Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
9. júl 2009

mish:
dostala som iba 50 % z 13-ho platu - a okolo toho mudre reci - to je na dlho. Je tu dusno. Sefke sa nepaci, ze chodim skor .... a pod. A ze je maly stale chory atd...

Stanka davam cez den bez plienky, ked som s nim - cez vikend a tak - tento tyzden je chory - takze behal bez plienky. Na spanie plienku davam aj cez den aj v noci. A zacal sa celkom pekne pytat - ze "pisi pisi" alebo "kako". Niekedy aj zbytocne, sadne si na nocnik a povie "NIC" 😀

peta28
9. júl 2009

Lejla vsak ty si vzdy chodila prva z prace, este ked sme boli tehule si sa s nali lucila uz okolo 15.00 , tak co sa sefke nezda..

letuskah
9. júl 2009

caute
mish moj sa nepyta ani keby co bolo, doma chodi s holou prdkou a ked chce sam sa vycika. ked som mu nechala gatky a teplaky, ze bolo chladnejsie tak sa pocikal do nich ani ho netankovalo utekat na nocnik. tiez ma niekedy zabavu z curania tak chodi na nocnik tlaci o dusu a nic nevypisa tak potom sklamany pobehuje okolo nocnika ze neni vodicka 😀 no ale co sa kakania tyka tak tie nase dva uspechy boli asi nehody alebo co lebo uz druhy den sa vytentockoval hned vedla nocnika, ja mu ho pcham pod zadok, sadne, vstane ze nie a vykadi sa vedla, nechcem ho s tym moc nahanat aby sa nezasekol, to radsej zo zeme budem zbierat akoby mal mat averziu z kakania. dnes som to davala z koberca dole, esteze uz nema tie srajdy to by ma porazilo...

lejla ta tvoja sefka 😠

lejla77
9. júl 2009

peta:
ona najradsej uraduje do pol noci. A u nas je prac.doba do 16.30 Ale my sme sa dohodli, ze ona mi vyjde v ustrety a uz sa jej to nepaci. 😖

letuskah
9. júl 2009

lejla ludia ktory sa nemaju kam ponahlat po praci su najhorsi sefovia, z dvoch zamestnani som kvoli tomu odisla lebo som nebola ochotna tvrdnut tam do cierno ciernej tmy a teraz s malym duplom nie aby som ho vidala len vikendy...

pridala som fotky toho nosica 😵 😵 😵 😵 keby niekto namietal tu je postup zadarmiko http://scanditute.blogspot.com/

tintinka
9. júl 2009

ahojte.
letuskah, ten nosic si sila pre seba? na nosenie Kubka? nebude ti tazky? inac vyzera super, ja rozmyslam, ze by som si tiez asi usila, ale pre druhe babo, pretoze tie original su dost drahe. sila si to podla nejakeho strihu,ci len tak od oka? a kolko metrov latky si na to pouzila?

tintinka
9. júl 2009

oj, tak si ma predbehla, dik 😉
a este by si sa mohla odfotit v akcii s nim, ako to vyzera ked ho mas na sebe

letuskah
9. júl 2009

tintinka no v akcii to bude dost tazke, podarilo sa mi ho vcera presvedcit na skusku zaviazanie vpredu ale hned sa hrabal dole, na neho je dost maly, tak pod pazuchy ale na to tvoje nadchadzajuce leviko-panno by bol akurat. a tazky v nom je ale je pravda ze ked nemusim aj ruky zapajat tak to nie je take strasne. vystup na mount everest ale neodporucam.
treba na to minimalne 2m20 latky (kvoli popruhom), sirky aspon 1 meter. ja som kupila tri metre a ostalo mi aj na vankuse 😀

tintinka
9. júl 2009

no super, dik, ja som mala v plane kupit manducu, ta sa neviaze ale zapina, inac vyzera podobne. myslim ze ten mai tai sa ale nemoze od narodenia, ale nevadi, na to mam zasa babyvak alebo taku provizornu satku tiez po domacky vyrobenu.
si ale sikovnica, pekne sa ti podaril, a super farby, taky vesely je

lenkamt
9. júl 2009

ahojte 🙂

baby ja som vcera nemohla zaspat, lebo som tu napisala ze mY nespominaj 😝 😀 to co uz so mnou ide byt 😅

