Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
17. feb 2009

Ahojte!

Mima: fotky sú krásne 😉

Bilu: mňa by trafilo na tvojom mieste.

Baily: aj mne sa podarilo vysypať Lucku zo sánok 2x a tiež tvárou rovno do snehu, ale do pekného bieleho.

Lucke som sľúbila dnes, že sa pôjdeme sánkovať, tak tu od rána vykrikuje "pojdeme sankovať".
A už aj my soplíme 😒 Rozmýšľam, či mám ísť vypýtať Pamycon od dr.

zuzana76
autor
17. feb 2009

ahojteee

aj my pojdeme neskor von, teraz idem varit

zeleninova polievka a zapekane kuracie prsia

von malemu zoberiem aj nakladak a lopatu a postavime si aj s kamoskou snehuliaka a pofotim, dufam,ze sa vydaria krasne fotky

zobrala by som aj sane, ale su mi dost tazke

lejla77
17. feb 2009

Ahojte:
takze my mame zapal priedusiek 😖 Ale pomaly sa z toho dostavame. Nastastie krvny obraz a moc OK 😵 Tak aspon jedna dobra sprava. Ale este tento tyzden sme urcite doma. 😔

peta28
17. feb 2009

ta my sme mali vcera 40 stupnov horucku.. mali sme taku vysoku teplotu prvy krat, ja sama doma, tak si viete predstavit tu hysteriu, horko - tazko napchaty puding mi krasne vygrcala a to este dobre ze som bola pri nej, lebo sa mi tou grcou zacala aj dusit. Takze Bilu aj ja periem a periem..
A este aj s tymi liekmi je to horor do nej nieco napchat a nakvapkat jej kvapky do oci to je boj.

Mima dik za radu,uz som si to so mzdarkou vybavila, danove priznanie robi az buduci tyzen, takze tento tyzden mam cas si pre to na urad praca skocit.

A dik vsetkym krore ste nam priali skore uzdravenie. Lejla myslim aj na vas, dufam, ze po dvoch tyzdnoch doma to lahko Stanko v jaslickach zvladne. drzte sa

peta28
17. feb 2009

Mima krasne fotky.. to iste robi na stole aj Timka 😀

lejla77
17. feb 2009

peta:
pozname to - ani my nic nejeme a lieky na silu. 😖

slavenas
17. feb 2009

Ahojte

v prvom rade peti, bilushka, lejla rýchlo sa uzdravte .

v druhom rade musím pochváliť lenkinu Lucku , lebo video kde Lucka papá slúži ako náučný material pre moje dieťa , už sa nám podarilo 2x že všetko sama spapala , lenže video musí frčať. 😉 😉 😉

mima fotky super

ddadka držím palce

letu aj Vám nech rýchlo prejde ten ekzém

Aj ja už chceeeeeem jar a leto ...

aaa my Vážime asi 12 kg a dlhá je 86 cm ...

slavenas
17. feb 2009

peti bože taká teplota ☹ ☹ a čo si robila ?

lejla77
17. feb 2009

peta28:
co potrebujes z Uradu prace, aj ja nieco potrebujem?

lejla77
17. feb 2009

peta:
my sme mali take teploty 4 dni - 3 x za den som davala paralenovy cipok - a ten teplotu stiahol - inac nad 39 sa dava zabal - ale ja som nedavala, nam tie cipky zaberali a ked vyprchal ucinok, dala som dalsi. A to sme mali aj antibiotika a teplota aj tak bola - lebo tie na teplotu nezaberaju.

peta28
17. feb 2009

vlaznu sprchu a cipok, nastasie to zabralo, ale ked mal nepovedala aspon 1500 x mamina tak ani raz, fakt jej muselo byt blbo, lebo bola ako taky uzlicek, len som ju nosila 2 hodiny na rukach a hned ako som ju polozila tak grcala.

