Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
20. mar 2009

Mima - je sviňa tá jar 😀

Lejla - presne aj mne bobbi vyhovujú, Verči kupujem len tie a naposledy tenisky nosila 2jari a 1jeseň, pritom boli stále pekné aj po praní v práčke 😅

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
pekne su tie ruzove 🙂 Pre dievcatka maju vzdy taky pekny vyber vsetkeho 😔

nika07
20. mar 2009

policajti chcú , aby neboli volaný k takýmto malým nehodám, ale potom máš naťahovačky z poisťovňami, lebo chcú papier či si to nahlásila poisťovni 😠

lejla77
20. mar 2009

Aha, do kelu - tie co sa mi pacia maju len od c.25 😖 Ale aj tak tam musim niekedy vybehnut.

lenkamt
20. mar 2009

Lejla, ale tie modré sú až od 25, také menšie mali len hnedé myslím. fakt pre chlapcov slabý výber 😔

Nika - kvôli poisťovni, treba vždy volať policajtov, inak to budú preverovať pol roka či to nie je podvod 😝

lejla77
20. mar 2009

nika:
presne tak, poistovna ti potom robi problemy - a ako by som to potom dokazala, keby sa on nepriznal ? 😖 Je to cele chore, tento system.

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
ja som tam bola pred 2 tt a tiez mali len pre dievcata - pre chlapcov asi 2 druhy - take na lepky. A nic moc. No uvidim, nieco budeme musiet kupit - a aj tie ceny stoja za to. Inac, mali tam vtedy aj nike cierne na dve lepky s bielou fajkou za cca 700 Sk - ale mi pripadali take smejdacke - ako gumene alebo co - koza to urcite nebola.

lenkamt
20. mar 2009

presne tie drahé sa tam neoplatia, tie lacné zodpovedajú kvalite 😀 ale ja by som najradšej všetko chcela za 5euro 😀
inak aj dámske majú pekné, mne sa páčili jedny klopkačky, ibaže opätok ako pre sadomaso, taký strieborný 😀

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
tieto su tiez celkom fajn:
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfi...

lejla77
20. mar 2009

Aha, toto su tie nike:
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfi...

Ale vyzerali na zivo fakt hrozne.

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
si ma ale navnadila, najradsej by som ihned nakupovala. 😀 😀 😀

lenkamt
20. mar 2009

😀 😀 😀 aj mňa včera mikalo, ale vydržím na to poľsko a potom sa uvidí 😅

idem dať variť fazuľu a konečne umyť riad po raňajkách 😝 😅 😀

peta28
20. mar 2009

Cauko cauko, tak aby ste vedeli dnes maju v jaslickach 2 deti... Timka a Stanko , na dve ucitelky dve deti.. dobreeee. Ale budu mat co robit lebo mala je od rana ako sto certov. 😀 Chudak Stanko snad ho Timka nezbije, este aj Matejko sa jej bal a rozumne ustupil z domceka, jediny kto bol akcny bol Alex, ten s nezastavil pre nicim

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
aj ja chcem ist do Polska - CHCEM NAKUPOVAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Skoda, ze je to tak daleko z BA

lejla77
20. mar 2009

peta28:
hihi, to je dobre ze Timka a Stanko 😀 😀 😀 Ja som ho dnes niesla skoro rano a nikto tam nebol, taky klud vsade !
A nevies preco? Vsetci su chori, ci co? Mali dojst dnes aj nejake nove deti - vcera ich tam bolo dost - tusim aj take 3 nove som tam videla - dievcatko tam plackalo.

lejla77
20. mar 2009

Inac, my sme mali rano hnacku - tak dufam, ze tiez nebudeme chori. Snad to bolo len jednorazove. 😔

peta28
20. mar 2009

no ja uz sa tesim ze pojdeme hore , ujz o tyzden, ked budeme mat 20 mesiacov, Mala stale hlada Lukasa.. teraz uz rozprava Lukas paci , Lukas paci, tak uz len cakam na Lukas lubi ..
Lejla mozno zuby. My sme isli dost neskoro, asi 8.30, uz som sa bala ze zmeskame aj ranajky, mala sa hned rozbehla do kuchyne ze papat papat papat a to rano vypila aj flasku sunaru.
Asi maju tie kiahne, lebo aj v stredu ich bolo malo, tak uvidime. Dnes robi mdo 18.00 tak dufam, ze muz pre nu vybehne skor, ze tam nebude posledna.
Lajla vsak ti staci ist do Madarska, nemusis do Polska, su tam polovicne ceny od nasich na handry, ale napriklad aj na Persile usetris stovku na baleni, maso lacnesjei vsetko. A 5sk na liter benzinu menej

lejla77
20. mar 2009

peta:
to este stale hlada Lukasa? 🙂 Zlata je. No, ked vy odidete z triedy, tak Stanko tam bude asi najstarsi 😨
Ty chodis do Madarska? Kde tam do Györu? Bola som tam pred 100 rokmi.
V Polsku som bola raz v Targu - a hrozne dobre sa tam nakupovalo. Mas vsetko na jednom mieste. V Madarsku neviem, kde by som bludila - po akych obchodoch. Mne sa pacilo na tych trhoch v Polsku.

