Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
2. apr 2009

ret ved skus zavolat ci nahodou este niesu v ambulancii

retaux
2. apr 2009

Oni sú len do 14.30 😒 Ale mamina by mi možno vedela poradiť, čo s tým, lenže sa jej neviem dovolať 😠

letuskah
2. apr 2009

ret ale oni nevypadnu hned presne prec, este dokoncuje dake veci, ale hadam sa mamine dovolas, budem drzat palce nech sa to lucke rychlo zlepsi, chudatko sa to na vas vali ☹

baileysa
2. apr 2009

ret, snad ste dobre dopadli, podla tvojho opisu to vyzera na tu laryngitidu 😔

baileysa
2. apr 2009

leni, tak som to kukla, takze 9.4. (stvrtok) alebo 22.4. (streda) 🙂

maji4
2. apr 2009

Ahojte my sme dnes zaspali v momente a to len peto lebo cez obed spala až 40 minút 😠 😠 ale nevadí aspoň mám pokoj 😵 😵

Ret aj ja si myslím ,že je to tá pliaga laryngitída ved keď ju dusí tak jej daj ten kalciový sirup.a keď ti to nedá tak zavolaj na tú pohotovostnú linku a tam ti určite poradia čo a ako inač pomáha studené a zima na laryngitídu, takže otvoriť mrazák a nech sa nadýcha toho chladu potom by ju ten záchvat mal prejsť a zvýšenú polohu pri spaní, bože držte sa!!Ked sa ti niečo nebude zdať tak určite volaj sanitku!

maji4
2. apr 2009

Baby a to je už akože ten správny čas odložiť dudel????lebo ja mám na pláne kúpiť dalšie 😔 🤐 🤐

maji4
2. apr 2009

Katka To fakt 😲 😲 o Pusinke fakt strašné ,že sa ani nepristavila a nespýtala sa...krava 😠 😠 😠

mimi.k
2. apr 2009

Ahoj, babská sociálna sieť u modrého poníka. Náš Adamko je hospitalizovaný na infekčnom na Kramároch 😒 a je s nim moja Mimi.K. Je to grcavá viróza, ledva mu napichli infúzku do hlavičky. Vyzerá to na 4 dni izolačky. Ledva sa hýbe chudiatko ☹. Potešte mimi nejakou sms, ktorá chce. Ja som jej už dal na čítanie novú vasiľkovnu...A to sme mali ísť včera a dnes na Coneco.

akvabela
3. apr 2009

Ahojte ponikarky moje 😉 😢 🙂

To je hrozne s tymi chorobami, chudatko Adamko, nech mu ta viroza coskoro prejde a moze byt s maminou opat doma pri tatovi!

Retinej Lucinke skore uzdravenie!!! A ked pri tychto chorobach vydrzi byt bez dudy, tak je poriadna sikulka 🙂 Maji, Yvett je bez dudy presne od 13. februara, jednoducho som jej povedala, ze je uz velke dievcatko a prestavala som jej ju davat aj na noc a den do postielky na spanie. Inac presne ako si tusim ty spominala, tak ju mavala odlozenu pred ukoncenim dudlovania v postielke s tym, ze ak chce dudku, tak sa ide spat, lebo duda je na spinkanie. A este par dni pred zrusenim dudy v postielke som jej ju zrusila v aute aj v kociku.

Katika, Pusinke prajem lahky porod a nech zo vcerajsieho incidentu od pani p... 😠 nema ziadne nasledky.

Gretke, Timke, L&L a Lili gratulujem k nocnikovym, resp. zachodovym uspechom 😵 My odkedy sme sa prestahovali do noveho domceku v nocnikovani moc uspesni nie sme a dokonca sa cikaniu ci uz na zachod alebo nocnik akosi brani... V najomnom byte sme mali este pred mesiacom dve uspesne noci, ked sa okolo 4 rano zobudila a vypytala sa cikat na zachod a teraz to viazne...

akvabela
3. apr 2009

No odkedy baby maju svoju vlastnu spalnu, tak pekne vie zaspinkat s Mariou vo svojej postielke sama po spolocnom uspavacom rituale 😵

lenkamt
3. apr 2009

čafte 🙂

mala som pokazený pc 😝 aspoň som vytriedila skrine 😀

Adamkovi prajeme skoré uzdravenie, chúďatko 😢 a Miško dostáva super pochvalu za hlásenie 🙂

no a najhlavnejšie: Rišiačikom všetučko naj 🙂 🙂 🙂 nech sú zdraví a krásni ako doteraz a hlavne nech poslúchajú Katiku 🙂

lenkamt
3. apr 2009

a Verča si zobrala namiesto svojho môj mobil do školy, tak mi nevolajte 😀

lenkamt
3. apr 2009

Bai - 9.4. vyzerá nádejne, lebo Verča má prázdniny 😀 urobím bojovú poradu s Ivkou a dám ti vedieť 🙂

lejla77
3. apr 2009

Ahojte 🙂

Adamkovi skore uzdravenie !!!!!!!!!!!!!!!

Takze sa hlasim, auto som prepisala celkom rychlo, za hodniku a pol som bola vybavena - pre zaujimavost - platila som 66 EUR.

