Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
11. jún 2009

bilu:
ja mam to iste, ako majka napisala "ani vystat sa nemozem" 😀 😀 😀

bilushka
11. jún 2009

Lejla, to som prekvapena, lebo by som si myslela, ze tym ze je Stanko v jasliach je nauceny zahrat sa aj trochu sam.
Ci prave preto, ze je v jasliach si mu potom doma asi vzacna...

retaux
11. jún 2009

Ja som tiež Lucke ukradnutá. A ani to nie je dobre. Minule sa mi stratila v Hypernove. Ja som prebehla zúfalá pomedzi všetky regály asi za 5 sekúnd a nikde som ju nevidela. Už som mala plač na krajíčku a stále som si opakovala: nerev, lebo ju nenájdeš 😖 A potom mi jedna pani hovorí, že či hľadám malé dievčatko. Ja že áno. Že videla som ju ísť k detským košíkom. A ja som ju našla ako si sedí v tom autíčku a šoféruje. Vôbec ju nezaujímalo, kde má mamu. 🙄

lejla77
11. jún 2009

bilu: ked nechodil do jasli, tak to bolo este horsie. Teraz sem-tam sa zahra - ale velmi malo. Stale musi byt niekto pri jeho zadku, je mu jedno, ze kto, ale niekto.
Inac to s tou postou je sila, niekto tam zistil, ze si objednavas dobre veci, tak ti ich kradnu.

retaux
11. jún 2009

Bilu, my ešte stále máme plienky 🙄 Lucka sa pýtala tak pred vianocami na nočník, ale cez vianoce akoby uťal a odvtedy nič. Akurát ráno a poobede, keď sa vyspí, tak si sadne a inak vôbec nie. A ráno sa tam aj vykaká a poobede vyciká.

retaux
11. jún 2009

Pre inšpiráciu som hodila do albumu fotku plavok. Tie naľavo sú z NewYorker a napravo z Tesca.

zuzana76
autor
11. jún 2009

bilu, patko sa sam zahra, ale ma aj chvilky, ked nie, vtedy musim s nim, napr. stavat garaze a podobne, alebo nieco urobi on a pride za mnou - maminka, pod sa pozriet, havaria - tak idem pozriem a zase odidem, ale niekedy ma proste zly den a vtedy sa od neho ani pohnut

bilushka
11. jún 2009

To je tak, ze kazdy chce mat to, co nema, alebo v tomto pripade jeho dieta nema, co by som ja dala za to, aby bol maly trosku priebojnejsi, nie ze sa rehoce, ked do neho niekto na piesku strci, alebo mu vytrhne lopatku z ruky, tak sa otoci a v klude si zoberie hrablicky, snad v kolektive na to pride, ze nikdy nic nebude mat, ked sa necha otlkat, to je povahou a tu mu neprerobim.

zuzana76
autor
11. jún 2009

ret, oboje su dobre, ale asi viac vyniknu tie tyrkysove, tie by sa mi teda pacili, no pojdem obzriet

bilu, veru, to je povaha, ale mozno casom sa stane priebojnejsim, hlavne ked zisti ake su ine deti a bude niekde hlavne sam, bez teba

zuzana76
autor
11. jún 2009

hadam zajtra sa vyberiem na tie plavky

lejla77
11. jún 2009

bilu:
hej, Stanko ako chodi do jasli, tak tiez zacal bojovat o hracky a strazi si ich, normalne aj capne druhemu, ked mu niekto nieco bere. 😝 A to sa potom ja hanbim. A je lakomy. 😖 Nikomu nic nechce pozicat. 😝

bilushka
11. jún 2009

Ret, tie tyrkysove mas odkial?
Naaadherne!!!

slavenas
11. jún 2009

ahojte

bilu aj moja toto robí , ked sme u naších tak dám dieťa na dvor, má tam hračky , pieskovisko a pod. ale ona chce aby pri nej niekto stále bol , nemusím to byť akurát ja ale proste niekto dospelý sama sa zahrať nevie . Ale na druhej strane podobne ako ret, ked ideme do parku , alebo do obchodu tak v pohode zdrhne odo mna a ide si za svojím cieľom . Ret a tiež mi to už spravila v Deichmane , a sme sa tam naháňali pomedzi tie uličky a ona bolo vždy v inej ako ja a tiež ma už panika chytala .

retaux
11. jún 2009

Zuzi: ale na mojej postave sedia lepšie tie napravo. Ale zase viac sa mi páčili tie naľavo, tak preto som zobrala oboje 😀

retaux
11. jún 2009

Bilu: NewYorker 😀

Zuzi: a šaty som nádherné videla v Takku. Také hipisácke, ale v pohode by mohli byť aj na krst. Teda, neviem, či sa ti taký štýl páči, ale mne veeeeeeeeeľmi 😵

peta28
11. jún 2009

Bilu tie plavky su uzasne.. aj som si tiez objadnala z netu, tiez neboli najlacnejsie a som spokojna.
Stranku hodim neskor ked najdem... tu mi vynural muz ze tam maju pekne plavky, tak neviem po akych strankach to on labzuje v praci.