peta28
20. mar 2009

Nechodim, tiez sme tam boli asi 5 rokov dozadu, ale kolega bol uz dva krat a nevie si to vynachvalit, ze strasne vela sa tam da na jedle usporit a ta jeho frejerka ze ho zas nuti aby tam isli lebo velmi lacne handry. Boli v Gyori ze tam je nejake obchodne centrum, skoro ziadny ludia a super sa tam ze vraj nakupuje, nemusis nikam chodit, to je ako nas Polus.
Bilu spominala ze aj Tesco plienky tam vyjdu strasne lacno, mozno aj stovka na baleni , uz si nepamatam presne tu sumu ktoru pisala, ale ja ani tie tesco nekupujem tak neviem kolko stoja

Haj s Lukasom su strasne dvojka, on skoro vobec nerozprava, ale hned ako ju zbada tak Tima Tima na nu krici, rano su spolu v triede pokial ich nerozdelia a potom poobede. Stale robia zle, oni malu aj postielky vedla seba, tak su na seba zvyknuti a este aj rovnako nastupili do jasliciek, sme sa tak spolu trapili s jeho mamou a upokojovali sa ze to bude fajn,

peta28
20. mar 2009

baby objednala som pre malu tuto kombinezu, sa mi tak zapacila, aj ked som asi blba ze nakupujme uz na buducu zimu. Paci sa vam?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5341670

lenkamt
20. mar 2009

Peti - krásna a super cena 😉

nám ide tento víkend v maďarsku kúpiť mužov kolega plienky - pampersky, tak som zvedavá 😕
tescové ževraj vyjdú 190,-- 😕 pritom tu v akcii 315 😝

a ten mužov kolega je evanielický kňaz, tak ževraj nám v pohode pokrstí kofky aj keď sa mi nevieme modliť 😅 iba musíme čosi prečítať 😅 takže v lete ideme nato 😀

mima07
20. mar 2009

leni evanjelici nemaju problem 🙂 aj my mame deti pokrstene a do kostola nechodime ani svadbu sme tam nemali

lejla77
20. mar 2009

peta:
a to aj tie starsie deti spavaju s tymi malymi, ked maju vedla seba postielky?

Kombineza krasna - 98 - take cislo by som sa neodvazila na buduci rok, nebude jej mala? Sice Timka je dost drobna - ale aj tak. Celkova dlzka je 87 cm - Stanko ma teraz tolko.

mima07
20. mar 2009

boli sme asi 20 minut vonku priserne jak tam fuci sa neda vydrzat 😠

mima07
20. mar 2009

peti krasna ale ja neviem odadnut cislo na leto nie ze na buduci rok 😕 aj ked som aj ja uz tento rok rozmyslala ked som vydela super kombinezy v akcii ale nakoniec som odolala

peta28
20. mar 2009

Lejla tam malo byt napisane ze MALI posielky vedla seba, ale ked robim 3 veci naraz a popritom pisem na kona tka niekedy to fakt vyzera ze pisem ako dyslektik.. ale inac som v poriadku

peta28
20. mar 2009

Poznate tu znacku Wolf? Nie je to nejaky cinan dufam..
ved ked nam nebude tak ju rpedam asi, ale ked je to 98 myslim ze to bude v pohode

lejla77
20. mar 2009

peta28:
myslim, ze je to znackova kombineza 😉 Je fakt pekna

mimi.k
20. mar 2009

Ahojte,

my sme mali včera návštevný deň, teda návštevy sme prijímali, tak som sa tešila, že nejaký závan civilizácie 😀

Dnes krásne svietilo slnko, tak sme šli na dlhú prechádzku, ale teda dosť zima ešte stále...

O dvanástej uložím dieťa a idem zasa žehliť 😒

No a cez víkend klasicky brigáda, idú nám už začať robiť elektriku 😎

Mne je tiež tá značka Wolf povedomá.

mimi.k
20. mar 2009

Peti, ja by som šla do Thajska hneď...uži si to tam 😉