Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
4. sep 2009

caute...tak hlasim, ze uz sme marodi vsetci traja, vcera to bol des, Natalka mi zaspala na rukach od vycerpania, kedze navecer plakala asi hodinu vkuse, ze ju boli nos ☹

muza som vyslala na meganakup, kedze asi cely vikend nevylezieme z domu

susik gratulujem k miminku, nech ste obe zdravucke a mala nech pekne prospieva 😉

letu ani my nepapame same, iba polievku zje Natalli sama a z druheho chodu iba ked su cestoviny, inak krmime riadne my 😉

slavi pekne fotky, mala je fesanda a jasne, ze aj mamina 😉

bilushka
4. sep 2009

Meg, a co vam je, ked mala plakala, ze ju boli nos?
Myslim, ze toho bude teraz vela, takych prechladnuti, ako sa ochladilo, vsetci zacnu soplit 😒

meganik
4. sep 2009

bilu klasika prechladnutie, sopel, horucka, bolesti hlavy 😒 plakala, lebo momentalne nema obdobie na dobrovolne odsavanie nosa a nechce ani kvapky do nosa, cize ho ma komplet upchaty a vysuchany od nekonecneho utierania kapesnikom 😒 klasika plakala az do grcania 😠 ale dneska tuk-tuk, ze Natalke je uz zda sa lepsie, teraz zase zacal muz a ja uz tiez pre istotu kloktam tantum verde a tak

to pocasie je fakt o nicom

letuskah
4. sep 2009

meg tak super ste ukoncili leto 😠 hlavne sa rychlo vyliecte vsetci traja 😉

bilu ja som ti odpovedala na to divadlo?? ak nie tak Kubkovi sa moc nepacilo lebo pred predstavenim tam chlap zacal hrat na takej rarohe co sa dnu davaju dierovane listy a ono to hra, strasne to tam huccalo, jeden chlapec sa rozplakal ze ani na predstavenie s nim nesli a dalsie deti vratane mojho zacali krivit usta ale ten s tym hral ako besny 😠 no a predstavenie bolo o tom ako papuca hlada sestru papucu a stretava topanky a ine blbiny, ziadne marionety ani babky, tak to Kubka moc nebavilo, asi v polke chcel ist von ale kedze sme sedeli daleko od dveri,nedalo sa tak s keksikom v ruke to ako tak preckal. ale na druhy den si vyspevoval hladam si sestricku, co tam spievali... este skusime ine predstavenie lebo babky sa mu v inom dvadle pacili, to kukal ako puk a sledoval dej ale toto bolo take divne...

no a vcera sme boli v MCcku na podhradskej a canakym, kubko ich totalne odignoroval, obcas kukol odkial ide ten zvuk ale inak sa zaoberal preliezkami a pieskom 😀 ani sa nechcel ist kuknut blizsie, ale zabavil sa tak som rada 🙂

bilushka
4. sep 2009

Chudatka, najhorsie ked to chyti celu rodinu, nema sa o vas ani kto postarat.
Skore vyzdravenie prajem a nech to ostane len pri soplikoch 😉

bilushka
4. sep 2009

Canaky s Podhradskou aj moj odignoroval, to je asi pre vacsie deti, ked ich ucili na podiu farby po anglicky a pod.

My sme v divadle vydrzali 5 minut, teda ja som tam nebola tak viem iba od mm, ze stopol takyto cas 😀
Teta ked mu vracala vstupne tak vravela, ze pre taketo male deti je najlespia ta rozpravka o lopticke, inak ich tie ostatne predstavenia tazko zaujmu, ze to je tiez pre vacsie.

slavenas
4. sep 2009

letu, anketa: aj my 😔 ona by síce aj jedla samá ale nič nezje tak ju krmim.

bilu, dakujeme

meganik
4. sep 2009

dik baby za povzbudenie

letu tak divadielko nic moc, mozno bude nabuduce krajsie a hlavne zaujimavejsie, my ked sme boli naposledy na babkach, tak tam ti herci strasne pistali a kricali, ked hrali certa, ze som sa zlakla prvykrat aj ja a nieto este deti 😠

a som bola po dlhom case akoze na nakup v auparku a som nekupila ani len jeden svetrik ani pancusky, lebo bud nic nemali alebo sa mi nepacili farby a na destke svetriky dost neprakticke strihy akoze pupok a ladvinky odhalene..to co je za detsku modu 😠 ...neviem, co budeme zachvilu nosit, ked sa ochladi uz natrvalo

slavenas
4. sep 2009

meg dík 😉 , a prajem rýchle uzdravenie

letuskah
4. sep 2009

sak sme skusili tak aspon vieme 😎

letuskah
4. sep 2009

meg ja mam problem s rukavmi, Kubkovi su vsetky uzke, on ma take vankusiky este 😀 ja sa chystam do auparku v sobotu, chlapov necham doma a pojdem, potrebujem sebe nakupit a snad aj daco pekne pre Kubka uvidim

bilushka
4. sep 2009

Meg, ja som za posledne dva tyzdne obehla vsetky nakupaky, aj v Poluse, Avione, Palace som bola okrem Auparku a tiez si neviem nic vybrat ani pre seba ani pre maleho, prechodne bundy mam este od jari a zimne este nemaju, tak som tiez nic nekupila.

