Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
4. feb 2010

slavi 😀 😀 😀 aspoň budeš mať potom novú 😅

lenkamt
4. feb 2010

Veronika ďakuje, v nedeľu ide na ten lyžiarsky a už teraz stresuje že čo si zoberie 😀

a na dudách sme závisláčky aj my 😅 😝

zuzana76
autor
4. feb 2010

Jeeej Halucinka, ahoj, ja si ta pamatam, mohla by si aj castejsie prist, ale uz som nevedela,ze ams dceru Verinku, tak samozrejme aj jej vsetko najlepsie k meninam.

A tebe gratulujem k tehotenstvu 🙂

zuzana76
autor
4. feb 2010

slavi, len aby si neskoncila ako ja s hackovanim pred rokom, takto vo februari som zacala hackovat a doteraz mam len polku svetra 😀

lenkamt
4. feb 2010

no tak ale čiapka je menšia ako sveter, to stíha 😀

lenkamt
4. feb 2010

inak ja už obzerám čo by som malej Zinuške 😅
http://alibeba.sk/product.php?id_product=53 fest miminkovské , že??? 😉

zuzana76
autor
4. feb 2010

leni 😀 , mas pravdu, ja som uhackovala 3 ciapky, jednu pre kamoskinu malu, druhu pre sestrinu malu a tretiu pre mna, ale sa ju hanbim nosit 😀

peta28
4. feb 2010

jaj.. prave som vyplnila prihlasku do skolky.. uz mi je zas z toho zle

Nika ideme znova do Lignana, nam sa tam velmi pacilo , tak si to ideme zopakovat a na 2 tyzdne.

nika07
4. feb 2010

Peta a boli ste aj v tom Aquaparku, aj nám sa tam veľmi páčilo 😉
tentokrát idete sami 😵

peta28
4. feb 2010

Muz si vcera vymyslel ze malu dame do skolky do Kitsee.. neplati sa tma vela nejakych 60 eur mesacne, ale neviem si predstavit ako budeme fungovat ju tam nosit rano a vecer po nu, ked su len do 17.00 a ja napriklad este teraz trcim v praci. Peto robi v Petrzalke tak ze ju tam bude nosit, ale uz ho vidim ako to robi kazdy den a ja fakt nie som nadsena z toho ze mam chodit cez cele mesto a stresovat sa ci to stihnem... no co uz uvidime..

Baby vy ste take sikovne ze hackovat.. to ja tak viem max. vysivat a zastopkat ponozku.

nika07
4. feb 2010

u nas je zápis do škôlky až v marci

nika07
4. feb 2010

Peta , to nie je až taký zlý nápad, ale treba si to dobre premyslieť

aj u mm v práci je zriadená školka, ale mi to vôbec nerieši situaciu 😒

peta28
4. feb 2010

Nika tam sme neboli, lebo sa nam zdala Timka este mala na to, tak sme obehali vsetky ostatne detske atrakcie , vsetky tie nafukovacie skakacie hrady, vlaciky,auticka, kolotoce a tie hracie blbosti.. tento rok pojdeme aj do aquaparku
od minuleho leta sporime 50 centovky do pokladnicky a uz ich mame riadnu kopu, tak to bude na tie vlaciky vsetky

peta28
4. feb 2010

Nika aj u nas v marci, ale treba s tym ist k lekarovi este, tak neviem kedy sa mi to podari tam sa dostat tak nech to mam pripravene

nika07
4. feb 2010

nam vraj daju prihlášku až na zápise a tiež treba potvrdenie od lekára

peta28
4. feb 2010

Nika to je divne.. vacsinou sa prihlasky rozdavaju od 15.2., alebo su na nete
ja som teda nachystala mojho muza ze o 6.30 rano bude 1.3. pred skolkou s vyplnenou prihlaskou, rodnym listom a OP.. aspon tak to pisu na webe a podla toho ako som sa rozpravla vceras veducou jasliciek tak to treba aj tak urobit

nika07
4. feb 2010

ved uvidím, budem sledovať aj stránku škôlky
ale možno v meste je to inak,
a koľko tried u vas otváraju

peta28
4. feb 2010

ja ani neviem.. jednu, alebo max dve

maji4
4. feb 2010

AHojte 🙂

Tak my sme na ATB Lilianka v noci soplila strašne včera boli ešte priesvitné a do rána hnusné žlté crp mala cez 40 tak jej dala hneď ATB a vraj to má zasa usadené na prieduškách...takže zasa ATb ☹ ☹

maji4
4. feb 2010

Veronikám všetko len to najlepšie k neninkám 😵 😵 😵

hanculka moja s nehanbí dudkať pred nikým aj keď sa jej akože všetci smejú jej je jedno hlavná vec že dudle 😔 napríklad dnes u lekárky vôbec jej to nevadilo ale zas a viem pochopiť je chorá má horúčku tak som to neriešila 😉 ale ked jej nič nieje dudel mim spania nedostáva.

bilushka
4. feb 2010

Maji, to mi je luto, ze je mala zase na ATB, ale nech jej rychlo zaberu a nech je skoro fit.

