Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
3. aug 2009

Leni, praveze ta chcem vidiet, ak ty myslis vazne, ze prides vlakom do BA, tak akcoska plati 😵

Mne sa pacia najviac tie fotky teraz z posledneho razu co si pridavala, to su niektore az take umelecke, velmi pekne a dobra kvalita a potom sa mi este pacia tie kde maju tie bodkove saty a aj Verca je tam, tak to mozes rovno poslat ako dvojicko-trojicky, len makaj, lebo cim neskor posles, tym mensia sanca na uverejnenie.

mmem_
3. aug 2009

a nie je take ze vplyv mena na zivot online? a kto pise tie knihy? bo uz som teda vytocena 😀

bilu_ mozartove gule nelubim ale zmrzlina dobra, je nelubim tu tiramisu zmrzlinu ale zive tiramisu mnam mnam

bai: kedy prides do prahy?

lenkamt
3. aug 2009

Mima - ok

Bailey - ok

Bilu - ok 😀 zajtra mrknem na vlaky ako chodia 😀

bilushka
3. aug 2009

Mmem, ani ja nelubim tu tiramisu zmrzlinu.

Mimus, ved k tebe ideme buduci tyzden predsa, kedze tento sme to nestihli, kedze ty ides k nam 😀 😀 😀
A knihu prosim ta dones.
Teraz rozmyslam, ci som Mimi povedala, ze prides, ale tusim sme v tom strese na taky detail zabudli 😀
Rozpravala mi o svokre, vies tak ten prival emocii som nechcela brzdit 😀

baileysa
3. aug 2009

mmem, 14-17 oktober

tato kniha je numerologicka, ved ale ked tomu neveris, alebo co, tak sa nemusis podla toho riadit 😉

leni, konecne si dala linky 😉 takze mne sa naj naj naj pacia, bud ta v aute, len tam ich malo vidno do tvare, potom ta s podbradnikmi, tam maju super vyrazy v tvarickach a potom ta pod stromom, tam citit akciu 😉 🙂

lenkamt
3. aug 2009

aj mne sa najviac páčia tie s podbradníkmi a pod stromom 😅 tie najnovšie sú super, ale ony tam nie sú také pekné 😅

tak mi napíšte kam to poslať lebo nemám doma žiadne mama a ja 😀

baileysa
3. aug 2009

ani ja uz mamu nekupujem, tak ti neporadim 😨

bilushka
3. aug 2009

Mne sa paci hned ta prva z toho albumu dnes, lebo tam su ako cez kopirak a fakt zlatunke a potom este z druheho albumu cislo 68.

zuzana76
autor
3. aug 2009

leni, mne sa tiez najviac pacia tie pod stromom a v tom aute a potom este jedna akos toja pri tom aute a lucka,a lebo lenka ma v ruke tusim kocku cukru, nie to bude asi nejaka ina sranda, lebo na druhej fotke to uz nevyzera ako kocka cukru a este sa mi pacia tie s tymi srdieckovymi vankusikmi

lenkamt
3. aug 2009

posielam tú s podbradníkmi čiže č68 a dám aj tú prvú kde sa pchajú koláčmi, nak si vyberú, ak si vyberú 😀

lenkamt
3. aug 2009

to je krieda 😀

bilushka
3. aug 2009

Ja ako jedina uvedomela matka s Mamou na stole ti pisem pravidla:
poslat foto s najvhodnejsim rozmerom .jpg rozlisenie 300 dpi a velkost minimalne 300 KB na sutaz@mamaaja.sk
dalej poslat meno dietata a jeho vek a prilozit adrseu v pripade vyhry.

lenkamt
3. aug 2009

ďakujem 😉

bilushka
3. aug 2009

Posielaj, posielaj mam z toho vacsie nervy, ako ked som posielala ja mojho 😀

lenkamt
3. aug 2009

už som poslala 😀

bilushka
3. aug 2009

Uf uf no dobre, tak na dnes balim, uz aj prsat tu zacalo ☹

lenkamt
3. aug 2009

idem aj ja, dobrú noc 🙂

mmem_
3. aug 2009

no bai ja ani neviem ci tomu verim,skor je to pre mna zaujimavost,nikdy som to nesledovala,skor verim ze datum narodenia ma nejaky vyznam,to mi robila znama vypocet aj na Erika a vobec o nepoznala a dost to sedelo

zuzana76
autor
3. aug 2009

dobru noc

mmem_
3. aug 2009

nejak sa mi zasekol kon,

mne sa ta geddesovska,srdieckovske a tie dnesne prva

mmem_
3. aug 2009

no idem aj ja docitat este kym vidim
dobruuu

baileysa
3. aug 2009

tak dobru noc, idem sa venovat tej praci 😅

retaux
4. aug 2009

Ahojte!
Včera ste aký plodný večer mali. Nám nešiel PC 😒 Ale už to MM opravil, tak som všetko prečítala. A zo všetkých mien, čo ste tu spomenuli sa mne najviac páči Agátka.

A dodatočne želám všetko naj včerajším oslávencom.

katika1
4. aug 2009

Kedy ideme na chippendales??? 😀 😀 😀 doležité infošky mi neujdu, aby ste vedeli 😀 😀 😀 pozývate ma na rozlúčku so slobodou??? 😀 😀 😀

lejla77
4. aug 2009

Kocky, mozem porposit tie linky na plastelinu z mimibazaru?
Dakujem. 😵

retaux
4. aug 2009

Katika: čo to, čo to????? Žeby svadba bola už na spadnutie? 😨 😕 😵

peta28
4. aug 2009

Lejla mas nieco nove od tych opatrovateliek?

bilushka
4. aug 2009

Ahojte,
no my sme uz dnes aj stihli zmoknut, ze ideme sa trochu poprechadzat v gumcikoch a zrazu taky lejak, maleho reakcia bohovska, zastal na chodniku a reval, tak som ho rychlo brala na ruky, ale ja tak sme do nitky zmokli 😖

Mima, tak co s tym zajtrajskom?

Katika sa nam zvydava? Kedy mate termin?
Lebo Chippendales su az v oktobri, aby sme to stihli ako rozlucku so slobodou 😉

Lenke uz som kukla spoj, ide ti priamo bus z Martina, len 5,25 hod. trva cesta.
No co, trochu si pospis, pocitas, pohulis a uz si u nas.

lenkamt
4. aug 2009

v autobuse grciam, moja 😀 ja musím ísť vlakom 😀

inak supiš mať pc v kuchyni vyprážam karfiol a maniačim 😀

lenkamt
4. aug 2009

ide mi o 15 z vrútok o 18 som u vás ako na koni 😀