Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
4. mar 2010

Meganik: ťažko radiť 😒 ale ja keby som na tvojom mieste, tak by som asi išla (lenže ja by som Lucku nebrala, keďže ju mám kde nechať) Ja beriem pohreb tak, že to je už tá posledná vec, ktorú môžeme pre človeka urobiť, nech už bol akýkoľvek a nech sa čokoľvek dialo. Je to to posledné.

meganik
4. mar 2010

ret toto mi hovori aj mm 😒 ved vravim, ze mam tazku dilemu

bilushka
4. mar 2010

Ret, to si pekne napisala, ja to tiez beriem ako posledne vzdanie ucty voci tomu cloveku, ze sa s nim ides rozlucit, ale ci ist-Meg, ti neviem poradit...

lenkamt
4. mar 2010

Ret- no ale rozlúčiť sa s ním môže aj sama doma večer pri sviečke... fakt si neviem predstaviť malé dieťa na pohrebe 😔

zuzana76
autor
4. mar 2010

meg, aj ja by som asi isla, hoci

ja som nebola na pohrebe ani petovej babke a ani mojmu dedkovi, babka zomrela, ked mal patko mesiac a moj dedko, ked mal patko 2 mesiace, takze bol velmi malinky a kojila som ho a moj dedko mal pohreb v Zamkoch, maleho som nechcela tahat na cintorin, take male babo, Petova babka mala pohreb sice tu, ale to mi zase nemal maleho kto postrazit, kedze tam isli aj svokrovci samozrejme.

retaux
4. mar 2010

Lenka: to máš síce pravdu, že sa môže rozlúčiť aj tak, ale pohreb je robený preto, aby to ľudia robili tam. A ja si myslím, že keby musím Lucku zobrať na pohreb, tak by mi tam vydržala. Už sa mi zdá dosť veľká.

My sme boli na pohrebe, keď mala Lucka 9 mesiacov, tiež na východe. MM zomrel ujo. Vtedy som ju ale nebrala.

lenkamt
4. mar 2010

môj muž tiež nebol mojím starým rodičom na pohrebe, lebo musel byť s deťmi 😔

pre mňa sú pohreby strašne stresujúce, neviem si predstaviť vystaviť tomu malé dieťa, ja dokonca ani Verču neberiem na pohreby, nebola ani ocinovi ani starým rodičom 🤐 😔 a nemyslím že by to oni chceli aby tam bolo malé dieťa, ktoré tomu ešte aj tak nechápe 😔

Meg - ešte skús - http://www.travelty.sk/

zuzana76
autor
4. mar 2010

aj mne by teraz Patko vydrzal, ale on je taky citlivy,ze keby sa pytal , ze co sa deje a nejako som mu to vysvetlila, tak by asi plakal, resp. keby videl placucich ludi

baileysa
4. mar 2010

Nika, uprimnu sústrasť...

meg, ani ja neviem poradiť, musíš si to sama rozhodnúť, podľa mna pohrebu patria k životu, ale mrtvym si mUsím, že je jedno či tam prides, hlavne že budeš na nich pekne spomínať... myslím, že by natalke asi neublizilo, keby tam bola, ale zase je to ďaleko... a kašli na svokrovcov, ti s tým nemajú nič spoločne...

no a som sa tu kosila na vyrazkach a vyhadzani sa...)))

my mame dnes otras deň, som tu obhajobu mala v poslednej chvíli, už si aj zinka svoje vyžaduje...