Peti, skolka v Kitsee je super napad, ale mne by sa tiez nechcelo stale ju tam vozit, ved muz uz nedochadza do Rakuska kazdy den, uz su zase v Petrzke?

A presne-nepiste o hackovani, strikovani a zdobeni tort, potom si tu clovek pripada ako tulen, ze mi ruky od takychto robot vykruca.

Leni, o Bailey nevieme nic?
Ja ti zavidim, ze si Zinusku budes moct za chvilku pomojkat.

bilushka
4. feb 2010

Meg, spehujem tu temu v skolkaroch, co si tam hodila otazku, kto vie nejake referencie na nase skolky a stale nikto sa nehlasi 😠

meganik
4. feb 2010

no tak my sme dneska extremne rychly, uz sme aj okupane, teraz este cakat do desiatej kym si odkrutime vecerne ritualy ako je poskakanie po posteliach, 150 x za sebou zaspievat kolo kolo mlynske a konecne sa o pol jedenastej zakryt a povedat dobru noc mamina, dobru noc ocko 😒

majka zelame skore uzdravenie, nech Lili rychlo lieky zaberu 😉

biluska aj ja sledujem tu temu a furt nikto nic, nechapem, to vsetci chodia do sukromnych 😠 my uz sme zapojili aj mojich rodicov do odovzdavania prihlasok, kedze sa tu vo vrakuni beru od 1.3. a vsade si pisu aj cas, kedy ti prihlasku preberu, musi ist na jednu skolku dedo, na druhu mm a na tretiu babina 😝

meganik
4. feb 2010

aj ja obdivujem vsetky sikovne ruky, ja som sa parkrat pokusala strikovat sveter, ale vzdy som skoncila pri saloch, kedze sa mi vzdy nejako uberali ocka 😨 😅

bilushka
4. feb 2010

Meg, to fakt? 😲
Vy ste aki prespekulovani 😀

Inak tiez mam pocit, ze ked sa strhne debata o skolkach v nasej casti, tak kazdy pise len o sukromnych, no aj tak dobre pre nas, aspon budeme mat viac miesta v statnych 😉

maji4
4. feb 2010

baby dík ste zlaté 🙂 🙂

ale aspoň to že sme neboli chorý takmer 4 mesiace 😉 tak len dúfam ,že si toto odkrútime a zasa minimálne 4 mesiace pokoj 😉

meganik
4. feb 2010

kamoska mi teraz hovorila, ze ona toto nahananie neriesi, ze isto nam deti zoberu, ale ked zabrdnem do inych tem a tam tak horuco riesi skolky, mam pocit, ze to netreba brat na lahku vahu. Na krikovej som sa rovno opytala, ci sa robi sora pred skolkou, ked sa odovzdavaju prihlasky a riaditelka mi povedala, ze by som bola v soku, co dokazu niektori rodicia robit 😝

meganik
4. feb 2010

ozaj bilu este chodis s malym do rybky? my sa tam do toho arealu chodime obcas hrat, kedze aspon tam je miesto, kde neni nakadene od psov...a vacsinou, ked sa to tam zatvara a vychadzaju odtial ti posledni, tak tam furt pri brane niekoho ohovaraju 🤐

bilushka
4. feb 2010

Meg, hm, netesia ma tvoje prispevky, ale verim tomu, bohuzial 😖
V Hospodarskych novinach bola minuly tyzden taka priloha venovana skolkam, vyjadrovala sa tam detska psychologicka, kedy je uz dieta pripravene na skolku a pod. a potom sa tam vyjadrovala prednostka bratislavskeho skolskeho uradu, ze minuly rok kazde tretie dieta nemohli umiestnit do skolky, aki su preplneni ☹

bilushka
4. feb 2010

Meg-to s tou Rybkou 😲 😲 😲
Ty uz dnes radsej nepis, lebo mas take negativne prispevky 😀
Ja tam este chodim 😔
Aj vcera sme boli na cviceni, v utorok na dielnickach...do herne iba tak ze zahrat sa nechodievame.