Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
4. mar 2009

zuzi na Petzwalovej.

maji4
4. mar 2009

zuzi a čo sa stalo s tvojou fotkou???

zuzana76
autor
4. mar 2009

slavka fakttt? to sa mozeme stretnut, aj brat mi tam byva

maji chcem si aktualizovat nejaku s patkom

slavenas
4. mar 2009

jasne že môžeme 😉

retaux
4. mar 2009

Ahojte!
Ja som tiež na fb len zaregistrovaná a nič iné. A tiež sa mi to zdá neprehľadné 😀

Peťa: a to vie Timka povedať úplne celú tú básničku? To je už teda riadna šikuľka. Lucka stále básničky iba dopĺňa vždy posledné slovo vo verši.

retaux
4. mar 2009

Lucka našťastie nikdy nevyvádza, keď idem niekam preč. Napr. aj v piatok večer sme šli s MM von si sadnúť a prišla babka, malá sa hrala a keď sme odchádzali, tak pribehla, že "ideme von". Tak sme jej povedali, že maminka a ocinko idú na nákup (kúpiť hadíky 😀 ), tak nám zakývala.
A aj keď ju bráva svokra do MC sa hrať, tak v pohode, ešte nikdy neplakala a keď prídem, tak sa práveže veľmi teší a vystíska ma 😵

retaux
4. mar 2009

Maji 😲 to ako sa im mohli stratiť výsledky? No mňa by asi porazilo, dospelý to ešte nejak prežije, ale dieťatko kvôli ich nezodpovednosti takto dvakrát trápiť 😠 😠 😠

peta28
4. mar 2009

Maji dufam ze uz budete ma ttie vysledky dobre a salmonela sa vam dlho vyhne..

Ret nie celu vkuse ju nepovie, ale so mnou a vykrikuje slovicka, ale napodobnuje vsetko. Ked povieme na gate, tak si chyti gate, a na ake na take, tak kruti rucickami .

retaux
4. mar 2009

Vidíš, to by som mohla naučiť Lucku 😀 aby si ukazovala pri tom, lebo ona len tie slovíčka dopĺňa.

peta28
4. mar 2009

kupila som tomu zvieratu mrkvu a nechce ju jest, preco?

lenkamt
4. mar 2009

Peti - musíš mu ju myšou podstrčiť pod nos 😀

baby- ja som sa kultúrne vyžila 😀 bola som v tescu 😀 a natankovať na tescovej pumpe - chlapec sa smeje asi doteraz - som si zastala na opačnej strane, to mi došlo hneď tak som to šupla na druhú stranu, podľa toho kde mám otvor nádrže 😀 ale zastala som tak že mi nedočiahla hadica, tak som musela ísť znova do auta a posunúť ho dopredu 😀 no a potom som natankovala až za 20€ 😀

lenkamt
4. mar 2009

no pekne 😠 všetky na facebooku okolo zvierat a na koňa kašlete 😀
Peti - dík za darček
Adi- dík za pomojkanie
Bilu - ma 3x zmlátila 😀

inak mňa by zaujímalo kde nájdem cudzie zvery na mlátenie??? lebo mňa chodia mlátiť aj cudzí ľudia 😅 😕 😀

peta28
4. mar 2009
peta28
4. mar 2009

Leni a ty si ma zmlatila 4 x 🙄

peta28
4. mar 2009

a zabudla som vam napisat ze konecne sme objavili rozpravku pri ktorej mala vydrzi sediet aj 10 minut a po skonceni krici este este.. tak Tom a Jerry. Museli sme to stiahnut z netu ako sa jej to pacilo, ani krtko, ani Bambulka, A je to .. nic nezabera, len to

lenkamt
4. mar 2009

Peti - fakt až 4x 😕 veď som chcela len 3x 😀 a za to som ti poslala darček

😉 akur 😀 át objednávam z quelle 😝 ale toto otto vyzerá lepšie, idem tam 😀

lenkamt
4. mar 2009

môžu mať k tým šatom toto: http://www.otto.sk/d-3976107-capri-leginy.html?...

a bude im dobré 92/98? teraz nosia 86, tak neviem, ale bolo by to super lebo také isté môžem objednať aj Verči 🙂

lenkamt
4. mar 2009

tak teraz už vôbec neviem, lebo aj toto je super:
http://www.otto.sk/d-3976882-suprava-4-dielna.h...

peta28
4. mar 2009

vsetko vyzera super, a fakt to by mohli byt baby rovnake

peta28
4. mar 2009

vidis to mas take leginy ake si chcela z nextu. Ja som si tiez chcela nieco objednat, ale zaklad bol jedna vesta s bluzkou a prave ta nie je na sklad,e tak som zruslila celu objednavku, lebo tie dalsie veci som tam mala ze sa mi sice pacili ,ale nepotrebujem.
Tie jedny saty som chcela aj ja pre malu, ale nebudem platit postovne co je polovica tak drahe ako tie saty

peta28
4. mar 2009
lenkamt
4. mar 2009

to už nemajú pre Verču ☹
zatiaľ som nahodila 3ks bodkované šaty a 3ks biele legíny 🙂

peta28
4. mar 2009

Objednam tie saty asi aj ja, potom urobime stretko, rovnake sandale a rovnake saty a budes mat akoze trojicky 😀

lenkamt
4. mar 2009

ja som im tiež všetkým trom 😀 musí byť stretko 😀

peta28
4. mar 2009

to tricko paskate som chcela ale maju len 92.. to by mam este mohlo byt v lete, nie?

lenkamt
4. mar 2009

no nám určite, teraz nosia 80-86. ja sa obávam tej 92/98 že bude veľká 😒

lenkamt
4. mar 2009

no a pre ostatné, keď sa tu už spomína stretnunie - šup, šup do témy stretka a vyjadrite sa, kým sa dohodneme bude september - to bude optimálne 😀

lenkamt
4. mar 2009

Peti - ja som sa zaregistrovala z nového mailu, tak mi dali zľavu 7€ 😀 tak to poštovné vykryjem 😀

idem si ľahnúť, deti sú dnes konečne v normále + sa hrajú s ockom 🙂

peta28
4. mar 2009

Leni tak si mohla objednat aj pre mna 🙄 by sme sa podelili o postovne

peta28
4. mar 2009

Leni tak tie leginy su vypredane, ja som tam volala lebo mi nevedelo najst cislo ineho tovaru, nie su ani v inej farbe