Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
27. okt 2009

Dobré ráno!
Zuzi: ja mám rada dukátové, ale MM ich zje len vtedy, ak urobím čokoládový puding na ne a nie vanilkový.

Mish: tak držím palce, nech ti dajú nejaký dobrý termín, aby ti to už toľko nenaťahovali 😉

lenkamt
27. okt 2009

ahojte 🙂

u nás dukátové len Verča, my celkovo nejeme sladké jedlá 😖

moje deti chcú stále pozerať tú bambulku kde je to strašidlo 😝

lenkamt
27. okt 2009

ozi o čom bola včera bambulka? bola tu Ivka s Paličkom a zabudla som nahrať 😅

katika1
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Ja dukátové zbožnujem 😵
za chvilu k nám príde ujo tepovač, vytepovať gauč a koberec, tak sa teším, aké to bude pekné, čisté 😵

lenkamt
27. okt 2009

mne sa pred chvíľou Lenisko pošťalo na tú chuderu rozpadnutú sedačku 😠 tak teraz neviem či ju mám ešte pred vyhodením tepovať alebo čo 😝

ak bude fešný tepovač pošli ho aj ku nám 😀

katika1
27. okt 2009

leni dobre 😀
že Lenisko! to ako ju voláš, moju nevestu?!!!!!!!!
ideš vyhodiť sedačku? ved je pekná 😨

lenkamt
27. okt 2009

preboha Kati že pekná, tá látka totál predratá, špinavá, lebo ako ju čistím tak látka mizne, no hnus.
vydržala 8rokov chudera, ten posledný neprežila 😅 😀

Lucka je v pohode, pociká sa možno 1-2x za mesiac, Lenka je v tomto lenivec kým ju nedám ja alebo sa jej nespýtam tak sa kľudne dociká 😝

lenkamt
27. okt 2009

no a tým som chcela povedať že Lenisko preto lebo 3min predtým som sa jej pýtala či nejde cikať, jasné že nie a teraz sedačka komplet mokrá. ale asi vyberiem ten tepovač, lebo minule sa pocikala na verčinej stoličke a zostal tam fľak 😝

katika1
27. okt 2009

nevadí, má to odpustené, za to, že je taká pekná 😀
a sedačka sa mi zdala v normálnom stave 😨 jedine, že ste ju za rok dorazili 😅 😀
a mne je celé ráno na zvracanie, no fuj 🙄

nika07
27. okt 2009

Ahojte, dobré ránko

moje dieťa od rána piští, somsa rozhodla že ide do jaslí 😀

Lenka Tebe príde fešný ujo tepovač a mne fešný mladý opravar na umývačku riadu, budeme mať fest dobrý deň 😀

lenkamt
27. okt 2009

Kati - hej za rok ju dorazili 😀

Nika - to príde Katike 🤐 mne dnes nepríde nikto, jedine žeby som rýchlo zavolala opravára teplovzdušnej rúry, lebo sviňa nepečie alebo horí 😅

lenkamt
27. okt 2009

a Lucinka prišla s hrebeňom a češe ma 😵 😵 😵 stále sa ma pýta či boli 😀 nebolí fest je to príjemné 😵

lenkamt
27. okt 2009

Kati a už si dostala? či prečo ti je na zvracanie? 😕

katika1
27. okt 2009

no neviem, obávam sa, že to bude nie zrovna fešný ujo 😅 😀

nika07
27. okt 2009

jej asi ešte spím 😀 😀 😀

tak zavolaj 😅

lenkamt
27. okt 2009

Kati - ber to tak že aspoň nejaký 😀 mne už dnes volali dvaja ujovia a začína to tu byť veselé, lebo pri každom zazvonení mobilu alebo zvončeka dvojičky kričia ujo, ujo 😅 😀

Lucka už češe Lenku 🙄 a tá stále ešte ešte, ona si z nej normálne spravila slúžku, včera ju večer hladkala po chrbte a keď chúďa odišla tak ju Lenka naháňala že ešte ešte 😀

katika1
27. okt 2009

Hej Leni dostala, ved aj mám.. neviem z čoho mi je tak zle 😝
nika zavolám, či je fešák, ak nie je, nech ani nechodí 😀

lenkamt
27. okt 2009

idem upratovať a také tie veci, naobed vás tu čakám 😀

katika1
27. okt 2009

aj ja idem upratovať 😝 velmi sa mi chce 😀 dieťatko asi vyženiem na dvor 😵

katika1
27. okt 2009

Už je tu ujo tepovač a poviem vám.. neni mladý ani pekný 😀
a malý mu hned vyrozprával, že zajtra ide za matejkom a že bude u neho spinkať 😀 😀 😀

katika1
27. okt 2009

Takže ma ohromne potešil ujo - nikdy sa mu nestalo, aby sa nedal nejaký gauč vyčistiť.. a náš sa nedá 🙄 😔 nepozná a nikdy nevidel takú látku, čo máme my.
Máme tú novalife - to je akože hrozne podobné koži, čo sa týka čistenia, ale jemné ako semiš
a ono je pravda,že sa to dá dobre čistiť - že vodou zíde pero, červené víno aj všetko, ale ked to čistíte, tak ten flak od vody ten tam stále vidno, aj ked len málinko. a ked je ich vela, už to vyzerá naprd. No a asi to nejde ničím
🙄

peta28
27. okt 2009

KATI KRASNA FOTKA V PASE, NORMALNE SVIETIS

Letu nie nemusis s nami nic spisovat, ja este stale cakam na cenu za tu mikulas party nech to rozpocitame a poslem Vam udaje k platbe cez IP
trva im to ako keby organizovali kongres pre 200 ludi ...

