Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
3. apr 2009

baby caute,hlasim sa po dlhej dobe 😔

a som na kus tak sa cchem opytat,vcera som uzila od bolesti paralen no to mi poradila lekarnicka,a neskor mi ho dal n predpis aj doktor na pohotovsti,lebo ma strasne bolela hlava tak som tam sla...a dens mi doktor vravel po telefone ze to mohlo poskodit plod,myslite ze jeden paralen by toho bol schopny? 😒 ☹ 😖 vravel ze nemusi byt,ze z jedneho sa nic nezvykne stat no ale aj tak ma naplasil 😒

zuzana76
autor
3. apr 2009

mosh, ja teda nie som lekarnicka, ale podla mna jeden paralen neskodi, skus napisat susik77, ona ma tiez levicatko, ale uz sem tak nechodi, alebo ju najdes aj v auguste09, ona je farmaceutka, urcite ti pomoze a upokoji ta

mishelin
3. apr 2009

ok,zuzi idem jej napisat,no vcera mi bolo hrozne,som nevladal ani vsta od tej bolesti,normalne som aj revala 😒 muz kukal a pyta sa ze to ta tak boli ked places,som sa aj hanbila,no ale nakoniec nepomohla ani ta injekcia a vecre som sa uz od bolesti pozvracala 😝 a preslo to o 3,34 rano

zuzana76
autor
3. apr 2009

mish, chudatko, ta hlava ta tak strasne bolela? 😖 ☹

neboj sa, jeden paralen neublizi, teda podla mna, ale urcite napis susik

zuzana76
autor
3. apr 2009

Indikácie

Paralen 500 tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii.

Ťarchavé ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu prípravok užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu prípravok užívať len so súhlasom lekára.

toto je pisane v pribalovom letaku, ze so suhlasom lekara mozu liek uzivat i tehotne zeny, takze poskodit plod by to nemalo, to by potom bolo zakazane uzivat v tehotenstve

mishelin
3. apr 2009

no zuzi veru bolela hrozne pri kazdom nadychu aj vydychu,no a necchem si to privolavat ale zacinam citit tie iste bolesti ☹ 😝
kazal mi kupit si anopyrin 100 a mam to uzivat kazdy den,take ostary som nemala ani pri prvom,sice tam som tiez do 4m len zvracala a polihoala,ja tak dufam ze mi to coskoro prejde,ved aj von je pekne,a ja nevladzem ist ani na prechadzku 😝 😔

mishelin
3. apr 2009

akurat som si tiez zobral letak lebo na tej pohotovsti mi ten mudrc povedal ze kluden berte aj 2 za den 🙄 tak som si ho z lekarni bola vybrat ale odlozim do suflika

zuzana76
autor
3. apr 2009

mish, drzte sa, veru krasne je vonku, kiezby ta uz tak nebolela a zavolaj gynekologovi co mozes robit v takom pripade, aky liek je spolahlivy

lenkamt
3. apr 2009

čafte, prišli sme z trojhodinovej prechádzky - ja som grogy, muž je grogy a dvojičky sú plné síl 😀

Mish - neboj, paralen sa môže, chúďatko dúfam že už nebudeš mať migrény 😉

Maji - ja som už rozmýšľala aj o nejakej chate, varili by sme sami a bolo by to lacnejšie, hlavne už niekde poďme 😉

lenkamt
3. apr 2009

bože chúďa Adamko, posielame pusinky 😉

no a čítam že už aj Grétka kecia, tak sme posledné 🤐 ale neva, ja som rada, mne stačí ukecaná Verča 🤐 😀

lenkamt
3. apr 2009

a dnes som vymyslela geniálnu polievku , hotová bola za 15min a decká sa nevedeli dojesť:

dala som variť do osolenej vody mrazený karfiol s mrkvou, keď to bolo mäkké tak som to zmixla, pridala pol bujónu, cestovinu a na suchej panvici opraženú krupicu, povarila kým cestovina nezmäkla. fakt rýchle a celkom dobré 😉

lenkamt
3. apr 2009

napr. takéto niečo:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ch...

chlapi by uvarili guľáš + by sa grilovalo a tak 😉

ja sa chcem stretnúť a ak sa nestretneme tak sa nasáčkujem najprv k Bailey, pobom ku Katike a nakoniec do Blavy 😠 😀

maji4
3. apr 2009

Ahojte dieta mi zalomilo 😵 😵

Lenka tá chata vyzerá super 😉 😉

Mimi bože rýchlo sa z toho dostanete držím palce.....

