Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
22. sep 2009

zuzi:
ked vam to tak vyhovuje, ja by som to tiez inac neriesila. 😵

lenkamt
22. sep 2009

aj my potrebujeme gumáky 😖 ale to treba ísť do obchodu 😝 😀

Bilu - ok beriem, tie stredy všetky jeho negatíva nulujú 😀

Zuzi - ja len môjho 😅 😀

idem si zmyť hlavu, možno sa zobudia, však večer zas budú skákať v posteli - Lenka už vie normálne kotrmelec, lebo pri ich záchvatoch keď zaspávajú 45min sa naučia kadečo, napr. aj povyzliekať sa a dať dole plienku 😝

lejla77
22. sep 2009

leni:
lenze ja som nikdy nevedela zohnat v obchodoch 25-ky.
Inac kotrmelce aj my robime uz asi 4 mesiace. Kamoska naucila maleho tak nic ine vtedy nerobil, len kotrmelce. A a ja som trpla, ci si nevykruti krk. 😝

mima07
22. sep 2009

baby na com ficite 😲 😀 tolko popisat
ja mam dovolenku ze poupratujem a porobim a zatial zavislacky na konovi takmer nic uobene
aj my mame gumaky aj prsiplat v senci som kupila 😉 aspon nieco tu maju

mima07
22. sep 2009

tricka su pekne ale ja som kupila teraz vo vypredaji v tescu a podarili sa mi rolaciky take tenke v hm co som bola prekvapena
uz nejdem okrem ciziem nic kupovat este pockam ci mi poslu zimne veci z quelle

lejla77
22. sep 2009

mima:
ja som toho tiez dnes vela nespravila v praci. 😝
A rolakov mam asi 10 😔 Aj tak neviem, ci ich vynosime, lebo malemu vsetko na krku vadi. 😔

mishelin
22. sep 2009

lejla a uz ti aj prisli tie tricka?ci este cakas? 😉

lejla77
22. sep 2009

mish:
dnes som ich platila. A tebe sa usli nejake?

peta28
22. sep 2009

Baby poradte ako mam dostat z toho Kralovstva prachy????

Ta krava slubila ze v pondelok bude volat a nic, co mam fakt jej ist tam zobrat nejake trojkolky alebo co do kelu??

zuzana76
autor
22. sep 2009

peta, povedz ze budes vymahat sudnou cestou, do kelu ved oni ti dlzia a ich to netankuje 😠

mishelin
22. sep 2009

hej ztych troch co tam boli tak cervene a bledomodre,som cchela oranz ale uz neni,nevadi 😎

zuzana76
autor
22. sep 2009

ani ten clanok do casopisu nezbral?

slavenas
22. sep 2009

peti a tá čo vám to stále len sľubuje je majiteľka? Lebo ak nie tak sa skús obrátiť priamo na majiteľa , ja neviem možno ho to bude otravovať že sa obracajú rodičia na neho a možno niečo podnikne .

meganik
22. sep 2009

ahojte...dneska mame zase krasny den, ja sa uz teraz bojim toho ochladenia co ma prist 😒

aj ja som objednala malej tu 4kolku z quelle, tak snad ju este budu mat

peti skus napisat list, kde sa povyhrazas, ze peniaze a aj trovy za omeskanie budes vymahat sudnou cestou, daj im nejaku lehotu pr. 10dni na vratenie a udaj c. uctu...a posli to doporucene na doruc., aby si mala doklad o prevzati...a aj by som im napisala, ze to zverejnim a uvidis...nam taky list raz pomohol po konzultacii s pravnikom a mimosudne sme sa dohodli-no ale to je o inom 😉 ine ma nic nenapada

a moje dieta sa naucilo slova zmizni, hluk a hlupy...ani neviem kde to pochytila, ale vcera zacal sused vyhravat a hadzat cinky a mala dobehla do kuchyne a hovori hlupy ujo-hluk a ukazovala hore na suseda 🤐

meganik
22. sep 2009

bilu som kukala foto na fb a vy mate asi rovnaky byt ako my...teda ak mate 2izbak a prechodne izby, celkom sa mi paci ako ste prespekulovali kuchynu s obyvkou 😉 a ako ste vymysleli malemu priestor na hranie alebo nejaky kutik ci co...ci je maly vsade ako nasa Natalka 😕

meganik
22. sep 2009

inak vas baby obdivujem, ze si takto v pohode objednavate cez net...ja si musim veci odskusat alebo min skusit na ohmat material, lebo vacsinou som potom sklamana

peta28
22. sep 2009

no na majitelku sa neda dopatrat, lebo nikto mi nechce dat na nu cislo, uz sme im aj oznamili ze to zverejnime, to ani zalobu by som na nich nemohla dat ,lebo tam je nejaka minimalna skoda 5000, co toto nie je.
fakt ma to serie. muz tam bude dnes volat este raz, tak som zvedava co vybavi.

meganik
22. sep 2009

k teme svokra sa nevyjadrujem, ale mam nieco podobne ako Lenka..takze som rada, ze je tak daleko..ti moji tiez narobili kopec skaredych veci, akurat ze oni uz na vsetko zabudli a teraz tvrdia, ze ja vsetko zvelicujem 🙄 😒 no co uz

meganik
22. sep 2009

a som vcera volala so svagrinou- oni maju 4 mesacneho chlapceka a ze boli na kontrole klbikov a aj napriek tomu, ze je vsetko ako ma byt, tak im doki kazal balit maleho nasiroko do 8 mesiacov 😕 🤐 je to normalne 😕

meganik
22. sep 2009

no a svojim 1000 prispevkom zavrsujem moj krasny monolog 😅 caute fesandy ..mala je hore, takze ideme papat a von

slavenas
22. sep 2009

peti ani v obchodnom registry na internete sa nevieš dopátrať na majiteľku

slavenas
22. sep 2009

ahoj meg 🙂 😉

meganik
22. sep 2009

ahoj Slavi 😉

peti si mi pokazila moju solo snuru

mishelin
22. sep 2009

ozaj baby stou predkozkou ani ja ju nestahujme mne to nekazal robt tak hadam ma cvirika ok 😕

peta28
22. sep 2009

prepac meg 😕 hanbim sa 🙄

peta28
22. sep 2009

zas mam auto komplet osrate od vtakov, ja to seriem toto, nie je tu nikde flek a ked to nakoniec niekam dam tak este ma aj oseru 😠

meganik
22. sep 2009

peti v pohode 😎

tak Natalka sa mi otocila ritusou a chrni dalej 🤐

peta28
22. sep 2009

😀 Baby zajtra rano pride do jasli telka, idu natacat, potom vam poviem ked bude Timka v telke 😀

mishelin
22. sep 2009

no lejla prave mi pisala zena ze djaak pani sa predo mnou este rozhodovla na farbe tak ze zostalo uz len tmavomodre 😒