Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
19. sep 2009

RET tak už som sa dočítala tak GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maji4
19. sep 2009

A prehliadku my tiež až v 3 rokoch 🙂

mmem_
19. sep 2009

no tak uz vidim suzane gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a kolko tt?

maji:no my sme zase boli vzdy za dievcatko,kym mal dlhe vlasky 😀 a este k tomu cerveny kabatik od svokrusi 😀 😀 😀

maji4
19. sep 2009

mmem tak ked som pozerala niekedy fotky tak na prvý pohlad tiež na dievčatko bol, keď mal tie krááásne vlásky 😵 😵

katika1
19. sep 2009

kočky prosím pošlite ten zoznam, čo zobrať pre dieťa na dovču 🙂
aaa zuzka, to je aj pre chalanov to plyšové!!!!!!!!!!!!! ste vy trubice.. na tej hnedej, kremovej a bielej nie je nič dievčenské!!

letuskah
19. sep 2009

jaj my tiez prehliadka az v troch rokoch a ze vraj mi pride pozvanka, a ockovanie az v 6tich rokoch tak sa tesim 😵 😵 😵

a k mieram, moje dieta je na rozmedzi 91-92 cm ale ma 14,5 kg, pribral ako bol u nasich tych par dni... kto ma viac?

Zuzi a to ma mrzi ze ta vlastna rodina nepodrzi v takychto rozhodnutiach, je to skoda lebo kto iny ako rodina by mal pri tebe stat... ale ak mas podporu v muzovi a si sama presvedcena ze robis dobre tak nemas co riesit 😉

letuskah
19. sep 2009

a meg gratulujem k jazdeniu 😵 to je obrovska radost zvladat taketo useky, ja som sa vzdy tesila ako mala ze aka som sikovna 😵 😵 😵

katika1
19. sep 2009

letu Riško má viac 😀

mima07
20. sep 2009

cauko
gratulujem novym tehulkam aj pondelkovym 🙂
alex ma 92 cm a 13 kg tiez pribral stale sa drzal na 12,5
bilu tu je cislo tej kolobezky nech nerozhadzem stranu 8S0632186 dufam ze zajtra pride potom podam hlasenie a ak sa alexovi bude lubit tak aj foto

letuskah
20. sep 2009

kati kolko?
ste ma namotali na to quelle, ja by som kupila toto 5R0889882 kubkovi, bunda, len maju bud 92 alebo 104, a neviem ci 104 mu nebude v zime moc velke a zas na dalsiu zimu asi uz male, co myslite? tie veci pre deti su vacsie ako dana velkost alebo mensie? ja som mu tam okrem 62 dupaciek nic nekupila....92 je mu teraz akurat

mima07
20. sep 2009

letu moj ma z minuleho roka to dvojcislie 86/92 a je mu male ja som teraz objednala 98 ale neviem ci vobec poslu ja som tiez rozmylslala nad tou termobundou 😉 ale ja potrebujem aj oteplovaky

letuskah
20. sep 2009

mima mne tiez treba oteplovacky ale rozmyslam ze pojdem daky komplet pozriet do sportoveho obchodu, snad to nebude moc drahe a toto by mal k vyteplenym gatom, sak porozmyslam ale ta 104 sa mi zda prilis velka 😝

mam este jeden dotaz, buduci vikend cestujem s Kubkom na vychod, pojdeme IC-ckom a mam dilemu:
1. ci ist tym vagonom pre matky s detmi alebo normalne, netusim ako ten vagon vyzera...
2. mala by som brat aj kocik, ale neviem ci ho mozem zobrat do vlaku ked nepojdem tym vagonom pre deti a teda ako sa to v takych pripadoch riesi?? pojdem s nim sama tak chcem dake najmenej zatazujuce riesenie

dakujem vopred 🙂 🙂 🙂

tintinka
20. sep 2009

letuskah, ja som sla pred rokom v lete s malym vlakom a sadla som do normalneho vozna, tak ma ten pan co kontroluje listky upozornil a poslal do vozna pre matky s detmi, co ma dost nastvalo, pretoze v normalnom vozni som ja s malym sediet nemohla, ale vo vozni pre matky s detmi sedeli rozne individua a boli bez deti, tym ale nic nepovedal. no a s kocikom neviem ako, ja som sice nesla icckom, ale do toho kupe by sa mi kociar teda nevosiel.

