Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
29. máj 2009

Letu: jedine oni. 😀

Mmem: tak to už je iná reč. Ale ja aj tak radšej to mimi ako preplatok 😵

bilushka
29. máj 2009

Ja tiez ked citam nase problemy-ten link, co sem hodila Lenka-ake sme boli zo vsetkeho vyplasene, z balenia na siroko, konkretne ja som tam uplne mimo, ze mi maly spal v noci 6 hodin vkuse, ze ci ho mam budit, aby som ho nakojila, alebo nechat spat...tak sa rehocem ako diva. Len ja ked budem stale odkladat to druhe, tak to zase vsetko zabudnem, a zase budem vyplasena, tak Mmem sa tes, ze to mas takto za sebou a nenechavaj sa znechutit.

bilushka
29. máj 2009

Ret, a vy uz snazilkujete?
Ved bud trosku zdielna, nie ze na nas vybalis iba cislovku za menom, ako Mmem a rovno ze 12 tt 😀

Leni, som vedela, ze mi tie dvojicky u teba neprejdu 😀

retaux
29. máj 2009

Bilu: nie, na snažilkovanie musia byť totiž dvaja. Ale dnes som sa dozvedela jednu dobrú správu, ktorá mala byť podmienkou pre začatie snažilkovania a ešte čakám na druhú 😉 Potom sa dúfam pridá aj MM 😅

mmem_
29. máj 2009

let: taketo nieco? my mame take obycko z hypernovy ale dost tvrda je aj pre mna, toto je nejaka tvarnejsia?

http://www.pompo.cz/detail.asp?zbozi=18654

bilu: mor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , nedam sa odradit, i ked lepi mi riadne, ale nech su testy dobre a mozno zo mna nervozita opadne, a este ked vyriesime ako to bude pred a pocas porodu,kam s malym zatial, to bude este.musim vyzvediet od susik ako to budu robit oni,lebo tu tiez nemaju nijaku babicku.

bilu: mala som 14tt 😀

mmem_
29. máj 2009

no uragana stichol,idem aj ja zalomit na chvilu 😝

zuzana76
autor
29. máj 2009

ja si citam v tej starej teme co hodila lenka, ach jaj ta nostalgia 😵

mmem_
29. máj 2009

uragan

no podla mojich planov som uz mala byt oddychnuta a mala som mat vyzehlene

realita,idem si lahnut, zehlit nebudem 😀

bilushka
29. máj 2009

Preco sa nemozu jest salamy, ked sa koji? 😕 😕 😕
Citam tu staru temu a ze ani cokoladu sme nejedli, paradajky, papriku, ja si nepamatam, ze by som to dodrziavala 😅

zuzana76
autor
29. máj 2009

bilu, to som asi ja 😀 pisala

mne dokina vtedy zakazala salamy, masove vyrobky kvoli listerioze, smotanu kvoli hnackam aj listerioze, zeleninu kvoli naduvaniu okrem korenovej, cokoladu kvoli alergii- vyhadzaniu sa, aj paradajky, papriku kvoli nafukovaniu

letuskah
29. máj 2009

mmem hej to je ona, je makka a da sa zarobit s vodou a bude este makksia, je z psenice takze ked to dieta aj zje tak nevadi a zabavi sa s nou na hodiny

peta28
29. máj 2009

mish uprimnu sustrast ..
Bilu ten nedoplatok nezavidim, my sme konecne mali tento rok elektriku preplatok a cakame teraz plyn. Bola dost dlho vykurovacia sezona, tak som zvedav.a
Jasne zen a vode mame vzdy nedoplatok, lebo to nase trdlo chce stale vo vani plavat, takze kazdy ked pol vane + este litre na sprchovanie.
Nam to chodi vsetko takto zvlast, raz rocne, voda kazde 3 mesiace.

