Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, malo by sa to postupne zlepšovať. Ak sa to nezlepšuje (nepredlžujú sa intervaly, kedy vystúpi horúčka), nestačí len Nurofen a pod., ale zvyčajne treba ATB. Po nich by to malo ísť postupne dole, záleží od ATB ako rýchlo.
Aspoň u nás to takto bolo vždy. 😒

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, kedy a čo si mu naposledy dala?

zuzana76
autor
6. júl 2009

aha, no zbohom ☹ , som zvedava , v stredu ideme k dokine

zuzana76
autor
6. júl 2009

dala som mu o 15.00 Panadol sirup, teraz vecer o 19.00 mu mozem dat Nurofen? ten som mu dala naposledy rano o 9.00

zuzana76
autor
6. júl 2009

ale my mame aj dietu, len zemiaky, ryza a suchare a caj ☹

zuzana76
autor
6. júl 2009

lebo rano 1x vracal a potom jedna taka hnackovita stolica

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, keď je zle, môžeš to striedať po 3-4 hodinách...ja som striedavala Nurofen a Paralen, ale ak vydržal tých 6 hodín, tak som dávala len Nurofen.

zuzana76
autor
6. júl 2009

ja mam nurofen cipky a panadol sirup, asi mu dam ten nurofen na noc, nech sa kludne vyspinka

mimi.k
6. júl 2009

Ja používam zasa Nurofen sirup a Paralen čípky...no som zvedavá, ako dopadneme. Už bolo asi dlho dobre... 😒

mima07
6. júl 2009

mmem hodila som si ten overal do albumu je to 62 mam aj taky biely pisu ze 3 mesiace ale je od tohto vacsi
zuzi ak po 3 dnoch teplota neustupi mala by si ist k lekarke do tych 38 je to v pohode to moze byt aj z prehriatia moj minuly tyzden tak mal

mima07
6. júl 2009

letu jakubko je bombovy 😉 😉

bilushka
6. júl 2009

Patkovi a Adamkovi zelam noc bez teploty a snad to nic vazne nebude, nech sa len poriadne vypotia a zajtra su opat fit 😉

Mimus, ake krasne fotky a ta kde maly sedi v tom velkom zelenom, to je taka velka hojdacka? 😨
Bude z neho asi zahradnik, voda je pre neho magnetom, len sa clapka a polieva 😀
Inak krasne je zladeny na tych fotkach kde ma oranzove gate aj klobucik, uz sa tesim, ked vas uvidim 🙂

bilushka
6. júl 2009

Zuza Belohorcova je tehotna, asi to som sa potrebovala dozvediet, aby som kludne zaspala, tak dobruuu 😉

retaux
7. júl 2009

Ahojte!
Normálne sa hanbím, že som včera zagratulovala len Mishinmu Paťkovi. 😔 Ja som úúúúúplne zabudla, že aj Zuzka má Paťka. Tak mu tiež dodatočne prajem všetko najlepšie a hlavne, nech mu horúčky rýchlo pominú.

Adamkovi tiež želám, nech sa rýchlo zbaví teploty.

Mima, Letu: pekné fotky a ešte krajšie detičky na nich 😉

Letu: to o tom hrachu som ani ja nevedela. Prvýkrát to počujem 😨

lejla77
7. júl 2009

Ahojte

nestiham vas citat, tak len v rychlosti. My sme chori, Stanko ma zasa chytene priedusky, tak sme na ATB. ☹ V robote uplne od veci, asi ma chce sefka vystvat. Mali sme 13-platy a dostala som velke hovno. 🤐 S muzom na noze, takze mam fasa zivot. 😢

peta28
7. júl 2009

Lejla boze ani nevies ako s tebou sucitim.. ja mam tak na hovno den vobec cele to mam teraz na figu... ani nevies predstavit... ani pisat sa mi o tom nechce, lebo presne sa potvrdzuje pravidlo ze na posrateho aj hajzel padne..

