Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
22. feb 2009

zuzka no urcite pojdem,ved sa bojim ci taky maly a uz bude mat skazene zubky ☹ 😖 ale zcoho?moze to byt ztoho ze v minulosti braval ATB?hladam kadejaku moznost 😔

zuzana76
autor
22. feb 2009

mish, moze aj z ATB, alebo vela sladkeho, napr sladene napoje- caje a podobne, ale ved chod za doktorkou, ja naozaj neviem co to moze mat

lenkamt
22. feb 2009

ahojte...

Mish - ☹ ja som si hneď na teba spomenula že je to niekde pri vás, strašné 😢
a zúbky môže mať zničené z atb aj zo sladkého ako písala Zuzka 😔

my sme boli včera na tej chate za Ivkou = 10dospelých žien, 1stredná a 2malé, najprv sme sa vysánkovali a potom sme boli na chate guľášovať, bolo super, večer sme o 20.00 padli všetky štyri takže žiadne rošošo sa nekonalo 😀

dnes ich zobral sánkovať ocko, tak pečiem buchty , rozumej čakám kým pekáreň spraví cesto 😀

bilushka
22. feb 2009

Ahojte baby,
ja som po dvoch dnoch vstala z postele ze idem si vas trochu precitat a tu asi vypukol mor, kde sa vsetky schovavate? 😕 Ja som strasne chora, horucky co mi nevedia prejst, a hlavne taky kasel, az ma z neho napina na vracanie a par krat uz som z neho aj vracala ☹ Beriem ATB, ale zatial nezaberaju, hlavne ten kasel je stasne vycerpavajuci, taky suchy, dusivy, ze neviem kvoli nemu ani spavat 😒

Maly je uz nastastie v pohode, pekne papka aj spinka (v ramci jeho moznosti samozrejme), to mam za to, ze som stale vyhlasovala, nech mam ja radsej zapal pluc ako on by mal byt prechladnuty a stale grcat a mozno ze ten zapal pluc aj mam 🤐 Som iba do telefonu povedala ocovi priznaky a on mi povedal, ktore ATB si mam vziat, ale najlepsie by bolo keby ma mohol popocuvat, ale fakt nie som v stave, aby som sa tam trepala autom a na pohotovost, kam ma on posiela ja ist nechcem 😖

Lenka, aka bola zurovacka?

Mish, podla toho co pises to vyzera na skazene zubky zo sladkeho ako ti pisala Zuzka, zubari to volali v minulosti medove zuby a teraz ked su rozsirene Jupiky tak jupikove zuby, ale tie vznikaju po rokoch pitia sladkeho, sa mi to zda byt skoro v roku a pol a tolko antibiotik ste zase nejedli, aby to mal z toho, nie? Som zvedava, co ti povie lekarka, potom napis.

A ta tragedia, tak to je strasne, ja som si vtedy akurat merala teplotu ked to davali v telke a ked som tam videla 39 tak som zacala plakat aj od toho ako mi bolo luto tych ludi, aj od mojho celkoveho stavu 😔

bilushka
22. feb 2009

Leni, ty si taka dokonala, ze kym ja odoslem prispevok, ty mi odpovies na otazku co sa ta chcem opytat 😀

Nevidim tu nikde Petu, snad su uz aj oni v pohode a Timke lieky zabrali...

lenkamt
22. feb 2009

Bilu - 😲 chúďa, tak si daj cibuľového čaju...... no toto ti fakt nezávidím

žúrovať som nebola - čítaj vyššie

pridala som fotos zo včera............

lenkamt
22. feb 2009

😀 sa preskakujeme 😀

aaa môjmu zvieraťu na facebooku som kúpila vysávač 😀 normálne na tom frčíííím 😀

bilushka
22. feb 2009

Leni, super fotky a tolko snehu, ste sa riadne vyblaznili...
Dufam, ze to vidim zle, ze ty mas na nohach tenisky?

bilushka
22. feb 2009

Leni 😀 😀 😀 😀
A ako si tam prisla k zvieratu?
Ti niekto akoze podaroval?

lenkamt
22. feb 2009

máš aj teplotu??? 😀 čosi to sú moje jediné zimné topánky bez opätku 😀 kúpila som si ich za 600,-- keď mala Verča 9mesiacov 😀 😀 😀

lenkamt
22. feb 2009

som si adoptovala 😉 Ivka mi ukázala ako 😀

bilushka
22. feb 2009

Teraz uz mam 37,7 iba podla poslednych merani ale v hlave mi trieska ako po kvalitnej opici 😠

