosi, kľudne to pošli po Bai, na dovolenku aj tak musím kúpiť, a vyzerá to tak že kým nám nevyjdú všetky zuby tak sa cumľov nezbavíme, dnes v noci Lucka strašne plačkala a nedala sa inak utíšiť len cumľom, potom chúďa do rána úplne zúrivo doňho hrýzla 😔 ide jej druhý spodný očák, dúfam že do dovolenky vylezie, potom už len 4 stoličky 😝

Lenke stále chýba 6zubov 😝

bilushka
1. jún 2009

Aj my este 4 stolicky 😝

lenkamt
1. jún 2009

aha čo som našla chlapovi a jeho spolubojovníkom:
http://www.topreality.sk/2-izbovy-byt-tn-sihot-...

dobrá cena nie? lepšie ako 16euro za noc v ubytovni 😠

peta28
1. jún 2009

Nika super ze ste sa boli zrelaxovat, aj ja chceeeem.. ale musim vydrzat do 22.8.

Leni mozno ho len niekde zalozila , vsak ako by nieco take zjedla?? Ved to nejde prehltnut.. no este ze sme bez cumla.
A s tymi botami to je fakt hrozne, ja som chora.. to sa nedalo nekupit , ved cinan nema za taku cenu... ale podla mna ich vynosime aj ako papuce, jedny potrebujeme doma a jedny do skolky, takze spotrebu mame.
Inac som zabudla ze som kupila malej jedny sandalky este asi v aprili, som ich zalozila a teraz mali v Lidli akciu na detske sandalky tak som jej kupila este jedny, potom ich idem doma odlozit a kukam ze to je co za krabicu.
Nehovoriac o tych dvoch ktore mi kupila mimi, ale do tyhc nedosrastieme tento rok urcite, nemame sancu.

Takze aktualny stav nasich topanok je 2 x sandalky, 3 x platenky (z toho jedny pieskove)

Lejla ako Stanko v jaslickach? Boli ste po tej chorobe?

mimi.k
1. jún 2009

Bilushka, nepôjdeme sa najesť ako ľudia do Macu?
Ja obedujem kávu s koláčom, čo sme si doobeda s Adamkom upiekli 😀
Mne tiež nechutí, keď varím ja....

Peti, krásne topky 🙂

peta28
1. jún 2009

ja uz mamu neodoberam, uz sa to neoplati, nic pre nas velkacov nepisu

lenkamt
1. jún 2009

ani ja už mamu neodoberám

Peti - lenže to bola večer v postieľke a nie je nikde prezliekla som jej komplet prádlo, všade kukla a gumičky nikde 😠 moje deti prehltnú aj neprehltnuteľné 😅

mimi.k
1. jún 2009

Segra bola robiť poriadky na pošte v piatok. Teda išla tam normálka sa spýtať na jednu zásielku, lebo domov prišla upomienka, že nie je vyzdvihnutá, ale mama ju vyberala, tak si to išla overiť. No a poštárka na ňu vyštartovala, že tým stráca čas, že keby to mala každému robiť...niečo v tom zmysle....že nech sa spýta mamy, či jej to prebrala. (mama bola na chemoterapii)...tak segra s nemým úžasom vyšla von, potom jej to ale nedalo, nadýchla sa a išla naspäť, vynadala a ukľudnila sa...to chodí na poštu raz za 100 rokov, takže ju tým neobťažuje stále....no ale presne, chýba im poriadne konkurencia!!!

bilushka
1. jún 2009

Mimi-citas mi myslienky, Mekac je to prave na vylepsenie chuti 😉

Ja Mamu musim odoberat, kedze som ju vyhrala a tesim sa, lebo je to jedina vyhra v mojom zivote, ani 20 korun na lose som nikdy nevyhrala, nic az teraz takato cena 😀

mimi.k
1. jún 2009

Ja som Mamu ani nikdy neodoberala, vždy som si len kúpila, keď sa mi zdalo, že tam nejaký článok s tojí za to..

Bilushka, prišli vám už tie info k dovči? Ja to mám teraz pred sebou, tak to idem čítať...odlet z BA 17,45, prílet tam 21,15 (je tam myslím hodinový časový posun.) Odlet z Turecka je o 22,05, prílet sem 23,45..

bilushka
1. jún 2009

Dnes volali muzovi, sedi to 😉
Som nevedela, ze je tam este aj posun...Mima, zle informujes 😀
Nie ze nam slahnu let na neskoro, ale este nam aj hodinu zo dna zoberu 😠

Som zvedava, ako dlho sa deti po tyzdnovej dovolenke a spaniu po kocikoch budu vracat do normalu.

