Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
26. nov 2009

ahojteeee

som vrcholne nasrataaaaaaaaaaaa 🙄 😎

podla mojho endokrinologa je vsetko v najlepsim poriadku, odmietol mi vziat krv na hormonalny profil, vraj to moze len gynekolog, taky kde sa skuma prolaktin, estrogen atd..., tak som sa objednala gynekologovi 10.12. a na endokrinologa nemam slov, jemu je absolutne vsetko dobre, aj to, ked som ako tehotna mala TSH vysoke 9 a norma je do 4-5 a prvy krat mi bral krv v 6. mesiaci, som tak strasne nasrata

lenze v NR je akurat este jeden v nemocnici a u toho sa caka aj 6-9 mesiacov, ja sa z toho zblaznim, endokrinolog je uplne nedostatkovy tovar

a dnes sa uplne prekobnavam vo avreni, aptko ma este ryzu s masom a ja ze sackova polievka a klobasa 😀 😝

zuzana76
autor
26. nov 2009

vareni, oprava

peti, nedosla mi suprava, mam zavolat v pondelok a ak nic, nebude poslana, tak to zrusim a objednam nejaku inu, ta cervena je super a fakt dobra cena

peta28
26. nov 2009

Bilu idem objednavat urcite tieto frote pyzamka

http://veritas.babybazar.sk/Overal-na-spanie-ve...

bilushka
26. nov 2009

Zuzi, on asi ked tam ma aj vaznejsie pripady, tak na teba kasle, lebo si relativne v norme pre normalny zivot, on nevie, ze chces byt tehu?

Peti, ty si na mna urcite nasadena, aby sme skrachovali 😀
Ten overal za 4€ - ved to musim mat aj ja 😀

bilushka
26. nov 2009

Inak ako je to s tym Quelle, ked tu pisete, ako vam veselo posielaju baliky?
Ja ich katalogy ignorujem, ked vyhlasili ten krach, tak ani neobjednavam 😕

zuzana76
autor
26. nov 2009

bilu, vie, som mu vysvetlila problem, ale on nevidi problem, vraj podla neho mozem kedykolvek otehotniet a mam sa hlasit hned ako otehotniem a ja sa pytam - A naco? - Aby mi zase zobral krv v 6. mesiaci?

je to .... ach sorry, ze verejne forum, ani zanadavt si nemozem

zuzana76
autor
26. nov 2009

sa rozpravam s babami v teme o stitnej zlaze, im brali endokrinologovia krv v tehu KAZDY MESIAC !!!!!!! 🙄

zuzana76
autor
26. nov 2009

esteze je patko v poriadku

pri prvom tehu som potratila a to som mala hodnotu nieco vyse 8

peta28
26. nov 2009

Bilu normalne objednas a púride ti balik, na Slovensku Quelle pokracuje

peta28
26. nov 2009

Zuzi, tak to ti ja v tomto neporadim, ja sa v tom to vobec nevyznam, ale podla mna ak by si trvala na tom aby ti krv vzal a dal na testy tak on to musi urobit

zuzana76
autor
26. nov 2009

peta a neurobil , ziadala som si to, povedal,ze nemoze 😝

zuzana76
autor
26. nov 2009

zacinam si hladat noveho endokrinologa

bilushka
26. nov 2009

Zuzi, to je nejake divne, lebo keby ti povedal, ze ti to poistovna nepreplati, ze na to nemas narok (co teda pises, ze ostatne baby co mali taketo hodnoty boli pozorovane kazdy mesiac, tak narok na to asi mas...), tak mozes stale ziadat, nech ti to zoberie a rozbory si preplatis sama...ale ked ti jednoducho povie, ze nemoze tak to je aka odpoved??? To nechce, ci je lenivy, ci na to kasle???

zuzana76
autor
26. nov 2009

bilu , neviem, asi na to kasle

jeho tu v NR poznaju, kolegyne mi vraveli nech idem k inemu Dr, ale ked mi na to prisli,ze mi nefunguje stitna, tak ma obvodna poslala k tomuto a ja som to neriesila, ze k nemu nejdem, vtedy som sa o to nezaujimala, aky je, proste som k nemu isla na vysetrenie a hotovo a postupom casu ako sme sa bavili s inymi podobne "postihnutymi" stitkarmi, tak vravia,ze je flakac

lenze v NR su len dalsi dvaja co sa striedaju v nemocnici, ze 2 dni je tam jeden a 3 dni druhy

zuzana76
autor
26. nov 2009

a inak som si akurat citala,ze kebyze si chcem dat urobit kompletne vysetrenie a zaplatit tak ma to vyjde minimalne 50 eur

katika1
26. nov 2009

Dieťa ma dnes naštvalo, že tak malo spáva - hodinu a pol cez den (inokedy aj tri), tak som rozmýšlala, že prečo.. a zistila som, že možno preto, že v poslednej dobe chodíme strašne málo vonku.. Ale doobeda nestíhame, naobed spí, poobede, ked sa už vychystáme, je tma 🙄
Tak sme boli práve na takej dlhej prechádzke, komplet po celej dedine a dala som mu do rúk vodítko na Pusinu, tak ho celý čas ťahala.. čiže si dal zo dva kilometre pešo a behom 😀 tak snad ho to vyčerpá 😝

