Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

pupaviena
9. okt 2009

dakujem, my uz spime!!!

peta28
9. okt 2009

no len u tejto baby sa to neda som citala podmienyk predaja tak to berie niekde z velkoskladu

peta28
9. okt 2009

toto pyzamo som kupila malej:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4628878

maji4
9. okt 2009

Peti krááásne pyžamko také som zohánala na gombíčky a fakt super cena 🙂 🙂

peta28
9. okt 2009

no ma vselijake, ale fifinu nema, este ma aj Doru.. boze inac sila ze uz teraz riesim tieto postavicky, co bude o 5 rokov ked si zmysli ze chce skolsku tasku s fidinou, to jej ju dam vyrobit alebo co?

maji4
9. okt 2009

peti no áno dáš jej ju vyrobiť 😀 😀

peta28
9. okt 2009

co poviete na tut bundu??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6535424

ak mi to quelle nepride, tak oteplovacky mam cervene nove z minuleho roka co nam boli obrovske tak tie by sme vynosili a k tomu dopasujem nejaku bundu.. hlavna vec ze mam fialovu ciapku do kelu , picne ma

peta28
9. okt 2009

idem si radsej do Ryby kupit vlašak, lebo cestoviny co som mala navarene na obed som uz zozrala o 11.00

zuzana76
autor
9. okt 2009

Bundicka je pekna a je tam ruzova, no tak fialova by sa hadam tiez hodila k tomu

este dobre ze ja som z quelle nic neobjednavala pre patka, to uz aby si objednavala niekedy na jar, ak to chces dostat na zimu

my ziadne postavicky zatial neriesime 😅

ozaj kamoska mi vravela,ze v nejakom retazci by mali mat take tie vaky na oblecenie, na uskladnenie oblecenia, take foliove, neviete kde?

peta28
9. okt 2009

to neviem, a este mi tetka vravi ze mam pockat ci nahodou niekto neprevezme zasielku s tou kombinezou v tej velkosti alebo ci sa im nevrati.. akoze to sa mam to to spoliehat alebo ako?

zuzana76
autor
9. okt 2009

ti ludia su asi sprosti, sak to im moze dojst,ze ked ti to poslu vo februari tak to nebudes uz chciet

zuzana76
autor
9. okt 2009

no moj syn si tu cita knihy, mi vybral z policky nemecke realie a pocujem len - EEEEEEE, IIIIIIII, AAAAAAA, ZZZZZZZ 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

najnovsie uz cita aj na ulici , ked zbada nazov obchodu, alebo napis na aute- to som robila aj ja, ale ako 7 rocna, ze som vsetko citala 😀

peta28
9. okt 2009

vsak jej hovoim ze nech mi to posle na jar 2015 , ze to vyuzijem rovnako

zuzana76
autor
9. okt 2009

😀 😀

vidis,zase sa mi potvrdilo, neobjednavat z netu, viem,ze toto je hlavne Quelle , na mmb to funguje promptnejsie

peta28
9. okt 2009

tak ano to s tym musis ratat.. to je to riziko

zuzana76
autor
9. okt 2009

http://zena.sme.sk/c/5053806/ucitelia-budu-preu...

ty brdo , to skolstvo je cim dalej horsie, ja uznavam,ze taki ucitelia by nemali ucit, ale ziak ucitelovi moze nadavat a ucitel ziakovi nie

letuskah
9. okt 2009

caute
presla som vasu kabelkovu maniu a ja mam kabeliek asi sto, fakt n eviem, su napchate v dvoch krabiciach a aktivne nosim tri a aj ked som praacovala som tak nosila, jednu taku sportovejsiu, jednu k lodickam a jednu ked idem vecer niekde a sa vyobliekam 😀 ale musim to preriedit lebo ozaj ich mam az az a lezi emi to na nervy, ale kupovat nebudem,lebo je to zbytocne aj tak by som nosila len tie moje tri...

dnes som Kubka odlozila v jasliach co su tu u nas, robia aj taketo strazenie na hodinu prip pol dna, sa mu pacilo ani domov nechcel ist a asi si ani nevsimol ked som odisla. pekne sa vypytal cikat aj jogurt spapal, no uzas. ja som bola na pohovore zatial ale zbytocna cesta, za par supov, prac doba od 9 do 18 plus niekedy rokovania do noci a chcu vybornu francuzstinu... keby som bola absolvent neriesim ale takto... ale chcela som skusit a aj skusit ci kubko vydrzi s cudzimi.

a Mimin argument ze kabelku Bilushke treba ked bude na nemcinu chodit sa mi velmi velmi paci, 100 bodov 😵

letuskah
9. okt 2009

zuzi gratulka ku kakaniu na nocnik, si viem predstavit ako ste sa tesili obaja, kazdy z toho svojho 😵

vcera sme s kubkom boli na nakupe a v hrackarstve krasne isiel so mnou, neodbehoval za hrackami, len ked zbadal velkeho krtka tak ho vzal, pomojkal ale zase ho odlozil, tak som mu za odmenu kupila takeho mensieho a sa vytesoval z neho aj teraz s nim isiel spat 😵

a mne quelle zatial vyhovuje, aj ked sa stane ze daco neposlu, teraz mi pisali ze mi posielaju tricka, som stihla akciu bez postovneho, ja len v takychto akciach kupujem lebo sa mi nechce postovne platit.

