Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. jan 2010

caute
s lenkiny pocitacom odisiel zivot 😕 😕

maji a neskusis pohotovost ked je muz dnes doma? alebo chod uz zajtra, lebo to mas zda sa dost silne a aj dost dlho 😕 v kazdom pripade drzim palce 😉

mmem myslim ze ako ti zuzka radi, lepsie nevymyslis, to ho musi prejst a zvyknut si ze nie je stredom vsetkeho 😔 aj tebe drzime palce 🙂

mimi.k
17. jan 2010

Ahojte žienky 😉 ,

za nami polopracovný víkend, ešte som v ZA, zajtra idem na kontrolu k lekárovi a večer smer BA.

Slavi, tak sa určite ozvi, keď budeš v BA, aspoň nejaké kávové stretko by sme si mohli dať, to by bolo supiš, určite by sa ešte niekto pridal 😵

Nika, tak si to poriadne uži, keď Ťa už pozvali. 😉 Aspoň budeš mať zmenu...

Mmem, ja Ti neviem poradiť...neviem, čo by som robila, hlavne by som sa snažila zachovať kľud a chladnú hlavu, aby som sa nezbláznila...ale myslím si, že je to len také prirodzené obdobie, kým si na seba zvyknú...ale určite nie ľahké. Držím prsty. Najlepšie Ti určite poradia tie, ktoré už majú viac ako jedno dieťa... 😔

Maji, ja by som tiež išla na pohotovosť. Nechcem Ťa strašiť, nemusí to byť ani nič vážne, asi urobia sono a zastavia krvácanie.

Peti, včera som náhodou zapla TV a nejako po piatej dávali tú Svadbu snov. Už ste tam boli alebo ešte len budete? Včera som to sledovala, že vás uvidím, ale neboli ste tam 😉.
Ako bolo na romantickej večeri?
Inak veľmi pekná šálka, ja som bývalá zberateľka šálok, mala som ich vyše 100, teraz prednedávnom som ju trocha rozpustila, aspoň firemné a také neutrálne som dala segre do práce, tak aspoň to niekto využije. Nechala som si spomienkové z miest, kde som bola, z dovoleniek a tak...a min.týždeň som dostala tiež jednu milú od kamarátky, dala mi vyrobiť šálku, na ktorej som s Adamkom...ale keďže nie som narcista, tak ju dám asi mm do práce, lebo sa mu veľmi páči 🙂

Ďakujem za tipy na postele.
Baily, mne sa tiež páči biela s kresbou dreva, dala som také všetky interiérové dvere do domu 😉 . Dá sa s tou kresbou inak veľmi pekne pracovať, na jeden roldor som dala tiež takú farbu dverí, ale kresba v rámci tej bielej bude horizontálna - opticky to zníži v tomto prípade strop. Na dverách máme vertikálnu kresbu.
Inak posteľ aj ja chcem len z masívu a bielu 😉 .

Letu., máme takého stolára, o akom píšeš, preto mi stačí inšpirácia, urobí všetko, stačí mu vidieť obrázok, napr. na fotke alebo v časopise. Dokonca, keď sa mi niečo páčilo, vybehol sa do toho obchodu pozrieť...akurát, kým všetko urobí, musíme čakať. Ale je to totálny detailista, takže sa teším. Referencie našťastie nesklamali. 😵

Dobrú noc všetkým 😉 .

retaux
18. jan 2010

Dobré ránko!
Tak aký bol víkend? Som sa dnes ráno nevedela vynadívať na ten sniežik za oknom. Ale porazí ma, keď zase bude už na obed z toho brečka 🙄

Maji: ozvi sa, čo je s tebou? Ako sa cítiš?

lenkamt
18. jan 2010

ahojte.

ja okupujem ivkin noťas - moj pc - ževraj treba všetko vymeniť, prvý rozpočet 500 euro, tak som ho chlapca zrušila, že nepotrebujem mať pc, umývačku riadu a hriankovač v jednom, no tak že 200, dúfam že pôjde 😅

babyyyyy včera som spravila 20 slovom dvadsať brušákov, dnes pokračujem - dôvod - v sobotu som šla žúrovať a nemala som si čo obliecť, lebo mi zo všetkého trčalo brucho, tak som šla v minisukni a širokom tričku, ibaže ešte aj vyhadzovač môj stály a vytrvalý nápadník 😀 mi povedal že mi tie kilá navyše pristanú 😀

