Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
28. apr 2009

Lejla to bola moja mama vcera 😀

Neviete prosim vas kolko stoja najlacnesjei plienky do bazena a kolko ich je v baleni? My plavat nechodme ale na tento vikend mozno nejake vyuzijeme, tak rozmyslam ze kupim. Ale co s tym potom?

letuskah
28. apr 2009

caute
tak aj ja mam zurive decko, najlepsie je ked sa mi plesne o zem prave na prechode, na chodniku ho necham a idem dalej ale na ceste to nemozem spravit, dnes nasypal jednemu chlapcovi piesok do oci, jednemu dievcatku nechcel pozicat detsky nozik tak sa miesto toho plesol tvarou do piesku a este ju asi o pol hodku ovalil furikom, nastastie malo a nechtiac, ale inak... nechapem, niekto mi musel vymenit dieta, to moje zlaticko mi chyba...

Peti vy dospelaci nemusite mat v meste prilby len mimo mesta ale dieta musi mat vsade aj ked je v cyklosedacke.

Mimi ja na stretko mozem, zajtra v prezidentskje? o kolkej?

inak oblekove oblecko som videla v HM a treba pokukat na nete, uz na takych velkych chalosov sa da zohnat aj pozicat, ked som chcela pre kubka na tu nasu svadbu tak nebolo nic na take velkosti ale vacsie sa da.

letuskah
28. apr 2009

ten prvy z Petinych linkov je paradny, hned by som brala

retaux
28. apr 2009

Ahojte!
Peti: my to poznáme, ale v inej miere - presne to, čo som napísala ráno, že má neskutočné hysáky, ale nie preto, že si vyberá, kto čo urobí. Jej sa len niečo znepáči, tak hysáči - dnes doobeda to bolo 3x 😠 😠 😠 ☹ A ona našťastie pri tých záchvatoch negrcá, takže ja ju nechám tak. Niektoré deti sa dajú obalamutiť, že dám ti čokoládu alebo hračku alebo niečo, ale jej sa v tej chvíli nemôže nikto ani dotknúť, ani na ňu pozrieť. Takže ja ju nechávam vyrevať a potom príde sama za mnou 😖 A tiež nám pomáha, ako mimi písala, dať do postieľky, tam sa proste ukľudní a už je potom dobrá. Ale keď ju to chytí, v momente zatváram všetky okná, lebo to je neskutočný rev. A aj sa pri tom dobúcha a doškriabe ako sa hádže, kope a mece... 🙄

Zuzi: ja by som tiež nešla k doktorke, lebo tam môže chytiť ešte horšie veci a zo soplíkov sa dá dostať aj bez dokiny. A navyše teraz zúri tá črevná chrípka tu, tak určite budú plné čakárne 😝

mmem_
28. apr 2009

ahojte

bilu tak super ze mas zub porieseny ja sa chystam cca o 2 tyzdne 😝 😝 😝

Peta: to poznam ale nie v takomto rozsahu, my mame plavky do bazena ale uz budem davat len obycajne plavky i ked nenocnikujeme. Zatial sa nam nestalo ze by sa vykakal do bazena 😀 , take obycajne plavky maju pekne a za dobru cenu v C a A,alebo v H a M a za tie do bazena som dala nieco cez 2 stovky a mame ich vlastne odkedy plavame a stale su nam dobre.

mimi: tu su krasne veci ale asi sa ti neoplati tolko do toho vrazit alebo aj v HM som videla take vesticky,obleky male

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

retu: my mame tiez taku vcelickovu prilbu, prihodim neskor foto z minuleho roku. Teraz uz ma pekne na hlave ale minuly rok bez sance

retaux
28. apr 2009

Aj ja tak viem, že dieťa musí mať prilbu všade.

retaux
28. apr 2009

Mne sa zdá, že najlacnejšie boli voľakedy v dm drogérii plienky na plávanie. Ale to ešte keď sme my chodili plávať a to už je dááááááávno.

mmem_
28. apr 2009

a tu je o tom cestnom zakone rolujte dole

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/je-tu-novy-ces...