mimi.k
1. jún 2009

Bilu., čítam...uvoľniť izby v deň odchodu do 10,00 ...to tam ešte bude bordel 😀

lenkamt
1. jún 2009

my sme si vždy izbu zaplatili /okolo 500,--/ all inclusive platilo, tak si zaplatte aspoň jednu, lebo 10hodín bez izby je o hubu 😝

mimi.k
1. jún 2009

Aj ja si myslím...ale veď uvidíme, ako to tam nakoniec bude....to si ale neviem predstaviť letieť o druhej v noci, ako to bolo pôvodne..

zuzana76
autor
1. jún 2009

leni, aj nam chyba este 6 zubov - 4 stolicky a 2 dolne ocaky

bilu , to s tou postou je na porazenie

leni, to ma este super,ze aspon hranolky, moj muz ked bol maly na jednej dovolenke nejedol nic ine, len syrovy chlieb s rajcinami a toto vkuse cele dni

mimi.k
1. jún 2009

Nám chýbajú ešte 4 stoličky, ale mám pocit, že už lezú asi 2 mesiace...ďasienka má už až biele, tak neviem, kedy vylezú.
Kedy sa inak chodí 1x s dieťaťom k zubárovi? 😕

bilushka
1. jún 2009

Akoze listok v schranke, ze pridte si pre casopis na postu????
To sa asi zdalo postarovi prilis, tahat to so sebou, este navyse, ked je tam ten cumel 🙄

retaux
1. jún 2009

Ahojte!
Zuzi: dreň robím tak že najskôr rozpolím jahody, zasypem ich cukrom, nechám tak v noci a potom na druhý deň hodím do mixéra, trošku pomixujem a nalievam do pohárikov od jogurtov 🙂 Mňam.

A u nás už svieti slniečko, takže už asi pršať nebude. Ani zima nie je taká ako včera bola. Brrr.

Boli sme s Luckou v obchode, kúpiť darček k MDD a kúpila som jej túto knižku. Hneď sme s ňou museli utekať domov a tak dlho sa s tým vydržala hrať, že som len pozerala 😕Ale sa teším, že sa jej to páči. 😵

http://www.junior.sk/catalog/product_info.php?c...

retaux
1. jún 2009

Bilu: to nechápem ani ja čo s tými časopismi robia. My odoberáme život a doteraz nám ho vždy poštárka hodila do schránky. A posledný mesiac mi vždy poobede, keď malá spí zazvoní nejaký chlap (neviem či poštár) a zahlási: "nesiem vám život". 😕

lenkamt
1. jún 2009

Ret - presne tieto knižky som obzerala, že nabudúce kúpim Grétke 🙂 mali kadejaké - v parku, dobravné prostriedky, na dvore..... 🙂

Bilu - som nasratá na tvojho poštára 😠 😀

inak už sme hore a kakáme, tak ma čaká milá povinnosť 😝 😀

retaux
1. jún 2009

Leni: u nás už mali len túto jednu - v parku. Vraj sa im hneď pomíňali. A príjemné hrabkanie sa... 😀

lejla77
1. jún 2009

Ahojte 🙂

peta:
dnes sme v jasliach. Rano maly plakal ☹ Tak som zvedava, ked pridem po neho, ze co...
Inac, aj maly ma teraz take trucovite obdobie - tiez odo mna vcera dostal na zadok, lebo nechcel ist spat a vymyslal, ze "kako" a pod. Nechcel ani lezat, stale mi vyskakoval. A za vsetko rumazga. Uz som z toho na nervy. Musim to nejako stopnut. Za vsetko protestuje, ked nie je po jeho. 😠

mima07
1. jún 2009

informujem je tu plus 1 hodina
hranolky mame aj zemiakovu kasu
priberiem asi 100 kg maju tu super pudingy a super kolace a rozne druhy akokeby pizze no sradla kopec ale alex moc nechce jest neviem co sa mu porobila tlaci len mrkvu a brokolicu a pomarancovy dzus

na rajanky si dal lievanec chleba nechce vobec tak jedava tie lievance s tvrdym syrom
my mame vypratat izbu o 12 a vzdy sme tak mali potom sa plati ale odlietame o 14.30 takze u nas to bude ok

lenka nasli moji radcove nasli?

bilushka
1. jún 2009

Leni, no co to hovinecko, nejak dlho sa sparas 😀

Mimus, si mi narobila chute, este napis, ake salatiky 😀

Ret, super knizka, skusim ju aj ja pohladat u nas.

zuzana76
autor
1. jún 2009

hadzem nove fotky, kto chce moze pozriet

retaux
1. jún 2009

Zuzi: fotky sú super 😉 Najviac sa mi páči ako na poslednej Natálka krásne spinká, ručičky založené 😵