Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
7. okt 2009

a fotky z môjho prístrojčeka :
http://www.facebook.com/album.php?aid=137512&id...
+som tam pridala aj dve Kaťuškine, lebo ona mi stále svoje neposlala 😠 😀

peta28
7. okt 2009

ja s ret sme chceli ci este dealujes tie pneumatiky

retaux
7. okt 2009

Ahojte!
Teda, ja by som Timku vôbec nespoznala. Úplne je tam iná ako na fotkách 😨 A tie zábery sa mi veľmi páčili z tých jasličiek. Keď to tam takto vyzerá aj keď tam nie je kamera, tak potom sa tam určite detičky majú fajn.

lenkamt
7. okt 2009

ešte áno, napíšte mi do ip rozmer a ja vám napíšem ponuku 😉

mne tiež nejde pustiť ten magazín😠 jasnačka že tento pc je už k.o. 😝 nič nejde a furt padá 😠

maji4
7. okt 2009

Ahojte Lenka fotky super 🙂 🙂 🙂

Leni mne to išlo v pohode spustiť a ja mávam tiež s takými vecami problémy 😲 😲

mishelin
7. okt 2009

mne to tiez isllo v pohode,ale tiez sa priznam zeby som timku nespoznala,lebo som ju vyzerala s podobou ako na foto v albume 🙂 ale zlata je 🙂

maji4
7. okt 2009

ozaj Peti a Meg aj cvičíte na tom modrom zázraku na brucho??

maji4
7. okt 2009

lebo to čo som mala ja tú posilňovaciu lavičku tak odkedy sme sa presťahovali do menšej izby tak som to nemala kam dať tak som to predala a rozmýšľam na tom vašom malom modrom stroji 😉 tak poprosím referencie 😉 😉

maji4
7. okt 2009

Zuzi pekné fotky v albume práve som pozerala 😉 😉 🙂 🙂 🙂

letuskah
7. okt 2009

caute
tak sme spet
cesta spet bola o dost divsia, Kubko sa rozkukal a asi tri hodiny v kuse skakal z jedneho sedadla na druhe a dokola, zenska co tam v kupe s nami sedela mu furt pchala daku cokoladu do ruky, a tahaj to decku z ruk, tak som jej potom povedala ze si to nezelam,, skoro som na nu vyletela, lebo sa ma ani len neopytala ale aj tak mu furt daco nukala, zabit ju je malo 😠 mimo toho vsetko ok, aj navstevu v kosiciach sme prezili, Kubko dostal zase asi sto dalsich auticiek tak ak by ste mali doma nudzu, prenajmeme velmi radi 😀

citala som len zbezne a posledne dni vobec lebo som bola chora tak ak by sa dakomu chcelo poprosim zzhrnutie, hlavne kto je dalsou tehulkou a ako sa dari tehulkam uz odhalenym a tak podobne 😵

maji4
7. okt 2009

Ahoj let nič nové všetko po starom akurát ,že baby chypákov si užili na 100% 🙂 🙂

A super ,že cesta prebehla v poriadku akurát na tú spolucestujúcu 😠 😠

zuzana76
autor
7. okt 2009

no vitaj letu, super,ze si uz doma a ze kubko cestu zvladol dobre

mne maly len teraz zaspal , som znicena a to cely den nespal, ja nechapem odkial berie energiu

maji4
7. okt 2009

Zuzi a dokedy ti ráno tak priemerne spinká ?

zuzana76
autor
7. okt 2009

dnes do 8.45, niekedy do 8.30

maji4
7. okt 2009

hmmm to skoro ako u nás Lili vstáva o 7 niekedy 7.30 a do 8 sa ešte vyvaľujeme v posteli 😵 😵

maji4
7. okt 2009

ja som to myslela tak ,že rozdiel je hodinový a chodí o 3 hodiny neskôr spávať

maji4
7. okt 2009

Zuzi ale ved on nechodieval nikdy tak neskoro spávať čo sa mu len nechcelo zaspať??

zuzana76
autor
7. okt 2009

neviem, nejaky je ciperny, poobede uz nespaval, ale aspon o 19.30 pripadne 20.00 zalomil do 2 minut a teraz nic, este o 21.30 tu kuvikal

maji4
7. okt 2009

Dnes je asi niečo vo vzduchu lebo aj mne Lili dnes nechcela zaspať najprv vymýšľala čo mi už týždeň nerobila a potom ju únava na šťastie zmohla zaspala o 7.35 🙂 😵

mishelin
7. okt 2009

zuz moj je tiez dlho hore,a popritom rano vstava skoro,dnes spal na obed len hodinu a vecerne zaspavanie bolo horsie ako ked spi aj 2 a viac hodin na obed...

maji4
7. okt 2009

Aj ja už idem lebo ma nejako tá únava zmáha tak sa majte a dobrú noc 😉

mishelin
7. okt 2009

vcera mi spal od pol 1 do 4.15 a vecer bolo 21.30 ked uz odfukoval takze ja nerozumiem jeho systemu stale 😅
a rano mi je hore medzi tou 6.00-7.00 stalo sa mi vela krat ze aj 5.30,5.00 no rozne 😝

zuzana76
autor
7. okt 2009

maji, dobru noc

mish, my praveze mame pekny rezim, rano vstaneme okolo 8.15-8.30 a zaspavali sme vecer o 20.00, cez den ziadny spanok, ale je kludny, nie je umrncany

mishelin
7. okt 2009

aha,no moj musi spat inak sa neda vydrzat snim,to u nas este nehrozi ze nespat,som skusla par krat ale nevydrzal mi

zuzana76
autor
7. okt 2009

pojdem uz spat

mish, zajtra daj vediet ci si dostala gatuse

dobruuuuu

mishelin
7. okt 2009

jaaj ved naozaj som ti zabudla napisat do ip 😉

dobruuuu

retaux
8. okt 2009

Dobré ráno!
Letu: vitaj späť 🙂

Lucka má tiež pravidelný režim (sem-tam z neho vybočíme, ale to len málokedy): vstáva ráno o 7.00-7.30, ide spať o 13.00 a spí 2-3 hodiny a potom večer ide spať o 20.30 a do 21.00 väčšinou zaspí.

peta28
8. okt 2009

Maji ja som na tom stroji cvicila asi 2 x , ja fak vobec nemam cas na nic.. teraz si uz Ordinaciu len nahravam a ked si ju chcem podozerat tak to je na 5 x co stale zaspim.. ked tak nad tym rozmyslam tak sa zo mna stava dobry odlud co nema na nic cas, na kamaratky, na kadernicku na kozmetiku.. na nic, som len v jednom kole. Este ja to ze mame babky a dedkov v jednom meste mi je na nic kedze malu mi nestrazia.

Letu takychto ludi mam ja na najradsej.. ja inac ked stretneme nejaku maminku s dietatom a Timka papa chrumky napriklad a to druhe dieta sa nejako mota okolo tak sa opytam tej mamy ci mozme ponuknut, niektorym ludom to ale nevysvetlis...

lenkamt
8. okt 2009

čavte 🙂

varím hrstkovú polievku, to zas bude nadšenie 😝 😀

deti zatiaľ demolujú verči izbu, to zas bude nadšenie 😀 😀

Peti - ip

no a už neviem, bude mi dlhšie trvať kým sa po výpadku dostanem do formy 😀

peta28
8. okt 2009

Slavka diik za dietu 😉