Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
23. sep 2009

dobré ránko 🙂

dnes asi bude veselo - od rána plačeme pre všetko 😖

dnes má Verča rodičko 🤐 😅

Peti - ono 92/98 jej bude teraz akurát, na jar a jeseň asi tá 104/110 teda aspoň vrch, nohavice by zas boli veľké, proste ja mám také asymetrické deti že kvôli tučným bruškám potrebuju vrchné diely o číslo väčšie 😉

ja už tiež kupujem vianočné darčeky, ja už v novembri musím všecko mať - dvojičkám boby a playmobil sadu, verči kolobežku, littlepetshops a nejakú barbinu si vybrala v dračikovom katalogu, ja foťák za 15litrov 😀 ocko si už vybral model lietadla, ivke nejakú handričku a kozmetiku a mamine ústnu sprchu. takže v októbri sa nato vrhnem 😀 ten foťák asi kúpim až po vianočných prémiách môjho muža, ak im to ficko nestopne 😝

peta28
23. sep 2009

Leni super to mas premyslene 😉 Ja uz mam pre Zimku prve dve magnetkove knizky, prisiel k nam do prace taky dealer s knizkami a ze za 3,30 eur take tie s magnetkami a mal dva druhy, tak nekup to.. isli hned so mnou. Potom som jej este objednala knizku Zabiatko sa narodilo, vsade to uz mali vypredane, tak som sa tesila ze som to nasla za dobru cenu a este tuto:

http://www.martinus.sk/?uItem=23638

to sa jej bude pacit, potom mam na plane rozpravkove cd, nejako zacala pred spanim pocuvat rozpravky (momentalne najradsej rozpravky pre neposlusne deti a velmi je oblubena O Anci co sa neumyvala a smrdela)

Kolobezka ak pride, velku babiku, lebo Timka je strasne na babiky, ale mame iba take male babatka , tak chcem take co sa da krmit, prebalovat, co sedi a co moze kocikovat a este nejakeho saska. No to mam vymyslene

peta28
23. sep 2009

Leni napisala som to toho bonprixu, ale idem tam zavolat nech mi to vymenia za vacsie.

lejla77
23. sep 2009

Kocky, no pekne to mate vymyslene. Ja este vobec netusim, ze co kupim. 😕

peta28
23. sep 2009

kokos ze co som napisala ze pre Zimku .. uz mi sibe.
Este o polnoci som robila nieco do roboty, v noci mala buntosila, spadla z postele a to spime na manzelskej a este tam ma na kraji zrolovany paplon ale pregulalaa sa cez neho, potom o 4.00 cajiik no a o 6.00 som zaklapla budik a este som pocula ako muz buchol dverami a jasne ze sme vstali az o 7.00, potom fukoty do jasli aby sme stihli to natacanie, dnes sme museli prist vynimocne skor.
1 x co som sa malovala v aute.

mishelin
23. sep 2009

mme, ciez ked nebude otocene ides uz lezat,no nic moc moja drzim palce 😉

inak dobre rano 🙂
ja darceky este ani nahodou,ale tu knizku z magnetkami mu dam znova,lebo teraz ho absolutne nezaujima,este spred roka ma velku autodrahu ta ho tiez netankuje,hned obzuje gumy na formuli 😝 kolobezku neviem ked nechce ani bycikel a stoji tam v rohu zapraseny 😖

a inak v piatok sme si mi s malym urobili vylet ale keby ste vedeli aky,bolo mi aj tak 😀 a bolo mi aj tak 😝

muzik robil v SNV u jedenj rodiny,obklad popod strechu no a zavolali nam nech prideme s malym,tak sme sa vychystali s takouto vybavou,ja v jedenj ruke patka,v druhej ruke veeelka autosedacka z auta,pretoze spat sme sa uz vracali autom a na pleci kabelka 😅 a prestupovali sme dokopy 3x z valu do autobusu,a 2x z busu do busu..no uzas,jedna ciganka v levoci mi vravi a ze to vyako chodite,s takym bruchom,este aj s malym a s velkou autosedackou,vsak vy uz len doma musite sediet 😅

ja som bola taka rada ked cestovanie ksoncilo,a to som malemu dala plienku nech sa mi v bdse nepocika,a on chudatko mi to drzal 2,5 hodiny pocas celeho cestovania,uz aj mrncal,co sa nechcel vycikat do plienky bo ze plienka ze skareda,chuda moje,no ale zvladli sme aj ked som si uz myslela ze vyplujem dusu na autobuske 😝

mishelin
23. sep 2009

z valu je z vlaku

peta28
23. sep 2009

Mish tak ty si ina akcna zena 😀 by som sa vytoto na cele taketo cestovanie 😀

lejla77
23. sep 2009

mish:
tak to ta obdivujem. Mna takto nikto nedostal cestovat ani bez brucha, ze autosedacku by som mala vlacit.