Ja som sa sama so sebou rozhodla ze druhe dieta chcem, ale tak o 5-6-7 rokov.. vela sa popisalo sice o vyhodach maleho vekoveho rozdielu, ale v mojom pripade to vidim skor ako nevyhodu, takze to nebudem nejako riesit a uvidime co prinesie cas

meganik
29. máj 2009

no tak dneska som extremne sikovna, dnesny pridel ucenia som zmakla pomerne rychlo 😎 tak podla vsetkeho kofeinove ucinky zo vcera na mna posobia s 1-dnovym oneskorenim 😀

aj my cakame na preplatok resp. nedoplatok, ale v pripade takych cisel ako tu hadzala bilu ma asi prinajlepsom porazi 😠 tak tajne dufam, ze to cislo bude skor smerovat k retaux 🤐

baby...a to tu budem jedna z mala, co sa nechysta v dohladnej dobe na dalsie mimi 😨 teda nie zeby som nechcela, ale ... je toho proste vela...no ale v kazdom pripade vam vsetkym snazilkam zelam plodne obdobie a coskoro krasne rastuce bruska 😵

mimi.k
29. máj 2009

Čo hrozí v obľúbených turistických destináciách

Chorvátsko - cestovateľská hnačka, hepatitída typu A a B, pohlavné choroby, kliešťová encefalitída, tropické horúčky prenášané článkonožcami, purpurová horúčka, kožná a orgánová leishmanióza
Španielsko - cestovateľská hnačka, kliešťový návratný týfus, pohlavné choroby, purpurová horúčka, kožná a orgánová leishmanióza
Taliansko - cestovateľská hnačka, pohlavné choroby, purpurová horúčka, kožná
a orgánová leishmanióza, horúčka papatači
Egypt - cestovateľská hnačka, schistozomóza, hepatitída A, pri dlhšom pobyte aj hepatitída B, brušný týfus, besnota, meningokoková meningitída, malária, horúčka dengue, početné parazitárne ochorenia
Tunisko - hepatitída A, cestovateľská hnačka, brušný týfus, kožná leishmanióza, horúčka dengue, parazitárne ochorenia
Turecko - cestovateľská hnačka, hepatitída A, brušný týfus, schistozomóza, horúčka dengue, besnota, cholera

tak ja teraz neviem...
😀

letuskah
29. máj 2009

meg sikovnica, daj si pauzu 🙂 mne tie tabletky nepomahali ani s 1 dnovym oneskorenim, mne sa po nich strasne dobre spalo 😀

mimi mala by si sa tej dovolenke asi menej venovat, nemusiso vsetkom vediet 😉

peta28
29. máj 2009

meg neboj ani ja sa neponahlam.. a drzim palce aby si to ucenie zvladla. ja som ten stres zazila s obrovskym bruchom, uz som nevedela ako sa mam pri to uceni ulozit. neviem si ani len predstavit ako by som sa ucila s Timkou, ked neviem ani casopis precitat..

mimi to netreba az tak brat doslova.. vsade nieco hrozi a neda sa proti vsetkemu zaockovat pokial dodrziavas normalnu hygienu a nepijes vodu z vodovodu, tak nie je ziadny problem.
My sme boli v Egypte ked mala Timka rok a v pohode a to o Egypte koluju horsie chyry ako o Turecku.

A co sa toho sedenia v lietadle, ja som sedela s Timkou na rukach 4 hodiny, lebo cele prespala a nedalo sa ani pohnut. Bala som sa ju aj prelozit muzovi na ruky aby sa nezobudila a nerobila krik, tak som radsje sedela bez pohnutia a tlacila ocami hodinky aby sme tam uz boli. V mojom pripade jedlo ani zachod nehrozil....som zvedava ako tento rok zvladneme 6 hodinovu cesti autom. Tam asi nebude problem ked pojdeme v noci, len neviem ako spat , kedze to bude cesta cez den .. este ze berieme mamu

mimi.k
29. máj 2009

Meganik, Peti, ja sa asi pridám do vášho tábora, čo sa ďalšieho mimi týka...neviem...teraz to cítim takto nejako...uvidíme, či sa niečo časom zmení...

