Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
28. júl 2009

ahojte
lucke vsetucko najlepsie k 2 rockom 😵
a dodatocne aj jakubkovi a anickam,hanickam 🙂

leni tak sa vam to snad polepsi ☹ hmm,takto obe naraz no nic moc 😖

my po starom akurat ze ma dnes neja divne boli brucho 😝 v noci spanie nic moc uz sa mi z unavy rano pusta krv z nosa 😝
no a zavram kuriatka,robim lekvare sirupy,takze moc casu mi nezvysuje,vcera sme boli kaurat na lipt.mare pozret 🙂

letuskah
28. júl 2009

mish vy ste daleko od lipt mary? lebo my sa akurat chystame do lipt trnovca bud tyzden

mishelin
28. júl 2009

no dost daleko,ale muz tam bude teraz robievat tak sa nam mozno postasti sa tam dostat neviem presne kolko km to je,musime prejst cez certovicu a potom sup do LM...musim sa popytat muzika on to ovlada tieto miery 😅

letuskah
28. júl 2009

mish popytaj sa a by sme sa mozno mohli stretnut 🙂

peta28
28. júl 2009

Vsetko najlepsie Lucinke k narodkam.. tak uz zaciname baby s oslavami 😀 😀 😀

Mala vcera vbehla do Dracika ze ona chce bicykel, tak sa uz strasne tesim ako sa bude tesit, uz mame aj ten kosik dopredu na poklady, tak uz ho len zmontovat.

peta28
28. júl 2009

Dns bola mala taka zlata rano v jaslickach, isli sme uz do jadalnicky a ona ide ze ucitelkou a hovori ze zabalime tohlik maminke do roboty 😀 😀 😀

lejla77
28. júl 2009

peta:
tak super ste sa trafili s tym byciklom 😉 Stanko neplakal? Nevsimla si si? Lebo rano zasa spekuloval. A vcera poobede nechcel z jasli odist. 😕

lejla77
28. júl 2009

peta:
Ale zasa som nasrata, lebo zacina byt pravidlom, ze mam v skrinke osrate nohavice v sacku. Ja neviem, ci toho maleho vobec neprebaluju, alebo len vtedy, ked uz je presraty, chudak. Doma sa mi to vobec nestava. 😕 A urcite ho ani nedavaju na nocnik. 😠 Lebo nemaju cas ! Ale som si povedala, ze este raz budem mat takto teplaky v skrinke, tak im poviem. Ved to nie je normalne, aby sa kazdy druhy den presral. 😔

lejla77
28. júl 2009

peta:
a myslis si, ze je normalne, ze tam maju na pitie len Lucku??????? Kde su caje, mlieko, kakao, a pod.????????? Pri ranajkach im vobec davaju nieco? Lebo mam podozrenie, ze maly mi tu Lucku nechce pit a to je akoze cely den smädny???????

peta28
28. júl 2009

Stanko neplakal, deticky uz boli v jedalni. Oni maju cajik v triede , aspon v zime mavali v termoske, v lete tusim piju len vodicku. Mlieko im daju len ked si donesies svoje, ja som tam nosila sunar, ale mala ho uz skoro vobec nepije a samozrejme cela krabica isla niekomu inemu, tak som zobrala aj flasku na mlieko a sunar jej dam rano doma ked chce.
Mala vcera cikala aj kakala so nocnika bez nehody, tak som bola rada, lebo som doniesla kvantum oblecenia a aj dnes isla bez plienky (do kelu zabudla som Zuze povedat) , ale ze vobec sa nepyta, iba ked ju posadia tak cika, ale to je to iste aj doma ked ju posadim tak vzdy nieco vycura. Ked sa jej sekundu predtym ako sa pocura opytam ci chce cikat tak povie ze nie.. nechapem

lejla77
28. júl 2009

peta:
nemaju ziadny caj, ja malemu rano dam. My mlieko nepijeme, ale podla mna to nie je normalne za tie prachy, my sme v skolke vzdy dostali nieco k ranajkam - kakao, alebo mlieko alebo caj. Oni nic. Jedia tam suchy krajec chleba s maslom. 😠 A tie olovranty mi pridu tiez dost divne - kusok bublaniny, makovy kolac a pod. 🙄 🙄 🙄 Potom mi maly srotuje celu cestu domov v aute, lebo je hladny. A na obed dostanu parene buchty, alebo ryzovy nakyp. Super jedlo !!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄 Hlavna vec, ze strava vychadza pomaly na 2 litre.