No uz som sa zlakla ze si tam v teniskach, lebo od vas z Horniakov ked sme mali spoluziakov na vyske, tak ti chodili celu zimu v teniskach, ze ake teplo, ze im sa ani neoplati nosit si zimne topanky z domu, tie ze vynosia ked budu doma 😀

lenkamt
22. feb 2009

poslala som ti pozvánku aby si si aj ty adoptovala 😀

koľkokrát v dobrých teniskách teplejšie ako v čižmách za 3litre 😝 😀

bilushka
22. feb 2009

Myslis konkretne tvoje cizmy za 3 litre? 😉

lenkamt
22. feb 2009

jojo 😀

prvapomoc
22. feb 2009

čafte.
pridavam sa k chorým mrcinám 😝 ja mam tiež neskutočný kašel a je mi na dve veci 😝 lucia po očkovani na osýpky chytila tiež daku pliafu,tak berie antibiotikuš 😝 a zajtra aj v utorok mam celodenky 🙄 no dufam že to nejako zvladnem.

biluiš prajem skore uzdravenie.

leni krasne forky.
mish ja si myslím že to može byť aj kamen.

prvapomoc
22. feb 2009

jej a včera som kukala predošlu čast levičat a potvora tam ma naznačene že 7tt 😲 🙂

bilushka
22. feb 2009

Kto je Potvora? 😕
Ja si na nu nepamatam...

Inak PP ta obdivujem, ze ides do prace este v takomto stave, ja nevladzem ist ani do sprchy.

Leni, uz mam tucniaka, dik si zlaticko 😵

lenkamt
22. feb 2009

PP - aj ty? to čo má byť? už nech je teplo

Bilu - idem ťa pohladkať nech máš peniaze na nákupy 😉

bilushka
22. feb 2009

Pohladkat? 😀 😀 😀 😀 😀
Toto uz je ake zufalstvo, kukam Postu pre teba a cakam kym mi Lenkina kacka pride pohladkat mojho tucniaka 😀

lenkamt
22. feb 2009

už som ho 😀 a ja mám kura 😀 nakúp mu jedlo, mydlá, nech má z čoho žiť 😀

bilushka
22. feb 2009

Leni a preco nechce jest pizzu?
Mozem ho aj bit? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
22. feb 2009

môžeš sa biť s inými zvieratami a tam dostane nakladačku, lebo si nová 😀 asi nie je hladný, počkaj idem ho kuk do domčeka 😉

lenkamt
22. feb 2009

Bilu - však má všetkého dosť, nie je hladný tak nemíňa poživeň 😀 uvedomelý Joachim 😀

prvapomoc
22. feb 2009

bil potvora sa k nam pridala len nedavno a už davno sa tu neukazala.tak ako ja 😀

ja keby som neslopala furt coldrex alebo theraflu tak by som tiež nemohla ani na WC prejsť. 😝

zajtra bude isto bujarý den,v popndelok je vela príjmov 😠 no ked je take počasie na ch..a tak zas budu aj same komočky(otrasy mozgu) 😝

prvapomoc
22. feb 2009

kuuurnok,zas sneží.do kelu zas rano kym dojdem do roboty tak budem mokra jak myš 😠 😠 😠 😝

mishelin
22. feb 2009

baby ale je to vobec mozne z tych sladkosti?ved ja som mu zase nedavala litre jupika a ani tonu sladksoti 😔 ☹ tak ja neviem..a ak pise bilu ved sme zase ani tych atb tak vela nepojedli ☹

to sa uz nebude dat nijak odstranit? ☹

lenkamt
22. feb 2009

Mish - ono to môže byť aj z atb, niektoré detičky majú tak slabú sklovinu že stačí párkrát brať atb a zuby sú pokazené, odstraniť sa to asi nedá ☹

mishelin
22. feb 2009

☹ ☹ ☹ boze ja som ztoh taka nestastna,ale ja som si ista ze on to dteraz nemal,ved stale ked som mu kukla ci nema novy zubok ich mal pekne biele ☹ akurat tak na hornych prednych mu to zatial nevidno 😔

baileysa
22. feb 2009

ahojte,
mish, to je strasne ta tragedia ☹ 😔
tie zubky neviem, co by mohlo byt, asi ozaj moze mat nejaku predispoziciu, ze ma slabsiu sklovinu, tak sa mu rychlejsie znicila, som zvedava, co ti dr povie...

bilush, boze, tak ty sa takto trapis ☹ chudatko, snad sa ti uz polepsie a tie atb ti zaberu.

pp, aj tebe drzim palce, nech sa uz citis lepsie, aby si to zvladla v robote 😉

leni, idem kuk fotky, pozdravuj ivku, ste aj spali na tej chate? 😕
ja by som nechcela ziadne zvieratko na fb 😅 mne zdochla aj korytnacka 😔