Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
26. okt 2009

ret náhodou Lucka a Majka sa k sebe hodí 😵 😵

Mne osobne sa meno Mária nepáči ale to len preto ,že ho používam ja 😖 😖

maji4
26. okt 2009

no a chlieb vo vajci na sladko 😲 😲 tak to je iná divočina ale koľko ľudí toľko chutí 😉 😉

katika1
26. okt 2009

ret ja by som dala Katarínku hned keby som ja nebola Katka
Mária je moja neter krásna 🙂

zuzana76
autor
26. okt 2009

ret, aj mne sa Maria velmi paci, ale nepreslo by mi

hodilo by sa mi Maria Olivia - ale nechcem 2 mena, kedze aj tak by ho volali len jednym a moja mama je maria , takze aby sa svokra neurazila, tak to by sme museli dat - Maria Kristina Olivia a to je uz horsie ako v telenovelach 😀

katika1
26. okt 2009

ret už zas opakuješ 😀

katika1
26. okt 2009

zuzi to neurob tomu dieťaťu 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

ja som inak rozmyslala aj nad katkou, to je zase moja babka

inak ja som si uvedomila,ze fakt vela mien je peknych, len ich treba oprasit, samozrejme,ze taky Kazimir, Svatoplu Svetozar a tak by som nedala, ale dokonca aj Rudolf sa mi paci - Rudko,

zuzana76
autor
26. okt 2009

katika, neboj sa , akoze hodia sa k sebe tie mena, kebyze zijem v mexiku, alebo venezuele, tak Maria Olivia by bolo super, ale na nase podmienky nie 🙂

katika1
26. okt 2009

moj otec bol svetozar a aj ja som mala byť ... dakujeeem, že som dievča 😀

zuzana76
autor
26. okt 2009

inak podla mna to nakoniec aj tak skonci uplne inak, niekolko rokov som planovala,ze ked budem mat chalana, tak bude Oliver 😀 cha a nakoniec nas osvietilo v 7. mesiaci, ze to je Patko ako vysity

maji4
26. okt 2009

Zuzi pekne si to nepásla o tých menách fakt vela pekných len ich treba oprášiť 🙂 🙂

Mne sa chlapčenské tiež strašne páčil Richard, Miloš, Roman, ale u muža neprešli a keď by Lilianka bola chlapec tak by bola Paťko 😵 😵

katika1
26. okt 2009

jasné, že zmení Zuzi 😀
a ja som zas od detstva chcela Richarda a mám 😵

maji4
26. okt 2009

Zuzi no to bola istá doba čo si nič iné nepočula len Samko, Simonko, a Oliver a teraz sa to vracia a je samý Jakubko , Peťko, Jurko 😵 😵

zuzana76
autor
26. okt 2009

Maji 😵 a mne sa zase paci Liliana hned po Olivii

inak s tou zaclonou, to potesi, ale to sa stava aj mne, ze neviem ci ja zle vidim farbu,a lebo muz, ale niekedy sa dokonca nezhodneme ani na tom, ci to je hneda alebo zelena 😀 , ale beriem vinu na seba, kedze u nas nosim okuliare ja, tak necham muza nech ma pravdu 😀

maji4
26. okt 2009

Zuzka cmuk

maji4
26. okt 2009

zuzi myslela som to meno že sa ti lilianka tiež páči lebo v poslednej dobe počúvam samé sprostosti na meno Lili 😔 🤐

zuzana76
autor
26. okt 2009

ved to,ze vzdy je nejaka modna vlna

mne sa paci aj Anna

a napriklad podla mna ma uplne uzasne meno Bozidara Turzonovova , nemyslite? priezvisko a krstne spolu ladia, hoci svojmu dietatu by som meno Bozidara nedala, ale ked sa povie Bozidara Turzonovova, tak si predstavim elegantnu damu

zuzana76
autor
26. okt 2009

podla mna je Liliana uzasne meno a k priezvisku by sa nam hodilo eno nuno 😵 Poliakova

letuskah
26. okt 2009

caute
maji to s tou nitou nas........e 😝 a ty sijes na stroji ked Lilianka spi? ja mam taku vykopavku ze sa trasie dom od zakladov ked na nom sijem tak si netrufam kym spi 😝

