Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
9. dec 2009

lenže tam u mlynárky sa mi zdalo že sa ostatné detičky spolu hrali , no neviem ... ale ved v pohode 😉 😉

bilushka
9. dec 2009

Aj ja viem tak, ze od troch rokov, len ked som videla ostatnych, tak mi moj pripadal ako taky tutko.
Aj Ameli ako doslova vyhladavala spolocnost, chytala deti za ruky atd.

peta28
9. dec 2009

Buli aj Timka bola tutko.. uplne ine dieta ako je doma ked sme s nou len dvaja

bilushka
9. dec 2009

Ale hlavne, ze my sme sa zabavili, nesli sme tam predsa kvoli detom 😀 😀 😀 😀

slavenas
9. dec 2009

Ameli bola zlatá, 🙂 🙂 ked sme odchádzali tak muž nosil veci do auta tak Ameli s ním chodila k autu a späť podarená bola , si našla náhradu ked detičky tam neboli. 🙂

peta28
9. dec 2009

Uz aj mne prisla prave ta ponuka y bon prixu, a to je taky ramik ze bez kabla? Nejak sa do toho asi nerozumiem... no musim pockat na muza, ale vyzera to tak ze mozno aj pri nom skoncime, len to bude zas riziko ci to do Vianoc pride.. zrejme tie ramiky budu asi dost hit tieto Vianoce lebo uz ani ten Prestigio co davali Bilu link nemaju a je vypredany..

adulak
9. dec 2009

tak som dala to video. su tam skoro vsetky deticky 🙂 🙂 🙂 🙂 pozrite si to ak chcete na FB

slavka, moooze byt? 😅

zuzana76
autor
9. dec 2009

dobre ranko 😀

ja som spala a snivalo sa mi o spagentach bolonese 😀 😝 , normalne mam na ne chut, tak si ich zajtra urobim

peti, skore uzdravenie Timke

zuzana76
autor
9. dec 2009

mne neslo pridavat prispevky, tak som isla spat

nika07
9. dec 2009

čaute, čaute

ja som sa dnes celý deň flákala, linda bola na varovke do 16 😀

bilu spanie bez plienky otras, spala tak tvrdo, že mláka, tak to už radšej neskúšam aspoň zatiaľ nie 😖

som tiež nadhodila mm veľkonočné stretko, zatiaľ bol suhlas, lebo tiež obaja neznášame tieto sviatky 😝 ,
len neviem kto postráži môjho pubiša, aby nebol do rána na disco 😀

ani linda sa nevie hrať s detmi, ved na stretku iba lietala alebo hádzala kamienky do vody 😒

peti, letu prajem Timke a Kubkovi rýchle uzdravenie 😵

ja som dnes varila tuto polievku : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6620
a k tomu bosniaky

nika07
9. dec 2009

bilu môj chap skonštatoval, že keby som na stretko išla sama , tak je to o ničom, to je dobre aspoň ho nabudúce nemusím lámať, a dufam, že pojde mimin muž 😀 aby mohli zasa pracovať 😀

maji4
9. dec 2009

ahojte 🙂 🙂

u nás je velkonočné stretko tiež na dobrej ceste 😉 😉

baby tá polievka bola fakt výborná môj muž na polievky moc nieje, ale už ani tá polievka neni ták mu chutila takže zajtra musím variť zas 😝 😝

a zajtra doobeda idem cvičiť tak som zvedavá či lili ostane zasa chorá ... 😔

Peti Timke prajem skoré vyzdravenie ako si to vyriešila s koleginami prišli do robot aj napriek chorobe??

Meg neboj dohodneme sa 😉 a dáme určite vedieť 😉 😉

peta28
9. dec 2009

tak nakoniec som kupila tento, s 2 GB pamatovou kartou za 41 eur, mali ho na sklade, tak snad do Vianoc pride..

http://www.edigital.sk/Digitalny_fotoalbum/DPF_...

peta28
9. dec 2009

dik za priania 😉
Maji nakoniec jedna kolegzna ktora dobrala atb v utorok prisla na dva dni a ja zajtra zas idem do prace , v piatok ideme do toho Norimbergu, tak zas musi prist kolegyna

maji4
9. dec 2009

Peti tak ešte že tak že máš také super kolegine 😉 😉

mima07
9. dec 2009

caute
peti a co dostala timka na toho bacila?

letuskah
9. dec 2009

caute prebehla som vas len zbezne, poobede zase hnacky ale take ze z neho len voda striekala, ale nema teplotu, je vesely tak mi svagrina poradila nalievat ciernym cajom, maximalne suchy rozok a podla toho ako bude ist zajtra k lekarke. hlavne ze ta ordinuje az poobede...
ale ze to moze byt dozvuk tych halusiek ale kludne aj zuby, lebo nam este posledne 4 stolicky chybaju. no snad sa to polepsido zajtra lebo k dr alebo do nemocky fakt nemam chut ist.
baby nepamatate sa ako to bolo vtedy s Adamkom ked mal ten rotavirus? lebo ja jasne ze hned panika a myslim na najhorsie ☹

