Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. máj 2009

smectu a kvapky do všetkých otvorov som písala aj ja 😉 ja som umyla okná min . týždeň a odvtedy každý deň sprchne 😀

Letu - ani mne sa to nepáčilo, ale zobrala som ich /za 3eurá/ na skúšku a nôžku držia dokonale a dokonca na tých malých nôžkach to vyzerá super, skúsim odfotiť a dám fotky 😉 mne sa zdajú labilné tie adidasy čo dala link Bailey 😅

bilushka
19. máj 2009

Caute,
uz som sa zlakla, ked som rano vstala a vsetko mokre, ze typicky den ked sa mame stretnut je ked prsi, ale super sa vycasilo, tak sa tesim na vas 😵

Super tipy davate na dovolenku, uz si normalne pisem ze zoznam, Mima vy kedy letite do Turecka?
Idete do toho isteho hotela, co ste boli aj min. rok?
A su tam teda tie komare, ci nie, aby som vedela, ci to mam brat...

Mimi, my Dettol na rany kupeny mame, tak to nemusis kupovat, uz nam to pol roka lezi v lekarnicke doma, ja to odmietam nosit vonku ked chodime s malym, lebo uz aj tak som ako prenosny karavan, co vsetko vlacim.

Leni, to kakanie presne trapi aj mna, ked sa nevykaka rychlo rano este do nocnej plienky, tak uz potom sa trapime cely den, tlaci a nejde mu do zachoda a vacsinou to tiez dopadne tak, ze pusti potajomky do gati.

Letu, tie crocsy su super lahke a podla mna tie detske su chutnucke, ste ma rozhodili s tym, ze ci v tom deti budu vediet chodit, tak som ich obula malemu a v pohode a my mame az 26 😲

bilushka
19. máj 2009

Presne to som este chcela napisat o tych topankach co Lenka, ze mame doma aj tie Adidasy, co kupila aj Mimi z MMB a aj Bailey ich chce a rozdiel tam teda v pevnosti drzania nohy nie je 😀

letuskah
19. máj 2009

tak som docitala
dovolenkove sialenstvo vam skaredo zavidim, ale aspon nemusim skusat malemu krosky 😀 😝 😝 😀
my ideme na daky predlzeny vikend do volakej pidi dedinky k bojniciam a inak tradicne presuny na vychod a na zahorie k starym rodicom, aj by som sla dakam ku moru 😔

u nas bola tiez burka, som sa okolo 1,00 zobudila a asi az okolo 2 som zaspala, dokonca sa aj chlap zobudil co hrmelo a capalo, a to on sa fakt zobudi len zriedka na nejaky hluk, no ale Kubko sa ani nepohol, ten ked zaspi tak mu mozem husklami pri uchu fidlikat a nic...

a kedze som sa vystatovala ze mi pekne papa jogurty tak oznamujem ze moje decko za 1 den zje cca take mnozstvo ako ja na jedno jedlo, jedine jahody do seba pcha ale ho vyhadzuje stale tak davam len tak pozvolna... ale ma hneva lebo on za cely den ozaj nic nezje, 3-4 lyzicky a koniec, ma ide porazit...
no a u nasich to prezil bez ujmy na zdravi, co ma velmi tesi, bol sice vcera vraj taky posmutnely ale zvladol to a vecer sme uz boli spolu 😵 😵

letuskah
19. máj 2009

inak baby ja som kubkovi kupila v tescu tricko s levikom, ale ten lev je obsity a podsity takou tenuckou latkou a ho to drazdi a cely je vysypany, tak ak by ste mali zaujem posuniem to niekomu, mali sme ho len raz a aj to som mu ho hned vyzliekla, stalo okolo 8 alebo 9 eur, neviem presne ale dam ho za 5, hlasi sa niekto??? odfitim a dam aj foto do albbumu, je take do hneda a levik je zlty

lenkamt
19. máj 2009

naša Lenka v tom dnes dokonca chodila ako v šľapkách 😀 ten remienok si dala dopredu, sama sa obula a kráčala 😀 inak ony sú hrozne na topánky - keď ideme okolo nejakej obuvi tak kričia že tam tam 😀 a doma sa furt obúvajú do všetkých topánok čo nájdu 😅

takže môj zoznam zatiaľ:
krémy/panthenol
nurofen/panadol
atb
smecta/kulíšek
kvapky oči, uši, nos
diazepam
fenistil gél aj kvapky
gél na zuby
framykoin
leukoplasty/obväzy

bilushka
19. máj 2009

Leni, tak to je Lenka makacka, ze ako v slapkach v tom chodi 😉
No damicka, co chces, buduci rok uz mozes kupovat na opatkoch 😀

Co znamena krémy/panthenol ?
Akoze opalovaky kremy?
Panthenol rozumiem 😀

ATB ake? 😕

lenkamt
19. máj 2009

opalováky krémy/ panthenol ten sprej na spálenú kožu
atb - aké mi napíše doktorka, nejaké širokospektrálne, mne bežne píše, aj hylak aj proti teplote, aby som neplatila moc v lekárni 😉

letuskah
19. máj 2009

to uz vidim to balenie jeden kufor veci pre dieta, druhy kufor - polovica lieky, polovica veci pre rodicov 😀

lenkamt
19. máj 2009

Letu - super že to zvládok a jedenie - naše tiež začali vymýšľať ale ja to pripisujem očákom - furt majú rúčky v papuľkách 😠 🙄

bilushka
19. máj 2009

Poviem tatovi, nech aj mne nejake donesie, ved nas zavru na hraniciach, plny kufor liekov 😀 😀 😀
Inak ja Diazepam este stale nemam doma 😀

lenkamt
19. máj 2009

presne takto balíme my Letu 😀 môj muž vždy nadáva, a teraz akože neviem ale ja si beriem len plavky, tričko a kraťasy 😀 inak to nemám šancu zbaliť 😝

bilushka
19. máj 2009

Ked nahodou budeme brat aj cestovnu postielku, tak neviete, ci sa to pocita k tych kilam k batozine, alebo to je zvlast, ako aj kocik?

