Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
10. jún 2009

peta:
a vam sa ta redukcia nesmyka z WC dole? My sme kupili tiez taku obycajnu k mamke, lebo tam nemame serbel (kupili sme v Kike taku klasiku s myskou) a u mamy sa nam to smyka dole. Ved to tam nemas ako uchytit.

meganik
10. jún 2009

lejla...danubia je akoze obdchodne centrum, je tam carefoure, nay, bata a pod. je to hned oproti petrzalskemu tescu 😉

peta28
10. jún 2009

lejla vsak to zaklapnes tou zachodovou doskou tak to vlastne zaklapnes

Danubia je tan kde je Carrfour v Petrzalke, a je tam taky jeden velky obchod so vselicim oproti potravinam

peta28
10. jún 2009

meg gratulujeeeeeem k statniciam, tak si to zvladla super sikula

meganik
10. jún 2009

peti dik...vcera to bol fakt zabijak, cely den v strese a potom taky vydych a nic len unava, spanok, rychlo sa konecne v klude najest a tak...vlastne dneska je to 1x co Natalka spi a ja niesom zalezena v knihach...az mi je to divne

meganik
10. jún 2009

vidim, ze t u riesite redukcie...my zatial tiez nemame, Natali chodi raz na serblik-raz na velke wc...akurat dneska sme boli v avione a chcelo sa jej pisat, tak sme nabehli do babskych wc a bol tam aj taky minidetsky zachodik, tak som ju tam supla (najprv som jej misu oblozila wc papierom 🙂 ) a pekne sme sa vypiskali 😵

letu pekne boticky si kupila Kubkovi, ja tiez hladam teraz take nejake pre Natali do vody a na mmb maju pr. tie adidasky slapky o 3-4 € drahsie ako dneska v adidase v avione

letuskah
10. jún 2009

meg a to sa chvalis az teraz? gratulujeme to je supes 😵 😵 😵 😵 dalsia sikovna mamicka 😉
sa vam teraz bude zit lazo plazo, este sa nudit zacnes 😀

peta sak ja nabuduce s vami prekonzultujem svoje nakupy 😀

lejla77
10. jún 2009

Danubia - aha -nevedela som, ze sa to tak vola.

peta:
hej, ale maly mi to prevali a smyka sa mi to, lebo doska mi na to nesadne. Ja neviem, ci ma mamka divnu dosku - ona ma taku siroku, mozno aj preto. Asi to zoberiem domov odskusat. Lebo chudak ked sme u nej tak sa pyta kako a musi do plienky. 😖

letuskah
10. jún 2009

to je to ze ja sa velmi malo dostanem do obchodakov takze to ani nemam s cim porovnat 😔

meganik
10. jún 2009

letu ved prave teraz mam prazdniny az do novembra...tak normalne mam strach, ze zleniviem 😀

inak ani ja nebeham nejako extra po obchodoch, viac menej len rychlo nakupime potraviny a prasime prec, ale toto mi dneska udrelo do oci

lejla77
10. jún 2009

letu:
ale to musis mat na to asi stastie, aby si natrafila aj na take lacne. Keby som tam chcela teraz ist, tak ich urcite nebudu mat.
Aspon v tom je to vyhoda, ze nemusis nikam chodit. 😔

meg:
gratulujem 😉

meganik
10. jún 2009

leni tak uz aj dvojky zacali vykecavat fiha..tak to my sme fakt posledni 😒 Natalka si este stale vystaci s tymi 4 ci piatimi slovickami, jediny pokrok co sme nedavno dosiahli je ten, ze mna zacala volat mamina 😵

lejla77
10. jún 2009

meg:
inac aj ja som si minule vsimla, ze v Avione su lacnejsie adidasky - aj tenisky aj sandalky ako na mmb.

meganik
10. jún 2009

lejla dik 🙂

a nova tehulka nie je ziadna 😕 u juloviek sa druhe kolo celkom rozbehlo

peta28
10. jún 2009

Letu ja tiez skoro vobec nechodim do obchodov, vsetko nakupujem cez net, ale aj tam si treba porovnat.
Mna sralo ked som kupila u jednej baby ponozky pre maju za 3.30 a u druhej som ich nasla za 2,80.. ze som mohla na postovne mat polovicu.