katika1
18. jan 2010

čaute 🙂
lenka, že 500 😲 za to si kúpiš nový!
a aj ja začínam brušákovať, lebo trragédia ako vyzerám.. no ale na tebe sa to fakt nedá vidieť 😕

lenkamt
18. jan 2010

no tak ale vyhadzovač čo ma nevidel od leta to videl 😀

veď to by aj bolo komplet nové vnútro pc 😝 snáď bude fungovať aj za 200 😅

peta28
18. jan 2010

Bre rano.. ja som taka prispata ze az.. ako som prisla do prace, taka unava na mna sadla, ze az. Tak som si urobila velke kafco, dufam, ze pomoze.

Mimi aj ja som s hrozou zistila ze na Svadbu snov nasli novy termin.. takze hanba este len bude.
Na veceru ideme az tento vikend, kedze Peto ma narodky tento piatok.

Leni to je ina palka ze 500 eur.. to fakt uz kupis novy.. ja tiez od 6.1., teda po sviatkoch sa ovladam v zrani sladkeho, musim do leta dat tu pneumatiku dole z brucha. Rano mam namiesto strudle jogurt a musli a normalne sa lepsie citim. Vynechala som sladke a vecer uz nezerem. No a zacnem chodit aj cvicit, tie dni ked mam zacinat o 10.00, tak rano pojdem niekde do fitka, lebo takto vyhodim malu do jasli a pridem do prace aj ked tu byt nemusim, tak vyuzijem ten cas aspon pre seba.

peta28
18. jan 2010

mmem tak to ti teda nezavidim... ja ale doverne poznam ked sa mala uplne spusti, volam to ze urobi zo seba vreco.. to uz potom nema 14 kg, ale akoby mala aj 30 ze ju uz neviem zdvihnut.. ale snad si coskoro na seba zvyknu, drzim palce a pevne nervy

katika1
18. jan 2010

Ozaj ved 5in muž má narodky vtedy, ked ja 😀 aj my by sme chceli ísť tento víkend na večeru, ale kedže nemá kto byť s rišiakom, tak sa na to vyprdneme a budem dúfať, že mi mm uvarí niečo fajné doma 😀

Ja mám dnes tiež ultra lenivý deň a tiež som si spravila kafčo, snad pomože.

meganik
18. jan 2010

ahojte babizne, krasny zasnezeny den vam zelam 😎
my sa hlasime po skoro 2 tyzdnovej chorobe, lezali sme vsetci traja do jedneho, Natali teplotovala skoro tyzden, uzili sme si plac, hnacky, sopliky, kasel, z toho dusenie a nasledne zvracanie 🙄 mm zalahol s anginou a ja, hoci mi bolo tiez na prd som sa musela postarat o dvoch lazarov ... ale uz je dobre

mm bol od vianoc doma, tak si dneska Natali tazko zvykala na to, ze sme doma zase len dvojka

Peti aj ja som zaregitrovala, ze svadbu snov davaju, tak az sa dopracujes k datumu, kedy budu ukazovat vas-tak daj vediet, som zvedava

Majka dufam, ze tebe je uz lepsie, ale ako pisali baby - ja byt na tvojom mieste, tak sa idem ukazat na pohotovost 😉

no a uz neviem na co som chcela reagovat

peta28
18. jan 2010

Meg podla mna tuto sobotu, lebo odvtedy ako to skoncilo tak to malo byt o dva tyzdne...
V sobotu sme boli s malou v sivadielku na Medovnikovom domceku a velmi sa nam pacilo, mala bola hotova z toho. 13.2. idem na karneval, tak si vymyslela ze chce byt sasko, dnes idem teda nahanat masku saska.. 😀

meganik
18. jan 2010

a neviem kto tu pisal, ze su zavisli na Cars...tusim Zuzka, no tak my sa pridavame, u nas idu Cars od rana do vecera a hoci to napr. Natali nepozera dosledne - musi to mat pustene ako kulisu...aj vcera zaspavala s tym, ze sa vola dialnica

no a konecne sme nasu malu slecnu naucili ako sa vola, kedze mame dost tazke priezvisko, ale snazi sa a povie Natalka Makujajova 😵

a mne sa ohromne zacina pacit toto detske obdobie plne samostatnosti, aj teraz si pekne sama zapla dvdcko a sadla si tu ku mne alebo aj ked pozera rozpravky na youtube, tak si ich vie zapnut opakovane, tolko kmita s prstekom po notebooku az sa sipka dostane tam kde ma a potom totalne flegmaticky klepne prstom a pozera rozpravku znova, potom si to stopne a ide sa vycikat a tak pod. 😵

meganik
18. jan 2010

no tak sa v sobotu skusim pozerat

a Timka vydrzi pozerat cele predstavenie?

