Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
27. jan 2010

teda som sklamaná z vašeho prístupu, ženy 😀 😀 😀 ja si vás všímam dôkladne 😀

katika1
27. jan 2010

lebo my by sme Lenku nepototo, ako mužovi kamaráti 😀 my ťa lúbime takú aká si 😀 😀 😀

slavenas
27. jan 2010

presne kati 😉 😉

katika1
27. jan 2010

tak vidíš Lenuška a nech tu viac o tvojich kilách nečítam, lebo mi je naprd z toho 😀

lenkamt
27. jan 2010

aj ja vás milujem, teda hlavne zato že nevidíte tie vyrážky, tie kilá nevidím ani ja 😀

ja by som chcela nejakú psychologickú prípravu do škôlky, nech mi nerumázgajú každé ráno tri mesiace 😅 😖

katika1
27. jan 2010

ja chcem psychoprípravu na decko, čo furt mrnčí a nepožičiava hračky.. takže davaj 😀

lenkamt
27. jan 2010

baby ja idem spať, nejako ma tá výtvarka zmohla 😀

zajtra idem zase kadečo vybavovať, takže zas len cez obed.

pekné sníčky 😵

PS - Slávka pozdrav manžela, nech ťa nehnevá 😉

slavenas
27. jan 2010

ja som zasa v poslednej dobe dosť veľké klbko nervov ☹ ☹

slavenas
27. jan 2010

dobrú leni 🙂 ok

katika1
27. jan 2010

slav, tak kluuuud 😉

slavenas
27. jan 2010

ved to že ja to mám v sebe , asi by som mala poriadne vybuchnúť ale to bude teda potom riadne rošošo 😀 😀 😀

maji4
27. jan 2010

Peti to máš čo akú ježibabu ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 každopádne sa držte 😖 😖

a dík už som si vyhľadala ale na tej Palkovičovej sú nejaký neaktuálny....teda dátumy tam majú vlanajšie 😝

mmem_
28. jan 2010

dobre ranko

bayili no co?ides dnes nato?

lenkamt
28. jan 2010

dobré ránko.

u nás sa už pije kávička, lebo dievky si zmysleli vstať už o 7. dúfam že neprejdú na 6.30 😝

ja som normálne nemohla zaspať z tej kp malého Baileysiatka 😨 že čo a ako bude, nech sa už uráči na svet, lebo sa tu znervujeme, ale zas aspoň účasť každý deň istá 😀

katika1
28. jan 2010

dobré ráno.. ja som nahenvaná na krpatého - o 5tej si vyzliekol gate a plienku, že jemu to vadí 🙄 tak som mu švacla novú a o 6.12 zas reval, že ho tlačí 🙄 a kedže počul, že švagor sa sprchuje, vyletel z postele za ním 🙄 takže som k.o! 😝

a baileysatko by už veru mohlo vyliezť 😵

katika1
28. jan 2010

jáj a nemááááám kávu!!!!! umriem 🙄 idem do obchodu 😝

baileysa
28. jan 2010

ahojky, tak v noci nič, tak to asi odložim na víkend...)))

leni, ale babo už nie je kp, len dost dlho bolo, už je hlavičkou a riadne zostupene dolu, tak sa už hádam neotoci...

ja som hore od 4, už nemôžem spávať, o 6 ešte nebol žiadny sneh a teraz asi 10 centi, takze dnes by som asi nemala rodiť, ak sa chcem dakam dostať...)))

a mm mi povedal, že do pondelka musí byt odrodene, že zas idu strajkovat...

mmem, tebe sa chlapi kedy vrátia? Ci už sú naspäť?

peta, svokra je super, nič si z nej nerob, zbytočne nervy, ona bude podľa mna už len horšia...

retaux
28. jan 2010

Ahojte!
Chcela som na všeličo reagovať, ale vôbec si nepamätám, že na čo 😀

Baily: ja len dúfam, že to na tom 3D nerozoznáme. Aj sestra, čo mi ukazovala fotky aj kamoška, tak ja by som teda na nich určite nerozoznala, že o čo ide 😅 😀 Dúfam, že aj u nás to tak bude.