letuskah
4. sep 2009

ake velkosti idete na zimu kupovat? 92 ci uz 98?

slavenas
4. sep 2009

letu kupujem 98

letuskah
4. sep 2009

nebude to moc velke este?

meganik
4. sep 2009

no tak aspon niesom sama, lebo mne mm hovori, ze som prehnane vyberava, ked nikdy nic nekupim 😠

a topanky jesenne uz mate 😕 my mame len kozene tenisky

letu ja uz kupim 98, lebo 92 nosime teraz...sak zima bude dlha a ked tak vyhrniem trocha rukavy 😉

bilushka
4. sep 2009

Ja tiez urcite 98, aj teraz co ma bundu na jesen z C&A tak ma 98 a je mu akurat.

slavenas
4. sep 2009

letu nám je 92 už malá každá a 98 podľa strihu niečo je doré a iné nie.

letuskah
4. sep 2009

tak aj ja 98, ono ani nejde o dlzku rukavov a nohavic ale o sirku, mne mama vzdy kupovala o cislo vacssie oblecenie, kabaty a bundy, ze sa mi pod to zmesti aj hruby pulover, ale prave preto ze to bolo moc volne mi bolo vzdy zima aj s tym hrubym pulovrom...

topanky nemame este, tiez len tenisky a potom asi prejdeme na zimne...

letuskah
4. sep 2009

meg zima nemoze byt dlha lebo nam rusi zase vypnu plyn 😒

meganik
4. sep 2009

letu ja sa uz rusov nebojim, my sme zatepleni a ked to tu u nas bude tesnit tak ako u nasich, tak budem spokojna-nasi kurili v 3izbaku len v jednej izbe a chodili celu zimu v kratasoch a bez ponoziek, ja si jednu izbu vykurim aj ohrievacom 😀

letuskah
4. sep 2009

wow, stahujem sa k vasim 😕 😕 😕

meganik
4. sep 2009

no neviem, ci by sme sa tam pomestili...uz sa tam v ramci setrenia nakladov nastahovala segra aj s frajerom 😝

baby a budete detom kupovat uz aj rolaky? ja mam jeden este z minuleho roku, ale minuly rok Natali revala ked som jej to natahovala na krk

slavenas
4. sep 2009

meg topáky nemáme iba botasky a také celé sandálky.

letuskah
4. sep 2009

meg dobrych ludi sa vsade vela zmesti 😀 😀 😀 ale nie my uz mame rezervovany gauc u nasich pred krbom 😀 😀
kubko mal minuly rok dva rolaky, oba sa odopinali ku krku tak nebol problem ale to boli body a neviem ci take tricka zozeniem, tiez ma napadlo ci si to bude chciet nechat obliect

slavenas
4. sep 2009

meg roláky ano aj minulý rok sme už mali

píšem v skratkách kôli tej klávesnici a je to hrozné človek sa emôže poriadne vykecať 😠 😠

letuskah
4. sep 2009

salvi to ti verim, nepis tie pismenka co ti nejdu, nejak to uz rozlustime 😀

meganik
4. sep 2009

letu veru veru 😀
slavi neboj co nenapises-to si domyslime 😉

tak skusim aj ja kupit nejake dva mozno, snad ich vezme na milost

retaux
4. sep 2009

Ahojte!
Slavi: fotky sú krásne. Najviac sa mi páči tá "pohľad do diaľky". 😉

Letu: Lucka vôbec neje sama. Ona by síce aj chcela, ale keď to vidím, tak ma poráža a radšej ju nakŕmim ja. A aj tak, keby jedla sama, tak toho toľko asi nezje.

Mmem: tak pozdravuj Susik, že im obom želáme veľa zdravia.

Meganik: rýchlo sa uzdravte 😉 My sme tiež odkedy nám zateplili kúrili len v jednej izbe a aj to asi len 4x za celú zimu. 🙂

Lucka ešte stále nosí oblečenie č. 80 😅 Tiež ešte nemáme topánky, len tenisky.

retaux
4. sep 2009

Meganik: Lucka nosila rolák nielen minulý, ale aj predminulý rok. Jej to vôbec nevadí a dosť mala tričká aj s takým stojáčikom, nie úplne rolák.