Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
28. máj 2009

ani mne ale co uz
ano kocik nechavas pri lietadle a ked vystupite treba sa pozriet ci vam ho vylozili lebo niekedy vylozia pri lietadle a niekedy az s batozinou 😉 a neboj takych fafrnkov tam bude viacej

zuzana76
autor
28. máj 2009

takze, pre istotu tam zavolam, inak o 2 dni ako sa vratime, tak dovrsi 2 roky, to akoze kebyze ideme o tyzden enskor, tak uz ma narok na vlastne sedadlo a takto nie? a to s tym vajickom tiez nechapem

bilushka
28. máj 2009

Mima, tak napis este nejake tipy do lietadla, vy ste uz vela krat isli s malym.

mima07
28. máj 2009

bilu co by si rada vediet kazda cesta bola ina dost zalezi kto sedi okolo mne dost bavili maleho ludia co sedeli za nami on na nich nakukal a oni robili opicky 😀 jedine co ja nemozem je dat si kavu v lietadle lebo maly by ju hned chcel a kto tam bude s nim bojovat 😀 inak sak tam budete na neho dvaja ja som vacsinou letela sama tak som bola cela grogy este nez sme sa dostali do lietadla

zuzana76
autor
28. máj 2009

mima, ano napis

napr aj co zabalit na palubu, ako je to prirucnou batozinou, ci sa mzoe zobrat nejake jedlo pre maleho na palubu

kocik este nevieme ci berieme

zuzana76
autor
28. máj 2009

je tu aj taka tema o cestovani lietadlom, tam som uz citala co to, no dufam,ze sa to vyriesi s tou letenkou

zuzana76
autor
28. máj 2009

a my letime uz rano o 5.00, takze neviem ako to urobime, ci vyrazime z NR uz o 2.00 v noci aby sme boli nacas na letisku, alebo prespime niekde v hoteli v BA

zuzana76
autor
28. máj 2009

a naspat letime z malagy o 20.20 a v BA sme o 23.40 tusim

peta28
28. máj 2009

Zuzi vsak ty ked si kupis detsku letenku , t. j. za polovicnu cenu dospeleho tak mas sedadlo a je jedno ci ma maly rok alebo rok a pol
ale do 2 rokov ma narok na 90 % zlavu, t,j, cestovne 10 % a vtedy narok na sedadlo nemas
vsak maly nembude aj tak cely cas sediet na kolenach, urcite bude behat
Zazka na palubu mozes zobrat tekutiny max do 1 litra a aj to tak ze v jednom baleni max 100 ml, cize si mozes viaz 10 malch flasticiek . mylsim ze dojcenska flaska je vynimka
jedlo mozes

zuzana76
autor
28. máj 2009

ma porazi, to som citala o tych 100 ml, do coho ste to balili? alebo zoberiem 2 dojcenske flasky? to mu hadam bude stacit, jednu na sunar a druhu cistu vodu

mima07
28. máj 2009

ja som vzdy mala jednu flasku vody na pitie a flasku mlieka presnidavky a nejake keksiky
zuzi kocik ber mozes vela veci nahadzat pod kocik a potom uz to napchas do nejakej igelitky lebo priucnu batozinu mozes mat iba jednu tak ja mam pod kocikom hracky deku a nejake serepeticky a knizku
inak maly sa mi v lietadle este nikdy nehral s hrackou ani ked bola uplne ina
peti ono je to sice tak ale skyeurope ma nejake divne pravidla a za dieta tam platis poplatok 50 euro je jedno kam ides ak ma do 2 rokov
ja som maleho nenechala aby isiel dole lebo uz by som ho na sedadlo nedostala
bilu ak letite tak neskoro je dobre si ho hned v lietadle ulozit spat lebo byva celkom dost zhasnute aj ked neviem moj uz potom manipuluje so svetlami to ich hodnu chvilu zabavi
ak mate cumle nezabudnite na vacsiu zasobu mne ich vzdy hadze po zemi

retaux
28. máj 2009

Teda, to sú problémy 😕 Najskôr škôlky, teraz lietadlá. Ešteže som ako Letu, ani jedno, ani druhé sa ma zatiaľ netýka 😅
Ja by som sa normálne bála, že ako by som cestovala s Luckou v lietadle.

