Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
21. jan 2010

mima dokedy mám čakať 😀 😀 😀 je superrrrrr 😀 😀

lenkamt
21. jan 2010

ježiš mne ako ide pomaly kôň, idem pozerať s Verčou priateľov, naša večerná klasika 😀

katika1
21. jan 2010

kde idú priatelia? 😕

zuzana76
autor
21. jan 2010

katulka, neboj, zachvilu najdes aj ty take 2 ciarky, ved si mlada a zdrava, urcite zdravsia ako ja , takze neboj sa , len ver ,ze to tak bude

meganik, nezmenila som, mam ist v marci na kontrolu, ankoniec mi tu davku zvysil, lebo aj sam uznal,ze to je potrebne 😠

zuzana76
autor
21. jan 2010

ja sa zase bojim,ci je vsetko ok, lebo uz mi nebyva zle, ale mozno tym,ze uz koncim 1. trimester

letuskah
21. jan 2010

no my sme mali zase skvely den 😝 Kubko sa tiez dnes asi dival do kalendara lebo si spomenul na tata takze sme cely den pocuvali kedy uz pride ten tato a uz prisiel ten tato? a podobne obmeny a ked som mu povedala ze sa este musi dva krat vyspinkat a pride tak sa rozplakal ze chce aby uz prisiel... a mne to tu uz tiez udiera na mozog, cim som starsia tym viac mi je to u nasich cudzie 😔

zuzi pekny album a pekny darcek pod stromcek pre muza 🙂

dnesne hlasky tiez stoja za to, my sme dnes mali len mrncanie 😝

zuzana76
autor
21. jan 2010

letu, aj mne je najlepsie doma ako u nasich, da sa to vydrzat, ale doma je doma

maji4
21. jan 2010

Let také stavy mávam aj ja tiež mi to niekedy ide na mozog a strašne sa tomu čudujem lebo tam je to iné nemusím variť, o program lilianky je postarané a aj tak mi je dlho....asi to je tým ,že doma je doma 😉

letuskah
21. jan 2010

tak nie som sama 😔 uz som myslela ze som nevdacnica nevdacna 😝

zuzana76
autor
21. jan 2010

idem ja spat, dobru noc

letuskah
21. jan 2010

zuzi dobru noc

mima07
21. jan 2010

vidim ze uz asi sem nikto nepride tak nech som aspon v niecom prva 😀
Kati vsetko najlepsie k tvojim narodeninam vela zdravia, rodinnej pohody a dve ciarocky 😉

katika1
22. jan 2010

Čaute.. mimuška ďakujem Ti!!!
Letu, Maji, ja mám rovnaké pocity u mojej maminy.. Teším sa, lúbim ju, ale tak 3-4 dni mi bohate stačia. Ešteže zajtra dojde ona sem 😀

retaux
22. jan 2010

Ahojte!
Katika: aj ja ti želám všetko najlepšie, hlavne nech si zdravá a čo najskôr bruchatá 😉

Chcela som vás prečítať, ale nemám šancu. Toľko ste toho popísali.

Ja som bola včera v poradni, všetko je OK. 🙂

zuzana76
autor
22. jan 2010

dobre ranko

Katika k tvojim dnesnym narodkam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia a nech sa ti splni po com tuzis 😉

zuzana76
autor
22. jan 2010

ret, super,ze je vsetko dobre a zase nechcete vediet pohlavie? 🙂

peta28
22. jan 2010

Cauko cauko, tak som v praci.. horko tazko dnes.
Idem sa tu tym preluskat co mam na stole.

Mala bola vcera bohovska ked prisiel nas tato domov.. tato mas tortu a hrncek.. paula jedna, vsetko prezradila

Kati, vsetki len to naj naj najlepsie k narodkam, nech sa ti splni vsetko co si zelas 😉

peta28
22. jan 2010

meg pozri si tuto stranku

www.caj.sk

ozaj rasne vecicky ako darcek. Vizitkar by som nekupovala, vela penazi a v kazdej firme ho dostanes ako erar..
aj pera dnes rozdava kazdy

peta28
22. jan 2010

no vidno ze vyslo slniecko a ste vsetky von ...

lenkamt
22. jan 2010

my spíme, idem si dať upiecť zemiaky, som dostala chuť 😅

bilushka
22. jan 2010

Ahojte,
Peti a ako je malej, kto s nou dnes ostal doma?
Inak aj tvojmu muzikovi vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam od nas, oslavte to pekne aspon doma 😉

Zuzi, krasny album a ake uz mas brusinko 😵

peta28
22. jan 2010

Bilu dnes je s malou tato nakoniec. mamu som v tomto pocasi neprehanala...
Nastastie uz ma lepsie tie ocka, v pondelok ideme na kontrolu, tak snad v utorok nas pustia do skolky

lenkamt
22. jan 2010

Peťovi všetko najlepšie 😵

ide mi pomaly kôň aj fb mrzne 😝 😝 😝

retaux
22. jan 2010

Ahojte!
Peti: tak aj od nás odovzdaj pozdrav mužíkovi 😉

Zuzi: áno, aj teraz nechceme vedieť pohlavie.

Ja veru brucho ani odfotiť nemôžem, lebo by sa na fotku nezmestilo 😝 Neskutočne rastie pri tomto druhom tehu. Nato, že som pribrala len 2 kg, tak nechápem, že aké je to brucho obrovské.

bilushka
22. jan 2010

Ret, ty si v 25 tt a pribrala si zatial len 2 kg? 😲
Si moj vzor 😀 😀 😀

katika1
22. jan 2010

Dakujem kočky 😵

ret aj moj vzor si 😀 a dnes idem von.. najprv som nechcela, no ale rozhodla som sa, že sa pojdem odreagovať 😝 🙂

bilushka
22. jan 2010

Kati, no ak mas tu moznost, tak jasne ze chod oslavit narodky.
Ze 24, to je vek 🙂

zuzana76
autor
22. jan 2010

ja som zatial nic nepribrala, aj ja som vas vzor? 😀

vivat, konecne ide kon

katika uzi si oslavu a posledny krat si vypi, zachvilu uz nebudes moct 😉

zuzana76
autor
22. jan 2010

moje nervy,ze 24 😲 , tak to ja budem v juni oslavovat ze 34 😕 , ale furt lepsie ako 44 😀 😀

inak taku 44 rocnu pani si predstavujem, kratke vlasy, trvala 😀 , fadne oblecenie, to mam este asi zafixovane z cias mojho detstva 😀

lebo teda moja byvala zubarka ma uz hadam aj 50 rokov, vlasy dlheeeee, asi nadpajane a zahustovane, nechty gelove, vzdy upravena, vymalovana, no to ja sa mozem schovat

retaux
22. jan 2010

Bilu: No veď aj to som len teraz po vianociach, doteraz som mala mínus 1 kg 😀 A v poradni ma sestrička vždy sprdla 😅 Pri Lucke som tiež nepribrala veľa - 12 kg komplet, ale len 7 kg od pôvodnej váhy (najskôr som 5 schudla). Mohlo by to byť aj teraz tak.

Sem-tam si môže Katika dať. Jeden pohár červeného raz za čas len prospeje 😉

A my ideme dnes po 10000000 rokoch do kina. Ale keďže klasika u nás vo Vrábľoch nič nedávajú, tak ideme do NR na Sherlocka Holmesa. 😵