Leni ak by tvoj muz bol ochotny hundrat s mojim to by som velmi rada na velkonocne stretko isla aj s nim 😵 😵 😵

letuskah
9. dec 2009

meg no ja tie trhy odkladam, uvidim ako bude Kubko a ak v poriadku tak pondelok alebo utorok by sme mohli, ja by som aj s detmi, nech vidia stromcek a tak
kto sa predbezne prida?

bilushka
9. dec 2009

Fuj, ja som sa v ramci triezvenia musela prejst po celej nasej stvrti, my sa fakt s tym Mojsejom k sebe hodime, takto sa zrubat pocas bieleho dna 😀

Nikus, tak to my tak isto pocas spanku total precikana plienka a uz pol roka a vobec ziadne zlepsenie nevidim 😒

Letu, Adamko mal hnacku aj vracal a potom uz bol uplne apaticky, mal horucku tak s nim isli na Kramare a tam si ich aj nechali ☹ Aj Katikovci mali rotavirus, tak aj ona ti moze popisat.

Maji, ty si robila ten demikat?

letuskah
9. dec 2009

bilu ale on nema zatial horucku tak to zatial zo zoznamu skrtam, dakujem

a to som nepostrehla, si sa zrubala pocas bieleho dna? ja by som sa po dnesku aj dvakrat zasebou 😅

lenkamt
9. dec 2009

Letu - rotavirus je aj s horúčkami a ťažký priebeh, toto vyriešiš čiernym čajom , diétou a banánmi, len sleduj príjem tekutín, ja by som ani k dr. nešla kým je čulý a nič iné mu nie je 😉
ma to mrzí ak to lapol od nás 😔

dnes prišiel domov tak som mu rozprávala ako sa chlapci v piatok "rozšupli" tak poznamenal že by ich mal naučiť piť 😀 tak je to na dobrej ceste, ibaže ja tam chcem aj Ivku a Palička, no problém je že Paličko berú Veľkú noc ako Veľkú noc, sviatok so všetkým čo k tomu patrí 😖 tak neviem.

ale predbežne by kto išiel???
Ja
Katika
Bilu
Letu
Majka
Slavka
Adulak
Mima
Nika
Peťa
Meganik
????????????????????????
sa prihlásime a nás zrušia že nás tam nechcú 😀

maji4
9. dec 2009

biluš to bolo mne ten demikát?? a demikát to je čo 😔

letuskah
9. dec 2009

ja ale zas chla vyuziva volno velkonocne na navstevu rodicov tak mi to asi neprejde, to ja sa asi nahlasim tesne pred tym aby uz nemohol vycuvat
dovtedy mozno zabudnu 😀 😀 😀

bilushka
9. dec 2009

Lenka, akoze zboznujem ta, ja som sa o stretku vobec este nevyjadrila, ale som tvoja zhava trojka na zozname
😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
9. dec 2009

no a naše pečenie čistý úžas - jasné že jediné čo robili bolo že uštipovali z cesta a žrali, žrali, žrali - baby sorry ale to sa nedá inak nazvať - som zvedavá či v noci nebudú skučať že ich bolí brucho 😠

a Lenka vie úžasne povedať básničku padla hruška - zajtra skúsim natočiť 😵 fakt ako som vravela dlho nič a potom za mesiac úžasný pokrok, na vianoce budú rozprávať básničky 😵

lenkamt
9. dec 2009

keby si sa vyjadrila tak si dvojka 😀 😀 😀

letuskah
9. dec 2009

leni mozno ze aj odvas sme to dostali ale netrap sa preto lebo som vedela o riziku a aj tak som riskla jo?

letuskah
9. dec 2009

leni kubko mi lozi tiez na cesto aj ked palacinky robim tak pyta cesto 😀 to ma po mne 😀 😀 😀

bilushka
9. dec 2009

A ako je to, ked vy ste mali v sebe ten grcaci virus jednodnovy, tak je mozne (cisto teoreticky ak to ma od vas), ze Kubko by to takto tazko znasal? 😕 Ze tri deti to preziju v priebehu 24 hodin si grcnu, kaknu a je pokoj ani teplotu nemaju a z Kubka sa leje voda...

letuskah
9. dec 2009

bilu kazdy reaguje inak, to mas ako vy s tym grcanim pri placi, ja kubka v pohode necham vyplakat sa a nic neriskujem a ty mas grcacku, ja mam dvojtyzdnovu nadchu a kubko trojdnovu