lenkamt
19. máj 2009

to načo berieš, vám nedajú v hoteli????????? a toto fakt neviem napíš si info mail na letiskovú stránku
inak v cestovke mi vravela že tá nová spoločnosť čo začala lietať /neviem meno/ už nestíha a odlety posúvajú 12 a viac hodín 😝 ku komu môžme prísť na návštevu??? 😀

mimi.k
19. máj 2009

Super, Bilushka, tak Ty zober to a ja mám Diazepam... 😉

mimi.k
19. máj 2009

Bilushka, kočík sa neráta do batožiny a postieľku neber. Môj mm sa tam poháda, nech idú aj kúpiť, že sme si zarezervovali... 😀

letuskah
19. máj 2009

bilu podla mna sa to rata
leni no vase balenie si netrufam ani len odhadnut 😝
to nejedenie nepripisujem zubom, lebo nehryzie ani si ruky nepcha, len proste neje, aj ked jeden ocak ma taky vytrceny ale ani neslinta ani nic, no zufala som, esteze nepatri k tym chudsim detom...

joj a som vam chcela povedat, sme docasne vyradili krabicove mlieko lebo maval taku akoby belavu stolicu a sme mu zacali davat sunar zase a po par dnoch ma normalnu, neviem ci je to tym mliekom alebo tym ze sme mu ho neprevarali...

lenkamt
19. máj 2009

Letu asi mliekom to že si neprevárala podľa mňa nemá vplyv, mala si skúsiť aj polotučné možno plnotučné "nestíhal" tráviť 🤐

retaux
19. máj 2009

Ahojte!
Nám už vidieť prvý očák 🙂

Ja vám tiež závidím to pripravovanie sa na dovolenku. My asi tento rok úplne ništ. Minulý rok bolo aspoň Štúrovo ☹

Leni: Lucka je tiež maniak na topánky - tiež si stále obúva hocijaké, aké môže, a dokáže sa odšuchtať aj v mojich obrovských šľapkách 😀 A čo je to ten kulíšek?

Bilu: ja nemám doma polovicu z toho, čo ste tu napísali 😅

baileysa
19. máj 2009

ahojky,

u nas neviem, ci bola burka, ja som sa nezobudila 😨 gretka rano vstala o 7, dostala mlieko a este s nami chrnela do 9 😵 az na to, ze som bola na 10 dohodnuta s kamoskou na kavu 😅 😀

ja chcem zobrat repelent ten off, mi ho kamoska odporucila, a maji dik aj za to do zasuvky, to tiez kupim...

my ideme do 5hviezdickoveho, tak dufam, to tam bude v pohode a ziadne svaby 🤐 myslite na nas 😨

kamoska ma tie adidasky pre maleho, vcera ich mali na plavani a sa mi zdali dost pevne, ze dost nohy mal schovanej... a druhej kamoske maly minuly rok behal cele leto v crocsach, a mal 2 roky az v novembri, takze este mladsi od nasich levicat a tiez uplne v pohode 😉

letuskah
19. máj 2009

leni moze byt, to ma vidis nenapadlo tak skusime este polotucne co urobi...

baileysa
19. máj 2009

bilush, kocik sa nerata, ale postielku by ti podla mna zaratali, ale neber, vsak vam daju v hoteli, aj ja sa na to spolieham, aj kanvicu sme si objednali na izbu, tak som zvedava, ci nam daju 😅

baileysa
19. máj 2009

a baby potrebjem nieco navarit, co mam navarit? rychle a aby som mala vsetko doma, co na to potrebujem 😀

lenkamt
19. máj 2009

ja mám hotové cestoviny 😀

a zobudila sa mi Lucka 😕 tak si idem ešte ku nej ľahnúť 😔

baileysa
19. máj 2009

tak aj ja mam urobit cestoviny? 😕 ci čô?

idem upratat a navarit a potom vegeeeeet, uz som hovorila, ze nemam ziadne povinnosti tento tyzden 😕 😀 😀 😀 😀

mimi.k
19. máj 2009

Žienky, môžem vyvariť kanvicu aj jablkovým octom? 😕

baileysa
19. máj 2009

mimi, podla mna hej, ale neviem isto 😨

retaux
19. máj 2009

Aj ja si myslím, že môžeš.

lenkamt
19. máj 2009

tak už sme hore všetky 😖 išla som ich dať cikať a že nie 😅 tak to čo má byť 😅

idem im dať jesť a pôjdeme pre Verču, lebo sa zas mračí, fakt si neviem predstaviť súkať dve deti do auta/z auta v búrke 😝

bilushka
19. máj 2009

Este stale nespime 🙄
Som si chcela aj hlavu umyt 🙄

Mimi, ved toho sa bojim, ze tam nastupia moj a tvoj na recepciu a budeme zapisani do konca pobytu 😀
Lebo moj tiez povedal, ze opovaz sa brat postielku, ked nebudu mat, tak ja vybavim, ze ju pojdu aj kupit 😀

Leni, davaju nam postielku, lenze teta v cestovke povedala, ze nam ju zaskrtla, ale kedze je to detsky hotel a ona nevie, kolko tam maju k dispozicii postielok, tak nam nemoze zarucit, ze nam ju fakt aj daju a ze kazdy delegat v cestovke, ktory tvrdi, ze postielku ti tam automaticky daju jednoducho klame 😕

Bailey, cestoviny s dacim su rychle 😉