Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
4. aug 2009

ruším striptíz, ideme na svadbu 😀

vlásky si necha rozpustené, budeš krásna 🙂 🙂 🙂

idem normálne napísať Ivke do chorvátska, nech ju picne 😀

bilushka
4. aug 2009

Mne sa fest paci k tomu aj ten zavoj, co ma baba na obrazku.
Budes krasna 😵

katika1
4. aug 2009

bilu ja neviem 🙂 takto narýchlo sa mi to páči, nestíham myslieť na útek - nechcela som to plánovať dlho... toto sme sa rozhodli viac menej predvčerom 😀
a dakujem .. lenulik ano aj ja si myslím, že rozpustené

bilushka
4. aug 2009

Dnes mam taky dojimaci vecer, kamoske sa narodil syn, Katika sa vydava, este niekto hodte nejaky dojak 🙂

zuzana76
autor
4. aug 2009

no katika, uz si ta viem zivo predstavit, nadhera, aj my sme sa rozhodli narrychlo so svadbou, tusim 3.8. 1999 som zacala vybavovat sobas a presne v ten den sa narodil aj patko, no a sobas sme mali 9.10. takze tento rok to bude 10 rokov

lenkamt
4. aug 2009

Tásler by mohol povoliť Agátku a ja sa tu roztečiem 😀

bilushka
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
4. aug 2009

ja idem spať, či čo 😅 strašné celý týždeň bez chlapa, ani otravovať ma nemá kto 😀

dobrú noc 🙂

mmem_
4. aug 2009

jeeeeeeej katika gratulujeeeeeem tesim tesim a saty fantasticke aj ja ceeeeeem

bilu: tak nech to mas dokonale,nam 2 dni nesla tepla voda a teraz o pol desiatej prisiel opravar a opravil naaaaam ju,zobudil maleho,tak som na neho nahukala ale uz konecne zaspal takze kraaaaaaaaaaasa
happy endy existujuuuuu

😀 😀 😀

a idem aj ja do hajan

retaux
5. aug 2009

Ahojte!
Jéj, Katika, aké dobré správy roznášaš 🙂 Šaty sú rozprávkové, krásne. Mne sa veeeeľmi páči aj ten závoj. Teraz už len treba vybaviť dobré počasíčko 😉

A my sa dnes chystáme s Luckou do Nitry. Dúfam, že sa mi pri nej podarí aj pár obchodov prevetrať.

mima07
5. aug 2009

dobre ranko
katika saty krasne no uz si zapisana v kalendari tak snad sa dotrepem nech ta uvidim nazivo 😉

lejla77
5. aug 2009

Ahojte 🙂

katika:
velké gratulácie 🙂 Tesim sa s tebou. Saty su prenadherne. 😵

lejla77
5. aug 2009

peta:
tak, dovolala som sa do tej Luznej - dnes sa tam chcem ist pozriet. Je to v RD, cena 300 EUR.

prvapomoc
5. aug 2009

Ahojte,
KAtika veeeeelke gratulacie 😵 šaty su rozpravkove,budeš neskutočná 😵

včera som pridala par fotiek 😉

leni neviem či sa zastavíme ešte sme sa nestihli dohodnuť s drahým ako pôjdeme či zo sestrou alebo nie tak neviem.ked sa vždy doma len striedame tak je to des.ale buduci týžden v utorok ja robím poslednu službu,potom až 29.8.tak si s drahým sadneme a dohodneme sa a určite sa ti ozvem.viem len že do tatier odchadzame na narodky môjho milovaneho 15.8.

idem porobiť lebo sa mi všetko nakopilo ☹

katika1
5. aug 2009

Dakujem všetkým 🙂

lejla77
5. aug 2009

HURAAAA, dnes mam 1/2 dna dovolenku. Idem zhanat malemu nejake hracky na narodky a idem pozriet novu opatrovatelku.

peta28
5. aug 2009

Kati gratulujem z celeho srdca, a saty su uuuuzasneeeeee 😉

lejla tak super a kolko ma ta gaba deti?
Prosim ta nevies ci uz davali v jaslach fakturu do skrinky? Lebo ma fakt zaujima ci mi poslu spat tie prachy.

lejla77
5. aug 2009

peta:
ma 5 deti ☹ co sa mi zda vela - ale ze ma este jednu pani. Tak neviem, povyzvedam.
Fakturu sme este nemali - tiez na to cakam. Asi je veduca na dovolenke, lebo som ju vobec nevidela uz dlhsi cas.
Inac dnes sa uracilo jednej ucke prist az o 8.45 a deti boli zatial s upratovackou v triede. 😕 Tak som tam cakala, lebo jasne ze maly zasa reval. 🤐 A kym sme cakali pred dverami, sa mi pokakal, lebo bolo zamknute a on sa mi chudak pekne pytal.

mima07
5. aug 2009

lejla to su fakt priserne jasle za tie peniaze by mali inak kmitat 😠

peta28
5. aug 2009

tak to je fakt sila, inac 5 deti a 2 baby to je super nie? ked si vezmes ze urcite nie su tam vzdy vsetky, zas na 5 deti urcite nemoze byt sama aj varit a aj ich strazit

mima07
5. aug 2009

pp mala aka velka slecna 😉 a nehovor ze tortu si piekla sama 😲
snad tu nebudem jedina co nebude piect tortu 😲 😀 ale ked moja mama musi upiectinak by to neprezila a ked mam svagrinu vyucenu cukrarku tak naco jej kafrat do remesla 😀 😀 ja tiez nemam rada ked sa montuju do toho comu nerozumia

peta28
5. aug 2009

PP Lucka je zlata , velka baba 😉 Neviem preco mne vsetky tie druhe deti pripadaju vacsie ako Timka.

Baby z BA, buduci pondelok, utorok a stredu mama dovcu, dame stretko???

zuzana76
autor
5. aug 2009

http://picasaweb.google.sk/puertobanus1/MyPictu...

moje fotose konecne to hadam pojde

mima07
5. aug 2009

zuzi krasne fotky 😉 sa so segrou neskutocne podobate 😉 a pracujte na babatku strasne ti to s malou svedci jasne ze aj s patkom 😉

peta28
5. aug 2009

Zuzi este som len v polovici a uuuzasne, hned ma chyta dovolenkova mania.
Patko je strasny fesak

lenkamt
5. aug 2009

aj ja chcem ísť na dovolenku 😀

Zuzi - fotky úžasné, vidno na nich že vám bolo dobre 🙂

PP - Lucka je krásna 🙂 🙂 🙂 ak sa vám bude dať tak sa zastavte, radi vás uvidíme 🙂

Lejla - ak by boli dve tak na 5-7 detí akurát nie??? teda ja to podľa seba 😀

peta28
5. aug 2009

so segrou sa teda dobre podobate , ako dvojicky, aj mama problem rozpoznat ktora je ktora

zuzana76
autor
5. aug 2009

mimus, peti, dakujeme

mimus, ani nevies aku chut mam na babetko a na lekarov kaslem,nebudu ziadne vysetrenia, este si len tu nefrologiu dokoncim a koniec, donosila som aj patka , tak , ked mi je aj druhe sudene, tak bude a hotovo

peta28
5. aug 2009

Zuzi tak uz si snazilka??

zuzana76
autor
5. aug 2009

peti, neoficialna 😀 , nebudem to sem zverejnovat, naco, ten titul snz , ved ked bude tak vam urcite poviem