Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
4. feb 2010

aj ja 😀 mm si myslí, že som švihnutá, že sa tu pučím nad počítačom 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

aj na mna moj muz zazera 😀 ako sa usmievam na monitor

zuzana76
autor
4. feb 2010

jaj a dojcit v noci sa malo len raz podla knihy- cas nebol stanoveny, tak to s nasimi 4-7 dojceniami v noci by som bola asi divna

lenkamt
4. feb 2010

no nič idem ja do hajan, zajtra s Luckou na imuno 🙄

Peti - prosím ťa cez aký mail si komunikovala s tetou u mlynarky, chcela by som apartman na veľkú noc 😵 lebo tu vidím že sa zas nič neorganizuje 😠 a ja na tie debilné sviatky nemienim byť doma 😖

lenkamt
4. feb 2010

jaaaj a dobrú noc 🙂

zuzana76
autor
4. feb 2010

drzim zajtra palce na imunoalergologii

aj ja uz idem spat

dobru noc

katika1
5. feb 2010

Dobré ráno 😎

mishelin
5. feb 2010

dobre rano,belohorcova uz ukazue malu salmu v telerane

mishelin
5. feb 2010

leni drzime palce nech je vsetko ok 😉

retaux
5. feb 2010

Ahojte!
Teeeeda, včera aký plodný večer bol 😀

Ja tiež Lucke stále hovorím ako ju ľúbim, ale tiež mám problém hovoriť to našim a MM to hovorím, ale nie tak často. A tiež sa pred Luckou neschovávam ani jeden, keď sme nahí. Ale čoskoro už nebudeme môcť takto pred ňou chodiť.

Tá Belohorcová fakt nemá rozum 🤐 🙄

nika07
5. feb 2010

dobré ránko,

teda vy ste mali večer zasa tému, som sa narehotala hned ráno 😀 😀 😀

mish belohorcova je krava, dobre že som to nekukala 😠 , ja ľutujem takéto deti ☹

lenka držíme palce na vyšetrení 😵 😵 😵

u nás fučí jak sprosté, zasa nepôjdeme von 😠

retaux
5. feb 2010

Nika: aj u nás fučí. 😒

nika07
5. feb 2010

a tuším zasa predpovedasli veľké mrazy 😝 , už by mohla ta zima skončiť 😖

retaux
5. feb 2010

Ani nehovor. Tento rok tak túžim po jari ako ešte nikdy 😅

retaux
5. feb 2010

Maji: Lili želáme skoré uzdravenie. Nech jej tie atb aspoň rýchlo zaberú, keď už ich musí papať 😉

mishelin
5. feb 2010

no a zue necchem za to peniaze lebo ze nebudeme sa obohacovat na fotkach malej..

a ku teme my pred nim chodime nahy,dokonca sa snim kupeme bud ja alebo muz a on akoze v pohode,vysvetlili sme mu co je co,a chape ze ako to chodi 😀

katika1
5. feb 2010

mne už táto zima ide na nervy 😔

ved to sa takto nedá 😝 zamrznem len čo vyjdem von.. včera sme boli na tom kožnom a bolo -12C 😔 😝 a ludia čo chodili okolo a asi si umyli vlasy pred tým mali total námrazu na vlasoch 😅 fuj, nech už je jaaar!!!

katika1
5. feb 2010

ozaj ak niekto kupuje, tak čo zvyknete na Valentína??

retaux
5. feb 2010

My si len čokoládku 🙂 Nič iné.

retaux
5. feb 2010

Jáj a posledné roky ja nekupujem nič, ale urobím nejaký mňamkový zákusok, ktorý má MM rád 😉

mishelin
5. feb 2010

kati ani ja asi uz nic 😅 lebo on je narocny na darceky tak nekupim nic a pokoj 🙄

nika07
5. feb 2010

kati aj my len nejakú sladkosť, napr. mozartove gule 😀 😀 😀

retaux
5. feb 2010

Kati: ale stavím sa, že dnes je vonku ľuďom zimšie ako včera aj keď aj u nás bolo -12, keď sme išli s Luckou von. Ale dnes fučí ako divé a je len 0.

katika1
5. feb 2010

ja mu varím každý den a aj pečiem relatívne často a vobec mi to nejde takže to ako dar radšej nie 😀
no ale neviem čo 😅 lebo ja dostávam krásne dary na Valentína, tak nechcem byť za suchotinu 😅

retaux
5. feb 2010

Katika: ja tiež pečiem často, ale toto mu vždy urobím niečo výnimočné a môže sa s tým napchávať sám 😀 😀 a to sa mu páči. Lebo inokedy keď pečiem, tak vždy rozdelím aj našim a svokrovcom.

peta28
5. feb 2010

Cauko baby.. idem reagovat postupne.. kedze som na strane 692 zatial

Meg v skolke kam sa chystame chcu rano aj rodny lisk aj OP k nahliadnutiu kvoli tomu aby si overili bydlisko.. u vas take nieco nechcu ked posielas babku a dedka?
Bilu Peto uz je teraz v BA nastastie, uz by som sa odstrelila..
uz som hore rano od 5.00, volal mi klient ze zmeskal lietadlo do Acry, skoro ma porazilo

peta28
5. feb 2010

Lilianke skroe uzdravenie 😉 Maji ved nie ste z ATB az take zle, teraz ste sa celkom pekne drzali na to ake bolo chripkove obdobie 😉

nika07
5. feb 2010

Kati , ked tvoj muž je taký romantikuš 🙂 tak potom ti moc neporadím 😵

ret studeno je lebo fúka, Lili vtedy nechce ísť ani von ☹

peta28
5. feb 2010

Leni penzion@umlynarky.sk

peta28
5. feb 2010

Inac tie slubili ze si nas daju na tu web stranku..a nic.. teda nie ze by som sa ja tam chcela strkat, ale tie deticky s Mikulasom boli zlate