letuskah
7. júl 2009

caute
dakujeme za chvaly
chorusikovia nech nie su chori
Peta, Lejla, tak snad sa ten den este trochu napravi, do vecera je este daleko 😉
Lejla Stankovi rychle uzdravenie, aby nemusel tolko tych ATB papat...

my sme boli vonku uz o 9 a dobre sme urobili lebo uz sa tam o 10,30 nedalo existovat...
vcera sme mali este jeden kakaci uspech, uz bol taky nervozny bez plienky, chodil dokolecka ako ked si pes hlada miesto a ked nebolo kam tak sa aj s nocnikom uspokojil 😀

lejla77
7. júl 2009

peta:
☹ mame nejake podobne osudy. 😔

letu:
paci sa mi tvoj optimizmus.

zuzana76
autor
7. júl 2009

ahojteee

dnes rano aj 4x zvracal, ale tak,ze vypil vodu a po hodinke ju vyvratil, aj caj, sedimentaciu zvysenu nema, moc sme nemohli odobrat, kedze sme tam cakali asi hodinku anechcel cikat, ale vraj nejaka zaludocna viroza, dnes sme boli u nejakeho lekara, lebo ta vcerajsia ordinovala az od 12.00, ale je stale hladny, uz zjedol banan, suchy chlieb, pije vodu, hoci mu mam davat taky roztok Kulisek, ale to nechce ani za svet 😒

mimi.k
7. júl 2009

Ahojte,

Peti, Lejla, niekedy sú také blbé dni. Keby to mal človek aspoň doma dobré, bolo by to iné, ale keď je to na figu doma aj v práci, tak to je už moc.

Zuzka, sa mu nečudujem, Kulíšek je hnusný...ale ryžový a mrkvový vývar je ešte super na takéto problémy...a horúčku ešte má?
Ale je fajn, že mu chutí jesť.

Ja som dala Adamkovi večer Nurofen a ešte aj o tretej ráno, bol úplne rozhorúčený, ale neviem, koľko mal, nechcela som ho budiť, tak som mu to len vstrekla do pusy a odvtedy nemal horúčku...teraz som mu merala pred spánkom, tak som zvedavá aký bude, keď sa zobudí...keby nemal tie sople, tak si myslím, že sú to zuby, lebo brutálne slintá...

A dnes ma kontaktoval jeden kolega, že šéfstvo z AT si pýtalo na mňa súkromný kontakt (keďže firemný mobil som vrátila), že možno chcú, aby som pre nich niečo robila, tak som úplne v šoku, lebo som si myslela, že na mňa už úúúplne všetci zabudli na tejto super materskej.. 😕 .len sa desím, keď mi zavolajú, veď budem len tak hapkať, už sa neviem ani po slovensky normálne vyjadrovať, nie to ešte v inom jazyku...

mimi.k
7. júl 2009

A kde je Lenka?

bilushka
7. júl 2009

Caute,
Peti, Lejla, drzte sa, ja viem ze je to tazke pri detoch este aj do prace chodit a ty Lejli aj muza este riesit, snad uz bude len lepsie...Hlavne nech sa Stankovi polepsi a zaberu mu rychlo ATB, ked uz ich zase musi brat.

Mimi, ved si mi vykseftila tricko, to znamena ze tvoje znalosti nemciny su na spickovej urovni, potom daj vediet, ze co od teba chceli, lebo to ja som len tak srandovala nech ides do prace a ja sa ti budem starat o
Adamka 😕 🤐 😀

Ret, zohnala som dnes v sidliskovej drogerke ten Jaso prasok a to je povodne na zaclony urcene?

