Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
9. nov 2009

inak baby, v piatok skor padla komoda z Ikei na patka, povytahoval vsetkych 6 suflikov na doraz a ono sa to zvalilo dopredu na neho, ja som vo vedlajsej izbe robila akurat postele a zrazu ten krik, som pocula,ze nieco pada a patko strasne krical, tie 2 sekundy, kym som skocila do detskej boli dlhe dlhokanske, nakoniec si privrzol medzi 2 sufliky len 2 prsty a aj tym nic nebolo,a ni zlemene ani nic, takze nad nim bdel Anjel strazny, lebo to vyzeralo hrozne 😒

maji4
9. nov 2009

zuzi 😲 😲 😲 chvála bohu ,že sa mu nič nestalo...muselo to byť strašné 😖

maji4
9. nov 2009

nika tie bryndzáky by som si dala mnaaaaaam 😝 😝

zuzana76
autor
9. nov 2009

maji, veru, chudatko, velmi som sa nalakala

no idem aj ja spat, dobru noc

katika1
10. nov 2009

hello, kto tu? 😀

lenkamt
10. nov 2009

hádaj 😀

lenkamt
10. nov 2009

práve som si našla bilushka na fb 😀

katika1
10. nov 2009

lenka 😀 aj ja som ho našla a požiadala 😀 😀 😀

lenkamt
10. nov 2009

tak super, ranná misia pri káve splnená môžem sa venovať domácnosti.

baby radte - dnes mi končí stará zákonná poistka, tak som v nedelu uzatvorila novu a včera zaplatila, takže platí od dnes aj keď peniaze dostanú možno až zajtra??? podľa mňa hej, podľa môjho múdreho ing nie 😝 😅

Zuzi - ja som ti tipovala párik 😉

lenkamt
10. nov 2009

a idem variť tarhoňu a kuracie prsia na prírodno, polievku majú zo včera špenátovú 😵 takže rýchlovka 😵

retaux
10. nov 2009

Ahojte!
Ale ste sa včera rozšupli s tým písaním. Ani už neviem, na čo všetko som chcela reagovať.

Lenka: ja Bambuľku 1 ešte nemám napálenú, ale už sa na to chystám. Len ešte stále si mi ty neposlala svoju adresu 😉 A ďakujem za to 3-ku.
Podľa mňa ti tá poistka už platí.

A som sklamaná z toho, že Lenka mi tipuje druhé dievčatko. Ale aspoň Katika to zachránila 🙂

lenkamt
10. nov 2009

Ret - trojka odíde až dnes 😅 včera som nemala cestu do mesta, vlastne ani dnes nemám, ale vyslala som ivku 😀
idem ti napísať ip 😉

baby to čo som tipovala berte na 500% opačne 😀

katika1
10. nov 2009

ved som to tu písala, že čo tipuje Lenka, tak to bude akurát opačne 😀

retaux
10. nov 2009

OK, tak sa mi snáď podarí urobiť tú jednotku. Ak nie, poprosím mužíka.

bilushka
10. nov 2009

Ahojte,
baby ja som taka happy, ta baba, co mi ju Peta odporucila mi napisala, ze mi ten prehoz usije, nebudu tam sice ziadne obrazky, len taky farebny patchwork-ale ja som maximalne spokojna a teraz hadajte cenu...25€!
A za podsedaky kedze chcem mensiu velkost ako normalne sije si pyta este menej, ako ma dane v inzerate, takze namiesto 100€ za tieto dve veci zaplatim 30€ - to sa mi zda zase velmi malo, asi jej poslem viac 😕 😀

Ja by som bola spokojna aj s druhym chalanom, mozno aj viac ako s babou, lebo ja mam stale pocit, ze my s MM nie sme na tie krehke baby stvoreni, vychovali by sme z nej dalsiu Xenu ako som ja 😀 Mne je to tak srdecne jedno, co bude druhe, ze ja by som to uz asi ani nechcela vediet, co budem mat.

Nika, mas jedine stastie, ze nie som pojazdna, na tie bryndzaky by som dnes prisla aj na duplu, mnaaaaaaaam 😝

katika1
10. nov 2009

bilu super 😵 to je super cena 😵 hodte aj mne link na nu 😵
bilu ja to cítim uplne rovnako, aj ked mne by nedala zvedavosť nevedieť z uzv 😅

katika1
10. nov 2009

nika aj ja by som ťa rada prepadla kvoli haluškám 😵 😔

nika07
10. nov 2009

Ahojte,

baby no mohli by ste ma niekedy prepadnúť a spravím aj halušky 😀

peta28
10. nov 2009

Adulak peniazky prisli , dakujem 😉

peta28
10. nov 2009

suepr Bilu som rada ze si sa s nou dohodla , vidis to mna ani nenapadlo jej dat usit tie podsekaky mensie, tam trochu z tych stoliciek trcia, ale to nevadi na krase im to neubera 😀

peta28
10. nov 2009

Nahodou som tu narazila na take snehule, vcera tu boli take podobne, tusim Lenke sa pacili:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7105561

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6933175

tieto su celkom zaujimave do suchej zimy:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7105511

lenkamt
10. nov 2009

Peti - celkom dobre vyzerajú, žeby som začala zháňať šedú bundu? 😅

kukajte aký super kočík:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
pozrite si všetky fotky 😉

Bilu - super 😵 fakt tá Peťa je poklad, tá nám nájde všetko čo potrebujeme 😵

nika07
10. nov 2009

kokso, to je teda kočík 😀 suma min 1.000,- Eur 😝

nika07
10. nov 2009

aj mne sa páčia tie šedé 😉 , ja budem kupovať snehule až ked bude u nás sneh 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

ahojteee

leni, takze dievcatko? 😀

to co je za den? 😠

mne sa nic nechce

nika07
10. nov 2009

zuzi u nás od rána cv kuse leje 😝 😠

lenkamt
10. nov 2009

aj u nás, ale zas aspoň prádlo neschne a ja nemusím žehliť 😀
dnes ideme do cukrárne s detským kútikom a zajtra do mc, som zvedavá či niečo nechytíme 🤐

zuzana76
autor
10. nov 2009
nika07
10. nov 2009

ja mám vysušené, ale nechce sa mi žehliť 😒 idem robiť tie bryndzáky 😉