letuskah
28. máj 2009

ja by som sa lietadla nebala ale ked tu tak o tom pisete tak by som sa zacala bat 😀

dieta je hore, este som mu nemerala ale je daky o nicom, poklesly, vylyhuje mi tu, ani sa nechce hrat ani nic...ani papat nechcel

bilushka
28. máj 2009

Mimus, ved ja chcem aby spal, len si to neviem celkom predstavit, ked budeme mat spolocne sadalo, ci ja budem pod nim nepohnuta sediet, alebo ako a ci sa mu vobec bude dat spat, ked je vsetko nove okolo, tiez to bude asi chciet skumat...
Ale nejako sa nestresujem, minuly rok som sa tej 6 hodinovej cesty v aute bala viac a bolo to uplne v poho, ono tie deti vedia aj prekvapit, co vsetko dokazu a kolko toho vydrzia 😵

mima07
28. máj 2009

bilu priprav sa ja ked zaspal tak som sedela jak socha 😀 😀
moje dieta uz spi cez 3 hodiny sak som sa dohodla so segrou ze pridem tak preco by mal vstavat tak jak sa ma

bilushka
28. máj 2009

Inak ta deka pod kocik je super napad, to sa zide aj do lietadla, tam je kosa.

Jogurt na palubu asi moc nie, ked to pri kontrole vsetko otvaraju, co?

bilushka
28. máj 2009

Mimus, ved aj ja budem ako po zmrazeni sediet taka budem stastna, ze spi 😀 😀 😀 😀

mima07
28. máj 2009

bilu ak jogurt tak si zober ten v skle mne niekedy dali otvorit niekedy nie napriklad tie presnidavky v umelych obaloch nedali ale keby dali tak si ich mozem zjest a vlastne ani v skle mi nedali ochutnat len vodu a mlieko

mima07
28. máj 2009

ale zase v londyne mi jedna k... vodu vyhodila a ani sa neopytala a ked som sa pytala ze kde mam vodu tak kukala jak puk takze ja ak idem napriklad z viedne alebo z londyna z tasky nevykladam aj ked sa pytaju 😉 kukam na nich jak tela na nove vrata a oni mi to potom tam nechaju 😀 😀 v blave je to v pohode len neberte velke flase lebo to vam rovno vyhodia

mima07
28. máj 2009

naco pisem ze spi ked sa nezobudza 😠 sak nic nevybavim 😠 uz spi 3,5 hodiny keby som mala dolezitu robotu tak je hore do hodiny 😠

peta28
28. máj 2009

aha co tato teta vie urobit z plienok.. kraasne

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=19552

mmem_
28. máj 2009

peti:parada 😀

no baby hrozny den,maly nespal ani sekundu, som bola na pokraji nervoveho zrutenie.Ja som hrozne unavena a neda mi pospat si ani srajdos maly.ja neviem ako to bude neskor 😝 😝 😝

zuz 76i: a kedy letite?my letime do malagy tiez ale ideme z berlina
my nemame extra sedadlo pre maleho. ale co sme leteli minuly rok na zakynthos tak sme mali cestou tam plno tak sedel stredavo na mne,na muzovi a na okolosediacich 😀 😀 😀 a cestou naspat nam dali volne sedadlo takze v pohode. Dokonca nam zaspal na rukach co sa predtym este nikdy nestalo
mal normalne len taky pas cezomna zapnuty
.Leteli sme v noci o 2 a naspat tusim nejako naobed a to nespal,az cestou z letiska. pri vzlete trochu mrnkal-asi kvoli tej zmene tlaku, takze teraz beriem medvedikov gumovych kilo 😀

