Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
6. nov 2009

Slavka 😀 😀 to u nas struha vylucne Timka , leob ona to vies vsetko lelsie ako maminka 😝

peta28
6. nov 2009
slavenas
6. nov 2009

peti super že ide aj adulak 🙂 🙂 a budeme viac o dalšie 2detičky nie ? Bude celý penzion náš 😉 😉

nika07
6. nov 2009

slavka no už to tak vyzerá 😀

katika1
6. nov 2009

slavka 😀
peťa nejde ten link
oliverky nie sú až tak drahé... ani najlacnejšie, ale ani najdrahšie.. okolo 1700sk

maji4
6. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

Lilianka je vonku s babkou s dedkom aj keď mrholí ale ved aspoň neprší 🙂 🙂

No a ja som dnes išla na tú gindu ,že konečne pôjdem na prehliadku a si predstavte aká smola tá ťava má dovolenku a zrovna od dnes 😠 😠

Mish a to materské mlieko si skúšala??

maji4
6. nov 2009

Lenka ty máš takú šikovnú dcérku 😵 😵 😵

Vidíš preto aj ja chcem väčší vekový rozdiel lebo človek už nemusí behať okolo toho staršieho dieťaťa toľko 😵 😵 a aj čosi pomôže 😵 😵

peta28
6. nov 2009

Kai musis ho cely skopirovat a tam vlozit, neviem preco mi to pociarkuje len polovicu

peta28
6. nov 2009

Maji nerozmyslis si to so stretkom???? Velmi nam tam budete s Lili chybat 😉

katika1
6. nov 2009

peťa tie sú krásne! ale podobne majú aj u Baťu teraz 😉

maji4
6. nov 2009

Peti joj ja by som strašne rada išla ...lenže môj muž nemôže a keďže je teraz tá chrípka všade tak majú strašne vela roboty .........ale to majú vždy vela roboty takto cez zimu....ale teraz obzvlášť keďže je tá pliaga už aj tu ☹ ☹

maji4
6. nov 2009

Ved každý den mi už teraz chodí z roboty domou o 17-tej a to je v robote už o 5,30 😖

mimi.k
6. nov 2009

Ahojte...
no..u mňa správa dňa...na účet mi prišlo odstupné a som bez práce 😅 Teraz neviem, či ☹ alebo 😀 ...každopádne ma čaká nejaký nový začiatok 😎
Keby som neodišla na materskú, som tam...ale Adamko mi za to stojí 😵 a aj tak by som sa tam už nevrátila, takže je to to najlepšie, čo sa mi mohlo stať...

maji4
6. nov 2009

mimi tak teda sa ti problém vyriešil sám 😎 😎

peta28
6. nov 2009

mimi a ty si o tom ani nevedela?? vsak to si musela suhlasit, ved podla zakonnika ta nemozu vyhodit pocas RD

mimi.k
6. nov 2009

Peti, vedela, podpísala som Dohodu o ukončení z organiz. dôvodov...

mimi.k
6. nov 2009

A aspoň viem, že sa nemám na nich viazať...ja som im napísala, že sa chcem vrátiť, že čo mi môžu ponúknuť, ale tušila som, že nič, lebo sa prepúšťa...a pravdupovediac, dúfala som, že to takto skončí.

mimi.k
6. nov 2009

Aj keď, trošku sme sa naťahovali o výšku odstupného, a tým, že som na RD som nepochodila...samozrejme... 🙄

lenkamt
6. nov 2009

Lenka zaočkovaná pneukokom 🤐 prišla frajerka do ordinácie hneď vyplazila jazyk a že pich pich, Lucka plače ja trošku. tak trošku zaplakala a hrdinka šla domov frajeriť pred Luciou 😀

Slavka - 😀 😀 😀 super príhoda

Mimi - 😎 super že ťa "postihlo" najlepšie riešenie

naša príhoda - vždy keď baby volajú s ockom tak mu dokola vravia domov domov, tak som Lenke povedala nech povie aj niečo iné ako domov, no a trubka tá mu celú dobu vravela iné, iné 😀

super, že ide aj Adulak 😵 možno sa ešte niekto prihlási .... Mimi, Bailey.... 😨

lenkamt
6. nov 2009

topánky ja môžem victoriasecret, tam vždy majú super štokle 😀

ale teraz túžim po takomto niečom
http://www2.victoriassecret.com/commerce/online...

k tomu biela bundička, hnedý šálisko 🙂

mimi.k
6. nov 2009

Lenka, mne sa veľmi páčia..akurát to viazanie asi trochu otravné... 😉

katika1
6. nov 2009

lenulik tie sú npresne podla mojho vkusu 😵 boli sme na obede
bože ako mi je fasa v práci.. ja by som tak šla robiť 😅

letuskah
6. nov 2009

caute
mimi tak ked sa ti to tak vyriesilo ako si aj chcela tak je super 🙂 a odstupne potesi pred vianocami nie?
mne by sa tiez pacilo take riesenie lebo tiez sa tam nechcem vratit ale jednak sa bojim ze by som si nenasla pracu a jednak sa zatial neprepusta, teda neviem o tom...

baby ja strasne ale strasne neznasam kupovat topanky pre mna, a potrebujem dake tenisky aj prechodne topanky aj letne, uz rok a pol chodim v jednych teniskach, uz tak aj vyzeraju ale ja nie som schopna dokopat sa do obchodu a kupit si nieco, ja som vzdy s tym mala problem, nakupim barco ale topanky ani za svet. mne by sa to tak pacilo keby mi doma niekto zaklopal ze aha toto si zober je to tvoje cislo 😔

letuskah
6. nov 2009

katika takto raz za cas by sa to aj mne pacilo ale ja si neviem predstaveit ze sa vratim do prace a musim tam minimalne 8 hodin vydrzat... takto som slobodna, spravim si program aky chcem s Kubkom, nemusim nikde trcat ked nechcem, sice financne ohodnotenie je tomu ekvivalentne ale za tu slobodu mi to stoji

katika1
6. nov 2009

peťa 😀 čítam, že sa Ti páči naša hojdačka.. pozrela si aj syna, či len príslušenstvo.. topanky, hojdačka.. 😀 😀 😀
ale nie.. je super tá hojda 😉

katika1
6. nov 2009

letu to máš určite pravdu.. len to finančné ohodnotenie je tragedia 😔
inak ženy ja si asi nenajdem robotu 😔 poslala som už na plno miset životopis a ani nezavolajú.. a prečo? no lebo nemáááám prax 🙄 popritom aj školu mám takú, ako potrebujú na to 😔

katika1
6. nov 2009

alebo som taká špatná na fotke 😅

letuskah
6. nov 2009

som kuk fotky aj ja a u mna vedie ta kde Risko zaspal s flasou v ustach 😵 😵 😵

letuskah
6. nov 2009

kati neposielaj s fotkou, ja som nikdy nechapala preco ludia davaju fotku na CV a je blbe obdobie, zacni hladat na jar, nam raz v skole jeden z agentury vravel ze nejlepsie obdobie je na jar