mishelin
23. sep 2009

peti,lejla 😀 ja len preto ze mna tu uz poraza vtejto dedine,ved tu je taka diera,ja uz som potrebovala vidiet nejakych ludi,aj na ukor vlacenia sedacky 😅 ved my tu nic ani MC,ani ihrisko pre deti,ani velke h...momentalne siel maly pred branu,hovorime ze siel na potok,bo nam tecie potok popri dome a uklada drevo 😅 no to mi je uz len hzabava,ja by sm dakedy chcela ist o mesta tak na tyzden aspon kvoli nemu nech vidi deti,nech sa pohra.ved potom sa nemozem cudovat ze je taky ze detom nic neda a chyta sa do bitky ked pridu ku nemu 😖 ked ja ho chuda vypustim na vor a on sa vyhra sam ako osamely ponik 😔

peta28
23. sep 2009

Mish ja si to neviem ani len predstavit , ja som uz taka rozmaznana mestom , ja som vlastne od malicka vyrastala v BA, kedze som sa tu aj narodila a pre mna je absolutne nerealna predstava ze by som isla byvat co i len mimo BA do nejakej prilahlej dedinky, proste ja potrebujeme vediet ze mam 10 minut do mesta a ze ked mi nieco chyba ze vybehem aj o polnoci do obchodu (teoreticky), ze tu su rozne moznosti pre dieta co robit atd.. a to pritom BA je tiez taka dedina plna pristahovalcov.

peta28
23. sep 2009

A nemate tam deticky podobneho veku? Neda sa zatlacit na starostu nech pozhana prachy z nejakych euro fondov na ihrosko? Vsak teraz sa ich vela stavia

slavenas
23. sep 2009

ahojte ,

mish 😀 že osamelý poník 😀 😀 ty si eso

Vanes zasa ked sme u naších na dedine tak ani za svet nechce isť do NR , jej sa tam tak strašne páči susedia chalani z jednej strany dvaja taký starší z druhej strany veľká rodina ktorý majú 5 chlapcov najmladší je tak starý ako naše a ostatný rok po roku no malá školka , má tam aj frajera Timoteja a taký sú zlatý ked sa stretnú tak sa na seba usmievajú ako slniečka na hnoji 😀 😀 😀

a teda baby vám poviem ste šikulky s tými vianoč. darčekmi , ja ešte nemám ani páru. 😅 😅

mishelin
23. sep 2009

no starosta je debil,ved tu bolo volne miesto a ludia odhlasovali to bolo teraz cez leto teda pred letom sa skoncilo,boze vlastne minuly rok v lete ze tam urobi take namestie a keby si to videla by si zaplakal,postavil 2 take drevene budy,jeden kos na smeti taky ze ked do neho nieco hodis odpadky vypadnu na zem,a asi 5 lavicike,a popritom sab ojovalao za detske ihrisko..

no najblizsie mesto 40 km,ale to je mesto uuplne o nicom nic nemaju...doktor vo vedlajsej dedine...no uzas ozaj...deti co su tu podobneho veku su taktziez len doma,ved co matky ich vypustia na dvor a hraju sa,chapes nechodia spolu von,s inymi mamickami,a ked aj sa niekto najde tak to su uzzohrate skupinky 😝 nic moc,ved ja sa tu aj bojim zavolat nejakukamosku z netu bo co im tu ponuknem aku moznost,zabavu pre deti?vsak by sme museli kazdy den absolvovat 40 km do brezna a 40 spat a co tam ,vobec nic 😠

a takisto je tam najblizsia nemocnica,no a druhe lepsei mesto uz len BB a tam zase mame cca 80 km..takze ziadna slava....to ti verim ze by si si to nevedela nai predstavit