peta28
18. jan 2010

Meg ja som Timku naucila ze ako sa bola, kde byva, ulicu a masto, ze ked sa strati nech vie.. ale radsej nech sa nestrati 😉
My cars nastastie nie, u nas chodi Bambula, krtko stale dookola. A este Fifi, sme dokupili rozsireny program na satro tam mame tie detske programy tak Fifi je oblubena. To vycikanie vam velmi vsetkym zavidim.. ja uz som s tym fakt v koncoch

peta28
18. jan 2010

meg, hej, dokonca uz tolko tam chodime, ze uz nemusim sediet vedla nej, lebo vpredu sedia deticky a rodicia vzadu, ze uz som tedaz sedela vzadu, ona vedela kde som a parkrat mi zamavala a sedela krasne sama s ostatnymi detickami. A uzasne mi prerozpravala co videla:

Marienko s Jankou zbierali jahody, utiekli maminke, potom tam bola jezibaba a dali ju do pece, urobila bum.. nono utekat maminke

meganik
18. jan 2010

jaaaj no tak kde byvame sa este len chystame ucit, teraz momentalne frcime na pesnickach Kom kom kominar, Prsi, prsi, Kukulienka a pod. Natalke sa ohromne paci, ked si rozpravame spolu nejaku riekanku napr. Spadla hruska zelena a vymenime niektore slovicko napr. ze spadla hruska modra a ona uplne vazne a karhavo Mamina ale ved nie modra, ale zelena a tak pod.

Bambulka sa nam uz tiez zacina pacit, my uz sme presli vsetkym moznym cez krtka, pockaj zajac, shrek a pod....akurat ta Kapura -ludovky nas furt drzi, to si normalne musi obliect suknu, nasadi si na hlavu cepiec, da ruky v bok a tancuje a este si stihne aj prehadzovat pokryvku hlavy podla toho ake maju tie tetusky v telke, niekedy ma satku, inokedy iba cepiec, ked maju ujkovia klobuk, tak aj ona vytiane rychlo klobucik

peta28
18. jan 2010

zlata 😉
ja uz by som tiez nico nove pustila.. ale ked si stale pyta krtka.. Bude krtko bude? tak co mam robit..

meganik
18. jan 2010

Peti no sikovna je Timka 🙂

katika1
18. jan 2010

aj ja som malého naučila, kde býva, aj kde bývajú babky a ako sa volajú 🙂
a Peťa to je super s tým divadlom.. ja mám nenormálne precitlivelé dieťa a on keby videl, že tam je ježibaba, týžden by plakal, že sa bojí 😔 my nemožeme ani rozprávky typu - tom a jerry a čokolvek, kde sa nahánajú, bijú, strielajú..
dokonca ani krtka niektoré časti. A aj v cars je časť, kde McQueena naháňa kombajn, tak aj vtedy plače, že sa bojí 😔 to z čoho? 😕

peta28
18. jan 2010

kati tak bud rada, aspon z neho bude citlivy chlapak 😉

meganik
18. jan 2010

no to sa neda ani u nas pusti nic ine, to by si mala vidiet ako sa hada a bije Natalka s muzom o dialkove, ked chce nahodou muz pozerat spravy

a inak aj vam ide kon tak pomaly 😕 vcera som sa napr. ani nepripojila, vacsinou to vzdam, nebavi ma pri tom tolko sediet a to by som si niekedy tak rada pokecala

lenkamt
18. jan 2010

baby obkukávam dovolenky:

http://tiptravel.sk/dovolenka/sicilia/fiesta-ga...

http://tiptravel.sk/dovolenka/kreta/apollonia-b...