A ja sa vôbec nebojím o seba, len o Adamka, možno je to tými rotavírusmi, keď sme tak dopadli...ale ja si napr. neviem predstaviť, ako ho budem sprchovať, lebo doma on tú vodu pije, keď sa sprchuje 😀

peta28
29. máj 2009

mozno tak nebude, predsa len tie deti sa spravaju uplne inak v cudzom prostredi, bude mat ine podnety co bude pozorovat. Aj Timka pije vodu, ale tam sme si davali extra bacha aby si ani len neglgla. Velky pozot treba davat aj v hotelovom bazene, z toho mali ludia najviac hnacky

mimi.k
29. máj 2009

Aha...Peti a keď ste jedli napr. ovocie a zeleninu, ešte ste si ju aj sami umyli v nejakej balenej vode?

peta28
29. máj 2009

my sme to vsetko supali, nadavala som jej jablcko so supkou a take co sa nedalo osupat tak sme preventivne radsej nejedli.. najviac sme jedli melony, tie chutili aj malej

peta28
29. máj 2009

aj flasky na caj a sunar som umyvala v prevarenej vode, mala som preto so sebou kanvicu, a este som to vzdy vriacou vodu obliala, zuby rovnako malej len v prevarenej vode

letuskah
29. máj 2009

mimi podla mna Adamko pochopi ked mu vysvetlis, napr niektore veci ked kubkovi zakazem tak posluchne a pitie vody pri umyvani by asi posluchol, teda nepitie, a budete davat pozor ako pise Peta a mozno ze tym rotavirom je Adamko o trochu imunnejsi tak neboj, na dovolenke si mas oddychnut a nie stresovat 😉
inak Kubko si pred par dnami spomenul ako si Adamko vtedy udrel usta o ten stol v palacinkarni, som nechapala 😕

mimi.k
29. máj 2009

Letu., veď áno...nechcem stresovať, len tým, že všetko študujem, tak mi kadečo napadne 😉
Fíha, tak super...aj Adamko si hocikedy spomenie na niečo, čo sa stalo dávno a opíše mi to troma slovami...napr. ako sme boli na tej chate minule, tak jeden kamoš tam tancoval a on si tak každý tretí deň na to spomenie a povie jeho prezývku (tak ho všetci oslovujeme) a že mu hrajú 😀 😀 😀 zanechalo to na ňom asi veľmi hlboký dojem 🙂

letuskah
29. máj 2009

mne niekedy chvilu trva kym pridem na to o com toci, ale najlepsie je ked nieco take rozprava muzovi alebo mojej mame a ti nevedia rozlustit co hovori 🙂

mimi.k
29. máj 2009

presne...aj ja robievam tlmočníka 😀

mimi.k
29. máj 2009

No nič, idem baliť, prajem krásny víkend 🙂 .

letuskah
29. máj 2009

mimi pekny vikend 🙂

lenkamt
29. máj 2009

ahojte 🙂

takže máme po koncerte a najžhavejšia zákulísná info je že maria čirova je tehu 🙂 🙂 🙂 tak aby ste sa s ňou v niektorej témičke nestretli 😀

Peti - vekový rozdiel 5-6-7 je super 🙂 🙂 🙂 som rada že si sa takto rozhodla 🙂

Mimi - neboj, nič vám nebude. a príjemný víkend 😉

mmem_
29. máj 2009

no ja mam vacsiu cast vyzehlenu,este muzove kosele 😠 😠 😠

a idem spat, muz musel ist este do roboty 😖 ale ja uz nevladzem

no s tym vekovym rozdielom medzi detmi sa musi kazdy za seba rozhodnut,vsetko ma svoje za a proti. hlavne nech je pohoda
Tak budem referovat o tej pohode v novembri 😀 😀 😀

caf caf

mmem_
29. máj 2009

leni to som uz niekde citala aj som sa divila ze kto to je a to je nejaka spevacka?