Lejla tu baby spominali ze do danoveho priznania by si si mala z uradu prace vypytat potvrdenie ze si poberala rodicovsky prispevok.

slavenas
17. feb 2009

moje malé ☹ ☹

letuskah
17. feb 2009

ahojte
peta, lejla, chudence male, nech vam rychlo vyzdraveju a hlavne nech nemaju tie hnusne horucky, to je o dusu 😔
bilu aj vam nech to grcanie prejde, to ma zo soplov ci zohoco?

vecer nemal teplotu len 37,1 a v noci ani moc sople tak uvidime, teraz je one lebo ho rano zobudil padajuci sneh zo strechy 😝
a na ekzem mam dalsieho podozriveho cislo 1 najpravdepodobnejsieho a to bilinkovy caj prieduskovy pre deti, lebo ja som mu ho davala aj ked mal tie teplotu po ockovani a ekzemoval a teraz som mu ho dala akoze preventivne a zase ekzem tak to bude z toho, asi ho vypijem sama...

a baby u nas snezi a snezi, vcera cely den, celu noc a od rana bez prestavky, je to nadherne bielucke krasnucke, aj pojdeme na sanky, len mam nerva lebo u nas chodi pluh len asi dva razy denne co nestaci a mame auto so zadnym nahonom cize ho smyka aj len pri pomysleni na sneh a muz ma teraz ranne smeny, chodi na 6 autom a sa bojim aby sa niekde nevyrubal...

lejla77
17. feb 2009

peta28:
takze som sa pytala nasich mzdarok - a ze nic nepotrebujem, lebo rodicovsky sa nerata do prijmu.

mimi.k
17. feb 2009

Ahojte,

prajem skoré uzdravenie všetkým, ktorí zvracajú, teplotujú a všetko okolo toho 😔 je to des.

Letu., ja mám zasa podozrenie, že Adamkovi vadí petržlen. Určite aj niečo iné, ale petržlen podozrievam na 99%.

Lejla, ja mám takú istú info, že rodičovský sa neráta do príjmu. Len som zostala trochu zaskočená, keď sa to tu začalo riešiť. Ja som mala okrem rodičovského tú dohodu, takže výpočet dane mi urobia v práci, vypísala som k tomu tú štandardnú žiadosť a ak im bude niečo chýbať, nech sa ozvú.

mimi.k
17. feb 2009

Baby z BA, kam dávate veci, ktoré už nenosíte a nebudete nosiť, ale sú inak bez chyby? Nie je niečo okrem charity (tam treba myslím bloček z čistiarne pre každú vec)...? Chcem pretriediť skrine, tak ak je lepšia možnosť, ako veci vyhodiť do koša, tak by som ju využila...

zuzana76
autor
17. feb 2009

mimi, ved daj inzerat sem na konika, ze darujes, ale osobny odber, aby si nemala starosti s posielanim, urcite sa najdu maminy co potrebuju takto pomoct, len zase, aby to potom nejaka vychytralina nepredavala ako som sa tu v nejakej teme docitala,ze bola nejaka taka podvodnicka

zuzana76
autor
17. feb 2009

ja napr mam kamosku co ma 3 deti a jej posuvam moje starsie veci pre jej dceru

letuskah
17. feb 2009

mimi my tu mame jednu susedu ktorej dcera to dava nejakym chudobnym, predpokladam ze sukromne a nie ako organizacia takze take nositelne veci jej vzdy odneseme a inak do kosa, ale davame to vedla smetiakov a bezdomovci co tu chodia snorit si to vzdy rozoberu, inak neviem poradit

zuzana76
autor
17. feb 2009

aj ja co neviem komu mam dat, tak to dam pekne poskladane do igelitky vedla smetiaka a vzdy je to fuc

letuskah
17. feb 2009

mimi petrzlen je alergen mne ho dr odporucala dat az po roku takze kludne to moze by ono.
ja si zacnem pisat co som mu kedy dala a ako reagoval ale az ked mu to ustupi lebo takto to neuvidim