letuskah
27. okt 2009

caute
kati pekna fotka, tak to tu rozjasnila ta modra v pozadi 🙂

babyyyyyyyyyyyyy moja sesternica caka babo, ja sa od rana ked mi mama volala tesim ako mala, ona je o mesiac odo mna starsia a sme viac menej spolu vyrastali, strasne sa tesim, cakaju niekedy v maji a hrozne dufam aby bolo vsetko v poriadku, ona je hrozne chuda tak sa trosku bojim ale tesim 😵 😵 😵 😵 😵

zuzi mojmu otcovi tiez zarastaju spodne mihalnice do oka a v lete ho operovali prvy raz ale jemu maju obe oci robit na tri krat, jednu ma ale teraz musi cakat lebo ako mal ten infarkt tak berie lieky na riedenie krvi a to ho nesmu operovat, ale u z po tej prvej operacii to ma viditelne lepsie aj take vacsie oko

leni kubko sa boji zaspavat v noci od kedy videl tu bambulku so strasidlom, ani sme ju nedopozerali a vcera tam boli deti prezlecne za klaunov a ine masky a aj to sa bal, my sme od piatka kedy bolo strasidlo nevideli ani jeden cely diel lebo furt tam daco take pride a sa boji

letuskah
27. okt 2009

peti ja som myslela preto ze ked to beries na firmu, ale je to jedno v podstate

kati nam sa tiez toto stalo, dosiel ujo tepovac a tepoval ako divy a furt si somral a behal tu s kyblami vody a sa ho optom pytam ze co sa deje a on ze ono je to ciste lebo ide uz len cista voda ale ze stale to vidno ako spinave a cely bol nestastny ze sa mu to nepodarilo, no ale ssedacka mala 10 rokov a ja som bola rada ze ten prach je prec co v nej bol, to bolo asi mesiac pred tym nez sa kubko narodil, on ju potom totalne dorazil. no a jasne ze uz aj ta nova utrzila rany...

a daky pako tu zacal buchat kladivom mna z nich porazi z tych ludi

nika07
27. okt 2009

Kati super fotka,

letu sesterničke gratulujem 😉

moje dieťa od rána pozerá TOY STORY, normále pri tom ani nedýcha 😀 , boli sme 1/2 hodku vonku a už aj sa hrabala, že pozerať uja, už viem čo budeme robiť cez zimu 😠

letuskah
27. okt 2009

nika my sme tiez boli len polhodku vonku lebo ziadne deti tak sme sli domov a kubko opravoval so svojim naraadim skrinu a potom opravoval obraz (pilil a kladivoval kufrik), potom kliestami ostikaval krtka aby bol pekny a potom si to normalne sam od seba upratal 😀

nika07
27. okt 2009

Kubko je šikovníček 😉 Linda sa začne hrať, až keď bude mať ísť spať 😖

lejla77
27. okt 2009

AHOJTE,

stale mi to tu pada, takze skusim aspon nieco

DOLEZITE UPOZORNENIE!!!!!!!!!!

pre pracujuce mamicky a deti v nejakom zariadeni:

od 1.1.2009 nemame narok na rodicovsky prispevok a mozu ho od nas vymahat. Treba doniest na UPSVAR potvrdenie o navsteve zariadenia a okamzite vam stopnu rodicak a treba si vybavit prispevok na starostlivost o dieta (budeme musiet dokladovat) a oni budu preplacat az do moznej vysky rodicaku. NO CELE CHORE. Zajtra nabieham na Urad prace soc.veci a rodiny, tak sa ozvem, ako som dopadla.

katika1
27. okt 2009

dakujem 🙂 hej všimla som si, že tu svietime s tou fotkou 😀
letu super 😝 ale toto je ročný gauč 😝 ale podla mna je pekne vyčistený, podla neho je zasratý stále 😀 nabudúce to vraj vyčistí ako kožu, tak uvidíme 🙂

mima07
27. okt 2009

caute
lejla ja som nastupila teraz 1.9. papiere odovzdala a pani mi povedala ze som podla stareho zakona takze mi nic netreba 😲 uvidim ci mi dalsi mesiac peniaze poslu alebo nie
katika super fotka
leni kedy chodi bambulka aj ked moje dieta okrem televiznych novin ma telku v pazi