Lejla - 🙄 , ja si zostanem zenou v domacnosti, ved ja budem na ocr kazdu chvilu a domov tiez potrebujem chodit pred 16 😝

Letu - sikovnica si 🙂

Mish - najprv ho musis naucit sediet na nocniku, pri knizke alebo telke, potom som ja davala baby sediet kazdych 20min a ked nieco spravili tak dostali lentilku, postupne som intervaly predlzovala a medzi to som sa ich pytala ci idu cikat + ze ak budu chciet tak maju kricat. teraz sa uz vyzlecu niekedy aj same a sadnu si. potrebujes hlavne vela trpezlivosti, prvy tyzden som kazdy den naplnila pracku 😅 😀

letuskah
9. júl 2009

tintinka no hej na malinke babo potrebujes nieco ine, do tohot by som dala asi babo az ked same vie sediet, ono tie pasy by sa dali urobit aj na zapinanie ale na to ti asi treba poriadny stroj, na tom mojom by som asi nepresila popruhy, uz toto mal problem presit...

za pochvaly samozrejme dakujem 😵 😵 😵

leni asi si moc na dovolenke relaxovala, ja by som si taku chybu ani nevsimla nieto este nespat kvoli tomu 😀

retaux
9. júl 2009

Ahojte!
Fíha, Letu, ty si aká šikovnica 😨 😉 Ja mám doma tiež taký ministroj a mala som ho vytiahnutý asi jedenkrát 😅 😔 A ešte ťa obdivujem, že si na to vôbec nájdeš čas.

Mish: u nás je akurát výhoda to, že Lucka si na nočník sadne rada. Ale tiež sa nepýta a to už je vyše týždňa bez plienky (iba na spanie jej dávam). Stále sa jej pýtam, či ide cikať alebo kakať a keď ju tam neposadím a ona to neurobí, tak sa sama nevypýta. Radšej to urobí do gatiek 🙄 Takže len keď vystihnem, tak kakáme a cikáme do nočníka. Máme tak 2 nehody za deň.

baileysa
9. júl 2009

ahojky, 🙂

letush, aka si t sikovnica 😵 super 🙂 sa musis tesit, ked si si ho takto sama vyrobila 😉 a tu latku si mala aku? ci to su rozne druhy latok s rovnakym vzorom a onej farby???

my dnes ideme konecne po teplote von, ideme ku kolegyni na zahradu na kavu, tak sa strasne tesim 😵 inak ona nastupila na miesto mna, a tiez je teraz tehotna a tiez caka v januari 😅 sa u nas v robote smeju, ze moja kancelaria je carovna 😀 a kolegyne, co sa im nedari otehotniet si chcu pozicat stolicku 😀 😀 😀 aj ked neviem, ako ich napadla suvislost so stolickou 😉 😀 😀

mish, ja som zacala strasne skoro, takze si to mala este neuvedomovala, takze ked si to uz uvedomovala, tak vedela, ze preco sedi na nocniku, tak by som tak skusila, ako lenka pise, ked bola vacsia, tiez sme potom presli na lentilky 😉 pytat sa ti zacne asi postupne, ked zisti, ze sa to robi do nocnika

retaux
9. júl 2009

Tak čarovná stolička???? 😀 Daj si ju patentovať a zarobíš veľké prachy 😀 Užite si kávičku.