My sme boli dnes na kontrole s malym, tak uz je oficialne zdravy, len este poslednu davku antibiotik zoberie vecer a uz sme pripraveni sa stretavat, len sa este vcera vysypal na krku a chrbatiku, tak neviem ci reakcia liekov na slnko, alebo bude alergicky na penicilin, lekarka neriesila, napisala Fenistil, lebo ze to by sme sa nedopatrali, lebo: preco prave na chrbatiku a preco ked papa ATB a preco az po 5 dnoch atd. 😝

Zuzi, tak skus este ten ryzovy odvar ako pise Mimi to je aj tak divne, lebo keby mal virozu tak by mu ani nechutilo tolko papat a ty ked pises, ze je stale hladny...tiez zahada.

mimi.k
7. júl 2009

Bilu., to ja ak by som to vzala, tak len z domu 😉 a keď si občas odskočím do AT, tak Ti ho hodím na krk, alebo pôjdete so mnou a nakúpiš zatiaľ v Parndorfe 😀 😀 😀

mimi.k
7. júl 2009

Bilu., mne sa takto vysypal po dobratí Sumamedu a Sumamedu Forte...tiež na chrbátiku...keď som to povedala Dr., tak nám ich potom už nepredpisovala a vybavená vec. Fenistil som vtedy dávala.

baileysa
7. júl 2009

caute,

sa hlasime k chorusikom 😖 vcera vecer isla spat, o stvrt na 11 sa zobudila a cela horuca, namerala som 40 😔
lieky nam zabrali tak to slo dole, ale niekedy v noci okolo 3 uz bola zas horuca, tak okolo pol 5 sme davali dalsie lieky, teplotu si uz nenechala zmerat, ale ratam, ze rano sa znova blizila k 40 😔 potom zabral panadol a uplne v pohode cele doobeda, teraz spinka 😔

tak sa drzte chorobky, snad nam to vsrtkym rychlo prejde.

mimi, neboj, nemcina ti hned naskoci, ked budes nutena v nej fungovat 😉 drzim palce, nech daco dobre chcu 😉

bilush, super, ze uz ste oficko zdravi 🙂

maji, sa nikomu neozvala, ako dosli? sice tvrdila, ze sa pripoji, ale zatial tusim nist, tak snad sa maju bombovo 😵

belohorcova je tehotna? som minule videla tu cirovu dakde, ale mi neni moc sympatikus...

letush, gratulujem ku kakačkám do nocnika

mimi.k
7. júl 2009

A ešte Bilushka, tak ak budeme aj my fit, tak v stredu alebo vo štvrtok (dnes to Miško dohodne presne), pôjdeme k tej pani domov podpísať tú zmluvu k bytu, tak by sme mohli dať kafé aspoň, keď už budeme vo vašich končinách...

mimi.k
7. júl 2009

Baily, tak to ste na tom podobne ako my, len my sme nemali až 40...ale teraz je tiež úplne v pohode...nech vám to tiež rýchlo prejde. 😉
A ako sa cítiš? Nemáš nevoľnosti alebo také sprievodné príznaky? Iné chute? 😵

baileysa
7. júl 2009

baby, neviete aky je dobry teplomer, okrem toho co ide do ritky? usny alebo na celo? a znacka? viem, ze maji nejaky dobra ma, len si nespominam znacku...

mimi, citim sa ok, len musim mat kludovy rezim, tak to ma vytaca, beriem ten dupahston, z toho som hrozne podrazdena a zuriva, takze u nas to vyzera vselijako, chute mam, prepada ma hrozitansky hlad a smad hocikedy...

letuskah
7. júl 2009

baily aj vy? tak sa drzte, ja tieto teploty neznasam, chudence deturence

Zuzi ten kulisek je vraj humus, nam na tu virozu mudr u nasich poradila elektrolyt, je fenyklovy do jedneho roka a bananovy od jedneho roka, my sme mali ten bananovy, neni to bohvie co ale trosku lepsi ako kulisek, a davala som mu to po trochach striekackou lebo tiez to nechcel.
inak tiez sa mi nezda ze pyta papat na virozu, Kubko asi tri dni nechcel vobec jest, len sa nechal nalievat vodou a az potom po troskach papal, no hlavne sa drzte a keby daco bezte k mudr.

letuskah
7. júl 2009

bai a pod pazuskou si nenecha merat? ja mu meriam striedavo a v ritke ked je chory si ho namocim do oleja alebo natriem infadolan aby ho to nedrazdilo...