Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
3. feb 2010

a inak nedávno som si niečo podobné, ale čierne kúpila aj v newyorkeri za 15 eur.. tak kukni aj tam 🙂

katika1
3. feb 2010

bilu konkrétne za 2 stovky 😀 korún samoška

retaux
3. feb 2010

A my ideme budúcu sobotu na ples 😅 Tak to ešte len bude, že čo si ja na seba oblečiem a čo si obujem. Ale našťastie to je len taký dedinský, takže si z toho ťažkú hlavu nerobím 😅

katika1
3. feb 2010

inak ten silvestrovský vohoz - to boli mini šaty - 9,90 a legíny 2,50 😅 no a čižmy, ale tie sú fest staré 🙂

katika1
3. feb 2010
katika1
3. feb 2010

idem si umyť vlasy, nech som dneska v saune sexi 😀 😀 😀
anketa : rovné, alebo kučeravé??????

a ked už anketujem, poradte mi aká farba vlasov by sa mi hodila!!!!

bilushka
3. feb 2010

Ten top je perfektny a ze 10 evri 😲
Rusim Ameriku, ideme na Madare nakupovat 😀 😀 😀

retaux
3. feb 2010

Ja som za kučeravé 😉

katika1
3. feb 2010

ret ok 😀

katika1
3. feb 2010

všetky ženy sú furt za kučeravé 😠 😝 😀

bilu je tam jeden obchod u nás v Lc, kde sú fakt takéto ceny - sú to madarské výrobky a sú fest lacný 🙂

slavenas
3. feb 2010

ahojte

ešte raz aj tu baily gratulujemeeee 😉 😉

u nás tiež nešiel doobedu orange a mm telefónny maniak bol hned ráno celý nesvoj ...skoro som myslela že ani do roboty nepôjde 😅 😅

kati príjemné wellnesovanie 😀

a tiež si myslím že sa neoplatí takéto topy objednávať , lebo podľa mńa v obchodoch sú o dosť lacnejšie v new yorker , orsay ...

ret tiež ideme 13 na ples 😉

lenkamt
3. feb 2010

kučeravé, bo rovné sa ti vo vlhku zkučeravia 😀

mne by sa sa páčila rusovlasá 🙂

tak mi teda choď kúpiť a pošli mi to poštou 😀

katika1
3. feb 2010

nehlasujete 😠 tak budú kučeravé podla ret 🙂

nika07
3. feb 2010

teda kati bola si fakt kočica 😀 a aby si to mala jednoduché tak kučeravé 😀

slavenas
3. feb 2010

chorúšikom skoré uzdravenie

slavenas
3. feb 2010

kati kučeravé lebo to je fakt že v tom vlhkom vzduchu ich rovné asi mať nebudeš dlho

retaux
3. feb 2010

Kati: ja som vždy túžila po kučeravých vlasoch (dávala som si aj trvalú). Ja mám vlasy vlnité a to je to najhoršie, lebo to nie sú ani kučery, ale ani hladké vlasy a keď si ja spravím cop, tak to mi vždy vykúkajú anténky a tak 😝 😠

Slavi: len ty si budeš môcť dopriať riadne plesové šaty 😉

lenkamt
3. feb 2010

ja som v newyorkerovi nič nevidela 😝

nika07
3. feb 2010

slavi , ret príjemne plesanie 🙂 my tento rok nikam, nemám kam dať malu ☹

nika07
3. feb 2010

slabi tak potom by to chcelo foto v róbe 😵

retaux
3. feb 2010

Nika: dík. Pôvodne sme aj my tento rok nemali nikam ísť, ale dali sme sa ukecať.

slavenas
3. feb 2010

ale čo ste že roba, to som ani na vlastnej svadbe nemala, normálka, klasika krátke šatičky a hotovo .

nika07
3. feb 2010

Ret ale treba ísť, kým sa dá, ked budeš mať druhé mimi , tak budeš mať zasa pauzu 😉

bilushka
3. feb 2010

Kati, aj ja som za kucerave a co by som tiez za tvoje vlasy dala, v snahe ziskat objem som uz tiez mala aj trvalu a to bola len potom katastrofa, moje psie chlpy prilepene k hlave-ale boli KUCERAVE 😀

Nika a ti vasi adoptivni stari rodicia ju nepostrazia?

slavenas
3. feb 2010

leni ja mám také dva z newyorkera

bilushka
3. feb 2010

Leni, tak si objednaj z Bon prixu, teraz niekedy mi prislo, ze maju postovne zadara, tak to vyuzi 😉

retaux
3. feb 2010

Veď treba, ale keď ja už ani muža neoblapím pri tanci 😀 tak mi brucho trčí 😝 Tak budeme tancovať asi len tak, že sa budeme držať za ruky 😀

slavenas
3. feb 2010

ozaj, skoro som zabudla letu gratulujeeeeeem , super a to plánovane ? 😀 😀

slavenas
3. feb 2010

ret budete tancovať kolo kolo mlynske 😀 😀 😀 ale nie tehotná žena je podľa mna kráásna

bilushka
3. feb 2010

Hej, dnes mali Orange vypadok, zase aka kritika na nich, MM to potom tazko nesie 😀