Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
11. jún 2009

let a najhoršie na tom je ,že som skoro 50 lakov vyhodila lebo mi povysychali čo som ich tak dlho nepožívala 😠 😠

maji4
11. jún 2009

let banán sa kúpe 😀 😀 😀 😀

letuskah
11. jún 2009

zuzi hej ja uz si tiez kupujem akoze na meniny 😀
maji ja som tiez vyhodila ale neviem teraz cim si mam lakovat ked mi to nechty vysusuje

zuzana76
autor
11. jún 2009

a saty co som mala vyhliadnute na promociu, tak uz su asi predane, som sa ich bala kupit,ze su mi akurat, vazila som 53 kg, ze co ak este kilo priberiem, ze sa do nich nevmestim, nadherne boli, ale po vcerajsich vracackach mam hadam ani nie 50 kg

letuskah
11. jún 2009

ja mam dvojo plaviek z quelle, jedny stare dvojdielne a su super a tie deruhe tehotenske, a tiez su dobre, dobry material a tie jedny co som aj nosila sa vobec nevytahali ani nic

letuskah
11. jún 2009

zuzi mozno na teba cakaju krajsie 😉

maji4
11. jún 2009

no a moje dieta je už hore ledva zaspala a spala 30 minút 😠 😠 😠

letuskah
11. jún 2009

maji ale hlavne ze uz spala v noci lepsie 😉

bilushka
11. jún 2009

Ahojte zeny,
som nasrata a potrebujem radu: baba, co som si od nej objednala tie opalovacky pre maleho mi ich poslala v pondelok a este stale mi nedosli, takze je jasne, ze problem je u nas na poste, ved nie je mozne, aby ti kripli v priebehu mesiaca stratili 2 baliky!!! 😠 Najlepsie je, ze ten overal pre maleho by uz mal byt tiez na ceste, tak sa bojim, ze aj ten tak dopadne, to ako je mozne, ako si to vobec mozu dovolit a ked sa tam idem stazovat, tak len myknu plecom, ze to sa stava a nech druha strana poda reklamaciu?!?!
Co mam teraz robit? ☹

Leni, tie topanky musia vyzerat krasne na nohe, ale tiez nic pre mna...

Meganik, srdecne blahozelam k titulu a uzivaj si teraz oddychu a pocitu radosti 😉

lenkamt
11. jún 2009

Zuzi - na meniny mám už toho veľa 😀 už len začať s narodkami 😀

Bilu - skús napísať mail normálne na centrál poštu, asi fakt na tej vašej kradnú 😝

letuskah
11. jún 2009

bilu jedine ako pise lenka s tym ze aj ta baba by to mala reklamovat, lebo teba ani nebudu pocuvat

bilushka
11. jún 2009

Zuzi, ja som sa vzdy bala objednavat si plavky cez net a potom som to riskla a objednala si od tejto baby:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=91093
A mozem ti povedat, ze som nadsena, poslala mi spodok z plaviek a dve velkosti podrseniek k tomu, ze ktora mi bude sediet, nech si necham a tu druhu jej poslem naspat a ze keby sa mi tie plavky vobec nepacili, nech jej ich poslem naspat vsetky, takze som bola velmi milo prekvapena, su sice z tych drahsich, ale to uz vidis ked chytis do ruky, ze su kvalitnejsie a nie podprsenky vypchate molitanom ako na trhu, u Cinaka ked som si skusala plavky, tak som mala bradavky az pod krkom kolko tam mali napchateho molitanu v podprsenke 😒

Leni, ja som asi naivna, ale take nieco existuje? 😕
Este nepoviem, ze ked je to posielane ako obycajna zasielka, ale doporuceny poisteny balik???