mima07
26. nov 2009

katika to som chcela pre tu babu co som jej brala tie teplaky 🙂 inak potrebujem ich vymenit dones mi prosim ta 116 tie nezateplene a ked sa da nemozes na net pridat aj pyzama
bilu ja som platila katike nejakych 5 eur ale nic pre teba nemam 😀 😀
peti vecer kuknem mozno aj ja by som zobrala body
maji k tomu cumlu skus to tak ze ked pojdete k vasim tak ho tam akoze zabudnes mozte sa s maminou dohodnut a potom jej zavolat ze ano su tam 😀 ono sa totiz tazko oduca ak lili vie ze cumel je niekde doma

letuskah
26. nov 2009

ahojte
tak my sme boli po dlhej dobe zase spat v kociku lebo doma sa mu nedalo a teraz dozivame do vecera lebo som ho po hodine zobudila, tak je zly umrncany, no c ouz 😝

zuzi to s tym endokrinologom je na figu ale asi aj striedajuci sa je lepsi ako zly. to je na prd ked sa ti lekar nevenuje ako ma 😠

letuskah
26. nov 2009

bilu ja som z quelle objednala a nic mi nedoslo len take rolaciky davno pre kubka co maju na kilometre daleko od rolakov 😝

maji4
26. nov 2009

ahojte 🙂 🙂

No a má dudel a už spí 😵 😵

Mima presne nad tým som rozmýšľala aj ja že ho akože nechám v TO no ale každopádne teraz to riešiť nebudem počkám pokým bude rozumnejšia a staršia a vysvetlím jej to tak ,že aby sa ho sama zbavila napríklad ako ja keď som bola decko ja som mala dudel do 3 rokov a potom nejako som ho spláchla do záchova ...
ale fakt som si uvedomila ,že Lili sa s tým dudlom vie tak umojkať ,ukludniť ,utíšiť neviem ako by som to popísala ale keď som jej na obed ten dudel dala tak v momente zavrela oči pritisla i mojakciu plienku a zaspala a dovtedy vmýšľala vyskakovala kričala vrieskala revala ako tak kričala tak ostala zachrípnutá ....som jej dala kalciový sirup no tak dúfam ,že jej zaberie....

Lenka aj ja mám ten názor že dudel nieje až taká vada ako keď matka kojí napríklad do 3-4 rokov, ved ho má len na spanie 😉 a keď viem že sa vie s ním ukludniť tak fakt to nebudem riešiť 😉

Lenka s tou hrčkou 😲 😲 no držte sa...

katika1
26. nov 2009

mima ok, nie sú dobré veľkosťou? 😀 bilu body mám ja 🙂

maji4
26. nov 2009

zuzi napríklad môj bracho so ženou sa už asi 4 roky snažia o bábo a teraz asi pred mesiacom boli v tom centre asistovanej reprodukcie a išli tam sami bez akéhokolvek papieru len si tam zavolali povedali že ginekolog s nou nič nerobí n jej chcel ešte nasadiť hormonálnu antokoncepciu 🙄 tak ich zobrali oboch porobili im komplet vyšetrenia obom a teraz čakajú viem že švagriná berie nejaké lieky , bracho bol ok.

Tak ak máš takého lekára ako máš teda že vidí ,že je všetko v poriadku( presne to isté vravel aj švagrinej že je všetko OK akurát že jej haprovali krámi)skúste niečo podobné 😉

maji4
26. nov 2009

ja som z qvelle ešte nikdy nič neobjednávala o vašich skúsenostiach ani neobjednám 🙄 🙄 ja chodím do tej ich qvelle predajne a tam majú tiež všetko čo v katalogu a fakt sú niektoré veci teda riadne handri 🙄 🙄

maji4
26. nov 2009

napríklad s tým mliekom je to pravda aspoň u mňa tiež mi mama zobrala fľašu v 3 rokoch a odvtedy som mlieko do ust nedala .....ani v polievke som ho neznášala fakt donedávna dovtedy pokým som neostala tehotná vtedy som mliečne výrobky jedla na kilá a odkedy lilianka aj normálne s nami papá všetko tak aj také mliečne polievky varím a Lilianke chvála bohu chutia a aj mne no musia ved čo si navaríš... 😅

maji4
26. nov 2009

Lenka veronika je šikulka že je taká pozorná v škole 😵 😵 😵

a suepr ,že to vieš že to vie a že chce len pútať pozornosť ale ved neni čudo má doma ďalšie 2 konkurentky 😉

lenkamt
26. nov 2009

naše aj cumle vyhodili a aj tak nepochopili že cumle nie sú 😅 tak neviem, asi treba fakt počkať, lebo potom to vedie k žužľaniu prsta a podobne.... asi. fakt s verčou som nemala problém a teraz takéto závisláčky 😝

kuknite na fb fotky čo som pridala , či môžu byť na vianočné pohľadnice, dík 😵

maji4
26. nov 2009

lenka som chcela kuknuť a nejde mi to vypisuje mi že momentálne nie su k dispozícií ☹ ☹

A tema dudel : Lilianak aj pochopila že dudel neni a ani za ním moc neplakala až dnes na obed no hrôza revala kôli tomu že sme nekúpili nový 😅 😅

A fakt asi tie deti musia normálne dozrieť na to aby ho už nemali 😎

letuskah
26. nov 2009

no decko som ulozila ale predpokladam ze zas bude vycinat do neskora 😔
idem kuk fotky

letuskah
26. nov 2009

ano mne to nejde, som sa tesila 😔

letuskah
26. nov 2009

maji to je presne ako so serblom, jedno don cura ako 15 mesacne a ine ako 30 mesacne, s tym nepohnes