Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
29. apr 2009

mmen ja som to plávanie s malou zvdala práve kôli tomu že ona už bola uplne na neudržanie , vôbec nechcela robiť to čo precvičovala inštruktorka , v kuse by si robila iba to čo sa jej zachcelo , bláznila sa a špliechala malé detičky, no mala z toho vlastnú zábavu a vôbec nechcela nič robiť organizovane.

slavenas
29. apr 2009

pridala som nejaké foto

bilushka
29. apr 2009

Ako vam bolo super, Kubka extroverta si neviem ani predstavit, uz sa tesim buduci tyzden, ze daco spachame-snad a uvidime sa v hojnejsom pocte 🙂

Leni, tak to na nalade urcite neprida, ale aj ja si myslim, ze ked je sono OK, tak snad je v poriadku vsetko.
Nech si to opravia, ci co s tym robia, takto plasit ludi 😠

Mmem, 5 dnove to ja tak volam vsetky netrvanlive mlieka, co nemaju spotrebu niekolko mesiacov, to je obycajne mlieko, co sa ti do tyzdna pokazi, ja to moc nekupujem tiez, lebo s tym potom neviem co rychlo robit, iba puding uvarit, ten je aspon z pol litra mlieka...ale vraj je to kvalitnejsie mlieko ako trvanlive, lebo v nom uz je vsetko "zabite" tym prevaranim, aby dlho vydrzalo.

Letu, tak ty takto hladujes a potom tu na nas hras s kostrickou, heeeej? 😀
Nabuduce povinne do Mekaca ideme 😀

Maji, ja ked davam pyzamko bez skrytych noh, tak davam este ponozky aj ked ide este do spacieho vaku, ale zohnala som aj overalik 98 a videla som aj 104, tak sa nemusis bat, ze na Lili nezozenies, ona je este drobnejsia 😉

bilushka
29. apr 2009

Slavka, uzite si Bojnice, tam sme mali prve vyrocne stretnutie levicatiek, pamatate baby? 😵
Kto je za to, aby sme si zopakovali este penzionik nas? 😀
Uz som aj zabudla, ako sa volal...tak tam bolo dobre 😀

slavenas
29. apr 2009

maji , ja už dávam popri overaly aj normálne pyžamko a dávam bez ponožiek , moja malá ked má iba ponožky bez topánok alebo papučiek tak v momente idú preč a behá naboso . 😉

bilushka
29. apr 2009

Mmem, ja ked robim jablkovu strudlu, tak aby to nevytekalo, davam tam struhanku a nie je tam citit, cisto visnovu som este nerobila, len makovo-visnovu a vtedy som tusim nedavala nic, lebo som mala iba visne z kompotu a tie ked som dobre scedila, neboli take vodnate.
A nevypekaj uz tolko 🙂

letuskah
29. apr 2009

tak som precitala odpovede na moju anketu a velmi potesite mojho muza ktoremu sa ani len voda nechce prevarat 😀

dieta si prave napchalo 10 bobul hrozna do ust 😝 uz zjedol dnes asi stvrt kila hrozna a este chce, no uz mu nedam

bilu ty ma vzdy prekuknes 😀 😀 ale mekaca by som si aj dala uz som davno nemala, mnam

maji a vy ako zajtra? idete cvicit ci nie? ja len ze sa mi zapacilo stretavanie sa 😀

slavi vaneska je zlata, vsetky vase deti uz vyzeraju tak velkacky len to moje je stale babo, ci to len ja tak vnimam?

slavenas
29. apr 2009

Vážne ste tam mali prvé stretnutie , som za zopakovanie 🙂

letuskah
29. apr 2009

ja davam tiez pyzamko ale aj ponozky a overal mame jeden este ale uz nebudem kupovat, ten sme dostali, pyzamko zapravim do gati a tak mu to vydrzi, teda vacsinou, aj ponozky si stahuje az rano

bilushka
29. apr 2009

Ret, si ma potesila s tym zateplovanim, ja som myslela, ze to bude rachot ako pri burani, my mame nalepene panelaky na sebe a pocujeme este aj vo vedlajsom ked niekto vrta na hornom poschodi 😒
Ale maly pri tom v pohode spi, tak som sama zvedava, kto z toho bude nervnejsi.