ja som mala normalne kopec jedla aj vodu,plienky aj fenistil kvapky a dali mi pokoj,aj sunar
ja som toho brala kopec,lebo nikdy nevies ako dlho sa zdrzis a kde budem zhanat sunar alebo jedlo pre rocne dieta,alebo ked stratia batozinu tak som mala aj oblecenie nahradne
inak tusim ked si vodu kupis za tym check ´-in - tak by sa uz flaska mala tolerovat aj velka.Aspon nam tolerovali,leteli sme z prahy

bilu: kocar sme brali uplne az do nastupu lietadla a vratili nam ho az z batozinou, a tes sa bude tam kopec deciek takze bude veselo, my sme mali 14 deti a cca tolko kocikov 😀 😀 😀

zuzi76: ako sa prosim ta povie po spanielsky ze som tehotna aby ma tam nehnali cez ten RTG????? diky

dnes som bola na poradni,zobrali mi asi liter krvi 😀 ,zatajila som sestricke pol kg z mojej vahy 😅 😀 nech to nevyzera tak blbo

a bilu drzim sa rad tvojej maminy a kupila som si kratasy 😀 😀 😀

a dnes bude ordinacia tak sa tesim,maleho ulozim, muz ide chlastat a ja nebudem just zehlit 😀

lenkamt
28. máj 2009

to koľko ste popísali??? 😕 ja že bezo mňa nedokážete existovať 😀

ale nie, dočítam neskôr, chcem len ohlásiť že sme doma živé a zdravé /Lucka má oškretý nos/ bolo super, fotky hodím večer 🙂

mmem_
28. máj 2009

a este tip do lekarnicky na cestu- bioparox, to mozu aj tehotne v pripade nutnosti

a dnes som kupila S tebou mne bavi svet a zatial ho to bavi aj Popelku 😀

baby a co varite zajtra? nejaky tip na 2 dni prosim

mishelin: a ako? uz ti je lepsie kolegynka - tehulka??? 😀

zuzana76
autor
28. máj 2009

monika mas IP

tip na obed

gulas, maso na hrasku, cesnakova polievka, vajcova polievka, hraskova kremova polievka , madarsky gulas s knedlou, segedin s knedlou

zuzana76
autor
28. máj 2009

ozaj a cez ten rontgen idu aj deti? to si nepamatam, zeby sme chodili, to su take akoby dvere? taky ram? to je ten rontgen?

lenkamt
28. máj 2009

fotky pridané 🙂

maji4
28. máj 2009

Ahojte tak teda vy ste toho popísali 😉

1-sponzorské dary 😉 super -dobre vedieť ja som ani netušila ,že to takto beží 😕

2- lietadlá ešte lepšie vedieť síce neviem na čo mi to bude ved keby sme leteli s malou tak mi to aj tak ešte raz poviete lebo ja to určite zabudnem 😉 😉

3 zuzi aj tak neviem čo mám zajtra variť mám vytiahnuté kuracie prsia??

4- lenka deti+mamičky+sexica sú úplne SUPER fakt vidieť ,že vám bolo dobre 😉 a prečo má Lucka oškretý nos?A Adi teba som skoro nespoznala dobre vyzeráš máš super vlasi 😉

lenkamt
28. máj 2009

lebo spadla za celý čas asi iba 1x aj to tak divne nosom na kameň 😖

a bolo fakt super, musíme robiť takéto stretká v prírode častejšie 🙂

letuskah
28. máj 2009

leni fotky super, stretko zavidim ale tesim sa ze vam bolo dobre, vyzeralo to tam super 😵

my teplotkujeme a mame sople 😠 skoro cele poobedie prespal a teraz som vytiahla tajnu zasobu peciatky tak peciatkuje o 106, vsetko je od atramentu ale hlavne ze sa zabavi lebo je dost mrzuty, ani sa mu nedivim...