lejla77
28. júl 2009

peta:
a super, ze Timka bez nehody 😎 Stanko presne s tym cikanim - tiez povie, ze nejde a ked ho posadim, tak sa vycika.

peta28
28. júl 2009

No vcera mali zemlovku a tiez ju mala neje. Vzdy ked pridem tak sa rozbehne ku mne a pyta si kolac, vzdy ho tiez spraska. Musim kuknut do toho jedalnicka kolkokrat denne maju maso.
Ja si myslim ze nieco k ranajkam asi maju, ved tam vzdy maju nejaky dzban s cajom. A tiez mama napriklad nervy ze nema kazde dieta svoj poharik na vodu, minule som prisla po maju a deti sedeli za tym stolikom a ucka im nalievala do JEDNEHO poharika ktory si podavali.. akoze super ak je niekto chory, alebo ma sople tak to maju potom vsetci

lejla77
28. júl 2009

peta:
tak to je fasa, s tymi poharmi 😠 Asi mu tam budem musiet doniest nejaky specialny - aby bol len jeho, ved to je vrchol !!!!!!!!!!
A nevsimla som si dzban, ja som bola len raz v jedalni - a maly tam nic nemal, ziadny poharik, alebo nieco na pitie.

peta28
28. júl 2009

my tam mame poharik, ty si nedoniesla? ja som jej tam hned priniesla taky avent a ma na nom meno ale ten je v triede a ked su vonku tak tam maju take tie farebne ikeacke a asi z 5-tich poharov pije 20 deti .. ja hned prinesiem caj alebo jupika a mala vypije na ex skoro celu flasku

lejla77
28. júl 2009

peta:
ano, mame tam, ale sa mi zda, ze mu z neho nedavaju - ja mu rano strkam do ruky flasu s cajom. Tiez ked ma maly zbada, ze pridem pre neho, automaticky odo mna pyta caj - a hned ho cely vypije. Takze si myslim, ze za cely den vypije len tu flasu co mu dam rano a potom nic. 😖

lejla77
28. júl 2009

Uz som rozmyslala aj nad tym, ze mu budem nosit v termoske caj a nech mu z neho pekne nalievaju. 😔 Ja neviem, cele je to nejake chore. Ja napr. doma malemu nukam stale pit, a vzdy sa napije. Ved take deti aj zabudnu, niekedy ich to nenapadne, ze su smädne.

peta28
28. júl 2009

No neviem zda sa mi ze to nejako uz okasliavaju ...

letuskah
28. júl 2009

strasne mate trampoty s tymi jaslami, mna to vzdy tak vnutorne uspokoji ze som sa dobre rozhodla, ale nezavidim vam, hlavne tie okadene gate v skrinke...
lejla ale teraz nestihaju ked maju jeden a pol dietata v triede? pochybujem ze maju plny stav teraz v lete

letuskah
28. júl 2009

my sme uz bez psa, kubko ho vykseftil za autodrahu a vypratelne fixky a ja za nausnice 😵 😵 😵 potesi 😵 😵 😵 😵

a hlavne si mozem konecne poriadne povysavat, cast vankusov a paplon mam vypraty, este deky, hracky a vytepovat koberce a gauc, nie som chodiaca sterilna rukavica ale mne je pes v byte nechutny a okrem toho sa nam tu raz pocural a raz pogrcal.... a mozem mat otvorene okna a balkon kym kubko spi bez toho aby mi tu vystekoval ked vonku pod oknami niekto prejde

hip hip hura

lejla77
28. júl 2009

letu:
presne tak ako si napisala. Ale nie ze nestihaju, ale nechce sa im. Ked ich je viac, tak sa viacej staraju, lebo kmitaju, teraz si odvykli. Maju frei. ☹ Som zvedava, ako dnes. Ked bude mat okakane gate v skrinke, tak im poviem. 😖

