Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
2. nov 2009

Suhlas, kto je Maria? 😕

peta28
2. nov 2009

Mima , Alexova maminka 😉

letuskah
2. nov 2009

tiez ma to zaujalo 😕

bilushka
2. nov 2009

Jaj, lebo ona je Magdalena, uz som tajne zajasala, ze Mimi sa prihlasila.

letuskah
2. nov 2009

🙂 preco som bola v tom ze je magdalena?

bilushka
2. nov 2009

Nie Letu, Peta je v tom, ze ona je Maria 😀

letuskah
2. nov 2009

aha 😀

slavenas
2. nov 2009

súhlas 😉

peta28
2. nov 2009

aha tak vidite aka som sprosta, ja som v tom ze ona je Maria, no neva hlavne ze mi priezvisko sedi

nika07
2. nov 2009

Peta, súhlas 😉

bilushka
2. nov 2009

Zeny ste si dali apartman lux, pridem k vam na navstevu potom, hej?

nika07
2. nov 2009

môžeš 😀

bilushka
2. nov 2009

Mimusa, co budete jest?

Mne sa inak paci aj ta farma s konikmi, mozme tam ist s Vercou nech sa povozi na koni a my si kukneme aspon koniky.

peta28
2. nov 2009

Mima bude stravu riesit na mieste

nika07
2. nov 2009

oni žiju z lásky 😀 😀 😀

bilushka
2. nov 2009

Mima otvori kufor plny pastet 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale sklamala zena, ja ze prezidentsky apartman je ich. 😀

peta28
2. nov 2009

no dobre tak ste mi to tu vascina odsuhlasili , idem im to poslat
vsak baby hracku budu mat aj v kinderku a este sa ich idem spytat ci nam to tam vyzdobia tu zimnu zahtradu alebo ci mam doniest balony

bilushka
2. nov 2009

Balony mame aj my doma a vela a aj nejaky krepovy papier by sa nasiel...
Ale erarne hracky tam asi nebudu ziadne, musime sa dohodnut kto co prinesie.

nika07
2. nov 2009

tak , dieťa sa mi zobudilo, sa lúčim,

letuskah
2. nov 2009

ja mam domaq oranzovy krepovy papier a hracky podla mna treba doniest to s cim sa to dieta hra a ono sa to nazbiera, nema vyznam brat pre vsetky deti ked si aj tak nepozicaju

katika1
2. nov 2009

krepový papier načo??? 😕

bilushka
2. nov 2009

Nas sa prave rad hra s cudzimi co nema okukane.

letuskah
2. nov 2009

sak aj kubko ale v tom pripade je jedno ake hracky zoberieme lebo budu in ore vsetky deti, len ci sa nepobiju...asi sa pridame do toho intelektualneho klubu

mishelin
2. nov 2009

caute caute,tak som doma a prisla som sa vam ohlasit 🙂 maly ok,este spi,tato noc hrozna spali sme dokopy 2 hodiny baby ja sa toho asi nezbavim 😀 ale berem to uz s nadhladom 🙂 cez den pospi viac,je stale hladny kojim ale aj dokrmujem hned zatym 😝 uviidime ako bude dalej vsak je este prilis skoro hovorit o nejakom rezime...ale maly ked dnes reval hned zobudil patrika a musela som ho nanovo uspavat..bude to zaujimave zo zaciatku

zuzana76
autor
2. nov 2009

ahojteee

jej Mishhhh , hod fotku nejaku, blahozelam a zelam pevne nervy, ale casom sa to nejako da dohromady a bude lepsie

Peta, ja so vsetkym suhlasim, teda 2x ubytko a 2x polpenzia a 2x plna penzia

mishelin
2. nov 2009

zuz dam len co bude viac casu,bo teraz idem pripravovat veci na kupanie atd..kym este cusi bo on ked vstane koncert riadny

zuzana76
autor
2. nov 2009

mish, jasne jasne 😵 porob si a ked bude cas, tesim sa,ze svetko bolo ok a popis aj porod, ci si spala a tak, akos a citis

katika1
2. nov 2009

jej Mish ahooj 🙂 gratulujem dodatočne!!!

maji4
2. nov 2009

AHojte 😉 😉

Mish Gratulujem ešte raz aby ste boli zdravý a čím skôr si všetci na seba privykli 😵 😵 tie začiatky sú vždy najhoršie 😔 držte sa!! 😵 😵 Aj ja sa teším na nejakú tu fotečku 😵 😵 😵 A držím palce na prvú spoločnú noc 😵 😵 😵 😵

Dnes som volala alergiologičke kôli výsledkom a viete čo mi tá krava sestričky urobila 2x mi to zdvihla a hneď položila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak som bola vytočená že som sa potom keď mi to už nepoložila to slúchadlo doktorky opýtala ,že čo to má sestrička za spôsoby ,že len zdvihne ani nič nepovie a ahned položí , samozrejme ,že si ju zastala ved to je normálne a že to nebolo u nich určite že to som sa asi niekde inde dovolala...a bla, bla asi ťažko keď som volala stále na to isté číslo 😔 no ale nič neriešim a výsledky sú lepšie ako 1x kde jej brala krv ale od zajtra aj tak musíme brať to broncho-vaxa na imunitu.
No a bola som pre recept a sestrička otvorila a keď zbadala meno na kartičke tak jej došlo ,že som to bola ja tak sa začala chovať ako zdutá krava..no nič asi som si to u nej posrala to pre tú moju hubu sprostú ....ale fakt ma to vytočilo to ako si dovoľuje toto urobiť 😨

A zima vonku ako v ruskom filme 😠 😠 Lilianke som dnes dala aj rukavice , a aj sebe som si vytiahla tak nám bolo fajn teplúčko 😵

No a neviem čo ešte akurát že Vám to stretko v dobrom závidím 😔 😔 ale čo narobím čo ho zabijem 😒 ☹

maji4
2. nov 2009

Ivke aj ja Gratulujem a nech sa jej v novej práci darí 😉 😉