Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
13. okt 2009

Peti - veď ty si dnes stále v pluse 70euro 😀 masáže super, to kde si vyhrala?

mne konečne zaspali, vidím že niekto sa v spaní lepší a niekto horší 😝

lenkamt
13. okt 2009

Susik má krásnu maličkú Terezku:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ozi kde je Mmem, tá porodí ani nebudeme vedieť 😔

retaux
13. okt 2009

Ahojte!
Peťa: také pálky u zubára poznám 😒 A najhoršie je, že minule mi dala takú bielu a vypadla po mesiaci. Prišla som tam a ona, že s týmito sa to často stáva 😠 Tak mi to opravila, našťastie zadarmo, lebo to ešte bolo v "záručnej" dobe.

Teda Terezka je krásne bábätko. A Veronika mi vyzerá aspoň na 5-ročnú na tých fotkách 🙂

dandy24
13. okt 2009

ahojte,nakukla som sem opat po dlhsej dobe a pozeram ze chystate stretko .My sme boli na jar v tejto vile http://www.villavictoria.sk/index.html a bolo tam super no neviem ake mate konkretne poziadavky len viem ze by vam mohla vyhovovat taka velka miestnost kde je detsky kutik 😉

peta28
13. okt 2009

Leni no jo.. ale keby som vyhrala prachy tak sa mi to zide viac ako poukazku na masaze.Vyhrala som to v tombole na prezentacii jednej spolocnosti
V tom kybliku vyzera Terezka ako keby uz sedela, ze? Normalne ako velkacka

lejla77
13. okt 2009

peta:
ja som bola teraz 3 x po sebe u zubarky - 3 x vrtala a zakazdym 20 EUR. 😠 Tiez som skoro odpadla. 😔 A to este musim ist. Ja som od tehotenstva nebola a takto sa mi po porode pokazili zuby. 😖

peta28
13. okt 2009

bola som na trhu, kupila som malej capicu za 3 eur, tak snad ju princezna vezme na milost, lebo fakt kosa a neviem ci jej uz mam v oktobri dat zimnu ciapku, taku na medzi obdobie nemame

Dandy no na teba osm minule myslela ze kde sa flakas.. ale pri 3 detoch chapem 😉 Dobry tip na ubytko

lenkamt
13. okt 2009

Dandy - dík to vyzerá fakt super, ibaže zase sa tu k stretku vyjadrujem len ja 😠

lejla77
13. okt 2009

peta:
ja by som kludne dala, ved je poriadna zima. Ja som dnes malemu normalne dala teplu bundu a bola som spokojna 😉

lejla77
13. okt 2009

leni:
ja by som aj, ale s mojim muzom niekam ist? 😕 A pre nas je to daleko...

bilushka
13. okt 2009

Dandy, mne sa paci tiez aj to tvoje ubytko...
Len uz sme sa tu s Mimi o tom bavili, ze ked pojdeme-teoreticky-zo tri/styri rodiny z BA, Mima zo Senca, Katika z NZ a Lenka z Martina, ze by sme mali nast ubytko niekde v strede a nie ze sa my vacsina budeme trepat az k Popradu a okoliu.

S tym zubarom to je ina palka, ja vobec nemam prehlad, kolko sa takto plati 😖
Aj ked si aspon mozete vybrat, ja kolko krat som chcela tiez bielu blombu a mamin zubar ma zrusil, ze tie nie su take kvalitne ako hnusne sive a dal mi tam tu 😒

Dala som maleho prvy krat spat bez plienky a normalne mam stresy z toho 😀

lenkamt
13. okt 2009

Lejla - ja tiež pôjdem so ségrou 😀

retaux
13. okt 2009

Aj ja som Lucke dala zimnú bundu dnes, ale čiapku takú prechodnú ešte nie hrubú, ale takú, čo sa dá uviazať. Ja som minule nabehla do detského obchodu a pýtala som si čiapku na uväzovanie a tetka sa ma pýta, že na koľko mesiacov. Ja že na dva roky. A normálne ma vysmiala, či chcem dať ešte dvojročnému decku čiapku na viazanie 😨 😠 No a čo? Lucka také ešte nosí. Také, čo sa neviažu, jej hneď trčia uši a všelijako sa jej to krúti...

bilushka
13. okt 2009

Inak dnes ako sa ochladilo tak uplne ludoprazdne ulice, na ihrisku tiez iba zo dve deti-okrem skolkarov, ti isli pekne za rucicky a co sme pozerali, tak uz vacsina v zimnych bundach...ja neviem, co budu ti ludia robit, az bude fakt zima, nehovorim, ze nam s Mimi bolo vsetko jedno, ale vydrzali sme kvoli detom, nech sa im dobre buva.