lenkamt
11. jún 2009

ja si idem dočítať múdre rady ženských časopisov ako byť cickamicka 😀 tie brušáky sa mi nechcú robiť, tak idem hľadať ľahší spôsob, s čokoládou v hube 😀

bilushka
11. jún 2009

Tie baby podali reklamaciu u nich na poste, to hej, len ked ja tusim, ze problem je u nas na poste, tak co s tym mozem urobit ja? A hlavne donekonecna objednavat plavky a overaly pre maleho a platit to a baliky sa stale stracaju-uplna psychiatria! 😠

zuzana76
autor
11. jún 2009

bilu, aj ja by som sa stazovala niekde na vedeni posty, nielen u tej tetusky v priehradke, normalne oficialnu staznost a najlepsie, kebyze tak urobi aj ta baba co to posielala, toto naozaj nie je normalne

zuzana76
autor
11. jún 2009

bilu, no tie plavky su fakt senzacne, ale za tie prachy kupim aj v obchode, nie? musim pobehat nejake shopy, ale tak mi treba , v zime som ich mohla mat za polovicu

lenkamt
11. jún 2009

ale aj také kozy 😀

bilushka
11. jún 2009

Zuzi, diky, idem to pocitat.
Hej, kupis aj v obchode, lenze mne sa nechcelo behat a hlavne skusat s metajucim sa deckom v kociku.

Leni, ty si tusim vsade vies nieco vybrat 😀 😀 😀

lenkamt
11. jún 2009

hej hlavne letím na kozy 😀 svine tie baby normálne ma nasrali 😀

chápete že ešte stále neležím a nečítam 😅 😀

bilushka
11. jún 2009

Leni, ja som jej tiez napisala, ze spolu s plavkami mi mala poslat aj take telo, ako maju tie baby na fotkach 😀
Ale to su nejake mrciny vyretusovane, berme to tak 😀

Zuzi, citam tie tvoje temy a zistujem, ze som bola doteraz vlastne uplne out, lebo stracanie a vykradanie zasielok je na poste asi na dennom poriadku 😠 A zaujimave, ze po reklamacii, sa tie veci zazracne nasli 😠

bilushka
11. jún 2009

Letu, som to zacala citat, ale v mojom momentalnom rozpolozeni to nezvladam do konca 😔
1979 bol najsilnejsi rocnik-to som aj ja, zase nas je najviac, nemozem vyniknut 😀 😀 😀

retaux
11. jún 2009

Ahojte!
Zuzi: jedny plavky som kúpila v hyperi a druhé v NewYorkeri (ten je tiež v hyperi a mali tam dobrý výber a aj prijateľné ceny) a krásne majú aj na pešej. Je tam taký obchod na plavky len.

Leni: sandálky nemajú chybu. Aj ja podobné zháňam, ale bez toho uväzovania okolo nohy. Moja kolegynka mala veeeľmi podobné ako tieto tvoje. 😉 😉 Ja tiež nemám problém s vysokými topánkami a ešte keď je takto plná podrážka tak je to úplne v pohode.

letuskah
11. jún 2009

bilu najsilnejsi a najlepsi 😀

zuzana76
autor
11. jún 2009

leni, hej, tie som pozerala, tiez sa mi strasne pacili a tiez chcem take kozy a aj taku opalenu plet 😀 😀

ret, dik, tak behnem popozerat

bilu, moj je celkom pokojny, on si kludne sedi v kociku a caka, kym maminka poskusa oblecenie 😀

bilushka
11. jún 2009

Baby a boli ste v takej situacii, ze ste mali priestor pre dieta, aby sa hralo-napriklad ako ja som teraz u nasich, ze maleho necham na dvore, porozkladam mu hracky a idem si co ja viem urobit kavu do kuchyne a on je uz o dve sekundy na schodoch a krici, ze maminka, so mnou...Ja si stale hovorim, ze ine dieta by som uz musela brat od plotu, ako by zabehlo na druhy koniec zahrady a moj ked tam nie som, tak sa nevie zahrat 😝
Staci mu, ked len sedim na stolicke pri nom, ale stale ma musi vidiet 😖

letuskah
11. jún 2009

bilush mne to maly nerobi, on si ani nevsimne ze odidem, nie vzdy ale vacsinou ked sa ma s cim bavit tak som mu ukradnuta, teda klop klop klop

bilushka
11. jún 2009

Aj mne mama vravi, ze by sa uz mal vediet trochu sam zabavit, ja mu aj povytahujem ocinove naradie z dielne, ma tam kladivo, skrutky, kluce-vsetko s cim sa rad hra.
Ako ho mam naucit trosku k samostatnosti?
Alebo chcem od neho vela, ked sme v BA, tak ho mam stale pri sebe, tak by som vela chcela, aby bol teraz na pol hodku sam?

Ret, ako to, ze Lucinka pisti na nocniku, ved si pisala, ze ste uz bez plienok, ci to sa mylim? 😕