Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
15. okt 2009

aj mne prisiel ten vianocny katalog z Quelle ale po vasich staznostiach sa mi teda nechce objednavat

peta28
15. okt 2009

zuzi ja som objednala a vsak uvidime ci ti pride, som sa bavila s tou pani na telefone ze mam objednat a neprevziat ked uz zozeniem inde, takze to neberiem ako extra zavazne , robia to tak asi viaceri
idem do lidlu fuj do tej zimy

katika1
15. okt 2009

ani ja som neprebrala
ale ja som to objednávala v sept a v nov som tam volala, že čo je a vraj to pošlú v januari
som povedala, či im nedrbe a že nech si to nechajú 🙄

peta28
15. okt 2009

a kedy ti to prislo Kati?

katika1
15. okt 2009

Timka a Matejko by mohli byť frajeroš, sú rovnaký 🙂 krásny ste všetci 🙂

katika1
15. okt 2009

asi v decembri

bilushka
15. okt 2009

Fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy!

katika1
15. okt 2009

ženy on ešte nespí.. 😔

slavenas
15. okt 2009

ahojte

kati vyskúšak tam isť aj ked nekričí, akože pozrieť ho, u nás to zabralo, ona si potom myslela že kričať nemusím a maminka príde 😉

retaux
15. okt 2009

Ahojte!
Fotky sú super. Bilu, Peťa: vy akoby ste tie vaše deti ukradli - vôbec sa mi na vás nepodobajú. A Matejko aké háro vyčesané 😵

katika1
15. okt 2009

slev skúsim
a zaspáva sama?
už reve 🙄

slavenas
15. okt 2009

a fotky supééér , zlaté ste všetkyk mimi, peťa , bilu a o detičkách ani nehovorím 🙂 🙂 Matejkove modré kukadká ma dostali.. Timka aká školáčka už... a Adamko je podľa mna celá mamina

kati ano zaspáva sama

peti ďakujem za kompliment 🙂

my sme boli v MC a bolo super kopec detičiek ked je takto zima.

katika1
15. okt 2009

slav kedy a ako si ju naučila???

slavenas
15. okt 2009

ja som bola včera v tom deichmane a teda poviem Vám nič tam nemali , buď je to vypredané alebo ja neviem či to inak zásobujú

a včera som už musela malej kupiť zimnú bundu lebo ja som chodila v zimnej a malá len vo vestičke páperovej bála som sa aby jej nebola zima, a nakoniec som kupila v kik za 10,99 € tak dobre bude aspoň na sánkovanie a k naším na dvor. Lebo ešte chcem jednu takú feši 😉

retaux
15. okt 2009

Slavi: ja tiež v Kik-u Lucke vždy vyberiem kopec vecí. Minulý rok som jej tam kupovala zimný overal a tento rok jej je ešte dobrý, tak nemusím kupovať 🙂

retaux
15. okt 2009

Pridala som fotky...

slavenas
15. okt 2009

kati no je pravda že ja som ju to učila ešte ked bola malá ... , ale myslím si že to zaberie lebo aj ja keby som nechcela zaspať sama tak by som bola spokojnejšia keby som vedela že maminka dojde aj ked na nu nebudem kričať . 😉 😉 .
Ja som ju chodila pozerať len ked bola ticho a potom vlastne nemala dôvod plakať. 😉

katika1
15. okt 2009

Slav ked bol malý vedel tiež zaspávať sám.. ale kvoli nočným morám sme dali dole bočnicu a aby nezletel som si líhala k nemu a zvykol si na to
a teraz je ťažko závislý na mne

slavenas
15. okt 2009

ret tiež mám pocit že tá bunda je trochu väčšia aj ked to je 98 tak možno aj nám bude na budúci rok ... 😅 ale menšia nebola 😔

slavenas
15. okt 2009

kati ved to aj malá ma teraz niekedy chvíľky že chce aby som tam zostala , tak vtedy praktizujem toto .

katika1
15. okt 2009

teraz si vymyslel, že chce kakať a pišať a dal si dole plienku
tak som mu dala nočník a vvykakal sa.. dala som mu späť plienku a vysvetlila, že ja som tu a nech spinká a že prídem ho pozrieť ak nebude plakať
aj tak plakal 🙄

katika1
15. okt 2009

dala som mu ešte kúsok mliečka a teraz pije 😝

retaux
15. okt 2009

Katika: veď je to dnes len prvýkrát čo to skúšate, tak vydrž. Aj Majka tak bola s Lili a tá teraz už zaspáva sama. On určite bude skúšať, či plačom nedosiahne, že si k nemu ľahneš. Musíš to vydržať. 😉

slavenas
15. okt 2009

ret, jej zlatá si .

kati to vážne a neprestal , či si išla ku nemu?

katika1
15. okt 2009

slav prestal lebo som sa vrátila a povedala, že už neprídem ak bude plakať a že ho detičky vysmejú
teraz som ho bola pochváliť a pohladkať.. zatial je ticho

zuzana76
autor
15. okt 2009

jeeeeeeeeeej, ake pekne fotky a ved vase deti tiez vyzeraju velke, podla mna to sa kazdemu zda z fotky tak

Timka sa podla mna na Petu podoba nosom, trochu akoby mala ten Petin vyraz, ale viac sa podoba na muza, a Biluskin Matejko aky vycesany 🙂 , teda, tak ten je tiez blondak 😕 , asi tiez skor na muza, Adamko sa najviac podoba na Mimi , zlati ste boli vsetci a aj mamickam to pristane

zuzana76
autor
15. okt 2009

Ret kocka si bola a ani ti nebolo treba nove saty, henten habit si este aj ja pamatam, som to mala na sebe pred 10 rokmi 😀 , to maju este stale tie iste

a Lucka zlata gratulantka

ozaj a brusko uz mas?

katika1
15. okt 2009

ret ja viem, ale mne je ho tak lúto..
no ale zas musím vydržať, lebo už mi ide na nervy furt si k nemu lahnuť a v poslednej dobe ma už naštval - asi 5 dní ked ho idem dať spať začne jačať, že chce tatina, ked ide on, jasčí, že chce maminu a dookola.. nevie sa rozhodnúť
doteraz zaspával za 5min a bez vymýšlačiek, ale týmto ma už fakt nahneval, lebo chce nami manipulovať 🙄

bilushka
15. okt 2009

Kati, aj my sme sa to len nedavno naucili sami zaspavat, teda nedavno-asi pred pol rokom, do 14 mesiacov zaspaval na cicke, potom som musela vedla neho lezat, ja viem, ake je to trapenie...ale presne ako pisu baby, vydrz, ved je to len prvy krat, co to takto skusate, chod tam aj 50x aby sa nebal, ze je tam sam, my na zaciatku sme tiez zaspavali tak, ze vecer sme dali maleho do postielky-reval, nechcel tam byt sam, tak sme pootvorili dvere a my sme kukali telku potichu a on zaspal, postupne sme dvere zatvorili atd.

Slavi, len Peta ma aspon manzela blondaka a Timka je cely on, ale u nas fakt keby mi muz neodprisahal, ze ho mal stale na ociach, ako ho odo mna odstrihli cez vazenie az po to, ako mu napisali genciankou priezvisko na chrbat tak neverim, ze je nas 😀

zuzana76
autor
15. okt 2009

slavi a tebe prisli fotky, lebo vcera mi to nejako blblo

ja nemam problem, my cez den nespime a vecer uspavam len ja 😒 , tatina nechce