Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
17. feb 2010

Bilu: dík, len by som v tvojom príspevku opravila výraz "brušinko" 😀 😀

zuzana76
autor
17. feb 2010

ahojte

prisla som od dokiho, vsetko je ok, babatko krasne rastie a uz citim aj silnejsie pohyby, zodpoveda zaciatku 16 tt, takze v piatok idem na AFP

zuzana76
autor
17. feb 2010

len som uplne odrovnana, lebo trepat sa busom v tomto pocasi s malym a pritom niest este " zopar" auticok , aby sa mly nenudil a nahradne oblecko, keby sa nahodou pocikal 😀 , no nebola to sranda, ale uz sme doma

lenkamt
17. feb 2010

som nasratá - Bilu má tento rok umyté okno skôr ako ja 😀 😀 😀 a ešte jej aj nechutne závidím tie dve voľné hodiny 😀

Lucia spí od 11.30 tak neviem či fakt ideme byť choré či čo 😕 a my máme tiež rybu 🙂

zuzana76
autor
17. feb 2010

a zdalo sa mi,ze som medzi nohami nieco aj videla 😀 , sice je to este skoro, ale mne sa zda, ze baba to nebude 😀

lenkamt
17. feb 2010

no vidíš Zuzi všecko je v poriadku, ja stále verím že to bude Olívia, ale aj u Bai som bola na 100pro presvedčená že bude Teo 😀

peta28
17. feb 2010

Meg tak to uz nie lepsie ako vcera.. inac ono fakt asi na tom vybaveni nezalezi. V Kralovstve mali hracky od vymyslu sveta a detom sa nevenovali, teraz maju babiky este z mojich cias a mala sa tam vzdy tak velmi tesi, ze fakt zalezi skor na personale

Dnes bol muz u doktorky potvrdit prihlasku, na tej Mileticke vobec nemaju prihlasky, tam treba napisat ziadost a prilozit potvrdenie , tak doktorka mi dal papierik co ma taku univerzalnu peciatku ze je zdrava a moze ist do kolektivu.. take co nam dava po chorobe.. tak snad nam to vezmu. Inac tiez magori si mohli vyrobit vo worde jednu prihlasku .. asi sa im ponuknem ze im to urobim ked mi vezmu dieta 😀

retaux
17. feb 2010

Peťa: 😀 ponúkni, možno to zaberie. A tam kde Timka chodí do jasiel, tam nie je škôlka?

peta28
17. feb 2010

Ret je.. ale to sa nepokracuje a presne to je moja priorita cislo 1 aby sa dostala do tej skolky co je vedla jasliciek .Niekedy to tak bolo ze sa pokracovalo.. ale uz to tak nefunguje

peta28
17. feb 2010

Aha aky ulovok som mala na mmb .. baba ma 50 % vypredaj.. takze ich ma teraz za 9,25

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6182519&tab=3

retaux
17. feb 2010

Aha, ja som myslela, že to tak funguje, že tie deti automaticky pokračujú. 😒 Podľa mňa by to tak malo byť.

peta28
17. feb 2010

hej pokracuju, ale len v ramci jasli..ak by pokracovala k velkacom tak moze, ale jasle su len do 3 rokov

meganik
17. feb 2010

peti ano mas pravdu s tym vybavenim, to bol len taky prvotny dojem, ked niekam vojdes-oproti tej vcerajsej skolke mi to prislo skoro ako nebo a zem, este musim presondovat to s tou stavbou ako a kedy sa to zacne realizovat a uvidime, kazdopadne musim dat prihlasku vsade, kde patrime a uvidime 😉 a pekny ulovok

zuzi tak super, ze babatko tak pekne rastie 🙂

ja mam vonkajsi teplomer vonku na slnku a momentalne ukazuje 12,5 stupnov...no uz aby tu bola jar, tesim sa na to krasne slnecne pocasie, zelenu travu, rozkvitnute stromy a hlavne na to jednoduchsie obliekanie malej, lebo kym ju teraz navrstvim, tak uz som davno spotena 😝

peta28
17. feb 2010

Meg tam mala byt veta, ze... tak to uz znie lepsie ako vcera.. mi tam vypadlo to z 😀

meganik
17. feb 2010

ok pochopili sme sa 😉

peta28
17. feb 2010

Bilu uz mam recept na druhu vakcinu na tu zltacku, dnes skocim do tej lekarne, som zvedava ci mi nedaju doplatit aj tu prvu 😀

peta28
17. feb 2010

az teraz pozeram ze som vam tu dala blby link na tie tenisky, tie som posielala muzovi cisa mu nepacia

ten ulovok som myslela tieto pre Timku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5915798&tab=10

zuzana76
autor
17. feb 2010

babule, hodte do placu nejake pekne mena pre chlaceka

mne sa pacia Dominik, Samuel, Daniel, ale to su take, co sa teraz velmi davaju, maleho si viem predstavit ako Samka, aj Danka, aj Dominika, len ani jedno meno sa nepaci muzovi

meganik
17. feb 2010

no Peti mne nejako nesedela ta cena s tym obrazkom, ale nejako som sa nepozastavila nad tym, ze je to omyl 😨

a to uz kupujes Timke letne sandalky? ja nemam na taketo odvahu, ja vobec netusim ako Natalke do leta narastie noha 😒

zuzka no mne sa zacalo velmi pacit meno michal alebo tadeas, ale mm nechce dat dietatku meno, kt. uz mame v rodine 😠 ale teda cez vikend som sa zoznamila s mm sesternicou a oni maju synov Livius a Klaudius 🤐 tak, na odlisenie sa od inych celkom dobre 🙂 🤐 🙂

zuzana76
autor
17. feb 2010

meganik Livius a Klaudius, fiiiha , ako nejaky rimski cisari 🙂

zuzana76
autor
17. feb 2010

Tadeas sa paci aj mne, len MM ma take poziadavky na mena 🙄 , ze bez diakritiky, teda ziadny dlzen makcen 🙄 , no otras, mne sa paci aj Simonko, Tadeas, Tomas, Lukas - tych je sice tiez habadej

zuzana76
autor
17. feb 2010

prednedavnom ma napadlo ze Leo, ale to uz vidim, ze mi neprejde 😀

zuzana76
autor
17. feb 2010

a my mame v rodine, uz aj Samka, Dominika, Lukaska, takze uz pomaly nebude z coho vyberat

zuzana76
autor
17. feb 2010

este ma napadlo Adam, ale to by zase hned nasiel,ze to je na Stedry den, tak to tiez neprejde

meganik
17. feb 2010

fiha no tvoj muz ma ine poziadavky

a on co navrhol, teda ake mena 😕

zuzana76
autor
17. feb 2010

este ten Daniel je take najmenej frekventovane , ale zase je to sestrin muz, no ale co, ved oni uz dalsie dieta nechcu a keby aj, tak by asi nedali po otcovi

zuzana76
autor
17. feb 2010

meg, zatial nic 😀 , on ma ako vzdy cas

zuzana76
autor
17. feb 2010

este u Patka sme mali vybraneho Olivera, ale uz ani to ho nejako neoslovuje

zuzana76
autor
17. feb 2010

mne sa aj Viliam paci

meganik
17. feb 2010

no jasne muzi maju furt na vsetko cas 😠 hm no tak som zvedava, na ktorom mene sa dohodnete