Lucka tiež preto rada sedí na nočníku, že tam sedávala tiež keď si to ešte neuvedomovala a bolo jej jedno, že kde sedí.

letuskah
9. júl 2009

dakujem 😵 😵 😵
bai latka je z ikey, je taka farebna vzorovana, nie su to ani previdelne pruhy ale take vselijake
carovna stolicka 😀 😀 😀

ja myslim ze to sedenie na nocniku nema nic s tym ci tam dieta sedavalo skor, lebo ja som tiez az teraz zacala davat Kubka nan a nema nic proti... tiez davam lentilky za dobre papanie a za kakanie kam treba, curanie riesim pochvalou a chodime splachovat 😀

tusim som si dieta zobudila, som tresla dverami na skrini a modlila sa aby to nepocul... pocul 😔

letuskah
9. júl 2009

dnes idem vecer hyrit, aj som sa zabudla pochvalit 😵 😵 😵 😵 😵 tesim 😵 😵 😵 😵 😵

peta28
9. júl 2009

Letu ty si sikovnica velka. To by si si normalne tym mohla privyrabat, prihlasila by som sa medzi tvojich prvych zakaznikov 😉

Ret aj ja mam ten ministroj a tiez som ho mala rozlozeny len raz ked som si zuzovala nocnu koselu do porodnice, som si kupila taku obrovitansku u cinana, ze ju potom vyhodim a nakoniec osm aj tak nosila erarne.

Ja som bola vcera po sto rokoch na kozmetika a rovno som si dala aj masaz co som nezvykla, tak strasne mi to pomohlo, bolo to uplne super ako som is oddychla, naposledy som bola asi vo februari, nahodou mala ta maja kozmeticka volne tak som sa tam hned supla.

Dnes mi boli robit aj obhliadku toho auta, tka uz to mozem dat do servisu na prestriekanie.. no zarobila som si krava, ale co uz, aj horsie veci sa stavaju.

Zajtra som doma, mam volno, tak sa tesim na predlzeny vikend s Timkou, niekam si vyrazime, na Zeleznu alebo tak.. V pondelok ju uz davam do jasli , ale uz teraz viem ze bude cirkus, predsa len 3 tyzdna doma asi urobili svoje.

No a prisli mi tie saty od tej Ildiko z mmb co som tu davala davno link a su bohovske, velmi sa im tesim.

Bai a nebola si nahodou v praci predtym ako si otehotnela? Ze by si si sadla na tu stolicku?? 😉

lejla77
9. júl 2009

lenkamt:
lenze ja ani OCR neberiem, lepim to dovolenkou a varovanim u mojej mamy - a ani tak sa jej nepaci. 😔

Tak dnes idem do servisu po auto - 410 EUR 😠 😠 😠 a to este nemam vymenene tlmice, co vyjde dalsich cca 250 EUR 😢

lejla77
9. júl 2009

peta:
☹ no ty s tym autom mas tiez smolu. ☹

peta28
9. júl 2009

Letu, Bai tak si ot uzite 😉

Mish u nas s tym nocnikom to tiez nie je na 100 %, mala rozumie co sa tam robi.. cika kaka pekne aj do zachoda aj do nocnika, ale stale jej este ujde. Ona ako keby sa zabudla vypytat, ked je zaneprazdnena inymi cinnostami. Teraz ked sme boli v tej nemocke tak nosila plienky tak sme nocnikovanie prerusili, tak zlenivela, ale vsak snad nebudem plienky kupovat do 5 rokov.

peta28
9. júl 2009

Lejla ale ja som krava, lebo to bola moja chyba, davala som pozor nech si nerozbijem spodok, kedze na ceste bol vyrezany cely kus asfaltu ako menia tie potrubia a este oproti mne isiel bager s nalozenymi kamenmi tak som sa mu elegantne vyhla do tej znacky. Ale poistovakovi som povedala ze ma skrabli na parkovisku.

lejla77
9. júl 2009

peta:
to je jedno, ze to bola tvoja chyba, aj tak je to smola. ☹ Stane sa. 😔 Ja som uz tiez 2 x burala so starou skodovkou 120-ou. 😲

peta28
9. júl 2009

no co , hlavne ze sme zdravi.. dnes volal muz na vysledny tak uz to ma v poriadku, preventivne sa bude cajikovat, tak uz snad od pondelka nabehneme na nas rezim, lebo taketo provizorne riesenia vselijake to je na figu...