Slavi, no ale nam vtedy moc nevyslo pocko, dost bolo kosa, sme sa vratili a chodili s detmi po lekaroch iba, teda aspon moj maly bol prechladnuty a Lenkine dvojky tiez ☹

bilushka
29. apr 2009

No koncim, kedze mi dochadza baterka na notebooku a nabijacku mam klasicky pri malom v izbe 😖

retaux
29. apr 2009

Slavenas: budú tam aj nejaké sprievodné akcie popri tom festivale? My sme tiež voľakedy chodili. Vaneska je zlatá a sa mi zdá že sa zmenila. Najviac sa mi páči tá wellnes fotka - má tam také červené líčka 😵

Ja tiež keď už dávam obyčajné pyžamo bez nôh, tak nedávam ponožky.

Mmem: ja takú plnku nerobím, takže neporadím. A ja kebyže robím, tak dám višne s orechami pomletými.

letuskah
29. apr 2009

mnam visne s orechami to by som si dala

slavenas
29. apr 2009

ret neviem nič konkrétne, ale vždy je tam jarmok a taký chlapíci s orlami, dve tri strašidlá chodia aj popri zámku , a tak podobne 🙂 🙂

letuskah
29. apr 2009

este mam otazku, maly ma na nose taky vyrazku uz par dni, vyzera to ako podkozny dzubak, zatial som mu nic na to nedala ze to zmizme ale nemizne tak sa obraciam na vas ze co s tym?

retaux
29. apr 2009

Chcela by som aj ja tento víkend niekam zájsť, ale neviem kam. 😒

Letu: netuším.

letuskah
29. apr 2009

v ba je flora kebyze sa niekomu chce prist

slavenas
29. apr 2009

letu ani ja netuším

slavenas
29. apr 2009

ret v Topoľčiankach v žrebčíne, určite poznáš, je tento predlžený víkend deň otvorených dverí , keby ste chceli vidieť koníky , povoziť sa na nich plus srandičky okolo .

retaux
29. apr 2009

O Topoľčiankach viem, o flóre som nevedela. Aj tam sme voľakedy chodili, ale už som dávno nebola.

letuskah
29. apr 2009

ret to je prilezitost prist kuk kvety a aj bratislavske levicatka 😀 😀 😀

mima07
29. apr 2009

cauko
pokukala som fotky vsetky deti su krasnucke
stretko zacnite planovat uz tento tyzden teda termin aj ja chcem prist a chcem palacinky 😀

mima07
29. apr 2009

peti aj alex dnes spadol uplne na rovnom chodniku a ma cele lico oskrete ☹ este ze mama ktora mala prist v nedelu nepride 😀 takze ja teraz ziadne fotky robit nebudem a to som planovala nejake pri jazere nafotit ale aj tak tu zase zacalo fukat 😠

mimi.k
29. apr 2009

Tak mám požehlené 😎

Slavi, krásne fotky 😉 a chodiaceho krtka máme aj my 😎 😉

Termín ďalšieho stretka si povedzte, ja to mám najbližšie (teda ak bude v meste), takže ja sa prispôsobím. Zatiaľ nič bud. t. nemám 🙂

meganik
29. apr 2009

ahojte..tak sme boli u dokiny, Natalka tradicne vrieskala ako vzdy - stavim sa, ze vystrasila k smrti vsetky deti v cakarni, ona ma neskutocny strach z bielych plastov 😖 robila jej pre istotu aj crp, ale vsetko mame ok, aj dychanie ciste, tak len pokracovat v samolieceni, proste je to nejaka viroza, nevadi aj tak som spokojna, ze vieme, ze to nie je nic vazne...dokonca mi pride, ze z toho strachu od doktorky jej uz aj prestalo tiect z nosa 😀