Maly este stale pokasliava, ale myslim, ze uz je to lepsie - nasadila som mu Stodal. Dnes isiel do jasliciek - sice s placom, ale 1 x vosiel sam do triedy. 😵

retaux
3. apr 2009

Ahojte
☹ chudáčik Adamko. To je teraz otras s týmito virózami. Dúfam, že sa mu rýchlo polepší, nech môžu ísť domov 😢

Lucka nakoniec spala v noci celkom fajn, už ju skoro vôbec nedusilo. Keby si prečítam Bailin a Majkin príspevok včerajší, tak asi vôbec nespím. Aj tak som sa stále len prehadzovala a chytala ju, či nemá zasa vysokú horúčku.
To je nenormálne s tými chorobami, stále niečo niekomu je. Ja som ešte toľko ľudí nevidela nikdy v čakárni ako bolo včera u nás.

Aj ja želám veľkému Rišovi a malého Riškovi všetko najlepšie. 😉

Akvi: ešte som jej zatiaľ tú dudu nedala, ale pýtala si ju malá - včera vôbec (ale museli sme ju ísť hľadať pod okno, keď sme išli od doktorky) a dnes nadránom si pýtala v postieľke viackrát. Akurát ma to riadne štve, že teraz by ju ten dudel ukľudnil v tej chorobe, ale zase keď jej ho vrátim, tak potom neviem ako by som ju odučila.

Lejla: Stanko si už teda celkom zvykol. Už to bude určite len dobré 😉

zuzana76
autor
3. apr 2009

ahojteeee

chudatko Adamko a Mimi, nech sa skoro uzdravi a prepustia ich domov ☹

Riskom vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka

ret, aj vam skore uzdravenie ☹

aj moja svokra dnes oslavuje narodeniny, tak ideme do mesta nieco kupit a kupit aj kvietky - tulipany

katika1
3. apr 2009

ahojte.. teraz má strašne vela detí tú grcavú virozu 😔 my klop klop zatial nie, ale mám v živej pamati september, ako sme boli na infúzkach 😔
Chudatko Adamko 😔

Dakujeme za blahoželania 😵

Včera sme boli na ihrisku a ja som takú capla, že ma bolí noha a najlepšie je, že sa mi roztrli nohavice ne celej riti a každý si mohol detailne poobzerať moje tangáče, kedže som netušiac že mám takú dierisko utekala za Riškom okolo celého ihriska 😔 no hanba ako svina 😔 😀

lenkamt
3. apr 2009

my už spíme 😕

Katika - no ty si vo vašom meste za hviezdu 😀 tangáče dúfam boli sexi čipkované 😉

Peťa je kde??? dúfam že ju nešvihlo zo svokry 😖

lenkamt
3. apr 2009

idem aj ja spať, keď sa so mnou nehráte 😀

maji4
3. apr 2009

Ahojte miminmu Adamkovi prajeme skoré vyzdravenie nech sú čím skôr doma ☹

My fajn aj noc bola celkom OK teda bola výborná a ráno bolo ešte krajšie keď som rozlepila oči a kukla na hodinky ,že 8.10 😵 😵

Katka 😀 😀 😀 😀 😀

Riškovi aj malému aj veľkému prajem všetko najlepšie a nech Katku poslúchajú a hlavne veľký Rišo nech vela s Katkou streduje 😅 😅

Lejla gratulujem k pokroku že išiel sám do triedy super 😉 😉

Akvi tak nech sa Vám dobre býva v novom domčeku som nevedela ,že ste sa už presťahovali 😉 a super ,že sa naučili pekne spolu spinkať 😉 😉

letuskah
3. apr 2009

ahojte
Adamkovi rychle uzdravenie, nech ich tam dlho nedrzia, Mimi drzte sa 😉

Riskom vsetko najlepsie 🙂

a ostatnym chorusikom tiez rychle vyzdravenie

moje dieta je za hviezdu kazdy len hlavou kruti ako vie krasne a vela rozpravat na svoj vek, snad z toho moc nespysniem 😀

afera pracka, pustila som ju dnes na prazdno a ta svina vyprala nic uplne v pohode akoby sa nechumelil, to mam ako chapat?

letuskah
3. apr 2009

my rano super, dieta si upravuje spaci cas na stary, dnes bol hore uz o 6,48 😠

katika1
3. apr 2009

Dakujeme 😉 a správna reč Maji!!!
Lenka 😀 No boli.. ale zas nemusela ich polka mesta vidieť.. iba ked mi kamoška kričí, že mám holú riť 😔 😀

maji4
3. apr 2009

katka 😀 a nefúkalo ti na riť?? 😀 😀

letuskah
3. apr 2009

kati ale ber to tak ze ked je co ukazovat tak je dobre, nespravis si hanbu 😀

maji4
3. apr 2009

let práčka to cíti ,že chceš od nej aby robila 😀 😀 neviem ved skús dať menej prádla a uvidíš 😉 😉

A Jakubko sama o sebe kapitola fakt je šikovný keď tolko rozpráva 😵 😵

letuskah
3. apr 2009

maji ja sa strasne tesim aky je ukecany 😵 😵 😵 😵

katika1
3. apr 2009

maji no najprv som necítila.. a ked som už zistila, obviazalo som si sveter okolo 😀
letu 😀
Aj Riška každý obdivuje, kolko nakecá 🙂 no čo augustové deti 2007 sú najkrajšie, najmúdrejšie.. čo dodať 😀

letuskah
3. apr 2009

katika +100 bodov 😀