peta28
9. júl 2009

Ak by ste videli niekde akciu na smyklavku prosim Vas dajte mi veidet, nechcela som ju kupit ,ale mala ju strasne chce, teraz su okolo 1000, ale viam ze po sezone su aj za polovicu. Minuly rok sme nekupili ze blbost a teraz to lutujem..

mmem_
9. júl 2009

ahojte

ja zajtra odchadzam na SK tak len na skok vas idem pozdravit.

mimi.k- ja som ti napalila tu bambulu ale netusim ako si to odovzdame.cislo na mna mas?

letu,mish_
no nase nocnikovanie ziadna slava,niekedy si sadne,niekedy radsej vedla a 2 dni za sebou sme mali klobasky na koberci 😝 ,inak len do plienky, ale vanish je vec zazracna,

ale je zlaty, aspon ma vzdy potom zavola a povie ze AHA, i ked nocnik ma o 5 cm vedla, no co s nim, chlapska logika

ja ho ale chapem,take cikanie na koperec plnym prudom ma predsa svoje caro 😀 😀 😀 😅 ,
u nas odmena nezabera,ziadny uplatok, ale rad vylieva pipi do zachodu

tak tolko moj prispevok, idem este dobalit,nejak sa mi nedari, teda sa mi nechce,furt odbieham

lenkamt
9. júl 2009

ahojte 🙂

Bailey, ty si aká čarodejnica, u vás si už ani nesadnem 😀

Peti - to s tým autom ma mrzí ☹ a hoď link aké máš šaty, ja som si kúpila v turecku za 15euri a sú super 🙂

Moni - 😀 malý aký zlatý 😀 a na sr si to uži 😉

idem čítať knihu, kúpila som si dnes eli elias zdochnute srdce a je to zatiaľ super /prečítala som už 33strán, kým baby pozerali tarzana 😀 / Bilushke by sa to asi fest páčilo 😉

peta28
9. júl 2009

Leni tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5998541
a vsetci mi ich vcera chvalili , tak som bola rada, som sa bala co to bude zas za handra z Hong Kongu, ale su fakt pekne a nikde som take nevidela

letuskah
10. júl 2009

caute
peti aby si nebola aj prva zakaznicka co by mi to obuchala o hlavu 😀 saty su pekn, a auto ma mrzi 😝 hlavne tie natahovacky s poistovnou su asi priserne...

baby my tu mame komarov ako nakakaknych, normalne za bieleho dna sa dobijaju dnu cez okno, som bola s malym nakupit a take roje okolo nas... fuj nechutne su, poobede uz ani nikam nepojdeme, jedine s repelentom.
vecer dojdu svokrovci tak musim este byt vyupratovat 😝

mmem moje dieta tiez urobi vedla a tesi sa, rehoce a vola ma mama kde si? poooozri sa a pritom ten jeho rehot, poskakovanie a mavanie rukami na vsetky strany, no zlaty, to sa a ni nemozem hnevat na neho 😀

retaux
10. júl 2009

A kde ste všetky? Hádam nelozíte po vonku. U nás prší. Ale vonku sme boli, Lucka mala pršiplášť a objavovala čaro mlák (všetkých 😝 ). To bolo radosti 🙂

Našťastie u nás nie je nejako veľa komárov, ale sem-tam sa nájde. Zato u našich je ich až-až. A bývate niekde pri vode, že to tam máte také zamorené?

letuskah
10. júl 2009

ret byvame na kopci nad dunajom a vzdy ked je zvyseny dunaj tak to tu je zamorene, okrem toho pri lese tak to mame dvojnasobne 😝 ale vraj vcera v spravach vraveli ze sa bude postrekovat tak sa tesim...