len idem zistiť ako by nás ubytovali, kedže sme piati 😀

peta28
18. jan 2010

Leni Tiptravel??? nikdy nikdy nikdy

lenkamt
18. jan 2010

to fakt??? my sme s nimi raz boli a v pohode, ale to je len akože čo sa mi páči, ja som to poslala mojej sesternici čo má cestovku nech mi niečo také nájde, ale aj tak problém lebo všade len dvojlôžkové izby s dvoma prístelkami 😝
a ja nechcem ísť do dvoch izieb, rodinné izby majú málokde.
ja by som ale rada niečo bližšie ako turecko a egypt, ma zabíja to cestovanie 😝

maji4
18. jan 2010

Anojte 🙂 🙂

baby nie čo ste na pohotovosť som nešla. ja sa takých vecí strašne bojím...ja radšej pôjdem ten utorok ved sa mi nemôže nič stať keď len krvácam vykrvácať za ten čas nemôžem a žiadne iné bolesti nemám takže ja som relatívne v pohode 😉

meg jej malá musí byť podarená ako tak tancuje na kapuru natoč ju 😵 😵 😵
meg a šikovnica že tak tak doplna a opravuje 😉 😉ja zasa po novom ukážem Lilianke v knižke nejaké zvieratko a poviem úplne nejaké iné a ona ma vždy opraví 😵 😵
bože baby teraz cvičiť nemôžem ale keď sa mi to upraví musím sa aj ja do toho pustiť lebo tiež po sviatkoch vyzerám ako balón 😝

a dnes krásne nasnežilo 😉 😉 sme boli len na prechádzke v parku a Lilianka mala strašnú radosť že sa môže komplet vyválať v čistučkom snehu ....výskala kričala no zlatá bola 😵 😵

katka Riško sa tiež takto bojí??
ani ja netuším odkial to má Lilianka ona sa bojí všetkého ked sa suseda minule rozprávala v kuchyni Lilianka to začula no revy obrovské....od vedy keď som v kuchyni radšej pustím rádio 😒 a včera napríklad suseda asi cvičila tak bolo počuť také otrasi a dupanie a tiež revala o dušu sa bála ...mohla som jej ja vysvetľovať že teta sem nepríde a čo ja viem nie revala a revala ....až taký hysterický plač že sa nevedela ukludniť...ja neviem čo s nou budem robiť a tiež nechápem odkial to má 😖 😖

meganik
18. jan 2010

no maji, tak som zvedava co ti zajtra dokina povie 😕

ozaj som sa chcela opytat, ty patris pod obvod 2, my mame UPSVaR na Vazovovej, nevies to potvrdenie o poberani materskej za minuly rok pre muza do roboty davaju na pockanie? Je to tam tiez tak, ze mas pridelenu konkretnu referentku podla zac. pismena tvojho priezviska alebo nejako inak? Treba si tam predtym zavolat?

meganik
18. jan 2010

maji a aj vy mate taku susedu na pohladanie 😕

my uz sme to vzdali, i ked bordel je tu furt, aj mala si uz povie dementi zase buchaju 😠 do roboty sa tesim z jedineho dovodu a to, ze budeme moct konecne poriesit hypo

katika1
18. jan 2010

Peťa, hej to jediné ma teší, že z neho snáď vyrastie citlivý chlap 🙂 moja malá cintlička 😅
maji, no tak to máte aj vy ťažké s takou povahou
Aj vám sa budí na to v noci? Nám sa Riško budí - väčšinou spí celú noc a vtedy sa zo sna rehoce, alebo usmieva.. ked však idem spať avidím, že sa mračí, tak viem, že bude v noci vrešťať - našťastie ako je velký, tak už ho hned viem ukludniť. Keď bol bábätko, tak som ho musela zobudiť, ukludniť a potom ešte mrnkal pol hodinu. Aj vtedy som tušila, že to je zo snov. On vrieska to, čoho sa zlakol cez den. Minule videl začiatok klipu MJ - black or white, ako ten chlapec vystrelí otca na gauči do vesmíru, tak v noci sa zobudil a jačal, že chlapček uja vystrelil a že už to nechce vidieť 🙄

maji4
18. jan 2010

meg nie ona j e v pohode len každý podvečer cvičí a to tedy dupe ako kôn ale inač v pohode 😉 😉

meg ja si všetko vybavujem v TO ale ja napríklad si do TO zavolám a ona je taká zlatá a aj vlani a aj tento rok mi to pošle poštou 😉
ved skus aj ty zavolať a opýtaj si či nebude taká dobrá či by ti to neposlala 😉 😉

maji4
18. jan 2010

Kati hej hej a v noci máva často zlé sny a budí sa s plačom....no hádam len to čoskoro prejde u nás takýto strach trvá už od novembra ☹