Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
2. nov 2009

bilu ja som sice ticha ale nie kludna to je rozdiel 😀

peti u nas ziadna zmena, ale kludne pre jednoduchost objednaj ubytko a my si doobjedname jedlo

katika1
2. nov 2009

jasné peťuš, kašli na stravu
my si to tam doobjednáme

katika1
2. nov 2009

my sa akurát budíme 😅 no zas ide rodeo 🙄

lenkamt
2. nov 2009

to zas bude mišung s platením.

Peti však si daj termín do konca týždňa aby si všetky baby napísali ZAVAZNU objednávku a potom to tam pošli, však keď sa oni neponáhľajú tak sa nemusíme ani my 😉
ťa obdivujem že si sa nato dala, ja by som vás tu asi postrieľala 😀

peta28
2. nov 2009

tak ja uz som zavaznu mala, ale som nepredpokladala ze tu budete riesit po dvoch tyzdnoch kedy , co a za kolko sa bude jest
akoze ja neviem mne sa 11 eur za polpenziu nezda vela , ked dam 6 eur za veceru a 5 za ranajky .. a nemusim cakat na objednavku, lebo ako poznam malu sadnut do restiky a este 20 minut cakat pokial nam donesu tak to ani nemusim chodit

pozeram jedalny listok a vyprazane kuracie prsia 3,62 + priloha 1 eur + napoj + polievka , tak to ta urcite Bilu vyjde viac ako 4,5 aj ked si vyberies co chces

a pre dieta je to jasne, strava je zdarma ked mu date zo svojej porcie , ked chcete pre dieta objednat zvlast tak si priplatite porciu. Ja teda nepoznam ziadny penzion na Slovensku ktory by ponukal svedske stoly na veceru

katika1
2. nov 2009

aj podla mna to nie je nejak extra vela-- lebo ked si predstavím kolko zvykneme platiť v reštike...

peta28
2. nov 2009

vdaka kati

bilushka
2. nov 2009

Peti, tak ja take penziony poznam a ked to ma byt kvoli mne ze sa bude prerabat cela objednavka, tak nam kludne nechaj tu plnu ako bolo na zaciatku, teda v piatok vecera, sobota plna penzia a v nedelu uz len ranajky.

peta28
2. nov 2009

nie len kvoli tebe Bilu, ale dnes je den zmien .. uz som ti to prerobila na ranajky podla poslednej verzie

bilushka
2. nov 2009

Ja som nikdy nepovedala, ze je to vela, len nech mi niekto vysvetli ich marketingovu logiku, ze ak mam jedlo nahlasene dopredu a podava sa len v urcitom case, tak preco je ak nie teda drahsie, tak rovnako drahe ako jedlo, ktore si mozem objednat priamo z jedalneho listku kedykolvek chcem.
Ved predsa si chcem nalakat hosti u mna ubytovanych aby u mna aj jedli a ako inak ich nalakam, ak nie cenou?

lenkamt
2. nov 2009

babyyyyyyyyyy Ivka v stredu nastupuje do práce 😵 neviem či som si to dobre zapamatala:
samostatný radca finančného odelenia Krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline.

no ale už mi skončili zlaté časy, kedy sa nám venovala 😒 a na stretko neviem teda ako pôjdeme, lebo som chcela tiež vyraziť na obed, aby spali v aute 😲

peta28
2. nov 2009

Bilu a odkila to mas ze jedno ktore si objednas je lacnejsie? ked pozeram ten jedelny lisotk a napocitam si vsetko tak mne to menej nevyslo

nika07
2. nov 2009

super Ivke gratulujem, takže máme protekciu u polície v Žiline 😀

letuskah
2. nov 2009

Ivke gratulujeme 😉

bilushka
2. nov 2009

Leni, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Ivke!!!
Super super.
A co to bude, kde to bude?
Inak to som ti uz chcela rano napisat, ze aka Ivka na stretku, ved mal ist konecne tvoj chlapina, ved uz ked aj Mima presvedcila svojho, co mas horsie donucovacie prostriedky?