Tie baliky to je sila teda, ak neboli poistene tak tusim do 10 eur ti nahradia skodu. Ale dokaze to nasrat, to ti verim, hlavne ked na to cakas a nemas cas chodit po obchodoch. Mne to velmi setri cas, aj ked je pravda ze nakupim kopec kravim.

Baby tie penove nalepky do vane odporucam odporucam, skvela vec , krasne sa s tym da zahrat. My mame dopravu a farmu.

Dnes sme boli s muzom na pohovor v tych novych jasliach ktore mame od septembra. Normalne si nas zavolali oboch bez dietata, asi aby zistili ze nie sme debili alebo co.. no bolo to srandovne cele, ale velmi sa mi tam paci, teta nas previedla po jaslickach, vysvetlila rezim, tam normalna funguje erarne oblecko ako sme mali my v jaslickach, no super nie? nemusim tolko prat.

bilushka
11. jún 2009

Slavka, tak si ma aj ty ukludnila, ze ti to mala robi.
Mne sa tak maly raz stratil na Strkovci a tiez mi uz bolo ako pise Ret do revu, to je totalna panika,
hufy ludi vsade a dieta nikde ☹

slavenas
11. jún 2009

ret pekné plavky

zuzana76
autor
11. jún 2009

ret, ja chcem skor nieco elegantne, take hippie by mohli byt len tak pri more,
take vejuce, pritom moje vejuce vlasy a zapad slnka 😀

retaux
11. jún 2009

Zuzi: a také elegantné potom aj vynosíš? Tieto boli také aj aj.

zuzana76
autor
11. jún 2009

peti, taky pohovor absolvovala aj moja sestra s muzom, este ked bola tehu, do jasli, to su tiez nejake sukromne jasle a tam sa zapisuju deti do jasli este pred narodenim, lebo zeny tam maju kratku matersku dovolenku, len 4 mesiace a malu zobrali do tych jasli aj skolky, to je taka sukromna skolka aj skola az do maturity, tiez mi hovrila,ze ako sa ich na vselico pytali

bilushka
11. jún 2009

Peti, aby zistili, ze nie ste debili 😀 😀 😀 😀
Podla mna cakali tie prachy konecne 😀
Ale nie, super, ze to tam tak funguje, erarne oblecko by sa aj mne pacilo a ked vidis aj zaujem z ich strany, ze ti povysvetluju, hned mas lepsi pocit, som strasne zvedava na tvoju skusenost s nimi, ked to budes porovnavat s terajsim Kralovstvom.

Ret, kolko stali tie New Yorkove?
Nech ma tu natiahne...
Nie ze by som surne potrebovala, ale podla mna by mi dobre sedeli 😀 😀 😀 tak preco ich nechat lezat v obchode 😀

lejla77
11. jún 2009

peta:
parada, aj ja chcem erarne oblecko 😀 Ja som mala ako decko - je to chutne, ked maju vsetky deti to iste. 😵 A tiez by mi dobre padlo tolko neprat. 😔

zuzana76
autor
11. jún 2009

ret, ved buduci rok bude mat sestra aj svadbu a zase neboli az take prehnane, kludne aj na nedelu, alebo nejaku oslavu

retaux
11. jún 2009

Peti: hneď som si spomenula na tie fotky z jasličiek - všetci natiahnutý v tých chutných gatiach na traky 🙂 😀

Bilu: 601 Sk Aj sedia. Ja som nechcela polovičné, ale ani celé. Toto je taký kompromis.

lejla77
11. jún 2009

bilu
dobry postreh, vidis, mna to zasa nenapadlo. 😀

bilushka
11. jún 2009

Ret, pojdem pozriet do New Yorkera, ked budem doma, inak aj tie druhe su pekne, ale to su uz na taku opalenu kozu, vtedy podla mna krasne vyniknu.

Zuzi, ze na nedelu, ty to tak krasne dodrziavas 😵
Ja v nedelu ceplacky ako aj v pondelok, utorok, stredu... 😝 😀 😀 😀

slavenas
11. jún 2009

leni si mi s tými kozami pripomenula kamošku a tá stále a všade išla po kozách ALE už si splnila sen. 😉

retaux
11. jún 2009

Ja tiež nedeľu dodržiavam 😀 Ale minulý rok som si kúpila šaty na svadbu a tiež som myslela, že ani nie sú moc slávnostné a veru som ich odvtedy na sebe nemala. Tak teraz by som si už len takéto nejaké 😵

zuzana76
autor
11. jún 2009

bilu, ved aj ja niekedy v nedelu ceplacky, alebo riflicky napr okolo domu u maminy 😀
tie druhe presne na taku opalenu kozu, co ja teda vobec nemam a ani mat nebudem kebyze som aj rok pri mori 😖