Peťa: tak dnes to ešte vydrž, zatni zuby a potom rýchlo na svokru zabudni 😝

U nás tiež treba vyplniť prihlášku do škôlky, ktorá je na nete, dať si ju potvrdiť u doktorky a potom už len zaniesť v ten týždeň, kedy bude zápis. Ale sestra včera robila prieskum a vraj malú triedu v tej škôlke, kde chcem dať Lucku, nenaplnia.

nika07
28. jan 2010

Dobré ránko prajem,

slavi prečo Ťa muž nasral 😀 , lebo ani ja sa s mojim nebavím 😀

a u nás napadlo zasa kopec snehu, mám nervy, lebo ho musím odpratávať 😠 😠 😠 , teda vlastne ešte stále padá 😝

peta28
28. jan 2010

No super sneh dnes.. este ze som zajtra doma.. len ako sa dotrepem v sobotu do Viedne ked ma snezit cely vikedn.. parada
Dnes svokra ako keby nic ako keby sa nic nestalo, ja toto neznasam, pichne nozom do chrbta a potm akoze nic.. ale ma smolu, lebo u mna to ma posrane nadobro a je mi jedno ze mala ju ma rada.
Isla som si potom lahnut k malej a bola uz v pohode, ma tolko obimala, bozkavala a hladkala, ze zaspinkala este s rucickou na mojom lici.. ale nechapem aka bola zmenena ked sme prisli domov este asi dve hodinky. Asi predsa aj ta psychika takeho maleho cloviecika pracuje..

Bai tak uz dnes oficialne?? Tak drzim palce ze ak by to predsa len dnes prislo , ze v takom pocasi to do porodnice stihnete 😉 Budeme vsetky netrpezlivo cakat na spravy 😉

Ret inac to presne aj mne napadlo ze chcete ist na 3 D a nechcete vediet co to bude, ze babo sa moze predsa len ukazat, niekedy sa vie tak otocit ze celkom jasne aj laik vie co to bude, ale ved uvidite 😵

Leni teda aj ja sa pridavam, ze ja ziadne vyrazky nevidim a ani kila navyse, vsak si chrda ako palica. 😉

Bilu tak ako vytrepala si sa nakoniec taxikom? Ty nemas vodicak ze by si aj sama zbehla na nakupy? Alebo mas a len nesoferujes?

nika07
28. jan 2010

Vidíš Peta, zabudla som reagovať, žeani janevidím žiadne vyrážky a o kilách navyše ani nehovorím 😀 , ved ste všetky vychrdlinky 😀

Peta prajem rýchle uzdravenie, tebe aj Timke 😉

svokra bez comment, ešteže sa Peto pridal na tvoju stranu 😉

peta28
28. jan 2010

prisla postarka doniesla mi tu avent flasku.. tak sa tesim, hned je o nieco krajsi den

katika1
28. jan 2010

sme boli v obchode, no ale kolko snehu!!!! 😲 a tá zima.
bilu nešoferuje, ale vodičák myslím má.

zuzana76
autor
28. jan 2010

ahojte

peti, ani neviem co napisat na margo tvojej svokry, len u nas by to dopadlo tak isto, kebyze dam Patka skor do jasli, ani teraz by ho svokra najradsej nedavala do skolky a chcela zostat s nim doma, aby nemusel chodit do dkolky, tak som zvedava co bude potom, ale uz teraz sa pred nim robi aka je ona babinka dobra, ako mu vsetko kupuje, a ze druha babina - moja mamina nie - ale ona mi da peniaze, ale kedze opatruje babkua a v hurbanove ani takmer ziadne hrackarstvo nie je, tak kde by mu asi kupovala hracky. Proste ona chce tiez dosiahnut, aby lubil len ju, a to poprikryvane ak keby som ju videla, ona tiez vsetko prikryva a u nas ani velmi jest nechce, ale obcas si da aj to co navarim 😀 , ale viem asi akos a citis, mne tiez obcas stupa tlak

peta28
28. jan 2010

Baby aha, pani mi poslala fotku mojej zasteny, aj vankusik je nas, vyzera to krasne a uz by to malo byt na ceste. Uplne super pani, poslala este aj navod na udrzbu, tak snad tie prachy budu stat za to.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nika07
28. jan 2010

tu stále sype, ako sprosté 😝

peta28
28. jan 2010

Zuzi ak by som ja dala malu k svkre namiesto do jasli uz som davno aj rozvedena. A aj som jej rano povedala ze hned ako mala odisla ze mala mala hroznu hnacku, tak aby vedela ze nama do nej pchat vsetko.. alebo ze by to mala Timka z nervozity z nej? No ja by som urcite presrala cely den

zuzana76
autor
28. jan 2010

peta, ja ti verim, ale nechapem ten postoj, strasne sebecky clovek 😠

zuzana76
autor
28. jan 2010

krasna zastena Peta, nadherna

nika07
28. jan 2010

fakt suprové , krásne
😵 😵 😵