Katka to je takzvaná TELEPATIA 😅 😅 😅 s tvojím mužom 😅 😅 😅

Mish ja si tiež mylím ,že paralen sa môže aj ja som ho brala ked som boal na začiatku tehotenstva chorá s angínou 😉 hlavne nestresuj 😉 to máš čo za lekára ,že ta takto vystraší 😠 😠 😠

letuskah
3. apr 2009

napad s chatou sa mi paci, a grilovacka s nasimi detmi je uz realizovatelna 🙂

mish moja nech sa ti len rychlo ulavi, neboj paralen neuskodi, mne ho mudr dovolila raz denne jeden ked ma bolievala hlava, ale je pravda ze toto som nemavala, a myslim si ze pri takych bolestiach ked raz za cas vezmes aj dva denne, babetku sa nic nestane, teda pokial to nebude pricasto, hlavne nech uz mas pokoj a mozes sa tesit 🙂

letuskah
3. apr 2009

my sme boli poobede na nakupe a potom na ihrisku tak sa brutalisticky vyjasil a teraz zalomil ako mala mrtvolka 😵 😵

inak ako kiahnove deti? dostal to niekto? lebo my nie zatial a uz sa nam ta inkubacka krati

letuskah
3. apr 2009

inak tu chatu by sme teoreticky ak chcete a mate cas urobit okolo 1 alebo 8 maja, 4 noci to by nebolo zle nie?

maji4
3. apr 2009

let s tou chatou by to bolo výborné 😉 😉

Baby lúčim sa od zajtra idem na týždeň k našim , idem si zasa oddýchnuť tak ahojte a opatrujte sa 😉 😉

maji4
3. apr 2009

no a my 8 určite nie lebo 9 teho ideme na svadbu 😉 😉

mmem_
4. apr 2009

ahojte dobre ranko

co to baby, co to citam same blbe sprava

ret: lucinke nech sa polepsi

mimi.k: adamkovi tiez skore uzdravenie

neviem kto mal ten kasel, neviem to narychlo najst ale my sme to tiez mali, dlho a na taketo zachvaty nam dala fenistil kvapky,zmensuju opuch sliznice,ale ak by to bolo dlho urcite by som sla k DR nech daju nieco ucinejsie

katika: no chuda havo,teta bohovska 😒 , a vsetko naj riskovi

mish: chuda juuj nech mas tie nevolnosti za sebou,paralen 100 % mozes, urcite nie kilo ale 1-2 tabletky vam neuskodia

maji: prijemny oddych

ja stretko asi klasika opat nic 😒 prveho ideme na chatu na sumavu a ten druhy vikend asi tiez nic bo muza na stretko nedostanem

mmem_
4. apr 2009

letu, maji gratula k slovickam a spajaniu slovicok

leni: nie ste posledny s hovorenim, neboj, tiez sa zaciname rozbiehat pomaly,

a idu nam dolne trojky 😠

let: ta pracka je nejaka vtipna nie 😀

zuzi; supeeeeeer tak si mala dobreho tusaka a kedy idete do toho spanielska? a kam presne?

lejla: tak ste super vybavili,

mmem_
4. apr 2009

a co varite???

mmem_
4. apr 2009

akvi: gratula k samostantnemu spinkaniu

zuzana76
autor
4. apr 2009

ahojteeee

mmem, ja dnes nevarim, muz nie je doma, este je na Conecu pracovne, ja podem s malym na obed svokrovcom

vcera som mu kupila topanocky aj sandalky nove, dnes este musim pozroet nejake letne ciapky

do spanielska podeme niekedy v juli, nemame este letenky ale uz najvyssi cas objednat, Marbella - Andaluzia , par km do Malagy, asi hodina cesty aurom od Gibraltaru

letuskah
4. apr 2009

ahojte
mmem ano pracka je vtipna, vcera chlapovi vyprala postelen pradlo bez problemov, beriem to osobne asi ma nieco proti mne

ja som dnes dala Kubkovi siltovku letnu co som mu minuly rok kupila, velkost 0-24 mesiacov a vyzera v nej chudatko ako pandrlacik, na obvod je dobra ale zakryva len vrch hlavy tak mu musim nieco pozriet...