tintinka
20. sep 2009

a ozaj, dakujem vsetkym za gratulacie k babetku 😉

meganik
20. sep 2009

ahojte letu dakujem za pochvalu..si to odhadla, tesim sa ako mala, ze mi to tak ide 😵

a my kym sme nemali auto, tak sme chodili s ic na vychod pravidelne...ale s detskym voznom isla len svokra a ta si pochvalovala, ze tam bolo kopec deti-mala sa jej zahrala, v pohode mohla behat po vozni sem a tam, aj si kreslila a tak pod. ...tak neviem, osobnu skusenost nemam 😉 no a kocik sa asi dava do vozna pre take veci urcene pod. ako ked nesies bicykle...to ta usmerni ten revizor, ci ako sa vola ten ujo na nastupisti

a ja som videla oteplovacky v auparku v mothercare, ale cenu som si nevsimla 😔

inak aj vase deti maji problem s poobednym spankom 😕 lebo Natalke to trva niekedy aj hodinu, kym poobede zaspi...ja neviem, ci neni unavena alebo co 🙄

no nic idem sa trocha venovat sama sebe, upravit si vlasy a tak pod. pekny zbytok vikendu zelam 😎

peta28
20. sep 2009

Mima si ma normalne inspirovala s tou trojkolkou, rsp. 4 kolkou ako to v Quelle volaju. Som normalne otovrila krabicu co im posielam zajtra aby som ju dopisal na objednavku. Musim im poslet tie cizmy pre malu na vymenu za vacsie cislo. Ta 24 jej je na teraz akurat a ked som jej dal dvoje ponozky tak ju uz tlacili a do zimy este daleko..

Meg to zazracne spojenie slov ze idem sa venovat sama seba ti zavidim, ja ani nevime co to je, vsetko robim len tak za behu, vlasy, nechty tie si pilnikujem cestou do prace ked nas vezie muz a pod..
Teraz isiel muz na bicykel a ostali sme s malou same, tak sa idem vychystat do mesta. Snad mi to volno co som muzovi dnes dama , tak mi ho raz vrati.

No a Ela hop skvele skvele skvela, mala sa rehotala, spievala ,tancovala, normalne bola super. Mame uz preukaz super divaka a ked budeme mat 6 podpisov za kazdu ucast na divadielku tak dostane mala na Vianoce nejake darceky a diplom divaka. Taka bola zlata ked cakala v tym preukazom na podpis k tej Ele. No urcite ideme aj 24.10. co bude dalsie predstavenie.

Bilu do tej nefrologickej ambulancie ideme 6.10 na 9.30 - 10.00 nalacno, tak som zvedava ako sa mi podari nedat malej jest do 10.00.

letuskah
20. sep 2009

tintinka, meg dakujem 😉 este sa popytam ked pojdem listky kupit co mi odporucaju...

meg mne kubko zzaspava poobede tak ze si este polhodinu vyrozprava vsetky zazitky a aj vecer, to musi byt totalne zniceny ked zaspi hned a potom spi ako kedy 1,5 az 2,5 niekdy 3,5 hodiny, ale si myslim ze jej to staci a myslim ze dolezite je ze v noci spi poriadne...

Peta to ela hop co ste boli to je nejake zvlastne predstavenie ci to co natacaju do telky? ja by som tiez zasla s Kubkom jemu by sa to tiez pacilo 😵

zuzana76
autor
20. sep 2009

ahojteee

baby co ste chceli ist na chippendales, kuknite si toto

http://www.cas.sk/clanok/131275/video-swayze-57...

maji4
20. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

My sme dnes boli u mojej sesterky grilovať joj tak bolo supeeer Lilinka sa vyjašila ,vybehala no bolo super 😵 😵

Baby a zajtra ideme na krv s Lili tej alergičke tak držte palce aby tiekla krvička tak ako má a nie aby nás znova pichali ,že nenabrali dostatočné množstvo krvi 😔 držte palce 😵 😵

Katka tebe ďakujem a už sa teším na balíček 😵 😵 a prajem príjemnú a ničím nerušenú svadobnú cestu s drobčekom 😵 😵

Let ja netuším ale ved skus si tam zavolať na tu ich info linku ,že čo ti povedia 😉

Meg aj mne Lili zaspáva poslednú dobu nejako pridlho ale ja len dúfam ,že ju to čoskoro prejde 😔 🤐

Peti super ,že sa Timke páčilo musela byť zlatučká 😵 😵
to naša sa lili taký vecí bojí ona sa aj mužov bojí pokým sa neokuká....napríklad sme boli v ZOO v bojniciach a tam chodia ludia prezlečený za zvieratká a všeliaké postavičky z rozprávok no čo tá robila keď ich len uvidela a pritom sme boli dosť ďaleko ešte od nich ale nie a nie sa utíšiť , sme chceli isť minulí týždeň do cirkusu tak ,že ideme len doobeda pozrieť zvieratká no lenže ako sme sa blížili tak pri vstupnom stál šašo a Lilianka rev o dušu sa nevedela ukludniť...tak sme išli radšej len na ihrisko 😔 😔 no je taký malí bojko 😅 😅

peta28
20. sep 2009

Letu bolo to normalne predstavenie, nie to co natacaju, trvalo to cca 50 minut, takze akurat , dlhsie by uz asi Timka neobsedela, odporucaju sice od 3 rokov ale ona strasne lubi saskov, tak som to riskla ze sa jej to moze pacit. Kazdy mesiac je predstavenie v Dome kultury Kramare, takze my to mame kusok. A odporucaju kupit listky vopred pretoze je to vzdy plne, pred letom sme sa tam ani nedostali co uz mali vypredane.