lenkamt
4. mar 2010

Bai - začína byť veselo?
táslerovi som včera upiekla aj bublaninu a aj tak sa nezastavil 😔 😀

no a keď sme pri šmírovaní vo voľnej sú nejaké príšery - už iná nebudem či čo a tam majú všetky namiesto fotiek príšerky s.r.o. a tak , to akože na nich pravidlá neplatia či čo? 😕

meganik
4. mar 2010

dik baby, uvidime este porozmyslam

leni pravidla si kazdy vysvetluje po svojom

a tie kuchyne su kde, nejako som ich nestihla, a leni kurenie uz maju poriesene, lebo my sme vcera riesili dilemu, ze ci kombinovat podlahove s radiatormi

a dneska mi natalka konecne zjedla spenat a povedala mnam, doteraz hovorila, ze ona travu neje

meganik
4. mar 2010

baily a zinuska uz ma mesiac, pani ako to leti, este nedavno sme sa tu s mm rozplyvali nad tou perfis fotkou s tymi nozickami 😵

bilu a ty si po tej procedure jedla cokinu, to sa moze, som myslela, ze sladke take kozne veci zhorsuje 😕

lenkamt
4. mar 2010

už som ich zmazala, lebo boli ukradnuté z modrej strechy.
kúrenie bude podlahové ževraj asi s radiátormi, také detaily neviem, so mnou Ivka rieši zariadenie 😀

my sme už hore a pozeráme príšerky s.r.o. 😀

baileysa
4. mar 2010

leni, asi hej, dnes sme všetky dake bez nálady, zinka len na rukách, pospala len chvíľku, gretka umrncana, ja unavena, no hrozna kombinácia...))) a to má mm dnes narodky, treba mi ísť do mesta po darček, niečo do mc vybaviť no a sa mi nechce, lebo je vonku zima... No ale musíme, keď g vstane, tak sa pusyime do toho dobrodružstva obliekacieho...

mimi, nedás dake fotky na modrú strechu, som zvedava tiež...

leni to mýto sa ide cez bb? Lebo len tam je to 45 minút... ešte som to nekukala... Nestiiiiiiham..))))
veď ale my sa môžme aj deň predtým rozhodnúť, že dojdeme...

lenkamt
4. mar 2010

Bai - že všecko najlepšie prajeme 😵

ideme cez rk, lm a dole čertovicou na brezno, ževraj takto je to najrýchlejšie 😉 mať minibus tak ťa vyzdvihnem 😀

zuzana76
autor
4. mar 2010

tak moj syn prave zaspal, huraaaaaaaaaa

lenkamt
4. mar 2010

Zuzi -tak si to uži 🙂

my sa ideme najesť a pôjdeme sa hrať do nákupného centra 😀 deti v detskom kútiku , mamičky na marlenke 😀

retaux
4. mar 2010

Zuzi: tvoj práve zaspal a mne sa tu Lucka už mrví v posteli - asi bude vstávať 😀

Huráááááááááááá! Konečne som dokončila účtovníctvo MM, teraz musím ešte daňové 😝

retaux
4. mar 2010

Kedy nastane doba, že aj vo Vrábľoch budeme mať nejaké nákupné centrum? 😀 Ja by som tiež niekedy tak rada šla s Luckou a tu sa môžeme akurát tak po vonku prechádzať 😢

nika07
4. mar 2010

som späť a vytočená,

otrsas v škôlke 😝 pravá ruka nevie čo robí ľavá

meg ked mm išiel na východ na pohreb , tak ja som nešla

a ked zomrel môj oko tak som malu tiež nebrala so sebou, dala som ju varovať a potom neskôr mi ju doviezli ☹

nika07
4. mar 2010

meg kde robí tvoj muž 🙂

zuzana76
autor
4. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=liT5g5NxDmk

baby toto si pozrite, mozno to poznate, to je parodia na hit od Shakiry La tortura a toto sa vola La gordura - tlstoska , ja som to kedysi davno dostala na mail, je to zla kvalita, lepsiu som nenasla, ale je to super 😀

mimi.k
4. mar 2010

Meganik a prečo bojkotovali svadbu? 😕
Ono podľa mňa ide aj o to, aký ste mali s tým človekom vzťah...ja napr. ak by išlo o niekoho blízkeho buď pre mňa alebo pre mm, tak by som išla...možno by som sa tam len motkala niekde s dieťaťom, aby nebolo úplne v centre diania, ale bola by som aj s mm.

Pohovor v pohode, uvidíme, čo bude ďalej...

Teraz ma čaká obrovská kopa žehlenia 😅

bilushka
4. mar 2010

Bailey, vsetko najlepsie muzikovi Taslerikovi, kolko ma, 31?