slavenas
2. nov 2009

leni že gratulujeme, my tiež pôjdeme až ked muž dojde z práce

katika1
2. nov 2009

leni super 😉

peta28
2. nov 2009

Leni ze pozdravujeme Ivku a drzime palce v novom zamestnani 😉

lenkamt
2. nov 2009

ibaže ja nechcem ísť s chlapom 🤐 ja si lepšie odýchnem pri Ivke, lebo ona je pri deťoch samostatnejšia ako môj chlap 🤐

ďakujeme 😵

lenkamt
2. nov 2009

už sme hore, aj Verča je už doma, tak zatiaľ čaute 🙂

peta28
2. nov 2009

*****************************************************

Mam odpovez z Mlynarky:

Potvrdzujem Vám pobyty v termine 4.12 - 6.12 a tak ako ste si ich navrhli co sa tyka balíčka nie je problem v takej zostave v akej ste ho napisali.
Co sa tyka 9 rocneho dievcatka jej baliček bez jazdy ponikom bude stať 9 Eur v pripade ze by sa chcela previesť zvlašt môžem jej to vybaviť na veľkom koni, ale to by už musela prisť na farmu. ( Je to v Dudinciacha stalo by to 1Eur). Ak sa predsa rozhodne na ponikovi môže si doplatiť priamo na mieste.
V rodinnej izbe pokiaľ si objednávate balíček víkend rodina sa nepripláca.* Leni to pre teba ze pristelku nepriplacas)

*****************************************************

bilushka
2. nov 2009

Fiha, tak to ma prekvapili, ze suhlasia aj so zostavou balicka, tak potom im uz na plat pre Mikulasa moc nezostane.
No ale super.

peta28
2. nov 2009

toto som tam dala, ako pisala Letu

Bebe Brumik, lentilky, kinder vajicko, keksik, banan, jablcko, mandarinka a mala postavicka Mikulasa.

peta28
2. nov 2009

ked chcete bublikuky alebo balony tak ja ich dokupim aj za vlastne
mne to prilo blbe im pisat aby nam tam dali aj bublifuk

bilushka
2. nov 2009

Jaj, ty si nepisala ten Zuzkin variant s bublifukom a balonikom, ale aj tak dobre, nam bohate staci.

Mala si im napisat, ze to 9 rocne dievcatko vazi skoro ako moj syn, Verca mu chrbat nezlomi 😀

letuskah
2. nov 2009

peti preco? ved to su veci co deti maju radi a podla mna to patri do mikibalicka a za vlastne to urcite nekupuj

bilushka
2. nov 2009

V pohodeeeeeee Peti, s bublifukom nestresuj, aj tak by sa tym deti len polievali...
Ja mozem doniest este co mame doma a budeme si fukat na besiedke.

peta28
2. nov 2009

***************************************************************************************Prosim Vas toto je posledna verzia mojej objednavky, uz mi posielaju zajtra fakturu.
Budete este niektora nieco menit??? Alebo je to OK?
Prepacte to oficialne oslovenie, ale to mam z objednavky len som vymazala priezviska

Maria ubytovanie lux
bez stravy

Nora
ubytovanie lux so sprchou
2 x polpenzia
2 x plna penzia

Slavomira
ubytovanie
4 x polpenzia

Katarina
ubytovanie
2 x plna penzia
2 x ranajky

Lenka
vikend rodina

Jana
ubytovanie
4 x ranajky

Petra
ubytovanie
2x plna penzia
2 x polpenzia

Zuzana
ubytovanie
2 x polpenzia
2 x plna penzia

Helena
ubytovanie
4 x polpenzia

**************************************************************************************

letuskah
2. nov 2009

sak na vianoce dostanu hraciek az az tak na mikiho staci sladke 😉

letuskah
2. nov 2009

suhlas, nic nemenim