Kocky, neviete nahodou, ci nie je niekde akcia na Pampers?

letuskah
28. júl 2009

lejla necakaj na dalsie okadene gate, povedz rovno lebo sa na to zabudne...

letuskah
28. júl 2009

ja uz akcie neriesim, mame 1 plienku na noc a len riesim ci maju aj nejake malicke balenie plienok, 68 kusov nam bude asi privela

lejla77
28. júl 2009

letu:
len teraz mi to je sproste, ze to budem riesit po funuse. 😔 Asi pockam na dalsie, aby som sa ozvala. Ale tiez sa bojim, ze mu potom budu robit zle. Lebo aj Peta ked sa ozvala, tak na nu ucky zazerali. 😔 A nechcem, aby na nom sedeli. 😖 Ale uz sa mi to stupnuje, nie je toho malo, nieco sa da prekusnut, ale uz mi dochadza trpezlivost, takze s tym vyrukujem. 😒

bilushka
28. júl 2009

Peti, Lajla: to je uplne otrasne, co pisete. Ja by som tiez mala na vasom mieste nervy!!! A clovek sa boji aj ozvat, aby si to potom primitivky nejako nevynahradzovali na vasom dietati, ale ja by som sa asi aj, aj keby malemu mali podavat cajik so slovami, nech si ho zoberie, lebo mamicka sa bude zase stazovat 😔
Ved to co je ze im nenukaju stale napit a nech sa na mna nehnevaju, ale za tie prachy im dat na obed parene buchty alebo zemlovku namiesto zeleniny a masa, to uz je vrchol!

Lejli, ja som kupovala teraz v Bille maju ten 56 ks balik sa 331 Sk 😉

letuskah
28. júl 2009

lejla lenze prave tym ze sa budes bat o Stanka a vsetko prehryznes tak im nedojde a nezmenia sa, ja chapem ze sa bojis lebo cez den na neho nemas dosah ale takymto neriesenim sa to len zhorsi a ak tam ma ostat dalsi rok s takouto super starostlivostou tak neviem...

lejla77
28. júl 2009

letu:
tak to ste super, ja este davam plienky - len doma sa snazim ich nedavat - ale maly sa nepyta. A nie je kedy ho odnaucat, ked je v jasliach a ja by som uz chcela, aby bol bez plienok. Ked mu dam slipky, tak cika cez ne, ked je holy, tak pekne povie, ze pisi pisi a ide. Tak ja neviem. Nechce sa mi ho behom hodiny 3 x prezliekat. 😔

letuskah
28. júl 2009

lejla u nas je to presne tak isto, obleceny sa precura a holy si ide sam kedy potrebuje... neriesim, ved sa raz zacne pytat alebo sa nauci sam vyzliect a bude, na von nedavam plienku lebo vacsinou vydrzi domov prip ocurame daku strom, na obed sme zatial 1/1 (1nehoda/1uspech) uvidime dnes. to je to ze ja som doma a mozem sa tomu venovat, ale ked ich to v jasliach neucia....

lejla77
28. júl 2009

bilu:
Vazne? Asi tam zbehnem.

letu:
ja viem, ja si to tiez myslim, len neviem, ci mu tym neublizim este viac. 😖

letuskah
28. júl 2009

lejla myslim ze nie, ked ich budes buzerakovat slusne zakazdym tak si zacnu davat pozor, si teda myslim, to by museli byt rodene svine aby si to na dietati vylievali a to zas take hadam nie su.