a pekny vikend

mima07
4. apr 2009

cauko
nejako nestiham 😀
vsetko najlepsie risiacikom k vcerajsim meninam
mam doma OTTKA 😀 😀 😀 😀
leni zistila som ze sme zase exoti alex vie povedat asi len 10 slov ale tvori vety 😀 😀 😀 😀 napr.hapo papa( havo) cici haja(mačka) 😀 😀 😀 a iba jedinu otazku kuka? rozumej fuka?
ja varim zeleninovu polievku a druhe este neviem co presne ale mam nachystane kuracie prsicka

mima07
4. apr 2009

jej ani som necakala ze tu niekto bude 😀 😀 😀
maji uzi si dovolenku u rodicov zavidim 😉
nam prave blbne kotol 😠 lebo jasne ze ho muz nedal precistit takze som bez teplej vody sa tesim 😠 😠
asi skocim k mamine zabijaju prasiatko tak ked pridem navecer aspon sa doslova nazeriem 😀 😀

prvapomoc
5. apr 2009

Ahojte krásavice 🙂
konečne sa dostavam k pc.nečakala som že ked začnem chodiť do prace tak budem taka ko ☹
no konečne sme sa dostali z chorôb dufam 😖 a dufam že ked som to teraz napísala tak zas neochorieme.17.4 idem malý na tu operaciu,zajtra mu rano beriem krv,v utorok ho čaka ešte psycholog a večer dojdu za mnou do prace a musím mu natočiť EKG.takže pesatrý týžden-a ešte zajtra ideme ak k zubárovi.cele sviatky robíme s mužom tak že sa vystriedame vo dverách.ale nevadí,potom si to hadam vynahradíme aj s detmi 😵

mala ma všetky 4 očáky,dufam že stoličky pojdu v poho lebo teraz pri poslednom očaku začala byť taka nervna a normalne plače pri iných ludoch aj ked ich pozna.nechapem čo sa stalo,toto ona nerobila 😅

biluška,ešteže že sme sa dohodli že sa uvidíme v januári 😀 no ja som furt dakde preč,tak dufam že sa už stretneme.

idem upratať,lebo sa mi toho zas nakopilo 😝

retaux
5. apr 2009

Ahojte!
Kde ste všetky? Čo ste išli spievať? 😀

Tak len podávam správu, že sme na tom stále rovnako, už aj kašle a aj soplí 😢 a vždy navečer má cez 38 horúčku. Tak zajtra idem znova k dr. Normálne som nasratá, že minule to tak odflákla, len jej pozrela tie oči a do hrdla na sekundu a opýtala sa, či má sople a či kašle 😠 ani ju len nepopočúvala.

Mish: dúfam, že sa ti migrény nebudú opakovať a Paralen som jedla aj ja keď som bola tehu a bola som chorá 😉

Mima: nie ste exoti, v tom je práve Alex šikulko, že vie aj z mála vytvoriť vetu 😀

PP: nezávidím ti ten zhon teda. Tohto sa ja najviac obávam, že nebudem nič stíhať, keď pôjdem robiť. A ešte ty máš doma dvoch lapajov. A Maťkovi nech operácia dobre dopadne.

baileysa
5. apr 2009

ahojte levice,

ret, preco spievat? 😕

chuda mimi s adamkom, snad ich pustia domov, musi to byt strasne 😔

mish, nech ti prejdu tie bolesti hlavy, ved to sa ani existovat neda, co?

leni, ako vo strvtok? ja som vcera hodila vysavac o zem, ze s nim uz ja vysavat nebudem, tak neviem, ako to bude u nas vyzerat 😅 😀

lenkamt
5. apr 2009

čaute 🙂

som úplne dead, okná, periny, zimné veci za letné........... + trojhodinové prechádzky s dvojičkami, ktoré idú zásadne iným smerom ako ostatní 😀

Mimuš ožívaj si Ottka, Alex je šikovný, naše dnes povedali havo mňam😀

PP - máš toho dosť, Maťkovi prajeme úspešnú operáciu a hlavne už buďte zdraví

Ret - dúfam, že vás dr. zajtra riadne vybaví 🙄

ZAJTRA mi pripomeňte volať do bb, lebo naposledy som "zabudla" 😅

Bailey na 98% prídeme, a má byť pekne tak beriem aj kočík, pôjdeme do mesta na hranolky. s vysávaním sa netentečkuj, rovno umy 😀

no a okrem Majky ste tradične odignorovali môj návrh so stretkom chatárskym štýlom
😠 takže ja volím variant B - štvrtok Bailey, v máji Katika , v lete Blava 😀 Blaváčky hoďte si žreb kto nás vyfasuje na spanie 😀