lejla77
28. apr 2009

peti:
😎 😎 😎 zlata je. Ale asi si pamäta to rano, lebo ze cely den bol uplne super, ze sa nasmiali - tak som sa vytesovala. 😵 A dnes ked som ho niesla, tak ani velmi neplakal, tak som sa tiez vytesovala. Iba trocha krivil usta a potom uz nestihol - ked som odchadzala zo satne, tak bol ticho - ucka ho niecim zaujala. 😵

letuskah
28. apr 2009

mmem to je super link, aj som si ho hned ulozila 🙂

slavenas
28. apr 2009

ahojte, vidím že som tu správne , tiež mám jedno zúrivé dieťa doma , ale riešim to tak ako retaux , tiež ju nechám vynervačiť ale mi našťastie negrckáme z plaču tak sa dá, ale u nej nič iné nezaberá keby som sa je prihovárala tak by to bolo len horšie a stupňovalo by sa to .
Peti keď si spomenula ten cirkus v aute, tak u nás keď je záchvat hnevu ked práve šoférujem a malá chce niečo veľmi súrne napr . padnutú hračku, alebo piškotu a ja momentálne nemôžem a ona reve tak ja pustím rádio tak nahlas aby ju prehučalo a ona prestane - som asi hnusná ale fakt sa nedá šoférovať ked vzadu kričíííí dieťa .

Ja som plienky na plávanie kupovala Hugies a aj babylove ale tie balenia sú tuším po 12 ks a stoja plus mínus rovnako, babylove sú trochu lacnejšie ale tak zhruba 190 sk, (píšem v sk lebo som ich kupovala ešte vlani.) inak mi už nechodíme plávať a zostali mi 2 hugisky a 1 babylove , mohla by som ti ich poslať poštou, ak by ti to pomohlo, neviem akú veľkosť používate ale tie 2 sú do 12 kg a tá 1 je väčšia .

letuskah
28. apr 2009

jejda vidim ze vsetky augustovcata strajkuju 😝 😝

peta28
28. apr 2009

Slavka diik si zlata, ale to uz asi nestihame, to by si mi muslea poslat este dnes, lebo vo stvrtok my uz odchadzame do toho Madarska, mne presne tak 2-3 plienky stacia. Plavky mame, ale pre istotu spm chcela aj plienky keby tam bol niekto mudry.. ze dieta bez plienok v bazene nemoze byt.

letuskah
28. apr 2009

peta sak kup ten balik a co neminiete odkupim, ja sa chystam s kubkom plavat v lete, teda ak je to velkost aj na 14-15 kg dieta

mimi.k
28. apr 2009

Ďakujem za linky na obleky 😉

Letu., Prezidenstkú ráno otvárajú o 10tej (od mája už skôr), tak o tej desiatej tam s Adamkom budeme. Ak sa ešte niekto pridá, budeme sa tešiť.

slavenas
28. apr 2009

peti ako chceš, ale dnes okolo 16.00 ked pôjdeme von by som to mohla poslať 😉

letuskah
28. apr 2009

mimi dobre, ja este rano zbehnem k jednej babe pre gate z mimibazaru a potom doletim, teda aj sa mi zenska ozve... sa tesim velice prevelice na vas 😵 😵

mimi.k
28. apr 2009

Letuskah, aj ja sa teším 😵 chlapci sa hádam zahrajú 😵

letuskah
28. apr 2009

mimi dufam ze kubko nezbije Adamka, momentalne ma totiz take obdobie 😝 😔 😔 😔

mimi.k
28. apr 2009

Letuskah, no ja dúfam v to isté - teda že Adamko nezbije Kubka 😒 😀

letuskah
28. apr 2009

tak si budu aspon kvit 😀

mimi.k
28. apr 2009

On je tiež v poslednom čase dosť neposlušný... 😖
Ale naučila som ho, že "čo si maminkina?" a on povie "láska" 😵 tak som si vykompenzovala tie nervy, čo s ním mám 😀

lejla77
28. apr 2009

peta:
Ja mam doma tusim Huggies balícek - kupovala som minuly rok, ked sme boli v Tatrach - ale nestihla som ho otvorit, lebo sme za dva dni isli domov, lebo som ochorela. Takze mozem sa pozriet doma, aka je to velkost a napisem do sms, ci ti mam doniest do skolky.