meganik
10. jún 2009

tak som pridala nejake fotky 🙂

inak mimi-peti uz davnejsie som videla vase rodinne fotky na nejakej stranke fotografovania...no ste tam vsetci krasni, usmievavi, velmi vam to tam pristane 😉

mima fotky z dovolenky su super, krasne...hned by som tam isla 😉

slavi, leni aj vase fotky som mrkla, bambulky su zlatucke 🙂

peta28
10. jún 2009

Baby dnes maju v Bile akciu na vsetky plienky - 20 % zlava... pre plienkacov.
Napriklad Pamperskz maju eco balenie za 13,29 eur - 20 % , t. j. za 10 ,63.

letuskah
10. jún 2009

peta esteze sme cez vikend kupili megabalenie plienok dost draho kedze sme uz nemali ani jednu 😠 oni tie akcie tak dobre daju

meg Natalka ako sa zmenila, tiez je uz velkacka 😵

maji4
10. jún 2009

Ahojte tak Lili už spinká a ja oddychujem dnes išiel muž zasa na nejakú akciu čo si organizujú zamestnanic 😠 😠

Let ja nie na som nikdy večeru nevarila 😕 to si ma s niekym pletieš, môj muž odjakživa si na večeru robil len chleby alebo keď mám ja krámi tak robím hranolky zo syrom ale to až ked Lili spinká takže to neni večera ale nocera 😅 😅
Akurát som minule mužovo hovorila ,že sa teším keď bude Lili chodiť do škôlky ,že nebudem musieť vôbec variť lebo obedy ja budem mať Lili tiež a mužovi poviem ,že nech sa tiež zahlási na obed 😅 teraz si nosí z domu vraj majú strašne malé porcie ako pre škôlkarov nuž ale keď budem robiť tak si bude musieť zvyknúť 😅

Let tie plátenky sú krááásne 🙂 🙂

maji4
10. jún 2009

meg GRATULUJEM končne si oddýchni 😉 🙂 🙂 🙂

lejla aj my máme tu redukciu čo sa nám ten zadok šmýka dozadu ale keď to trošku nakloním ako keby to chcelo spadnúť do misy tak to potom drží a Lili v pohode na nej sedí akurát v poslednej dobe vždy keď si tam sadne tak chce isť hneď aj dolu lebo kričí ,že komar komár....neviem bojí sa muchy komára ja neviem čo budem s nou robiť cez leto keď tá všetká háveď povylieza 😔 😔

maji4
10. jún 2009

Ozaj už som si objednyla toto:http://www.najlacnejsisport.sk/master-king-p-271.html tak som zvedavá kedy mi to príde baby vám to do koľkých dnoch prišlo??

mmem_
10. jún 2009

ahojte
tak my sme sa dnes dovalili domov,len prehodime kufre a ideme zajtra na SK tak si vas potom docitam a popisem.bolo super

lenkamt
11. jún 2009

dobré ránko 🙂

baby v turecku hlásia už 38C, môj muž odmieta ísť 😀

a práve som z mmb objednala tie penové nálepky a pastelky do vane, zoberiem tam nech majú show v bazéniku 😀

Meg - Natálka je fakt krásna slečna, ja chcem také vlasy 🙂 😵 a gratulka pravdaže 🙂

Mmem - vitaj, akurát včera som na teba myslela, že kedy sa vrátite 😅

a vôbec neviem kedy sa vracia Bailey 🤐 sa hanbím, nejako mi to ušlo 🙄

mishelin
11. jún 2009

leni daj link na tie nalepky 😅 😉 chcem kuk ze co to je

lenkamt
11. jún 2009
lenkamt
11. jún 2009

a taketo kadeco ma ta baba s nalepkami http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=7447

lenkamt
11. jún 2009

myslim ze Peta tie nalepky chvalila 🙂

lenkamt
11. jún 2009

bože tak aspoň sa vam posťažujem - chudá som ale v poslednej dobe mám brucho ako v 3mesiaci 😝 tak mi chlap naordinoval sklapačky - včera som chcela dať prvých "10" 😀 a namiesto toho som si po večeri dala 4krovky 😝 😀 asi prídem na prázdniny k Majke okupovať jej čarostroj, ja sa nechcem vidieť po 12dňoch all inclusive 😅 😀

retaux
11. jún 2009

Ahojte!
Meganik: tak gratulujem 😉 Musí to byť super pocit, že?
Natálka teda riadne vyrástla.

Slavenas: nič si z toho nerob, my sa tiež tak ľahko od nočníka neodučíme. Lucka síce na ňom sedí, ale len keď vstane ráno a poobede, keď vstane. Inak si naň nechce sadnúť a stále plače, keď ju tam chcem dať, tak ju tam nedávam. A na redukcii nechce vôbec sedieť. 😖 😖