Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
2. nov 2009

aj my sa tesime 🙂

slavenas
2. nov 2009

aj mne to vyšlo , mám tam pred, aj po predpokladanom období 😀 😀 splodenia v kuse dievča

zuzana76
autor
2. nov 2009

slavi, este sa dohodneme, ze kedy pridete oki?

ja tu studujem tie tortyyy, mnam

letuskah
2. nov 2009

ja si tu idem pospratovat a spat, dobru noc
a maji zajtra sa dovalime 🙂

katika1
2. nov 2009

malý sa mi práve strašne dogrcal od kašla 😔 🙄 a to cez den vobec nekašlal 😔 no super 😔

zuzana76
autor
2. nov 2009

kati 😕

katika1
2. nov 2009

😔 chudatko malé 😔

katika1
2. nov 2009

a kašel, grcačka a zuby 🙄 no čaká nás krásne obdobie 😔

zuzana76
autor
2. nov 2009

nezavidim, risuliatko male ☹

lenkamt
3. nov 2009

ahojte.

tak mne včera ešte aj vypadol net 😝

mne vyšlo - 21.12.2006 2:56 -- syn , tak neviem lebo plodili sme niekedy začiatkom decembra, určite nie o 02.56 a syn to nie je ani náhodou 😀

dúfam , že Riško bude ok 😉

my sme boli včera vrátiť plodiča škrečka a sused mi volal že sme im asi doniesli našu Judu 😅 no tak super , oni budú mať 2x samica + ich 6malých škrečkov +naše malé škrečky a my stále len jedného 😀 chcela som to aj preveriť ale normálne sa bojím chytiť tú myš 😝

retaux
3. nov 2009

Ahojte!
Mmem: super nová foto 😉 a torta je krásna a určite bola aj mňamková.

Mish: držím palce, aby ste si rýchlo zvykli a našli správny režim.

A mne ten kalendár tiež nevyšiel. Vraj chlapec 😅 Ale na Lucku mi počas celého tehotenstva hovorili, že to bude chlapec všetci a aj teraz mi niekedy povedia, že to mal byť chlapec 😀 Ale keď si pozriem tu, tak mi to vychádza 😨 a to je tiež čínsky kalendár http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

😀 že škrečka plodiča 😀

katika1
3. nov 2009

ahojte 🙂 tak sme to v novej postielke zvládli prvú noc úplne super 🙂 dvakrát som ho pristihla liezť ku mne do postele, tak som ho vyhostila naspať, chvilu mraučal a spal dalej
a ani nevracal už 🙂

neviem, čo mu je, lebo sa mi vobec nezdá chorý 😕
ani z nosa mu netečie. Žeby zo zubov mal soplíky a ked si lahne, tak mu zatekajú a z toho kašle 😕 no nechápem

nika07
3. nov 2009

Ahojte,

tak u nas super počko, padá dážď zo snehom 😝 😠 ,takže zasa budeme tvrdnúť doma

katika1
3. nov 2009

nika u nás len sneh.. ale taký akurát na člapkanicu 😝

mishelin
3. nov 2009

ahojte 🙂 v rychlosti som vas presla,dakujem vsetkym za gratulacie 😉
no k noci radsej bez komentaar nech nie som zase za trpitelku 😀 ale nic moc no nevydrzi dlhsie spat vkuse nez tie 2,5 hodiny potm uz pyta jest..potom je dalsiu hodinu hore,potom zase cche jest,to mu je asi moje mlieko potom malo ci ako ja uz neovladam tie tahy 😅
takze rychlo z radami kym sme na zaciatku a mozem ho ohybat 😀 a v nemocnici davali vsetkym detom nutrilon HA ale mi povedala ze ja mozem davat doma co len ja cchemm,tak ja asi sunar 😕 leni ty si bola snim spokojna,nie?