Meg, nie pri tomto nemusim menit stravu, kedze sa stravujem cca. cely rok rovnako aj co sa tyka sladkeho a pikantneho a predsa su obdobia, ked sa mi to neprejavuje na tvari a su etapy, ked na tvari nieco mam a stravu som nemenila, takze tym to nie je...

No a mam zase dilemu, lebo neviem co s tym buducim vikendom-Leni, Mimi radte...
Od stredy do pondelka bez maleho nevydrzim, ten vikend by som este predychala, aspon by som Mimi pomohla aj s Adamkom, keby sme na neho boli dve...a ked tam pojdem s Matejkom, tak nechcem Majke tak dlho visiet na krku a po druhe, ved len teraz som sa vratila z tyzdnoveho pobytu od nasich, co sme boli bez muza a on do ZA za nami nechce prist, ze by som tam bola s malym dva dni a on by potom pre nas cez vikend prisiel-lebo sa mu nechce 🙄

A este dalsia pikoska na zaver: ja uz som tu fakt ako chronicka stazovatelka, ale vsetko co pisem sa mi REALNE deje: volala som dodavatelovi postielok, co mame tu jednu tycku zlomenu, ze ci mi ju nevedia zohnat, tak odpoved: ano, za cenu 12€ za tycku plus 4,20€ postovne 😝 No su normalni, 16 euro za polmetrovu tycku od postielky??? 😲 😠

bilushka
4. mar 2010

Mimi, no akoooo, pis podrobnosti, rozdrtila si ich tam?
Aj som ti chcela volat, ale kedze mas za sebou v poslednej dobe same dvoj-a viac hodinove pohovory nevedela som, ci si este tam...

lenkamt
4. mar 2010

Bilu - od stredy do piatku príď k nám, v piatok sa presunemie bez mojích detí k Majke a v nedeľu si chodte domov ako chcete 😀
bude to síce psychiatria , ale taká srandovná 😀

s tyčkou 😝 😝 😝 čo sa týka dreva a drevených výrobkov máš proste "šťastie" 😀

bilushka
4. mar 2010

No Leni, to si radsej nemusela pisat nic, ako takuto blbost 😀

lenkamt
4. mar 2010

mne sa to zdá dobrý nápad 😀

v nákupnom centre bolo super, bez výčitiek svedomia som minula 4e za hodinu stráženia deti v detskom kútiku a okrem širokého opasku k fialovému topu som si kúpila knihy za 45e 😀
musím sa naučiť štrikovať a vyšívať, lebo môj účet skončí hlboko v mínuse 😀

maji4
4. mar 2010

ahojte 😉 😉

nika úprimnú sustrasť 😢 😔 😔

meg ja by som išla už lne z toho dôvodu yb som im dokázala že sa máme fajn sme štastný a že mi svokrovci vôbec ale vôbec nechýba , takto by si im dala najavo že ich nechceš vidieť a že suhlasíš s ich názorom že sa nestretávate 😖 môj názor 😉
Ret dík za link predhodím manželovi 😉 😉

biluš supeeeeer že ti takto aj ked len 5 minut vydržal sám pekne sedieť 😉 😉 fakt na Matejka by som to vôbec ale vôbec nepovedala že ti takto vydržal 😉 😉

mimi.k
4. mar 2010

Bilushka, keďže to bola personálka, tak sa povypytovali na všetko do detailov, ale bolo to v pohode, čakala som, že to bude po anglicky, ale nebolo....na záver mi teta povedala, že ma posúva ďalej, ale tie ďalšie kolá alebo kolo (to nevedela), už bude v tej spoločnosti 😉
Ale pozdávalo sa mi to...
Nakoniec sme to vyriešili tak, že mm prišiel skôr z práce a zaviezol ma tam, potom ma čakali v Medickej, tak sa A. aspoň trocha vyvetral, a potom sme šli na palacinky... 😵

K tyčke no comment - dve tyčky a máš v PL celú postieľku za to 😀