Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
23. okt 2009

Ret - no vidíš , tak to už máš jedno 😀

retaux
23. okt 2009

Katika: 😠 už aj ty?

A kyselinu ste mávali? Lebo to som mala aj pri Lucke, ale teraz je to znásobené neskutočne. Buď ma napína, alebo mám kyslo v ústach 😝

lenkamt
23. okt 2009

áno ret mávali 😀

Peti - 😀 koniec vyhviezdičkovanej správy 😀 super si to vybavila 😵 😵 😵 šikulka 🙂 máš u mňa jeden gintonic, kto sa pridá???? 😀 opijeme Peťu 😀 😀 😀

katika1
23. okt 2009

peťa dík 😀
ret ja nie 😝

peta28
23. okt 2009

jaj a este som vam vybavila ze nam zozenu dalsie detske stolicky do jedalne, lebo ze tam bude vela 2 rocnych deti tak nech si pozicaju z dalsich penzionov.. tak uvidime 😀

lenkamt
23. okt 2009

deti zaspali až o 13 takže budú spať do 15 čo by bolo fajn keby som nepotrebovala ísť pre verču do školy 😅 a chlap nedvíha mobil 😠 debil 😠

zuzana76
autor
23. okt 2009

leni, dvojicky radsej mneeeee, patko si nakazal sestricku a braceka a este aj maleho ziveho psika 😀 a pri tom prvom cisaraku tolko porodov, no neviem, tak ja si prosim dvojky 😀

zuzana76
autor
23. okt 2009

peti, patko uz sedava na velkej stolicke, jemu je tak lepsie, tak uvidime

katika1
23. okt 2009

ja sa pridám k opíjaniu Peti 😀
zuzi a to mu chceš porodiť aj toho psíkka??? 😀

lenkamt
23. okt 2009

ja ho seriem aj s celým výročím 😠 😠 😠 no fest som nasratá 😠

Peti - a dajú nám aj nejaký kút kde by sme deckám spravili detský kútik? no a ako s tým mikulášom? ideme sa zložiť a narobíme balíčky alebo každý každému maličkosť alebo čo? 😨

katika1
23. okt 2009

lenka prečo?????

zuzana76
autor
23. okt 2009

katiiii 😀 to asi nieee, neviem ako by sme ho robili - na psika 😀

no ale aj ta sestricka a bracek 🙂 ale ved uvidime, mne je uplne jedno co by to bolo

ret, ja som kyselinu nemavala, asi len obcas
brucho ma bolievalo priserne, aj krize, aj podbrusko a dost skor mi aj tvrdlo

retaux
23. okt 2009

Kati: po bratovi a sestre si už na psíka ani nespomenie 😀

Lenka: a pri ktorom tehu si ju mala? 😅

zuzana76
autor
23. okt 2009

leni a nikto z chlapov by sa mohol prezliect za mikulasa

peta28
23. okt 2009

leni vybavime aj mikulasa, nech nam zozenu nejakeho chlapika
idem tam volat

Leni mne staci ked mi vyzdvihnes tie knihy (objednala som si nakoniec 2, idem ich vyplatit 🙂)) Neboj ziadne encyklopedie , len dve male leporela 😀

lenkamt
23. okt 2009

čo prečo, Kati?

zuzana76
autor
23. okt 2009

leni super, ved nech oni urobia balicek, napriklad do hodnoty 5 eur alebo 10 a potom to tam vyplatime, nie?

ale napriklad patko nejedava cokolady, ani cukriky, on by sa potesil nejakej malej blbosti ako nejaka hracka, amle auticko alebo take nieco

lenkamt
23. okt 2009

REt - no pri druhom 😀 a zabudla som pochváliť Lucku ako jej nový účes pristane 😉

Peti - ja by som ti zobrala aj encyklopédie 😉

Zuzi - no navrhovali sme Bilushkinho, ale Peťa vybaví cudzieho to bude lepšie, ja som už prehovorila Ivku že v mojich svadobných šatách urobí snehulienku, no a Katikina neter by mohla čerta 😀

peta28
23. okt 2009

baby tak pokakate sa co som vybavila

donesu nam ponika , ta recepcna ma ponika a deti sa na nom mozu 2 dni vozit
potom nam vybavia aj mikulasa, urobia pre tie deti program a este nam rezervuju zimnu zahradu kde mozme deti vyklopit a oni sa tam budu hrat aj s mikulasom

zuzana76
autor
23. okt 2009

jeeeeeeeej no super, to bude uzasne

retaux
23. okt 2009

Lenka: určite si mala aj pri prvom, len si už nepamätáš 😀 a ďakujeme.

zuzana76
autor
23. okt 2009

no peti, ty si super, dufam,ze nas patko pri pohlade na mikulasa nebude plakat 😀

katika1
23. okt 2009

neter sa nekoná, ked nie sme v chatkách 😉

že prečo sa tak hneváš na neho..

lenkamt
23. okt 2009

supeeeeeeeeeeeeeer, Peti - máš u mňa dva gintoniky 😀

apoň nemusím ťahať svadobné šaty 😀

katika1
23. okt 2009

peťaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ja ťa žerem!!!

zuzana76
autor
23. okt 2009

to tam este asi enmali 😀 tolko deti

slavenas
23. okt 2009

sa tu na Vás smejem 😀

------- peti ty si úplne super , už sa tešíííím , perfektne si to vybavila -------

podľa mňa by sme sa mohli na tie balíčky poskladať , nech majú detváky rovnaké veci v ních

letuskah
23. okt 2009

peti u mna mas dva gintonici tiez a tusim sa cez vikend namakam lebo ja tam musim ist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkamt
23. okt 2009

lebo treba ísť pre verču, deti spia, a on je niekde medzi tn a mt, tak som chcela aby ju vyzdvihol, ale nedvíha 😝

slavenas
23. okt 2009

aj u mna máš gintonik 😉