retaux
3. nov 2009

A my sme v akom zapadákove? Ani sneh a ani dážď k nám už nechodia 😀

mishelin
3. nov 2009

fiha baby ze u vas sneh a to u nas teraz nic 😕

no a ako vravi lenka v ten utorok ma uz nechali lebo ze ostatne dni mali nabite potom uz vkend,sviatky tak ze ideem nato v stredu,ja som tam skoro odpadla lebo som to necakala 😅 pootm mi bolo dost neprijemne ked mi davali ten sacok na cikanie 😝 a potom mi povedali po narodeni ze maly mal 3x snuru kolo krku..tak mozno aj dobre ze to bolo CS,je mi uz lepsie,ale nic nestiham,ale to je normal.casom to pride,len si ZELAM nech v noci spava 😔 dufam ze sa do toho dostane,ved ma 6 dni tak hadam nato pride co myslite,uteste ma 😀 😅

mishelin
3. nov 2009

kati riskovi nech to rychlo prejde,chuda..
ale viete coho sa desim este,tohoto mojho pupku co mam akokeby som bola v 6 mesiaci 😝 😝 😝 zmizne???? 😕

katika1
3. nov 2009

mish hlavne si ho vela prikladaj a rozbehne sa ti dosť mlieka! A hlavná rada - nedovol mu byť v noci hore, kým sa ho ešte dá ohýbať, nauč ho, že v noci sa spí 😉 nezapaluj svetlo a nevenuj sa mu a skús ho čo najrýchlejšie po kojení uspať 😉

mishelin
3. nov 2009

kati zatial to tak robim nepalim svetlo,nevenujem sa mu,len tak ako treba a ked sa nakoji zacne po 10 minutach vrieskach a kruti ustami a hlada daco 😅

mishelin
3. nov 2009

ale to nevdi ze tak casto pyta jest?ja som ako uplny zaciatocnik 😔

lenkamt
3. nov 2009

Miška - 2,5 hodiny sú v pohode na také maličké bábatko, nezabudaj že je o 2t skôr tak doháňa, ja som bola so sunarom spokojná, ale pri Verči sa mi osvedčil aj nutrilon, ak kombinuješ s materským tak je to asi jedno, základ dostáva z tvojho 😉

Kati - my sme toto mali min. týždeň s Lenkou, žiadne sople len pri spaní kašlala, za 3dní jej to prešlo - solmucol cez deň na rozpúšťanie hlienov, pred spaním stoptussin a fenistil 😉

u nás je len tma a zima 😝

katika1
3. nov 2009

mish nevadí, rozbieha sa ti mlieko, asi je ešte malo, ale ked ho budeš často dávať, rozbehne sa 😉
ale ja nie som zástankyna trápenia sa do úplného vyčerpania, ja to vydržím tak týžden sa trápiť každú hodinu - ako chcel Riško, ked mal málo, potom na večer by som dala aj umelé. Ale zas je lepšie, ked to vydržíš a budeš si ho prikladať často.
Ale po 2,5 h to nie je až tak hrozne často 😉

katika1
3. nov 2009

leni dík, som sa aj chcela spýtať, čo mu na to dať 😉 vykutrem tie lieky hádam niekde

katika1
3. nov 2009

Idem sa ja dať dokopy, obliecť sa a tak a idem k tomu gyndošovi 😝 no som zvedavááá 😔

lenkamt
3. nov 2009

Mish - mne baby aj na umelom jedli každé 2,5hodiny, po týždni v noci už len 2x. tak vydrž, ak nemáš plné prsia tak skús pred spaním umelé a potom v noci len kojiť 😉 možno ten prvý nočný spánok bude dlhší

katika1
3. nov 2009

hehe ja som rovnakého názoru ako Lenka 😅 my sme také obetavé, čo? 😀

nika07
3. nov 2009

mishel hlavne sa nestresuj, lebo potom aj Tobiasko bude nervozny, určite sa režim upravý aby ste boli obaja spokojný, držím palce 😉 a dodatočne gratulujem 😉 😉 😉

nika07
3. nov 2009

Kati tak daj potom vedieť ako si dopadla 😵

ja by som sa mala tiež objadneť na kontrolu 😀 sa mi nechce

lenkamt
3. nov 2009

baby idem aj ja niečo porobiť, ja normálne začínam neznášať domáce práce 😅 😝
podľa mňa 2,5roka je ten správny čas ísť do roboty 😅 presne aj pri verči som ten posledný polrok pretrpela 🤐