dneska rano som zazila sok, kedze nemame balkon a ani vytah - odkladam si kocik dole v suterene v kocikarni, no a v ramci urobenia si miesta pre polystyren a pod. potreby na zateplenie ujovia robotnici zahadzali celu kocikaren roznym odpadom, skrinami, cinkami, bicyklami a neviem este cim kocikaren...jednoducho haraburdy boli az povrch stropu, kocik samozrejme pod tym vsetkym zahadzany, tak som spravila mierny krik a pekne mi kocik vyhrabali, nastastie mu nic nieje - teda nieje poskodeny...takze zaver toho vsetkeho - kocik si odkladame v aute 😠

majka ja sice ponozky na noc Natalke davam, ale ma ich len pokym zaspi..lebo potom si ich vacsinou skope dole, takze spi bez nich 😉

slavi...vaneska je rozkosna 😵

tesim, sa ze ste sa mimi a letu vystretkovali, aspon ste si pokecali a nemuseli ste sa s nikym prekrikovat 🙂

bilu... a vy este chodievate na ihrisko na uzbecku, ci uz ani moc nie? no a to buchanie okolo zateplovania je zatial celkom v pohode, Natalka vcera spala 4 hodiny a vobec jej nevadil buchot, no a ked je hore, tak sa pozerame cez okno ako stavaju lesenie 😅 no uvidime co bude dalej

no nic ideme na prechadzku, kym sa nepokazi pocasie

slavenas
29. apr 2009

mimi.k no aj náš je chodiaci, lenže už nechodí 🙂 lebo mm sa zdalo že chodí nejako nakrivo tak ho išiel "opravovať" 😀 a tak ho opravil ... 😝 😀

slavenas
29. apr 2009

mima Alexovi tiež pofúkaj bolačku ☹

slavenas
29. apr 2009

meg super že je Natálka ok 😉 , inak mi tiež skladujeme kočík v kufri môjho auta, ale z praktického hľadiska , nechce sa mi ho trepať hore a potom zasa dole každý deň. 😉

baileysa
29. apr 2009

ahojte,

dnes som bola doobeda po dlhom case, tak som upratovala 😅 asi si zacnem nejaku pani na to hladat 😅 ale som chcela aspon zakladne porobit, ked ideme zajtra prec, nech sa nevratime do uplneho bordelu, to nemam rada 🙄

a potom s kamoskou na kavu sme boli, pokecali a cestou domov som si kupila dva kvietky 😵 takto sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leni, snad ked mate dobre sono, tak to je v poriadku 😉

mimi, let, stretko tradicne zavidim, veru by sa nam aj dake velke hodilo, ale co ked nas kriza takto skrti 😔

bilush, zub brrrrrrrr, to je moja smrt, ja som rada, ze mam uz len "preventivku" pred sebou, ale to si vzdy hovorim, ze budem chodit, aby som nemala vzdy len take velke zakroky potom, tak nech sa kaz podchyti od zaciatku, ale skutek vzdy utek 🙄

maji, ja davam uz iba pyzamko a ponozky ako kedy, ked sa mi zda chladnejsie, tak dam, ked nie, tak nedam, ak si ich zoblecie a je chladno, tak raz jej ich obleciem a ked si ich da znova dole, tak uz nedavam az potom rano, ked beha uz, tak jej dam ponozky 😉

meg, gratulujem ku skuske, si sikulky, na statnice drzime palce uz teraz. a natalka je sikovnicka tiez s tym ncnikom,
ja sa idem tiez pochvalit, gretka dnes prvykrat spala bez plienky a sucha bola, az ked vstala, cikala do zachoda 😵

ada, ze sa nam aj ukazes 😉

baileysa
29. apr 2009

ja som inak vcera vecer prvykrat pozerala hokej cez tieto majstrovstva, a ani sa mi nezdalo, ze az tak zle nasi hrali, ako dopadli 😕

fotky som kukla, krasne mame tie nase levicatka 😵