peta28
20. sep 2009

Od oktbra zacina moj muz dochadzat kazdy den do Viedne do roboty, ze tu nemaju robotu, tak budu chodit do materskej firmy, tak mi to pride od veci ked vsetko sa da dnes preniest na USB, alebo poslat mailom aby niekto kazdy den dochadzal. Uz teraz mam hlavu s smutku co urobim ked mam dlhe dni v robote do 17.30 co s Timkou a kto mi ju vyberie, kedze moja mama robi v Pezinku ,tak to nestiha a svokra odmietla, lebo ze som ju mala dat na Kramare kde ona byva. Vobec nepochopila ze my mame trvale bydlisko v Ruzinove a tada Timka mohla ist do mestskych jasli len tam a navyse ked ich mam 8 minut od prace tak by som bola blba ju pchat inde.

Tak rozmyslam ci si nenajdem nejaku pani, ktora by mi malu aspon vybrala, alebo fakt neviem co mam robit. Ale to je zas take blbe lebo pokial si mala na niekoho zvykne tak to trva... a kolegyne v praci ma poslu do prdele ked im poviem ze budem robit len do 16.00, dnes nikoho nezaujima ze mate deti, kazdy ma svoj vlastny program a starosti.

letuskah
20. sep 2009

jej peti tak to asi vyskusame aj my to predstavenie 🙂
a nemozes odbehnut z roboty a doniest si ju na tych par hodin tam?

maji tak budeme drzat palce 😉 hlavne nech to tece a nech jej nespravia modrinu ako svet 😝

Kubko dnes poobede nespal tak bol hroznyyyyyyyyyyy ale ako si lahol tak zaspal tak aspon ze to.

maji4
20. sep 2009

Let dík 🙂 🙂 aj ja dúfam ,že bude tiecť 🙂 ved v stredu pokecáme joj tak sa teším 🙂 😵

peta28
20. sep 2009

Letu to sa neda, lebo to by som nic nespravila. timka este nevie si sadnut a kreslit si na povel , ona iba ked ona chce a ked prave nechce tak to je potom tazko. A ked budem potrebovat nieco nutne urobit v klude, tak to bud problem.
Ale to sa jedna do kelu fakt len o hodinku, lebo do 17.00 su jasle a ja robim par krat v mesiaci do 17.30. Uz teraz ked pre nu utekam o 16.00 je posledna, aj mi je jej strasne luto, ale ja fakt neviem ako robia ti ostatni ludia a kedy vyberaju tie deti ... ja ked vacsinu vyberaju babky

lejla77
21. sep 2009

Ahojte 🙂

ret:
cakame 😎

peta:
ja tomu tiez nerozumiem, ako tie deti vyberaju z tych skolok. Ked rano nesiem Stanka, tak napr.dnes bol prvy alebo tam je este jeden chlapcek. A poobede o 16.00 ich tam uz nie je vela tych deti 😕 Ale sa mi zda, ze to riesia tak, ze rano nesie napr. mama a poobede pride otec pre dieta, ten zacina v praci asi skor a skor konci. Moj muz tiez konci o 14.30, ale zasa nema auto, tak nema ako chodit pre Stanka. Takze ja chodim aj rano aj poobede.

peta28
21. sep 2009

tak my zaciname cca rovnako s muzom, pracovna doba od 8.00 do od nevidim do nevidim, keby som mohkla chodit na 6.00 a o 14.00 prec, tak chodim ..
boze do 2.00 som pozerala tu Ohnivu cestu na Jojke o 6.00 som uz bola na nohach ..

Ret??? Ako???

lejla77
21. sep 2009

Ja by som mala mat prac.dobu od 8.00 do 16.30 😠 kazdy den a v piatok do 14.00. Ale chodim tak na 7.30 a o 15.30 koncim a aj v piatok. Sefke sa to moc nepaci. 🙄 🙄 🙄 Nech uz ma maly 3 roky a bude chodit k nam v Kvetku do skolky. Rano ho tam mozem dat ja a poobede muz ho vyberie o 15.30

lejla77
21. sep 2009

Kocky, ktore dieta z Vasich este nosi plienky???
My sme stale s plienkami a uz som z toho na nervy. Maly sa vypyta akurat kakat. Ale cikat vobec nie. Len povie, ze pisam, ked uz cika.

letuskah
21. sep 2009

caute
mne dnes niekto vymenil dieta, furt mrnci, na vsetko pisti ze ceeeeeeeeeem 😠 😠

peti zrejme ako pise Lejla, aj my by sme tak asi brali Kubka, rano ho odvediem ja a poobede pride muz alebo naopak, ale to len za predpokladu ze si vypytam 6hodinovy uvazok a budem chodit na 7,30. inak ho rano odvezie muz aj po neho pride a to tam chuda bude prvy rano a posledny poobede. inak to nevidim. uz teraz mam hrozu 😝

letuskah
21. sep 2009

Lejla my plienku len na noc alebo ked idem do mesta 🙂