peta28
28. apr 2009

Slavka diik si zlata.. moja adresa v IP ak stihas 🙂)
Lejla diik , tiez si zlata 🙂)
Letu take by nam boli asi velike, Timka ma cca 11 -12 kg 😀

lenkamt
28. apr 2009

helou 😀

ja som mala protivné deti minulý týždeň + mi nešiel kôň, takže si viete predstaviť ako som trpela 😀

teraz mám deti v norme - včera zaspali o 20.10 a spali do 7.30 😕 cez obed 2h 😕 tak som zvedavá čo idú vystrájať cez hokej 🤐 v piatok keď hrali s maďarmi, tak ja som odchádzala o 20.30 a môj muž len do pi..., už spite 😀 🤐 zaspali mu až o 21.00 😅

Mimi - ja som celkom slušné oblečky videla aj za pár euro v číňaku 🤐

Mmem - stačí mojej Verči v ČR podsedák v aute???????????? dík 😉

maji4
28. apr 2009

Ahojte akurát som bola vykopnúť muža išiel niekde s kamošmi kukať hokej ,že aby sme si my baby mohli v klude kukať ordináciu no nie sú zlatý 🙂 🙂
A ešte mi hovorí" Maji nechceš mi to zakázať mne sa tak nechce" a ja len pekne chod niekedy budúci týždeň idem ja 😅 😅

Ja zajtra do tej prezidenskej nemôžem sa mi ohlásila kamarátka ,že príde aj s 8 mesačným bábom takže ja budem mať doma vzrúško 😵 😵

Peti aj ja mám doma tie plavky ked by ti ich nedoniesla lejla tak sa u mňa zastav cez prestávku ti ich dám 😉 😉

A vzdorovité dieťa máme asi všetci a tiež ked má taký hisák tak ju okamžite odkladám do postielky a tam sa ukludní a tiež mám to štastie ,že mi popri plači nevracia 😎
Inač to vracanie je ešte ako tak v pohode mám kamočku ktorej syn odpadáva keď má taký hysák...tak to by som fakt nechcela tak ona chuda samozrejme len aby neodpadol mu dá čo chce pokúša sa odviesť pozornosť ale keď si niečo zaumieni tak to musí dostať 😔

Dnes bola Lilianka celkom dobručká dúfam ,že jej to ostane lebo také dni aké mala doteraz ma vôbec ale vôbec nebavia 😖

maji4
28. apr 2009

Lenka to preto tak neskoro zaspali keď bol ten hokej lebo to strašne chcel ale tak mu treba nech vie ,že nemôže mať všetko 😅

meganik
28. apr 2009

ahojte baby..tak posledna skuska je uspesne za mnou 😎 teraz mam tyzden pauzu v uceni a potom uz sprtam na statnice...dneska oslavujem ukoncenie skusok..uz mame otvorene vinko a az Natali vecer zalomi, tak si konecne po 100 rokoch daco normalne pozrieme v tv 😎 ja by som rada pozerala hokej, ale mm je totalne antihokejovy a antifutbalovy typ, takze budeme kukat nejaky film...dakujem vsetkym, ze ste na mna mysleli...ste zlatusikovia 😵

no my sa chystame zajtra s Natali k lekarke, lebo uz tyzden sopli a od priesvitnych jej to preslo k hustym, hroznym sopliskam, tak nech sa mi radsej na nu pozrie...lebo zase furt dokola jej kvapkat nasivin mi pride tiez o nicom, hlavne ked nam ani nezabera...inak ani nechodime na ihrisko, ked ideme von, tak len tak na prechadzky okolo domu alebo s odrazadlom, ale uz vidim na Natalke, ze jej je dlho, zeby chcela medzi deti

jaj a idem pochvalit moju zlatu dcerku, lebo od soboty sa nam sama pyta na serblik, cikame vyhradne uz len do serblika a vlastne aj kakame, ale to zatial nevie zahlasit, tak musime striehnut, kedy zacina tlacit...tak dufam, ze uz jej to vydrzi a budeme sa pomaly ucit odplienkovavat 😵

zatra na stretko neprideme, lebo mame sopliky...za inych okolnosti by som urcite prisla, uz som na vas vsetky zvedava 🙂

a uz mame postavene lesenie pri dome, behaju nam tu ujovia robotnici pri oknach, tak pockame az nahodia polystyren a az zacnu s vrtanim ideme k nasim - spavat, ale budeme chodit asi domov 🙄