Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
24. nov 2009

Dobré ránko.

My chodievame na ples každý rok (boli roky, keď aj na 2-3), ale tento rok nejdeme nikam ☹ Takže aj ja chcem ísť na ples.

nika07
24. nov 2009

Dobré ráno,

mima aj ja som pozerala také papučky, ale asi ich kupič iba u číňanov ☹ , v Tescu mali iba veľké

ret aj my sme chodili na plesy, ale už sme 3 roky neboli 😖 aj ja chcem ísť, takže mali by sme zorganizovať konikovsku partiu na nejaký dobrý ples 😀

retaux
24. nov 2009

My sme vlani boli aj predvlani. Toto je prvý rok po dlhej dobe plesovania, čo nejdeme nikam 😢

lenkamt
24. nov 2009

ahojte 🙂

Nika - do Viedne, alebo do SND 😀 my nechodíme vôbec, môj chlap ani na svadbe netancoval 😝 a najradšej mám keď sa ma potom spýta prečo som ho nikdy nezavolala na žúrku 😀

Mima - v deichmane majú kadejaké fajné papučky , malé nemajú zrovna zvieratká ale také chlpatučké našuchovačky 😉

u nás zase prší, tak ako každý deň 😝

peta28
24. nov 2009

Mima na Mileticke za 5,50 vsetky farby a maju aj taku velkost od 22. ja som tiez chcela malej kupit, ale mame teraz vela papuc, kedze jedny sa malej rozlepili tak som ich isla reklamovat a ja ze mi vratia prachy a oni svine ich zalepili + som muslea malej kupit nove do jasliciek na taku skobu, lebo mi liezlo na nervy ako si chcela navliekat snirky kazde rano.. takze dalsie snurovacie mame doma..

lenkamt
24. nov 2009

my papuče vôbec nenosíme, semtam ich prehovorím na tie ponožkové z deichmanu, tie nosíme aj do mc 🤐

retaux
24. nov 2009

Leni: my rovnako. Doma má tie ponožkové. Aj to som ju musela dlho, dlho presviedčať, ale už si na ne zvykla. A inak vôbec nenosí 😒 A v MC chodí len v pančuchách.

lenkamt
24. nov 2009

a ešte potrebujem vedieť váš názor či si môžem toto objednať do obývky:
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=5.14...
chápete že chlapa sa pýtať nebudem 😀

nika07
24. nov 2009

Leni aj aj 😀 😀 😀

a v zavesoch ti neporadím, ja nemám žiadne 😅 , ale su pekné 🙂

ret a prečo nejdete tento rok

lenkamt
24. nov 2009

Ret - neboj nič im nebude.

tie záclony v modrej farbe kuknite 😉

asi by som mala ísť niečo robiť, deti si spravili bunker medzi sedačkou a kreslom a rehoc sa že aká sranda 😀

Lenka má najnovšiu vetu - keď od nej niečo chcem tak povie - aleeeeeeee mamina 😀

katika1
24. nov 2009

čaume 😎
leni pekný 😉 aj ked na mna málo farbebný 😅

my nemáme problem s papučkami, malý lúbi aj tie od batu, aj z diechmanu hociaké 🙂

nika07
24. nov 2009

my papuče nosíme, lebo v dome je chladnejšie ako v bytoch ☹

lenkamt
24. nov 2009

Kati - a toto v modrom? http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=5.14... však si u nás bola, tak si predstav moju obývku s krémovou sedačkou, stena oproti oknu modrá, obrazy nad sedačkou modrožlté a doplnky modré, a raď 😀

nika07
24. nov 2009

ja by som mala ísť niečo variť, 😖

čo dnes varíte 😨

peta28
24. nov 2009

Baby snazim sa najst ten ramik co sa da nabit, to co mam akoze hladat ze tam ma byt napisane?? ja som v tomto hotentot...

lenkamt
24. nov 2009

Nika ja mám zo včera, hráškovú polievku s lievankou a cestoviny so syrovou omáčkou 😉 ale zajtra už fakt neviem 😝

katika1
24. nov 2009

zlatík žltú 😉 a najlepšie nejakú nie jednoduchú, ale s jemnými vzormi 😉

nika ja neviem a dnes príde mima a ja nestíham nič variť 🤐 😅 lebo idem písať 5stranovú esej 😝 🤐

katika1
24. nov 2009

kočky PROSÍM helfnite.. ktoré krajiny podla vás patria do STREDNEJ EUROPY????

katika1
24. nov 2009

akože samoška okrem Svk, madarska, Čiech, Rakúska, Poľska..

katika1
24. nov 2009

Peťa ty si zbehlá v geografii, nie? 😅
inak vyštudovala som geografiu 🤐 😅 ale verte, či neverte, v žiadnej knihe to nie je a nevedia sa na tom profesori zhodnúť 🤐

lenkamt
24. nov 2009

Kati - ja nechcem žltú 😅

Peti - bezdrôtový digitálny fotorámček s čítačkou SD kariet and USB
hlavne to musí mať čítačku tých kariet, lebo keď som ja zháňala tak niektoré boli bez a zmestilo sa tam len 50fotiek.

katika1
24. nov 2009

žeby iba tieto Geograficky a historicky sem patrí minimálne: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a prípadne aj Chorvátsko ?

lenkamt
24. nov 2009

Kati podľa mňa len tie čo si napísala 😅

katika1
24. nov 2009

leni tak béžovo modrú 😉

peta28
24. nov 2009

Leni ani ja ti v zavesom neporadim.. ja nie som velmi zavesovy typ ani zaclonovy, preto nemame ziadne , len zaluzie

peta28
24. nov 2009

Kati: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a prípadne aj Chorvátsko - pise wikipedia, tak by to malo byt ok

peta28
24. nov 2009

aha, no bezdrotovy to je to spravne slovo 😉 dik Leni idem hladat

katika1
24. nov 2009

lenuška, daj na mna v závesoch, mne ich každý vychválil 😀
peťa snád to budú tie 😅

peta28
24. nov 2009

kokos ale to uz su ine cen, to uz nie je 40 eur 😕 🙄