lenkamt
13. okt 2009

aj my musíme mať na zavezovanie čiapky, inak letia 😝

a baby fakt na tom internete sú oveľa lacnejšie pneu, asi nemajú náklady na uskladnenie a preto tie ceny, škoda že som nikomu nemohla pomôcť.

ale dnes som už zarobila, objednaný rám aj prahy na kiu sportage, tak môžem míňať 😀

bilushka
13. okt 2009

No zbohom, teraz si citam podmienky do tej jazykovky a ze si mam doniest aj prezuvky to im uz uplne sibe, ja take nemam, iba ikeacke papuce 😅

retaux
13. okt 2009

Aj ja som bola s Luckou vonku, musela som ísť na poštu a na nákup, skoro ju odfúklo, ale išla 😀 A tiež nikde nikoho. Mne sa tiež zdá skoro na zimnú bundu - teda pre dospelého. Jedného chalana som dnes videla v 3/4 nohaviciach 😅

lejla77
13. okt 2009

Kocky, ake pneu? Ja zhanam zimne...

lejla77
13. okt 2009

no ja som dnes v pohode nahodila taku tensiu zimnu bundu a vobec mi nebolo teplo a to chodim autom. 😕 Ved je kosa kocky, co na tom, ze pred chvilou bolo 28 stupnov, ale teraz je len 9 a ked fuka, tak na pocit aj menej.

peta28
13. okt 2009

Ret ja som kupila ciapku so snurkami, nechapem uz do coho vsetkoho sa ludia staraju

mima07
13. okt 2009

bilu kvoli tebe som odisla skorej z roboty a hladam kam do hotela 😀
http://www.uteczmesta.eu/index.php?option=com_c...
a objedname si opatrovatelky a nech nam zabavaju deti co na to poviete?

bilushka
13. okt 2009

My sme mali sice prechodnu bundu, ale rukavice sme mali obaja-aj ja som si dala a aj pancuchy a ako mi bolo super.

mima07
13. okt 2009

lenka nefrkoc 😲 my bratislavsko dedinska zostava nemame problem my pojdeme (do dediny som zaratala aj NZ 😀 ) len ty si este niekoho zlanar

bilushka
13. okt 2009

Teda Mimuska,
tymto poslednym ulahodis najma Katike, ona ma toho biliardaka doma 😀
Ako to hladate vsetky, mne sa to neda, ze aj dobre ubytko aj bazen tam maju, co pisete do vyhladavaca?

Musime si ujasnit najskor dve podmienky: ze kedy pojdeme-cca. ktory mesiac a kam teda aspon kilometrovo od BA, ja by som chcela ist tak do dvoch hodin cesty autom, potom to uz nezvladam psychicky s vrieskajucim deckom doleptanym od zuvacky, cokolady a cukrikov uz fakt neviem, co mu mam do tej ruky strcit, aby bol ticho 😖

Kedy prides kupit rukavicky, Mimus?

Zajtra ideme do Ikea, nepridas sa na obed a pod.?

A ja by som isla aj na Silvestra niekam, posledne tri roky mi stacili na to,
aby som si nakukala televizny program v telke.

slavenas
13. okt 2009

ahojte 🙂

ja by som na stretko išla, ak sa môžem takto vterknuť , kedže som tu relativne nová 😅

bilushka
13. okt 2009

Mima, toto aky super hotel si ty nasla, ze:
Pre drobcov tu máme veľký detský kútik. Mamičkám pomôžu detské postielky, baby monitor, stopár dieťaťa a v prípade, že by ste si radi vyrazili von tak Vám zabezpečíme pestúnku.

WAW.
Ja sa budem aj tri dni prechadzat okolo chaty, len nech sa pestunka stara 😀

slavenas
13. okt 2009

my sme mali čiapku bez šnúrok už minulý rok a vtedy celkom pohode , uvidíme ako to bude tento rok lebo už sa mi zdá väčšia výmyselníčka

bilushka
13. okt 2009

Slavka,
jasne, ze mozes, to co su za hlupe otazky, cim viac, tym lepsie 😉

mimi.k
13. okt 2009

Ahojte,

mne až pred chvíľou zaspalo dieťa ... idem si urobiť nejaký obklad a posedím pri PC... 😉

Slavi, jasné, že sa môžeš pridať...ani ja som sem nechodila od začiatku, ako niektoré baby, ale ako som bola na MD a sama v BA, tak som sa vtierkla na jedno BA stretko a potom už vlastne na skoro všetky 😀

bilushka
13. okt 2009

Mimi, tusim vam na cestu svietilo aj slniecko nakoniec...

Ja uz mam aj hlavu umytu, sa na tu hodinu chystam viac ako na prve rande 😀