to s tymi vydavkami je bohovske, ja to tiez nekontrolujem, resp len rychlo ci je dostatocny pocet minci a dost velkych ale moze byt ze ma tiez uz osmekli, len ja zas ovela viac platim kartou, hotovost mam malokedy...

leni teda gratulka k zrelej zene 🙂

bilushka
9. okt 2009

Ahojte,
tak Peti ty potvrdzujes svoju poziciu cislo jedna vyhladavacky na nete, lebo tie topanky ma nalomili tiez, ked som si pozrela cely fotoalbum co ma ta baba, tak fakt krasne aj pre chalanov a tu budnu by som tiez Timke zobrala, ak uz mate oteplovacky ako pises, tak by bola super krasna vesela, bodkovana 😵

Mne sa presne toto co pises z Quelle stalo z Bon prixu, ze som si od nich objednala cele plavky ked sme s malym chodili plavat, bola vtedy zima a nikde som to nevedela zohnat a tiez po nejakych dvoch mesiacoch mlcania som im volala na info linku a oni ze mi to uz davno poslali a jasne, ze doteraz som tie plavky nevidela a na druhej strane Lenka mi spominala, ze ten rolak co si objednavala jej poslali do dvoch tyzdnov, takze sa to neda nejako jednoznacne povedat, ze sa neoplati objednavat cez e-shopy.

Z MMB ja mam len pozitivne skusenosti, aj vtedy ked bola kauza, ze sa mi balik co mi baba posielala stratil na poste tak mi ona vratila peniaze...

Zuzi, mne sa tie nase semisove kabelky zdaju byt neprakticke co sa tyka udrzby, ti kvapne na to nieco a uz to nedame dole plus sa to rychlo osucha...no neviem, ale zase za tie prachy... 😀 Podla mna z kozenej alebo kozenkovej skor ocistis...
Lebo som mala take sako podobne a ked som ho mala uz uplne usmudlane, tak som isla do cistiarne a oni ze 1500 korun plus musim podpisat, ze mi sako moze zmenit farbu 😲 Tak som ho vyhodila 😒

letuskah
9. okt 2009

nechce sa vam ist na bienale ilustracii? my sme ako deti chodili na kazde a chcem ist s Kubkom.
je to do 26.10.
http://www.bibiana.sk/index.php?id=28

zuzana76
autor
9. okt 2009

bilu, aj ja sa obavam toho semisu, ale ved to budu take prilezitostne, nebudem ju nosit kazdy den

letu diky

zuzana76
autor
9. okt 2009

bilu, ono zase az za taku cenu to nie je, ved aj tak to bude priblizne tych 700 sk, teda nejakych 23-25 euracov podla toho kolko bab sa prida

mima07
9. okt 2009

caute
ale ste toho popisali sak nebudem stihat citat 😉
ja som sa dnes dozvedela ze mame hody 😀 mala by som ist upratovat a piect 😀
ja sa ku kabelkam nepridavam minuly mesiac som si kupila 3 kazdu po 10 eur 😀 v esoline mali vypredaj sa mi teraz zidu
do lidla nechodim na pyzamka budem otravovat katiku 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

mima, ako heslovite 😀

inak, ja som uplne zabudla, dnes mame s muzom 10. vyrocie sobasa a nic pre neho nemam 😀

peta28
9. okt 2009

Letu ja som nad tym Bienale tiez rozmyslala ale neviem ci by sa to malej este pacilo, zda sa mi este mala na to.

Nakoniec som to Ryby nesla, netrebam i tolko zrat.

Vy sa teda zamyslate nad cistenim kabeliek, mne to ani nenapadlo, ja som si z tych semisovych vybrala dve. Inac som si kupila jednu akoze eko kozu na Mileticke ciernu fakt krasna kabelka, mam ju asi 3 mesiace a nornalne mi z nej zliezla farba, takze ma biele flaky. Ked su kupim dalsiu ciernu tak ju vysmarim do kosa. Fakt sa mi nieco take stalo prvy krat .. muzovi sa to stalo s kozenymi tapankami ciernymi ze ich isiel ocistit a zrazu ich mal biele. Oni idioti ich zabudli vo vyrobni niecim nastriekat aby ta cierna drzala na kozi

mima07
9. okt 2009

a zabudla som na mojeho co sa tyka nocnika nic nezabera 😠 asi pockam do dalsieho leta 😀 alebo zeby nejaka dovolenka do teplych krajin 😀

peta28
9. okt 2009

Mima vsak aspon mu bude v zime teplejsie na ritusu.. neboj aj my budeme nosit plienku, mala stale svrka ked nema

zuzana76
autor
9. okt 2009

tak uz mame dohodnute rande , ideme na veceru, len muz sa chce zbavit patka a ja by som brala aj patka

zuzana76
autor
9. okt 2009

tak a dnes som platila u tej istej predavacky a mi vydala na cent presne 😀