zuzi to je sila ze si to niekto dovoli 😠

mima07
17. feb 2009

cauko kočky
k tej dani tie ktore ste mali este v januari matersku aj ked nie cely mesiac to musite dokladovat to sa do prijmu rata rodicovsky nie ale niektore mzdarky aj tak chcu o tom papier ☹ tak ak nechcu mate o starost menej
aj u nas je krasne bielo mne to vyhovuje maly sa vyblazni na zahrade 😀 nastastie som vcera nakupila tak asi budeme len tu 😉 uz sme vonku aj boli maly sa vyvalal v snehu lebo pes sa valal tak si myslel ze nova hra tak si lahol a valal sa aj on 😀 😀 len skoda ze som nemala fotak
chorusikom skore uzdravenie

mimi.k
17. feb 2009

Let., aj tu sme to dávali pekne vypraté do tašky ku kontajneru a oni si to zobrali. Ale teraz je tam obrovský leták, že sa to tam už nemá dávať, je tam odvolávka na Dúbravku...neviem, či tam je nejaký zber alebo čo...to len tak, či o niečom neviete...

Zuzka, aj ja som to čítala. Že jedna pani darovala malé vecičky inej a tá to potom predávala 😅 ale veď všelijakí sú ľudia.

Niečo už vymyslím 🙂

mimi.k
17. feb 2009

Let., aj ja som s ním začala veľmi neskoro, ale aj tak mu nerobí dobre...

baileysa
17. feb 2009

ahojte,

lejla, gretka mala zapal priedusiek asi pred mesiacom, tak vam drzim palce, nech vam to tiez rychlo prejde, bez komplikacii, mava aj tploty stanko? my sme mali bez teplot, nastastie...

peta, to ste mali riadnu noc 😖 snad to uz bude lepsie, ze toto bol ten vrchol a uz sa bude timke lepsie darit.

bilush, ☹ to este stale mate s tym grcanim? ci uz znova? ☹ davas mu nieco mliecne?

mima, my chceme fotky z londyna!!!!!
my chceme fotky z londyna!!!!!
my chceme fotky z londyna!!!!!

ret, som rada, ze nie som sama s tym vykydnutim zo sani, lebo som sa citila hrozne 😅

lenka, strieska bude uplne genialna 😵 tesim sa na tu tvoju variantu 😉

mimi, nemate nejaky utulok pre bezdomovcov? my veci niekedy davame tam, aj ked skor sa tam hodia pre muzov, teda aspon u nas...

letuskah
17. feb 2009

mimi tak to netusim, mozno tam aj je, u nas neni nic vyvesene, ale ked zistim dam vediet

baileysa
17. feb 2009

letush, pekny novy pulkac mate 😉

mima, pekne fotocky 😉 skoda, ze nemas tie zo snehu, my sme tiez dnes boli konecne peso po snehu, presla asi sto metrov, potom sa jej to uz lepilo na topanky, tak mala taky polkruh zospodu, tak s tym nevedela chodit 🙄

mima07
17. feb 2009

bilu a ja som vcera este nespala len som vypla pocitac ja chodim najskorej okolo polnoci to vies uz neviem tak dobre spavat ako za mlada 😀 😀
bai dala by som ale nemam potuchy kde su ☹ muz ich stahoval na nieco nove co neviem ako sa ani vola 😀 😀 a teda asi by som ich ani nevedela odtial dostat 😀 😀 a kedze on chodi strasne neskoro tak musim cakat az do vikendu ak nemam e nahodou nejaky program tak to snad vytiahne

mimi ja tiez veci posuvam a poviem nech si vyberu a co nechcu nech vyhodia aspon sa nemusim ja trapit 😀 😀

baileysa
17. feb 2009

mima, toto doverne poznam 🙄

mima07
17. feb 2009

letu tak ty si ina sikovnica 😲