my sme vybrali meno Jakub lebo sme boli presvedceni ze bude jediny siroko daleko a hodi sa k priezvisku a pomaly kazdy druhy chlapec je Jakub 😠 ale druhe by som chcela Juraja a dievcatko Hanka alebo Julia, muz chcel Jozefa a stale na tom trva ale branim sa zubami nechtami

a Zuzi robila som tie placky ale boli dake tvrde to tak ma byt? a neosolila som cesto takze nic moc, s kecupom sa dali. a kubko ich syrikoval, rozumej zobral bambino a vytlacal tam syr a pchal nam ich do ust. dnes bol muz na nakupe a Kubko vybaloval nakup, strasne bol zlaty ako vsetko riadil, co ma kto kam odlozit, a vybral bambino a ze mama daj mi roztek, chcem syrikovat 😀

a este stale neznasam zmenu casu 😠

a uz neviem

letuskah
26. okt 2009

Peti a vlastne my s vami daku zmluvu uzavrieme ci ako to bude?

inak moj muz, ked som povedala ze tam bude mikulas a ponik tak hned suhlasil, cena ho netrapila a az vcera sa ma pytal kde to vlastne je 😀 tak neviem ci to je pre deti planovane alebo pre muzov 😀

lenkamt
26. okt 2009

ahojte 🙂

Zuzku aj ja chcem za ženu 😀 mňam si mi narobila chute, idem si urobiť chleba vo vajci 😀

Kaťušinku tradične milujem, a ešte chce aj Miška 😵 😵 😵 dúfam, že mi ho semtam požičia 😀
Kati no ja na dízy často 😀 neboj prídeš tomu zase na chuť po 30tke 😀

Ret tiež milujem za Miška 😵 no a že Veronika, Lenka 😵 😵 😵 robíte mi radosť dievčence 😵

dievčenské Hanka je pekné ale mne sa viac páči Anna 😵

letuskah
26. okt 2009

maji inak ty tam mas na zahradnickej super galanteriu 😉

retaux
26. okt 2009

Katika: viem, že sa opakujem, no ale môžem ja za to? 😀 Ešte by ma veľmi preveľmi zaujímalo, aké meno máš vybraté pre to dievčatko - mám tušenie, že ešte aj v tomto sme sa zhodli 😀

Maji: to sa ani mne nepáči, keď dajú rodičia meno, ktoré práve najviac letí. Sestra má tiež tak - staršia je Natália a ich je hádam v triede 5 a teraz majú Samka a tiež je ich už veľa, preveľa 😝

zuzana76
autor
26. okt 2009

letu, tvrde boli asi preto,ze si dala vela muky, inak neviem a ano, treba to osolit , ked ja neviem v mnohych receptoch ze kolko coho dat, ale v zasade radsej urobim cesto vzdy redsie - vyskusam jednu placku urobit, tu ochutnam a potom prisolim, prisypem muku atd... podla toho co chyba

letuskah
26. okt 2009

mne sa tiez paci jedno meno dievcenske a predpokladam ze hovorime o tom istom 😀

katika1
26. okt 2009

lenka ked ti ešte poviem to moje vybraté pre babu.. 😉 😀
a to teraz ideš vyžierať chleba vo vajci??? no fuuj 😀
a Bilushinka si odrába, že tam idem a vyhostím jej chlapa, alebo čo??

lenkamt
26. okt 2009

ja som inak skúsila nalomiť môjho muža, ale povedal že nech idem radšej s Ivkou 🙄 ale nebojte o nič neprichádzate 😀 a Ivku máte všetci radi 🙂

letuskah
26. okt 2009

zuzi hej upodozrievam muku a to som este chcela pridat aby sa dobre valkalo 😝 a ja zasadne nesolim, jednoducho zabudnem tak moje jedla podla toho aj chutia 😔

letuskah
26. okt 2009

leni ale ved na dalsie stretko uz mal ist aj on ci uz nejake medzi casom bolo?

zuzana76
autor
26. okt 2009

letu, vzdy si urob jednu placku a tu ochutnaj a potom zistis, ja tak robim aj harulu, aj toto