mishelin
23. sep 2009

slavenas ale tak ked on tak vyzera 😅 vsade len sam,dnu sa sam hra ,von sa sam hra, mi ho je aj luto dakedy....no ale zase o hvilu tu ma braceka moze robit nacvik na nom 😀 paneboze to dieta bude vecne doskriabane a vylozene co najvyssie vo vzduchu 😀 😀

mishelin
23. sep 2009

a teda zachvilu ako zachvilu,baby mna toto cakanie ubija,vsak kolko este vela nekonecnych dlhych 5 tyzdnov 😲 😲 😖

slavenas
23. sep 2009

neboj mish, rýchlo ti to ubehne 😉

mishelin
23. sep 2009

no kiezby lebo ja som popri patkovi riadne xxl vydanie 😝 kdeze to ja a 70kg,fuha ale nevadi,aspon som sa zvacsila aj tam kde uz trebalo 😀 😀

zuzana76
autor
23. sep 2009

ahojteee

mish, chudatko, teda to cestovanie by mna asi uz polozilo a vyvolalo aj porod, sa cudujem,ze este drzis pokope, ja by som nasu autosedacku asi ani neuniesla, sak to ma moj chlap co robit, ked ju nesie v rukach , teda si ju musi prehodit cez chrbat

mishelin
23. sep 2009

zuzi moj muz by ti povedal ona je mocna ako kon 😀 😀 😀 vsak ked vidi ako ja lietam hore dolu po izbach a vkuse nieco len robim tak uz na mna vrci ze nemozes si na kus sadnut a oddychnut si 😅

peta28
23. sep 2009

Mish vez predchvilkou si bola len na zaciatku a uz o chvilku rodis, to uz vydrzis, aj ked aj pre mna posledne tyzdne boli nekonecne, sa tesis, bojis, si zvedava co a ako to to bude, aj ked mozno v niecom je to lepsie ze uz vies do coho ides, pri prvom som bola taka vyhukana zo vsetkeho, stale som malu sledovala .

Buduci rok sa chystame do prestavby nasho grcalku, muz uz nakreslil projekt tak budeme mat krasny velky 3 izbak .. dufam ze sa zmestime aj to nejakej normalnej sumy na hypoteku aby sme druhe babo zvladli aj financne
Leni uz mi odpisala teta z Bon prixu vsetko som objednala malej vasie, okrem tych zelenych siat este aj toto:

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?s=960529

zuzana76
autor
23. sep 2009

mish, teda neviem kde beries energiu 😨

ja paru o darcekoch mam, ale nemam este kupeny, ale tiez chcem zacat uz v oktobri, nech mam do konca novembra pokupene

zuzana76
autor
23. sep 2009

ozaj Mish, ty si z Brezna? priamo? lebo tam mi byvala kamoska Silvia Nepsinska, nepzonas nahodou?

zuzana76
autor
23. sep 2009

mish, nezavidim ti taku samotu ☹

inak ja zase aj celkom snivam o byvani na dedine, ale tak do 20 km do Nitry a samozrejme potom aby sme obaja mali vlastne auto

mishelin
23. sep 2009

ale nie zuzi,ja byvam na dedine 40 km od brezna 😉
ja zase nemozem vkuse sediet alebo ze lezat lebo mne to potom ide ovela pomalsie nez takto ked daco robim 😅

ale vncoi som sa straasne vylakal ,som sazobudila na nenormalne bolesti v podbrusku az ma krutilo ale ked som sa "poskladala"do takeho klbka ustupili

zuzana76
autor
23. sep 2009

ideme von, neskor prideme

mishelin
23. sep 2009

peti ten bonprix ma dobre ceny,neda sa tam zohnat dade dajaka zimna dvojdielna suprava pre nas?alebo niekde inde za nejaku dobru cenu 😉

zuzana76
autor
23. sep 2009

mish, fihaa,a mozno sa narodi aj skor, v takom 38 tt, to mas za 3 tyzdne a to by bolo fajn, nie? pre istotu si uz priprav tasku

40 km je dost vela ☹

no ideme

mishelin
23. sep 2009

akurat som sa vas chcela opytat ci uz mam pripravit tasku ci je este skoro pri malom som asi mesiac dopredu pre istotou..vy ste kedy?
tak zatial pa zuzi

slavenas
23. sep 2009

normálne rozmýšľam že aj ja objednám z toho bonprixu ste ma navnadili , po obchodoch sa mi zháňať nechce ... Za ako dlho Vám to prišlo, ak už niekomu prišlo ?